Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Z Tobą zawsze... aż do zgonu :)Podobnie jak z Generałem Xavierem :)
27
Ja jebie, dopiero teraz obczaiłem najlepsze motto genialnego perkusisty wszech czasów, czyli Buddy'ego Richa: - Kto nie ma talentu - ten gra rocka! To się tyczy Ceerka :)
18
Ale masz pobratymców i funfli - nie ma co! Qrwa mać i te uczucie świeżości i niesamowitego błogostanu , kiedy to budzisz się na gargantuicznym kacu, a Twoja Starica pierdoli Ci za uszami: - Ty stary ciulu, straciłam przez Ciebie życie i taka tam babska twórczość oraz powieści romantyczne na kształt Pauliny Simons czy Cecelii Ahern! Ale to jest wszystek ch.j, bo kuźwa córka zamiast na kacorka-igorka ma Ci jebnąć Tyskie, to wali Ci łyskacza w postaci browca - Karpackie Power! Ale to i tak wszystek chuj.j, bo dopiero do człeka dociera /dotarło, że Żeśmy wdupcyli z piczowłazami,ciotexami und cipciarzami madryckimi, czyli że co? Dalej trza dać w żyłę wodę święconą, która to ma pierdolnięcie 70volt i byle do wtorku! Aha! Ponieważ byłbym zapomniał, to znaczy, że niech ktoś napisze do mnie coś pozytywnego a'la: - "Wstydzę się za takich kibiców jak ty - Don Wasyl"...byłbym bardzo wdzięczny (czyż nie dobija się koni... mechanicznych!). Dobra, było-minęło, tak więc dawać siepaczy i hultajów z Atléti... i to chyżo!!!
10
Nie, po prostu podpiąłem się do Ciebie, bo lubię Twoje spojrzenie i spostrzeżenia na piłkę kopaną , kuźwa,( nie chodzi o spojrzenie, lecz o racjonalne i dojrzałe oraz pragmatyczne spojrzeniena na aspekty związane z futbolem), powaga! :)Dobra, zamykam i zdupiom stąd, nara :)
13
Cosika Wam zapodam? To jest moje ostatnie comento na dziś (na szczęście dla Was oraz dla mnie) , bowiem życówka daje znać o sobie! Dlatego yebać meczor Barçy z Los Spermiatos, wszystkie swoje siły skupiamy teraz na materace, fakt faktem, że to siepacze i zwyrodnialce niczym Gangi Nowego Jorku, ale zrobimy gwałt, bezprawie i ludobójstwo nad gangsterką w wykonaniu ekipy pod dowództwem Ciulo Simone!!! Parbleu!
8
Swój chłop Jesteś, bowiem nie ma to jak raszplować fajnego bobra :)
5
Komentarz usunięty
5
Niczym Jimi Hendrix :)
14
Nie możesz rozepnąć stanik tej dupenci, którą to masz w swoim avku, Jezusie Chrystusie, ale bufory i wymiona , takie remedium na wczorajszą wtopę :)Tym się dzisiaj różnimy, że Ty piszesz w pozycji pionowej, a jo piszę w pozycji leżącej... bowiem dostałem porządnego drajwa z dyszla od księżycówki - 70volt, na materace dupnę krzakówkę 90volt, nie ma to jak być porządnie porażonym prądem!
4
Komentarz usunięty
6
Wiesz, gdy byłem piękny i młody to jeździłem na Estadio im.Ernesta Pohla i zawsze się przyglądałem grze Gorgonia, to znaczy, że byłem pod ogromnym wrażeniem Jego giczołów, no centralnie giczoły miał tak potężne niczym filary mostu Golden Gate w San Francisco, tylko żeby nie było, że jestem jakimś zoofilem czy zbokolem, raczej mi chodzi o Jego niewyobrażalne kowadło w nóżętach. Pamiętaju, jak były rzuty wolne, to każdy obrońca miał gdzieś zdobycze bramkowe Jurusia , lecz każdy piłkarz stojący w murze to martwił się tylko i wyłącznie o to, żeby mu Gorgoń nie zrobił z nabiału jajecznicę, powaga! Ech, nie raz, nie dwa dostało się w ryjosława od zaprzyjaźnionych kibiców drużyny przeciwnej, ale na szczęście w Zabrzu jest /była jedna z najlepszych klinik chirurgii szczękowej, oj nosiło się druciki w gardziołku, dobra, koniec bajtlowania i spamowania, chociaż jestem Jurand ze Spamowa...co za dużo to niezdrowo :)
7
Święta racja, Senior Mike74, i pamiętne golazo z rzutu wolnego autorstwa Jurka Gorgonia w meczorze przeciwko reprze Haiti podczas MŚ, właśnie w '74... wszak onanizm wzmacnia organizm, ot co! :)
8
Stosunkowo całkiem niedawno to pewien ksiądz tak publicznie masturbował się w kolejce SKM w Trójmieście, a tera jeszcze Bale czochra swego predatora i miętosi wałek odnośnie tego, że zdobędzie tytuł majstra - OMG!
6
Tak, Szefuncio, czy można wyobrazić sobie gorszy dzień/scenariusz. Ja jebie, jak qrwa można wdupcyć wygrany meczor, ale tak to już jest, gdy się gra w.uja aż im się łeb zabuja, byle jak, aby zbyć, na odczepnego, niechlujnie i bez jakiegokolwiek entuzjazmu... wiesz, nigdy nie mówiłem na głos, że Lucho to jakiś geniusz ławki trenerskiej, nawet nie chodzi o to, żeby go teraz gnoić czy niszczyć, ale powiedz mi tylko jedno, to znaczy... na kiego On ściągnął do Barçy Tureckiego czy Vidala,wiem że kiedyś odpalą i takie tam sranie w banie, prędzej ja odpalę liner'a lub kopytka niż Turecki zajarzy jarzynę? Na temat Suáreza to również lepiej nic nie pierdolino, bowiem jestem w stanie rozpipcyć o ścianę mój phone,IPod czy comp, co się do uja wafla dzieje z Ney'm, bo na drugą linię to nigdy zbytnio nie liczę /liczyłem... kulfa, jeszcze silikonowy Ken strzelcem decydującego o zwycięstwo gola, jprdl, naprawdę, ale ida dalej chlać ze smutku i niewyobrażalnej rozpaczy (I'm Jack Soplica!). Jestem w stanie katatonii, rozwścieczony i rozzłoszczony do granic bólu i wytrzymałości, kuźwa , trza cosika dupnąć w gardziołko i oby jako-tako wytrzymać do meczora z materacami!!! Nie jestem jakimś płaksą tudzież mazgajem, ale mam gargantuiczny ból rzyci i nic na to nie poradzę, świetne Twoje comento, to znaczy, że dobre Twoje przemyślenia i zapatrywania na ów meczor, w przeciwieństwie do moich żalów i boleści duszy, trza się koniecznie z tym przespać! Reasumując moje rzygowinyi wypociny? Nie ma dnia konia magiczne Tridente - jesteśmy w czarnej dupie Jimiego Hendrixa, kiedyś musiała przyjść porażka, ale kuźwa akuratnie z Los Blancos,dwa kontrataki i pozamiatane. Kumam, że Barça musiała włączyć żarówki energooszczędne LED E27,ale przecie powinna być pomna tego, co się wydarzyło na El Madrigal czy z Deportivo, już nie mówiąc o meczorach przeciwko Sevilli...byle do wtorku!
5
Ja odpaliłem zajebiaszczą i wypasiaszczą księżycówkę, która to ma pierdolnięcie 70volt, czuję, że mi dzisiaj pies do ucha naszczy, powaga!!! Czim się... i po zwycięstwo nad putkami madryckimi, Ohyeah und Aj Waj!!! :)
8
Bez urazy :)
27
Ech, te jakże pachnące żenuą porównania, staty, promile (najlepiej alkoholowe), średnia, ułamki czy przecinki, co osiągnęło BBC, a gdzie w futbolu jest magiczne Tridente, ślepy czy niewidomy? Na 99% Barça ma tytuł majstra w kieszeni, jesteśmy w finale PK oraz w ćwierćfinale LM, gdy tymczasem Los Spermiatos przewodzi, ale tylko w zmienianiu trenerów, oczywicha, że mają w swoim składzie Kapitana Grzmota, który to gra zajebiście, Armatę Hitlera Gustav-Bale'a,najlepszego operatora kamery cyfrowej Lubezki-Benzinho,rzecz jasna i oczywista, że Benzinho jest najlepszą "9" na globie, bo ma najlepszą średnią krajową, Keylora "Please God help me" czy nie ma takiego drugiego piłkarza jak Lukita oraz Hitmana w roli szkoleniowca! I co z tego, jak Leo tylko w jednym meczorze zrobił więcej udanych dryblingów niż całe BBC w ostatnich dziesięciu meczorach,mam na myśli meczor Albicelestes contra Boliwia, to "szczym" do ludzi? LKS Zjednoczeni Pudliszki :)
12
Posłuchaj? Nie mam najmniejszego zamiaru maścić tematu, dlatego podpiąłem się do Ledsa, bowiem doskonale i dogłębnie wiem o tym, iż Leds czai i kuma temat, czyli że wie kto to był /byli Sandor Puhl, Balbo, Maradona, Alfio Basile czy Pekerman,właśnie mój wpis dotyczył ówczesnych czasów. Chcesz porozmawiać na temat futbolu lat 90.,czy będziemy pitolić na temat mojego ozora?
12
Sponio! Ale co tym wpisem wniosłeś do dyskusji? Przecie napisałem do Ledsa, że kiedyś były jeszcze gorsze kryteria odnośnie kwalifikacji do mistrzostw świata w strefie południowoamerykańskiej , no chyba że jesteś za młody, żeby to pamiętać? zapodaj coś ciekawego, chętnie poczytam?
17
Jeszcze nie ma co tak marudzić i narzekać, bowiem pamiętam a chociażby eliminacje do czempionatu w '94 u Jankesów, wówczas to ze strefy śmierci i działań wojennych to wchodziły jeno trzy drużyny, a czwarta musiała się cwelić w barażach, na dodatek repra Ciulów została zdyskwalifikowana za to, iż cztery lata wcześniej, to portero repry Chile udawał na bezczelai chamiora , że dostał racą w ryjosława, a było to w meczorze przeciwko reprze Canarinhos. Tak więc wówczas repra Albicelestes pod dowództwem Basile, to musiała się w barażach naparzać z reprą Kangurów. Wpierw El Diez został wysłany na emeryturę, ale gdy repra Albicelestes dostała u siebie niesamowity wpierdol od repry im.Pablo Escobara (0:5!),to Alfio na klęczkach prosił Dieguito o powrót do kadry narodowej, no i oczywicha, że Dieguito pomógł... dwumecz z reprą Kangurów udało się rozstrzygnąć - nie bez trudności - na korzyść Albicelestes, wpierw na Antypodach był wynik remisowy, by w meczorze rewanżowym ledwo wyszarpnąć jeden do nula. Pamiętaju, że wówczas bezpośredni awans do MŚ wywalczyły repry Canarinhos, Kolumbii... oraz Boliwii :)Oczywicha, że zgadzam się z Twoją opinią, albowiem jak porównać poziom sportowy reprezentowany przez repry np.Chile czy Urugwaju... do poziomu repry Arabii Saudyjskiej, no ale taki urok osobisty MŚ, cześć pieśni!
24
Ale Leo ma odejście, no centralnie glebłem z dywanu na parkiet, jaka łatwość obsługi klienta i niepowtarzalny ciąg na bramkę,tylko szkoda że pałencja machnęła chorągiewką, bowiem byłoby pińcet na liczniku najlepszego piłkarza w historii! Ale co się odwlecze, to nie uciecze, na dodatek bardzo cieszy pewnie wykonany rzut z wapna przez Leosia, w końcu by tak rzec!
7
Faktycznie, ale jak najbardziej trafne spostrzeżenie, bowiem przedwczesne zejście Diaza i Fernándeza, to po części rozpipcyło w drebiezgi i doszczętnie nakreślony plan taktyczny przez treneiro Chilijczyków, czyli Pizziego... zanim się skapnęli o co kaaaman i o co biega, to repra Albicelestes poczęstowała ich dwiema bramkami, czyli trza mieć w futbolu trochę farta i uśmiech losu by tak rzec!
6
Czizas Krajst, rzeczywiście, ale masz absolutną rację bytu, wszak tera sprawdziłem, iż to Leo zaliczył asystę do Mercado, a komentatorzy pitoli wszem i wobec, że to Isla tak niefortunnie podał futbolówkę do Mercado, czyli jednak licznik Lijoła ciągle w ruchu, tak trzymać. Dzięx za info :)
6
Wiesz, ja się pocieszam i pozytywnie nastrajam tym, że Pelé apogeum swej świetności osiągnął w wieku 30/31 lat, mam na myśli MŚ w '70,tak więc Leo podczas MŚ u Putina to będzie w podobnym wieku co Pelé. Maradona również nie miał obok siebie jakiś czaderskich i tip-topowych graczy, a jednak zdobył MŚ, przecie Valdano, Brown czy El Burru to nie byli gracze z najwyższej półki, zresztą MŚ rządzą się swoimi prawami, przyuważ na to, ile meczorów rozstrzygało /rozstrzygnęło się w konkursach rzutów z wapna, tak więc zawsze to była loteria PZU czy paragonowa, może szczęście się uśmiechnie do repry Albicelestes - Dalibóg! :)
8
Di Marię można z deczka rozgrzeszyć, bowiem gdy Angel liczył sobie trzy lata, stwierdzono, że cierpi na nadpobudliwość ruchową, czyli sławetne ADHD. Swoją karierę chłopiec zawdzięcza trafnej diagnozie lekarskiej, bo pediatra polecił rodzicom zapisanie Angela na zajęcia ruchowe. Tak więc ci poszli za radą specjalisty i wieku kilku lat Di Maria rozpoczął treningi z futbolówką. Taki z niego wujcio wariatuńcio :)
10
Faktycznie, ale Di Wariat posłał cudownego croissanta w długi róg we wrota strzeżone przez Bravo,no i niezła asysta Banegi :)
15
No cóż, w drugiej połowie meczora to Chilijczycy wywierali taki nacisk i presję na chłopców pod dowództwem Martino, że bramka dla nich była tylko kwestią czasu, ale na szczęście byli nieskuteczni i bezowocni do bólu. Nie wiem czemu Martino nie wpuścił Lameli czy Pastore,ale tak jak zapodałem wcześniej, czyli najważniejsze i najistotniejsze jest to, że Arhentina zainkasowała bezcenne trzy punkty!
12
Lionel nie podkręcił licznika odnośnie statystyk, bowiem asystę zaliczył... Isla, ale tak czy siak to najprawdopodobniej sędzia odgwizdałby karniszonka dla repry Albicelestes, bo Leo był faulowny w stuprocentowej sytuacji, ale wyręczył Go Isla,czyli ogólnie jest gitareso-ukulele :)
43
1:2 dla repry pod dowództwem najlepszego piłkarza w historii, czyli wymęczone zwycięstwo Albicelestes... Uff!
16
Kiedyś w reprze Albicelestes jeźdzcem bez dyńki był Claudio López, tera jego miejsce zajął Angel Di Wariat, tak się zastanawiam nad tym, czy doczekam się takiej sytuacji /chwili, w której to Di Wariat odda Leosiowi piłkę w tempo? Ależ on się sępi i chami pod bramką przeciwnika, dobra, nie ma co tamować i narzekać, wszak repra Albicelestes pokonała bądź co bądź mistrza Ameryki Południowej, zresztą w eliminacjach to nie liczą się jakieś fajerwerki i porywające zagrania, lecz liczą się tylko i wyłącznie bezcenne punkciki. Dzisiaj Leo pokazał, że ma niesamowite depnięcie na paru metrach kwadratowych oraz feeryczne i bajkowe dryblingi, to cieszy niezmiernie!