Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
0
0
ksobi no brawo że to zauważyłeś bystrzaku :)
0
0
tak bo kibicuje Realowi :)
0
0
No wiesz Xavi6 skoro cieszysz sie kupionymi trofeami to sie ciesz mi nic do tego :)
0
ja mam po prostu takie zdanie o barcelonie udają świętych a to zwykłe sprzedawczyki skorumpowane :)
0
Bo co bo gra agresywnie??? To w takim razie Sanchez też bo to jak symuluje to aż śmieszne nie jest ;/
0
Pamiętacie bohatera Barcelony Ovrebo? :)
0
0
0
Nie jednego tego kosmite jeden biega po boisku i nazywa sie sędzia dwóch stoi za bramkami a kolejnych dwóch za liniami bocznymi :)
0
Facebook to niech cie trafia prawda boli ale cóż ty dalej żyj tym że Messi to naturalny talent :)
0
Ja swój mam wymuszają aktorzą symulują i udają święty klub :)
0
a teraz podaj twoje argumenty bo tak napisać sobie może każdy :)
0
0
za pare lat z Messim będzie tak jak z Armstrongiem i anulują mu wszystkie rekordy i nagrody :)
0
0
ale przynajmniej nie na dopingu :)
0
Szkoda że pepe nie zagra zajął by sie messim a tak to nie bardzo ma kto
0
0
0
0
0
0
Panie Valdes zagraj na swoim poziomie w środe to dostaniesz też od kibiców Realu :)
0
Spoko dla mnie to nie wstyd przegrać ze skorumpowaną barceloną bo jak sie założe każdy faul pójdzie na konto realu :)