Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Valdano? W pewnym sensie to dzięki Jego bramce, to Dieguito został dożywotnim "przywótcą" narodu wybranego, bowiem w dwóch finałach MŚ (1986 und 1990) to Mattheus nakrył czapką Dieguito. El Diez był tak nieporadny i safandułowaty przy Mattheusie, że aż telepatrzydła krwawiły gdy człek na to koookał, ale wystarczyła chwila nieuwagi, by Dieguito doskonale obsłużył El Burru i Puchar Rimeta znalazł się w grabulach Diego! Ciekawe czy Igła wykorzystałby taką patelachę, ale można tylko gdybać, tak czy siak to Dieguito powinien całować po cojones Browna, Valdano i El Burru za to, że został mistrzem świata, a kogo ma całować Leoś, chyba tylko Antonellę Roccuzzo oraz swoją dziatwę! Może Leoś nie będzie mistrzem świata, ale wiem jedno, a mianowicie to, iż wypomina Mu się ten brak, ponieważ to ostatnia nadzieja bandy wszelakich mondziołów i nienawistników. A fakt, że mistrzostwa rozgrywane są raz na cztery lata, pozwala im długo cieszyć się świadomością, że Leo mistrzem nie był, ale mniemam, iż w końcu postawi kropkę nad i, może u Putina - Dalibóg! Ale najlepsze jajcęta były odnośnie wypowiedzi Sacciego i te słynne słowa kluczowe, że każdy ma prawo do swojego zdania - okey, czyli że moim zdaniem to Jarosław Kaczyński lepiej sadzi slum-dunki niżby Jordan, Carter, Richardson, Griffin czy LaVine, tak - to jest moje zdanie i nikomu nic do tego! Tylko że Sacci zapomniał dodać, że wtedy kiedy Diego ciupał pod Wezuwiuszem to miał obok siebie takich megacracków jak chociażby Giordano czy Carecę, nie bez kozery owe trio nazywało się MAGICA, a w Europie rządziły takie mocarne kluby jak Porto czy Steaua, chociaż trza przyznać szczerze, że Milan czy Juve to były tip-topowe ekipy. Mógł Sacci zapodać, że najlepszym piłkarzem wszech czasów jest przedwojenny grajek rodem z Brazylii, czyli Friedenreich, albowiem dupnął w swej karierze 1329 goli, tylko że bramka była taka jak do rugby, a sędzia bał się odgwizdać spalonego, wszakże on byłby spalony przez kibiców, ot co!
16
Sam się wkurwiłem na GoldVod.tv... ciulwajsy wymyślili jakiegoś ćwierć funciaka z serem, tak więc musisz skakać niczym małpa (bez urazy), czyli jest usługa SMS-em w Ipli, ale tylko na Eleven (bez dostępu do Cyfry) , a tak to jeno ostał się Sopcasthd, gdzie usługa SMS-owa na trzy dzionki kosztuje ponad 7 zeta, jeszcze jest telewizjada, ale chwilowo niedostępna??? Nic już więcej nie znajdziesz w neciorze, mnie drzewka owocowe przeszkadzają w odbiorze Cyfry, ściąć nie mogę, ponieważ ekolog mi zapodał, że ptaszki nie mają gdzie siadać, no to ja mu odpisałem, że mogą siadać/siąść na moim dużym ptaszku (nie chwaląc się), zresztą kuźwa zrobię zawierciańską masakrę piłą mechaniczną i będzie pozamiatane, w pytę jeża! Reasumując, tak więc masz tylko to dostępne, co Ci wcześniej zapodałem, niestety.
7
Dla Ciebie, żeby z deczka rozruszać swój kuperek!
7
Wacha??? Już Cię lubię, czyli fuck him in the ass Cerekwickiej!!!
12
Gdy byłem młody i piękny, to zawsze starałem się trafić na koncert Coldplay itd. Papież? Zajefajnie, iż pochodzi z kraju największego człeka współczesnej kultury i cywilizacji, mam na myśli La Pulgę Atomicę, ale to Benedykt ma szczęście żyć w czasach Leosia, no to tera obrońcy praw autorskich i człowieka? Do dzieła, możecie mnie zniszczyć, nie pogniewam się, albowiem mi to Lotto, dla mnie Leoś i spółka wywołują większe emocje niż gość w białej sutannie, OhYeah! Idź do piekła dziwko wściekła, no to idę, siemka!
4
....na odwyku! Bez urazy, grzecznościowo proszę :)
15
Si kalafon, a gdzie chociażby tacy pojeby jak Florian Dick, Weather, Caldwell, Pina, Spahić czy Diego Perez? Leds??? Długo by wymieniać, ale cosika grzmotnę przy następnej okazji, jak mi się czerep odblokuje :)Ale Jesteś dobry w te hocki-klocki, za co to należy Ci się - Chapeau Bas, Wielmożny Panie Docencie, nie każdy ma taki czerep jak Ty!!! :)
19
Oto moja lista Top Most Wanted odnośnie największych pojebów w historii bala!
1.Antek Goikoetxea
2.Gentile
3.Vininie Jones nocny pociąg z mięsem
4.Hitler Kaput, czyli dwaj esesmani - Borowka und Toni Schumacher
5.Lambert
6.Przedstawiciel Los Spermiatos, czyli Pepe (chociaż trochę zmądrzał, co to znaczy dobry liner!!!)
7.Hunt
8.Roy Keane
9.Barton (ma gorzej nasrane pod czajnikiem ode mnie!!!)
10. Kaltz
11.Cantona, ale tyle dobrze że przyjebał w machę gostkowi z Crystal Palace, który to ewidentnie Go obrażał.
12.Chilavert
13.Passarellla
14.Denis Law
Dobra, bo już mi się nie chce myśleć i szperać w mojej pamięci, w każdym razie to Keane był turbokozakiem z turbodoładowaniem w dupie, cześć pieśni! Na razie więcej szajbusów nie pamiętam, za wszystkie grzechy serdecznie żałuję, postanawiam poprawę, obraziłem Pana Boga Następującymi grzechami, to znaczy że Cerekwicka może tylko targać bagietę und walić papieża odnośnie porównania do prawdziwego Króla Futbolu! Ciekawe czy mnie kapłan rozgrzeszy??? Kapłan zapodał, iż Król Futbolu (Leoś) odpuścił mi grzechy, po czym mogę pójść w pokoju po następną zgrzewkę bronxa, dzięki Ci Panie!!!
13
To już nie ludzie, wszak im necior zrobił papkę z resztki mózgowia! Dla mnie to Leoś może sobie przefarbować swoje włosiwo łonowe,Jego czerep, Jego brocha, Leo ma być wzorem cnót, ma być niczym ministrant zbierający na tacę, a po cichu walić księdza w rogi, po czym zaiwaniać kasiorkę na bronxy tudzież dobre jointy. Kuźwa, lato jest, tak więc co po niektórzy niechaj wyjdą na świeże powietrze, bowiem są ku najlepszej drodzy ażeby zostać nieuleczalnym netoholikiem, kuźwa, też mi problemos, czyli kolor włosiwo najlepszego piłkarza wszech czasów, jprdl! Najlepiej by było, gdyby Leo wstąpił do zakonu Kapucynów, wszakże razem grzmociliby swoje kapucyny do melodii typu: - Otrzyjcie już łzy czy Ubi caritas, oczywicha, że przerobione przez Pitbulla, w mordę różowego miśka! Leoś to porządny gość, który to pokochał football z wzajemnością, mógłby być kierowcą autobusa i kosić 14 ojro za godzinę, a prawdopodobnie zachowałby się tak samo. Dlatego nie widzę pokusy poznawać Go lepiej, bo po kiego? Są oczywiście kibice, którzy Go nienawidzą, ponieważ ileż razy upokorzył ich ekipy, i w duchu błagają, by dał "se" na wstrzymanie. Jak to kiedyś zapodał Gary Glitter aka Lineker, cytuję: - Wierzcie mi ta gra nie jest aż taka prosta. Grałem w nią kiedyś... To Leoś sprawia, że wygląda na łatwą. Leo wygląda niczym George Michael lub Cruise w filmosławie pt. "Collateral", ale ma sto razy lepszy trawnik niżby Rooney, który to notabene zapłacił za swój trawnik ponoć kilkadziesiąt tysi £!Ale najlepsze są spece, którzy to pitolą, że Leo wygląda niczym luj parkowy czy cinkciarz z barów mlecznych, ech szkoda pitolić na ten jakże bulwersujący temat, bowiem wartości moralne są najwyższymi spośród wszystkich wartości moralnych. Rze co??? Tera tylko czekać na to, jak chociażby Senior Challenger wypindrzy pikne exposé na temat włosiwa Elohima football'u (żartuję, bowiem i tak jestem na cenzurowanym!). Pzdr :)
8
Masz rację, wszak za obszerne moje exposé, zresztą ten temat to już naprawdę nużący i przegadany, przecie tu, na forum to ów tematos jest wałkowany przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, czyli Leoś contra Ceerek, ileż można jeszcze o tym pitolić? Ja swoje, Ty swoje i niech tak pozostanie po wsze czasy, mógłbym tu napisać cztery strony wordowskie dotyczące wyższości Lionela nad Crisem, ale po co? Czim się i do zobaczenia przy następnej rundzie naszej konwersacji. Kiedyś strzelimy porządną bajerkę, ale nie tera, ponieważ nie mam weny twórczej, a poza tym to są wakacje, czyli że trza trochę zbastować i odzipnąć od tego wszystkiego, co jest związane z futbolem, ot co! Narqa
7
Okey, okey drybling a drybling to jest kolosalna różnica, elastico, rowerek, rabona może być, ale nie musi, ale dam Ci jeden przykład, daleko nie trza szukać, czyli meczor o PK pomiędzy Barçą a Sevillą. Wszyscy byli pod wrażeniem gry Don-Wasyla, gdzie Iniesta urywał się w sposób szczególny i spektakularny od/spod obrońców Westerplatte, ale kto posłał trzy nieziemskie i zjawiskowe crossy? Czy Ceerka na to stać - nigdy jutro, już nie mówiąc o tym, że Leo ma trzykrotnie więcej udanych dryblingów od Ceerka, odkąd Portugalec pojawił się na boiskach LL, Leo ma ok. 1400 udanych dryblingów, a Ceerek bodajże pięćset z groszami, nie mówiąc już o kluczowych podaniach czy wykreowanych sytuacjach, to jest po prostu przepaść pomiędzy Lijołem a Ceerkiem, cześć pieśni!
8
Byłem świadkiem (nie chwaląc się!) koronnym na meczorze Górnik Zabrze contra Giallorossi w 1969 r. Od tego czasu jestem z futbolem za pan brat, ale jeśli uważasz, że lepiej znam się na koszykówce niźli na futbolu, tak więc muszę przyjąć to na klatę! Również Serdeczne Pozdrowionka :)
9
Dryblingi nie są żadnym wyznacznikiem, co tam drybling a'la Garrincha, Dinho, Dieguito, Best, Pelé czy Leoś, lepiej machać bez przerwy swoimi witkami lub cały czas czekać na sępa. Niedługo to trza będzie się podniecać tylko i wyłącznie karniszonkami, rzutami z autu czy z rzutu rożnego, dla mnie jest ważny drybling, magia i wirtuozeria w futbolu, a jeśli dla Ciebie to nie ma żadnego znaczenia - Twoja brocha, i to by było na tyle w tym temacie.
29
Madrycka indoktrynacja mózgowia musi być, a jakżeby inaczej, a później wszelakie mózgojeby i niedorozwoje to łykają, de facto przez całe mistrzostwa madryckie szmatławce bez przerwy pitolili na temat Złotej Gały, nie ma nic ważniejsze na świecie niż Złota Gała dla Ceerka, jebutnie! Facio zdobywa tytuł majstra Europy - okey, ale miał tyle udanych dryblingów... co Neuer :)Ale najlepsze jajcęta to były wtedy, kiedy Ceerka porównywali do MJ-a, ach, co za dziwny zbieg okoliczności, przecie ostatnio gazeta "Chicago Tribune" zapodała, iż do Chicago przybył na Copa América Michael "Air" Jordan piłki nożnej, czyli Lionel Messi, tak więc madrycka propaganda nie może tego zdzierżyć, tak mniemam! Niedługo zapodadzą, iż Aquaman lepiej skacze bez tyczki niż Lavillenie czy Siergiej Dupka, ma lepsze odbicie niż Eddie zwany Orłem, iż lepiej skacze wzwyż niż Sotomayor, ma lepszy rozbieg niż Mike Powell lub Jonathan Edwards, lepiej skacze z trampoliny na dyńkę niż Greg Louganis - no tu akuratnie to bym polemizował! No dobra, faktycznie, iż Ceerek naprawdę nieźle zawisł w powietrzu, ale żeby go od razu porównywać z MJ-em, a zwłaszcza do słynnego "The Shot" w wykonaniu MJ-a w meczorze przeciwko Cleveland Cavaliers - śmich na sali! Wg mnie najsłynniejsza czapa w wykonaniu MJ-a to była w Madison Square Garden, czyli meczor Bulls contra Knicks, oczywicha, iż chodzi mi o czapę MJ-a nad bezradnym King-Kongiem, czyli Patrickiem Ewingiem ew. czapa MJ-a w meczorze przeciwko Milwaukee Bucks, oj zarywało się nocki by luknąć na MJ-a w telewizji, która to niestety, ale dawno zniknęła z radaru - "Wizja Sport". Jordan? Wybitna jednostka, fenomen, w dzisiejszych czasach trudno spotkać kogoś, kto tak czyta grę, jak On kiedyś czytał (zapewne Leo, ale to już inna bajka),mając 40° gorączki potrafił dupnąć 40 punktów, ech długo by bajdurzyć..."Hej, hej tu NBA". Tak czy siak "Fantomas z UEFA" to powinien od razu wręczyć Złotą Gałę Ceerkowi,oczywicha, iż wtedy kiedy Ceerek siedział na ławce rezerwowych podczas meczora finałowego i byłoby po kłopocie, bo w przeciwnym razie to będziemy codziennie gwałceni przez madryckie gadzinówki i bulwarówki odnośnie Złotej Gały dla Ceerka! Nie odpowiadam na pytania, bo zaraz będę miał ze strony moderacji kod Enigmy, czyli 9.3.1...ciekawe czy Scherbius, Turing und Rejewski to byliby w stanie złamać kod naszej moderacji?
21
Pijesz do mojego koszyka, ale nie mam o to żalu do Ciebie, wyobraź sobie, iż George Weah, gdy zdobywał swą Złotą Gałę to miał na liczniku 18 goli, dasz wiarę? Leo? Niby normalny człek, którego Bóg wskazał palcem i zakoookał: - Ty będziesz najlepszy, a nie jakieś kmioty z Los Blancos!
8
A chociażby repra Albicelestes na MŚ '90,wpierw wygrała po rzutach karnych w ćwierćfinale z reprą Plavi, by w półfinale również po karniszonkach orżnąć ekipę gospodarzy, czyli Squadra Azzurra, doskonale to pamiętam.
20
W dupę jeża, ale jako że jestem naczelnym fanboyem talentu najlepszego z najlepszych, czyli że mam w swoim niezbędniku fanboya ową wypowiedź Bilardo,tak więc pozwolę sobie ją zacytować: - Dwa lata temu ogłosiłem publiczne: przestańcie napierdalać na Messiego i więcej Go nie krytykować, bo w końcu się wpieni i odechce Mu się przyjeżdżać. Tam jest idolem, a gdy wraca do domu, czekają Go wyłącznie zniewagi. Przestanie tu przyjeżdżać, a wtedy 25 milionów Argentyńczyków będzie musiało walić ze szwai do Barcelony, żeby obejrzeć Go na boisku!... To nie wina Leosia, że Argentyńczycy nie potrafią skończyć z żałobą po Dieguito, ot co! Pamiętam jak Dieguito zapalił klapsa w zęby Bilardo, ale Carlos nie był mu dłużny, po czym oddał piękną petardę w syfon Dieguito, to było wtedy, kiedy obaj Ci pa(nowie) mieli epizodzik w Sevilli, nie ma to jak miłość pomiędzy pobratymcami, jebutnie :)
15
Luknij na filmosław pt."Dom Hemingway", w tym filmosławie Jud Law przeprowadza pod prysznicem zajebiaszczy monolog ze swoim grzechomierzem!
10
Tia, a gdzie chociażby tacy bombardierzy jak m.in. Platini, Zico, Dieguito czy Mihajlović, jeśli chodzi o naszych rodzimych bombardierów to z tego co pamiętam, to najlepsze kowadło w swoich giczołach mieli m.in.Richard Tarasiewicz, Gadocha, Zibi, Szewczyk czy Kaka Deyna!
25
Dopóki żył osławiony szef mafii argentyńskiej, czyli Don Julio Grondona, to jako-tako ów burdel się kręcił, a tera po śmierci Dona to jest syf i żenua na całe stringi Cerekwickiej, ja jebie, nie dość, iż Albicelestes mogła nie wystąpić na owym turnieju to na dodatek Dieguito pitoli wszem i wobec, iż Leo nie ma po co wracać do ojczyzny, gdyby nie zdobył Copa América, co nie daj Boże! Odezwał się ten, który osiągnął ogromne sukcesy w Copa América, czyli trzy wystepy Diego na owej dżamprezce = trzy blamaże i totalna obsuwa, a dla Leo - bądź co bądź - to jest trzeci finałowy meczor odnośnie Copa América, zresztą Copa América nie mają w swoim curriculum vitae tacy wielcy piłkarze jak m. in. Jairzinho, Chilavert, Garrincha, Sócrates, Pelé czy El Diez. Ale kołchoz i kurwidołek jest w tej AFA, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o ogromny kesz i władzę! Leo? Zdobądź swój upragniony tytuł, po czym wbijaj do Barcelony und upragnione i jakże zasłużone wakacje... z duchami :)
13
Napisałbym coś mocniejszego na temat Pindola portugalskiego, ale tyle co wróciłem z banicji, czyli Robin Hood - Wieczny Banita, a Ceerek to jest król jeleni, czyli Hern! Pozdrawki :)
25
"Wiele razy już mówiłem, że porównywanie mnie do Maradony jest bezcelowe - zapodał La Pulga Atomica. Dieguito jest jedyny w swoim rodzaju i nigdy już nie będzie takiego zawodnika jak on". Leo co Ty pitolisz, wszakże El Diez to Ci jeno może jajka pucować, Jesteś dziesięć razy lepszym bombardierem niż był Dieguito, zresztą zachowałeś się bardzo ładnie odnośnie Dieguito, w przeciwieństwie do tego zadrośnika, który to w pewnym sensie Cię zgnoił, a jednocześnie gloryfikował Ceerka... iż Spejson portugalski jest dziedzictwem futbolu, ale tak to już jest, gdy się pitoli kocopoły po zażyciu "Oddechu Diabła" ew. "Białego Chińczyka".
10
Leo? Czyżby w klasyfikacji kanadyjskiej pokonał samego Weyne'a Gretzeky'ego???:)
8
Chester... Linkin Park!
10
Winszuję avka, Best is the Best!
9
Leo? Get up, stand up - Bob Marley!
9
Romero niczym drugi Goikoetxea, tak więc nie bój żaby :)
10
Jest pięknie aż pała mięknie :)Brawo new Goikoetxea!!!
1
Komentarz usunięty
2