0

0

0

0

0

ksobi no brawo że to zauważyłeś bystrzaku :)

0

0

tak bo kibicuje Realowi :)

0

0

No wiesz Xavi6 skoro cieszysz sie kupionymi trofeami to sie ciesz mi nic do tego :)

0

ja mam po prostu takie zdanie o barcelonie udają świętych a to zwykłe sprzedawczyki skorumpowane :)

0

Bo co bo gra agresywnie??? To w takim razie Sanchez też bo to jak symuluje to aż śmieszne nie jest ;/

0

Pamiętacie bohatera Barcelony Ovrebo? :)

0

0

0

Nie jednego tego kosmite jeden biega po boisku i nazywa sie sędzia dwóch stoi za bramkami a kolejnych dwóch za liniami bocznymi :)

0

Facebook to niech cie trafia prawda boli ale cóż ty dalej żyj tym że Messi to naturalny talent :)

0

Ja swój mam wymuszają aktorzą symulują i udają święty klub :)

0

a teraz podaj twoje argumenty bo tak napisać sobie może każdy :)

0

0

za pare lat z Messim będzie tak jak z Armstrongiem i anulują mu wszystkie rekordy i nagrody :)

0

0

ale przynajmniej nie na dopingu :)

0

Szkoda że pepe nie zagra zajął by sie messim a tak to nie bardzo ma kto

0

0

0

0

0

0

Panie Valdes zagraj na swoim poziomie w środe to dostaniesz też od kibiców Realu :)

0

Spoko dla mnie to nie wstyd przegrać ze skorumpowaną barceloną bo jak sie założe każdy faul pójdzie na konto realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?