Diablo9407
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piachuFCB
Nie dogadamy sie ty wolisz techniczną piłke bez agresji ja wole agresywną męską dlatego kibicujemy komu kibicujemy
0
piachuFCB
Nie? Ale nie każdy umie zrobić dwa salta w powietrzu bez kontaktu z nogą rywala ;D
0
Skoro wy wyzywacie piłkarzy od bandytów to jak nazwiemy Alvesa i Sancheza ? Baletnice?
0
Cochise
Co nie zmienia faktu że przesadzacie z symulkami w wielu sytuacjach
0
Xavi6
Nie ciesze sie gdzie ty tam jakiś śmiech ujrzałeś chyba na siłe prubujesz coś zobaczyć czego nie ma
0
Nie pije do żadnego Guardioli bo nie uważam go za jakiegoś wybitnego trenera i nie mam powodu do niego pić bo dla mnie to trener 2 klasy gorszy od Mourinho ale widze ty bardzo chcesz wmieszać Guardiole w temat :)
0
No właśnie sie dziwiłem niektórym że tacy na niego chętni bo chyba zapomnieli jakiego kopa Messiemu wysadził i po drodze jeszcze Puyolowi i Xaviemu w morde dał :)
0
Chcielibyście Ramosa w Barcelonie?
0
Kapitan hawk
Napisałem koniec a ty dalej drążysz ?
0
I czy tego chcecie czy nie jest to najlepszy trener na świecie
0
Cochise
Co nie zmienia faktu że gdzie nie pójdzie tam zamienia wszystko w tytuły
0
Dobra koniec tego tematu
0
To ja tu nigdzie nie pisałem że ty wracasz tylko że wracacie
0
To mi pokaż jakieś słowo gdzie bezpośrednio pisze do Ciebie a nie do wszystkich
0
Xavi6
No ty nie ale jakiś desperacik tam niżej wcześniej pisał
0
Kapitan hawk
No i gdzie tutaj kieruje słowa do Ciebie? Napisałem gdzieś że wracasz ? Napisałem wracanie a więc do ogółu kibiców
0
Xavi6
No właśnie i co? To wytłumacz mi po co piszecie o spisku Realu i sędziów?
0
Nie do Ciebie tylko do ogółu tutaj bo uważają sie za normalnych ludzi piszą że ktoś wraca do historii a jak Real ogrywa Barcelone to od razu jest wspominanie 5-0
0
Kapitan hawk
Uważasz że defensywna gra to antyfutbol normalne pytanie?
0
Xavi6
No on pisze że wyciągam wyniki z przeszłości a jak on wypomina 5-0 to jest dobrze wtedy eh ludzie ludzie ;D
0
Xavi6
Jak ktoś podaje argument że bramka ze spalonego to mnie szlak trafia nie widziałeś sytuacji z początku meczu gdzie Milito wychodził sam na sam z bramkarzem a sędzia odgwizduje wtedy spalonego? Oliwa sprawiedliwa ale nie bo trzeba płakać że gol ze spalonego ;/
0
Kapitan hawk
No toś dowalił a wypominanie na okrągło 5-0 to nie jest wracanie do przeszłości?
0
Xavi6
Ale wytłumacz mi o której sytuacji mówisz z meczu z Interem?
0
Aha to takich bramek sie nie uznaje spoko. Skąd wiesz jakby sie ten mecz potoczył jakby Real złapał kontaktowego gola?
0
Kapitan hawk odpisałem ci szukaj szukaj może znajdziesz ;D
0
PatrychoO
Dokładnie bo nawet ściana jest na wyższym poziomie niż wy
0
Xavi6;)
O której sytuacji mówisz przepraszam bardzo? O golu ze spalonego?
0
A mecz z Realem w LM gdzie sędzia odgwizduje faul faulowanego Ronaldo a Higuain strzela z tego bramke? Jak mi odpiszesz że tam Ronaldo faulował to ide w twojej intencji do częstochowy pomodlić sie za napłynięcie mózgu którego chyba ci brak od urodzenia
0
Kapitan hawk
Wiesz co ide sobie chyba ze ścianą podyskutować bo przynajmniej nie będzie mi głupio odpowiadać
0
Hen
Jakoś jak ci Barcelonke faworyzowali to ci jakoś nie przeszkadzało hmmm hipokryta jesteś i nie warto z tobą wogóle dyskutować 'nie ruszam gówna bo będzie śmierdzieć' więc bez odbioru nara