Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Piotrze? Dajemy na wstrzymanie i wsteczny :)
13
Dzięki Wielkie za to, iż nas Nostress nie dupnął na amen!!!Nostress? Wybacz nam, ale gostek pojechał o jeden most za daleko!!!Wielgaśne Dzięx i Thx oraz Szacun dla Ciebie i Robertinho and Hauptmann Majerrr, Pozdrawki dla Was!!!
0
Komentarz usunięty
14
Komentarz usunięty
17
Senior Challenger??? Zawsze mnie śmieszy to, iż za wszelką cenę deprocjonuszesz i obniżasz wartość największego z największych. Ostatnio napisałeś, iż Leo ma bardzo przewidywalne bądź spodziewane dryblingi tudzież zagrania???Wiesz, kiedyś Phoenix Suns zatrudniło masę ekspertów, aby powstrzymać Air Jordana i co w związku z tym? Wiadro!!! Aha, czyli zagrania w praską uliczką a'la Masopust to są dla Ciebie wieszczone i prorokowane, czyż tak? Nie rozumiem Twej niechęci do Leo, tym bardziej, iż Leo zgarnął wszystko to, co miał do zgarnięcia w tymże fenomenalnym sezonie, dalej Ci wadzi to, iż Leo nie włada w ozorze Szekspira??? Odpowiesz na zadane pytania przez podrzędnego usera?
20
Ja piję codziennie i się nie chwalę, faktycznie, ale tekścior wymiata, czuję pióro wieczne Challengera bądź Bystrzyckiego???Jezusie Chrystusie, toć to jest felieton Challengera, dopiero teraz obczaiłem, ale i tak się nie myliłem co do treści, czyli jak piesek wyczułem na odległość Seniora Challengera, to mnie z deczka rozgrzesza, ale fail to fail, cześć pieśni!!!
13
Dobra, tera na poważnie, czyli genialny filmosław pt. "Tajemnica Brokeback Mountain ",ach ta scena erotyczna w namiocie pomiędzy Chrisem i Benzinho, chociaż w miłosnym trójkącie widziałem tam Hamesa, owa scena erotyczna przeszła do historii X muzy, Y'aaa!!! :)
12
Innym razem, albowiem nasz Kolega Piotr, 1985 (którego również serdecznie pozdrawiam!) leży ze śmichu na podłodze, a ja piszę z podłogi, wszak są to efekty specjalne zabawy sylwestrowej :)
22
Wg mnie najlepszy filmosław w historii światowej kinematografii, tj. film pt. "Chris-Grzmotomocny - Świat u stóp! ",jest to kontaminacja najlepszych riffów czy rzemiosła artystycznego takich reżyserów jak m.in.Fellini, Bergman, De Sica, Forman czy Fincher! Ten filmosław oglądałam w pampersie, albowiem bez przerwy mi puszczała cewka moczowa (ze śmichu) , chociaż dzięki temu arcydziełu to mi się owa cewka moczowa odkorkowała, dlatego nie musiałem walić z pięty do urologa! Fenomenalny filmosław, gorąco Ci polecam!
11
Oki-doki! Posłuchaj, jeśli możesz? Nie mam żadnej taryfy ulgowej, albowiem na swoim garbie mam już osiem Ban(ików) Ostrawa, dla mnie najważniejsze jest to, iż nigdy nie obrażam userów, no chyba, że kogoś ryjok swędzi. Zawsze jestem do dyspozycji moderacji, zawsze, ot co! Naginam niekiedy prawo, ale tylko wtedy, kiedy mi puszczają hamulce, z kolei to masz rację bytu, wszak trza z deczka spuścić z tonu,chociaż niekiedy jest tak, że jedno wulgarne słowo, daje tyle co dziesięć stron wordowskich, c'est la vie odnośnie płodzenia na forum.
14
To zrób donos, przecie się nie powieszę z tego tytułu, są niekiedy takie newsy, że człekowi styki puszczają, w końcu tu nie kółko różańcowe!Wal śmiało do Redakcji!!!
11
Nie zadzierać z fryzjerem... oraz Leo "Arturo Gattim" Messim, czyli Kogucik :)
20
Leo się naparzał z Márquezem i ponoć mu nawalił po kufie, ale ostatecznie to ich Pep rozdzielił... Leo był wkurwiony na maksiora, albowiem włodarze Barçy nie chcieli Go puścić na igrzyska olimpijskie (Pekin), dlatego też Leosiowi puściły styki, autentyko!
14
Komentarz usunięty
15
Zaiwaniaj do apteki po Dexak, naprawdę, ale nie ma lepszego leku na ból zęba, uwierz mi!!!
5
Z miłą chęcią podejmię ów temat, ale nie dziś, albowiem dzisiaj to jestem zjebany jak koń po westernie, dlatego wybaczać mi :)Joyous football pod dowództwem Tele Santany, widzę, iż znasz temat, to mnie bardzo cieszy, autentyko!!!
14
Nikt tak nie wymiata, jak Eminem w utworze;- Gust Over Fear Feat Siara!!!
5
Qrwa źle zrozumiałeś mój przekazaz do Ciebie... Ganja Mafia - Mój Ziomek :)
6
Pijesz do mnie???
6
Wiesz, qrwa, Ganja Mafia, czyli utworek - Gdy uderzająłem drogę gość Justna :)
5
Ganja Mafia - Pole Marysi (prod. PSR, cuty: Dj Feel-X) - YouTube...kto lepiej wymiata, Eminem czy Kali???
14
6 strzałów (3 celne)
1 gol
1 asysta
5 wykreowanych sytuacji
121 kontaktów z piłką
93 podania
7 dokładnych długich podań
11 UDANYCH dryblingów! !!Oczywicha, iż są to staty Leosia w meczorze przeciwko Deportivo, a dlaczegóż to piszę? Ponieważ po tym meczorze masa userów obwiniała Leo za remisik, a te słynne tekściory przejdą do historii tej zacnej strony, mam na myśli to, że Leo rozdupcył duet miłosny Sony & Cher czy Ashford & Simpson (Ney feat Suárez) albo że Leo jest wstrzymaczasowy macho - akcje zatrzymuje, jprdl, niektóre mózgi muszą koniecznie iść /pójść do demobilu und demontażu!Expressis verbis i jakżeby inaczej , iż w meczorze przeciwko River to nasze Tridente zdematerializowało obronę Argentyńczyków, czyli całkowita demolka i zniszczenie, a kto był głównym motorem napędowym ekipy Barçy? Lijoł, cześć pieśni! Jeśli ktoś wylewa pomyje na czerep "Nadprzyrodzonego ",to żeby się owe młoty pneumatyczne nie nudziły...cosika ich nauczę? Czyli grzmocenia swego Benia na tzw. sałatkę owocową...ta technika jest bardzo egzotyczna i wyrafinowana. Przed rozpoczęciem zabawy ze swoim maciupeńkim Benkiem należy zgromadzić składniki, najlepsze w tym celu będą pyry, banany czy ogórki. Po obraniu należy wycisnąć miąższ i dobrze zmiksować, aż do uzyskania jednolitej konsystencji! Następnie nakładamy masę równomiernie na swojego Benia, oczywicha, że to trza zrobić nad umywalką lub sedesem, żeby od mamusi nie dostać zjebki za pobrudzenie dywanu czy mebli. Po czym cała moc silnika, czyli Pała-Cyk i Lata-rynka... nie dziękujcie, proszę! 3mej się :)
6
Tylko nie per pan, grzecznościowo proszę :)
6
O, mój drogi Przyjaciel się pojawił :)
6
Ja również Cię serdecznie pozdrawiam, powaga, bez kitu :)Aha, czyli zadałeś mi pytanko? Smolę sake ile wlyzie :)
11
Pamiętaju jak w Srokach ciupali Shearer czy Ginola (czyli piękne włosiwo a'la Oliver Bierhoff = superbabol czeskiego portero Petra Kouby), a dziś Sroki grają chuj wielki jak szelki!!!
6
To jest rok konia największego z największych, darzę niewyobrażalną miłością Leosia, dlatego każde wyróżnienie dla Niego, jest niczym remedium na me serducho, Y'aaa!!!
7
Rogério Ceni... portero, który ma najwięcej bramek spośród wszystkich bramkarzy!!!
5
To ja Ci dziękować za staty, którymi nas raczysz częstować, przynajmniej nie muszę biegać po neciorze :)
23
Hauptmann Majerrr czy nostress powinny Cię wziąć do siebie, albowiem Twoje staty walą człeka o glebę, Ty i Pax-ior to jesteście debeściakami owej zacnej strony, tera wypiję hacycorka za Wasze zdrowie!!!À propos nostressa, wielgaśny szacun za to... iż pierdoli w zwieracz PiS!!!