Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pingwinek
Mi tam jego brutalność w meczach z Barceloną nie przeszkadza a wręcz cieszy jak widze jak baletnice latają sobie salta a potem z mordą do sędziego haha
0
Wy sie dalej upieracie że nie symulujecie haha ;D
0
No symulowanie. Nie wiem czy ty mnie masz za jakiegoś ślepca że nie widze czy poprostu ty jesteś osobą której jak ktoś napluje w twarz to powie że pada deszcz ale chyba to drugie
0
bronx
Nie poprostu pisze opinie jaką o was mam symulanci aktorzy i baletnice. Jak mieliście za sobą sędziów to siedzieliście cichutko jak zabrakło pieniążków na sędziów i nie są już za wami to najeżdżacie na sędziego cóż dodać więcej niż klub ;D
0
Pingwinek
No widzisz Pepe też wam nie ułatwia zadania więc o co biega. A wy do niego pretensje macie no troszke obiektywizmu
0
Pingwinek
Boli cie to że Pepe teraz gra waszą taktyką ? Wkurzył sie chłopak że rywal kładzie sie za każdym razem i udaje i zaczął robić to samo
0
haha jasna jasne z tym że już zastawianie drogi biegnącemu zawodnikowi to faul a co dopiero jeszcze włączanie do tego rąk i przytrzymywanie go
0
A Alvesovi to kiedy sie noga zrosła po złamaniu Pepe?
0
bronx
Z łamaczy nóżek baletnic :)
0
Drogi PoGGi
0
No z tym że dwa na niekorzyść PSG
0
Pingwinek jasne jasne a rączki Alvesa które przytrzymywały to nie widzialne dla kibiców co?
0
A ten wasz płacz na Starka jest żałosny popełnił jeden błąd po którym straciliście bramke i płacz. To jest ten klub który nie rozmawia o sędziach???
0
sprowadzenie do parteru*
0
Pingwinek
Tak? A sprowadzenia Maloudy przez Alvesa w polu karnym to nie faul? Ja już przymykam oko na Drogbe może próbował troche naciągnąć na te karne nie ma tragedi że nie podyktował bo być może nie było ręka Etoo też nie oczywista bo nie zwiększyła ona objętości ciała była przy ciele no ale faul Alvesa na Maloudzie ewidentny nie wiem czemu tego nie uwzględniłeś
0
net
eh następny z którego możecie być dumni :/
0
Cochise
No ja mam do Puyola i Iniesty
0
A Xabi to mój ulubiony zawodnik z tymi swoimi przerzutami dokładnymi jakby miał czujnik w nodze
0
Ja to z Barcelony to szanuje tak naprawde Puyola no i Inieste
0
Z jakiego powodu szanujesz Xabiego?
0
No a Ronaldo co on robi że nie można go zaliczyć do tego grona? Zawsze jak jakaś bójka była to stał z boku i czekał aż sie skończy nie brał w niej udziału
0
W wywiadach zawsze z szacunkiem do rywala
0
A Xabi Alonso?
0
Ale co sugerujecie że w Realu nie ma już żadnego honorowego piłkarza?
0
Mi nie musisz wierzyć ale masz youtuba i tam sobie możesz wszystko dokładnie obejrzeć
0
Jakoś nie wyzywałem do okoła że antyfutbol że to że tamto jak niektórzy frustraci stąd
0
Xavi6
Dlaczego mi coś wmawiasz? Olgądałem ostatnio taki mecz a mianowicie Real vs Manechester Utd do czerwonej kartki byłem pod wrażeniem oragnizacji i defensywnego ustawiania sie całego zespołu ManU i Real nie miał wtedy za wiele do powiedzenia
0
Xavi6
Ja ogólnie lubie defensywny futbol możesz sie śmiać ale podobał mi sie grający Inter 9 obrońcami ;D
0
Xavi6
Teraz sie będziemy w zachowaniach fair play prześcigać? Też ci moge wynaleźć jakieś zachowanie fair Raula tylko co to ma na celu?
0
Piotr, 1985
Najporządniejszą? Bo ty tak uważasz? A kim ty jesteś?