0

piachuFCB
Nie dogadamy sie ty wolisz techniczną piłke bez agresji ja wole agresywną męską dlatego kibicujemy komu kibicujemy

0

piachuFCB
Nie? Ale nie każdy umie zrobić dwa salta w powietrzu bez kontaktu z nogą rywala ;D

0

Skoro wy wyzywacie piłkarzy od bandytów to jak nazwiemy Alvesa i Sancheza ? Baletnice?

0

Cochise
Co nie zmienia faktu że przesadzacie z symulkami w wielu sytuacjach

0

Xavi6
Nie ciesze sie gdzie ty tam jakiś śmiech ujrzałeś chyba na siłe prubujesz coś zobaczyć czego nie ma

0

Nie pije do żadnego Guardioli bo nie uważam go za jakiegoś wybitnego trenera i nie mam powodu do niego pić bo dla mnie to trener 2 klasy gorszy od Mourinho ale widze ty bardzo chcesz wmieszać Guardiole w temat :)

0

No właśnie sie dziwiłem niektórym że tacy na niego chętni bo chyba zapomnieli jakiego kopa Messiemu wysadził i po drodze jeszcze Puyolowi i Xaviemu w morde dał :)

0

Chcielibyście Ramosa w Barcelonie?

0

Kapitan hawk
Napisałem koniec a ty dalej drążysz ?

0

I czy tego chcecie czy nie jest to najlepszy trener na świecie

0

Cochise
Co nie zmienia faktu że gdzie nie pójdzie tam zamienia wszystko w tytuły

0

Dobra koniec tego tematu

0

To ja tu nigdzie nie pisałem że ty wracasz tylko że wracacie

0

To mi pokaż jakieś słowo gdzie bezpośrednio pisze do Ciebie a nie do wszystkich

0

Xavi6
No ty nie ale jakiś desperacik tam niżej wcześniej pisał

0

Kapitan hawk
No i gdzie tutaj kieruje słowa do Ciebie? Napisałem gdzieś że wracasz ? Napisałem wracanie a więc do ogółu kibiców

0

Xavi6
No właśnie i co? To wytłumacz mi po co piszecie o spisku Realu i sędziów?

0

Nie do Ciebie tylko do ogółu tutaj bo uważają sie za normalnych ludzi piszą że ktoś wraca do historii a jak Real ogrywa Barcelone to od razu jest wspominanie 5-0

0

Kapitan hawk
Uważasz że defensywna gra to antyfutbol normalne pytanie?

0

Xavi6
No on pisze że wyciągam wyniki z przeszłości a jak on wypomina 5-0 to jest dobrze wtedy eh ludzie ludzie ;D

0

Xavi6
Jak ktoś podaje argument że bramka ze spalonego to mnie szlak trafia nie widziałeś sytuacji z początku meczu gdzie Milito wychodził sam na sam z bramkarzem a sędzia odgwizduje wtedy spalonego? Oliwa sprawiedliwa ale nie bo trzeba płakać że gol ze spalonego ;/

0

Kapitan hawk
No toś dowalił a wypominanie na okrągło 5-0 to nie jest wracanie do przeszłości?

0

Xavi6
Ale wytłumacz mi o której sytuacji mówisz z meczu z Interem?

0

Aha to takich bramek sie nie uznaje spoko. Skąd wiesz jakby sie ten mecz potoczył jakby Real złapał kontaktowego gola?

0

Kapitan hawk odpisałem ci szukaj szukaj może znajdziesz ;D

0

PatrychoO
Dokładnie bo nawet ściana jest na wyższym poziomie niż wy

0

Xavi6;)
O której sytuacji mówisz przepraszam bardzo? O golu ze spalonego?

0

A mecz z Realem w LM gdzie sędzia odgwizduje faul faulowanego Ronaldo a Higuain strzela z tego bramke? Jak mi odpiszesz że tam Ronaldo faulował to ide w twojej intencji do częstochowy pomodlić sie za napłynięcie mózgu którego chyba ci brak od urodzenia

0

Kapitan hawk
Wiesz co ide sobie chyba ze ścianą podyskutować bo przynajmniej nie będzie mi głupio odpowiadać

0

Hen
Jakoś jak ci Barcelonke faworyzowali to ci jakoś nie przeszkadzało hmmm hipokryta jesteś i nie warto z tobą wogóle dyskutować 'nie ruszam gówna bo będzie śmierdzieć' więc bez odbioru nara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?