18

Otóż to! Okey, okey! Ceerek - jego cieszynka a'la pajac i ciamcia-ramcia, zresztą co ma płakać komuś w kamizelkę czy ronić łzy, ale co dla niego znaczą zdobycze bramkowe, wszak gdy pizdek sypnie gola (o dziwo!) inny z niego człek , nie kopie po ryjokach czy jajcętach, nie macha witkami tak, jakby grał w szczypiorniaka, nie ma żadnych pretensji do sędziów czy funfli z Blok Ekipy, czyli jest golazo - trza pierdnąć biba w swoim igloo, symbioza Ceerka odnośnie zdobyczy bramkowej jest taka, jaka była symbioza pomiędzy Drew Barrymore czy Henry Thomasem a przybyszem z kosmosu w kultowym filmosławie Spielberga pt. E.T.,ja jebie! No cóż, cienkopisy z ISISpanyol'u po raz kolejny udowodnili to, iż nadają się tylko do regularnego odwiedzania domu schadzek i rozpusty, a nie do grania w futbol, przynajmniej na poziomie LL, za krzty honoru i i poczucia godności osobistej, no ale trza przyznać szczerze, iż ekipa pod dowództwem Rzidenę Rzidasa przyjęła ich z honorami, iście po królewsku, bowiem nie zaaplikowali kmiotom i patafianom zza miedzy dwucyfrówki, czyżby odruch serca? Dobra, nie ma co tamować strony i cisnąć w ISISpanyol, szkoda na nich walić paluszkami w swoją klawiaturkę, tera trza sypnąć gostków z Gotham City, po czym zaliczyć pierwszy finał w tymże sezonie,a czy ostatni, się okaże, ale moja presumpcja podpowiada mi, iż obronimy tytuł majstra Hiszpanii, a być może również LM - Dalibóg!

8



...czim pozerze na pobódka \m/

10

Swoją drogą to jeno mogę Ci podziękować za Twój wpis, albowiem przypomniałeś mi o zajebiaszczym i wypasiaszczym utworze kapeli Faithless:- Inosmnia.
Faithless - Insomnia (Radio Edit)
3:33 · YouTube

8

Niestety, ale nie jestem dobry w te klocki, trza czekać na to, aż nam zrobi wrzutę nasz główny statystyk tej zacnej strony, czyli szacowny User Visca Barça 123 :)

8

14

Kiedyś zmorą i ciulem bosym zawodników Barçy był nie kto inny jak rzeźnik i siepacz z Bilbao - Antek Goikoetexa, nawet chodziły plotki, iż Goiko był sponsorowany przez zakłady pogrzebowe oraz produkujący kule lekarskie,powaga bez kitu! Gdy Goiko skosił ówczesnego Jahwe futbolu, czyli Dieguito, to kuźwa myślałem, iż to będzie koniec kariery mojego największego idola, ale (o dziwo!) - wszak Dieguito po tej jakże ciężkiej kontuzji - to wrócił do futbolu jeszcze lepszy i przerastający o głowę wszystkich ówczesnych grajków na globie, a co uczynił barani łeb, kiep und młot, czyli Goikoetexa... zostawił sobie na pamiątkę te chodaki, w których to skosił i ciachnął Dieguito, jprdl! Nie chcę dolewać oliwy do ognia odnośnie psychola i szajbusa z materaców lateksowych, ale dzisiaj Wiekuisty czuwał nad naszym Leosiem, gdy Leo dokuśtykał do linii oznaczającej rzut z autu, to obiecałem sobie, iż trza się udać nie do kasyna, lecz do domu modlitwy i trza wrzucić parę zeta na tacę, Y'aaa! Chapeau Bas dla sędziego, który to dziś nie cierpiał na sweet dolce far niente i zobojętnienie, lecz usunął z boiska te gadziny i przedstawicieli braci mniejszej (czyt. bydlę /bydło i zwierzęta!). Vieri - fenomenalny napadzior, onegdaj najdroższy piłkarz na globie, bardzo lubiłem koookać na tego przedstawiciela Italo-disco! :)

7

Dzięx :)Również Serdeczne Pozdrawki :)

17

Moja teściowa ma dupę jak starter, jeno kopać, podrzucić Ci jej zdjęciwo? :)

16

Dobra, bo się zaraz zlecą ciotki-cnotki, nabożnisie und dewotki nie mówiąc już o feministkach, po czym centralnie dostanę w dziąsło, nie czaję, a co w tym złego, iż lubię jak kobiałki mają czym oddychać? :)

14

Co to za strony, jeśli można spytać? No dobra, to niechże będzie dżonson, ciekawe jaka jest definicja dżonsona w Twoich stronach, może franca, zachciewajka bądź wągier zresztą jeden czort?

16

Mój dżordż się wznosi do góry, gdy koookam na wschodnie dupencie, czyli Pirinkowa, Dementiewa, Kurnikowa, a zwłaszcza Kirilenko... aaa Venus Williams? No cóż te jej schaby i aż nadto rozbudowane giczoły, nie są sex appeal że się tak nieładnie wyrażę, ale za to ma czym oddychać, bufory i balony nie z tej ziemi, czyli cyce jak donice, tatuś lubi to :)

10

Luknij na wypasiaszczy utworek, czyli Popek & Kali & Rozbójnik Alibaba:-Braci się nie traci... Ma dziary Popek, co nie? :)

11

Polish raper, czyli Popek to ma lepsze motylki od tego jegomościa, tylko że Popek jest tak obdziargany, iż może "se" jeno dupnąć dziarę z Lijołem na swoim dżordżu und dżonsonie, o ile tam również nie ma jakiś tatuaży, ale o to trza spytać jeno jakiegoś lachona? :)

17

Czymże to miałbym odświeżyć swe opony mózgowe -Ambi Pur? Mylisz pojęcia, bowiem dwie części filmosławów Wajdy tzn. "Człowiek z marmuru" oraz "Człowiek z żelaza" były o losach głównego murarza PRL-u, czyli Mateusza Birkuta, pamiętasz dociekliwość reporteki, którą to grała Krystyna Janda? Fakt faktem , iż w "Człowieku z żelaza" to pojawia się osoba Lecha Wałęsy, ale te sceny były tylko i wyłącznie marginalne i fragmentaryczne,tak więc "Człowiek z nadziei" nie jest kontynuacją losów Birkuta,natomiast filmosław pt "Człowiek z żelaza" jest kontynuacją losów jego syna - Tomczyka, który to przeszedł niesamowitą metamorfozę i transformacją, czyli oszczał gęstym moczem system komunistyczny! Zapodaj mi choć jedno zdanie dotyczące Birkuta w filmosławie pt. "Człowiek z nadziei", a wyloguję się na stałe z tej zacnej strony, powaga! Tak więc na drugi raz to nie pitol wierszy, atoli urodziłem i wychowałem się w systemie komunistycznym... Ucieczka z kina "Wolność" czy "Przesłuchanie" to dla mnie kultowe filmosławy, nie mówiąc już o genialnych filmach Wajdy czy Śp. Kieślowskiego. Cześć jak czapka!

35

Morał? Lepiej pompować kobiety niż balonik :)Oczywicha, iż Ceerek jest obiektem naszych drwin i kpin, ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, bowiem za niedługo to Ceerek znowuż będzie na ustach całego świata, znowuż będzie świat u jego stóp, albowiem (najprawdopodobniej) 28 lutego 2016 r. w Dolby Theatre w Hollywood odbierze OScara za genialny filmosław pt. "Zjawa".W gwoli ścisłości to Ciota- Benzinho również jest nominowany w kategoriach:- najlepsze zdjęcia oraz montaż. Swoją drogą to się głowię nad tym, dlaczego nominację dostał Matt Damon za filmosław pt. "Marsjanin",a nie Lukita, który wedle jakiegoś imoła ze strony RealMadryt. pl -Ofiary Losu & Dopalaczy, to zapodał, iż Lukita jest kontaminacją Ronaldinho i El Diez, mało tego, ponieważ ów mondzioł zapodał, iż wczorajszy występ Lukity zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu, tak więc występ Chorwata nakrył czapką arcydzieło w wykonaniu Dieguito na MŚ '86,czyli meczor Albicelestes contra England lub występ Pelego w finałowym meczorze MŚ w '70, czyli Canarinhos contra Squadra Azzura,ja jebie, glebłem z wrażenia, totalna obsuwa!Reasumując, to Lukita jest Marsjaninem, a nie Matt Damon jak już! Mój diesel tego nie ogar, ale czy Andriu Wajda nie mógłby nakręcić trzeciej części Człowieka z...,bo przecież atrybutem Birkuta w filmosławie pt. "Człowiek z marmuru" było wapno i pustak, czy również to nie jest differencia specifica i dominata Ceerka (wapno i pustak ew. "Creed",atoli tera Ceerek wali wszystkich po mordzie bądź jajcętach ).

25

Czemu mnie to nie dziwi, wszak wszystko po staremu, czyli El Superclásico na La Bombonera jest jednym z tych nielicznych wydarzeń sportowych na globie, które musisz zobaczyć... zanim umrzesz (cytując klasyka). Po co koookać na MMA, capoeirę czy wrestling, lepiej luknąć na meczor Los Milonarios contra Los Xeneizes i wszystko w tym temacie,cztery czerwa? Czyli nie ma to jak tradycjonalizm i normatyw :)

11

Oki-doki, po prostu Ney na lewej flance to nas po prostu tak rozpieścił i aż nadto rozbisurmanił,że dlatego kto tam zagra, to będzie przy Ney'e wyglądał niczym gracz z T-Mobile Ekstra(kasa), ot co! :)

17

Przełamał to się tankowiec Prestige...i to na dodatek u wybrzeży Hiszpanii :)Ja jebie, i to wszystko zasługa Bartomeu, albowiem nasz włodarz to zakazał Munirowi lotów do Maroka, no i efekty specjalne i pokłosie decyzji Bartomeu oraz króla Maroka - widać gołym okiem, Y'aaa und Aj Waj! Druga bramka Munira, drugie powołanie od Sfinksa do repry La Furia Roja, idąc prawem serii i sekwencją wydarzeń odnośnie pierwszej bramki Munira zdobytej w LL przeciwko Elche, się okaże co na to Sfinks? Poza bramką to niestety, ale lewa franka nie istniała, no ale bramkę pyknął, cześć pieśni i tańca towarzyskiego! :)

14

Świetny filmosław - nie przeczę, pamiętaju, jak za moich lat młodości to cała młodzież miała jobla na punkcie filmosława pt. "Dirty Dancing ",czyli pocałunek Śp.Swayze contra Grey, również mi się podoba pocałunek z języczkiem Goslinga w filmosławie pt. "Pamiętnik ".

27

Przeminęło z wiatrem? Ach ten płomienny pocałunek (czyt. francuski... z języczkiem), czyli Scarlett O'hara contra Rhett Butler,ów długi pocałunek na dobranoc to przeszedł na stałe do historii X muzy! Chociaż mnie również się podobał pocałunek Hepburn contra Peppard w filmosławie pt. "Śniadanie u Tiffany'ego",nie może zabraknąć pedałujących inaczej, czyli kowboje-pederaści... Gyllenhaal contra Śp.Ledger w filmosławie pt. "Tajemnica Brokeback Mountain oraz faksu na SB ", idąc dalej Bogart contra Bergman w "Casablance",Hanks contra Meg Ryan w filmosławie pt. "Masz wiadomość... od moderacji",Księciunio Portugalii (Ceerek) contra Toudi (Bale), ale na pierwszy miejscu stawiam na jakże ognisty i ociekający seksem pocałunek Ericha Honeckera contra Leonid Breżniew, chociaż śmiało można stwierdzić, iż pocałunek Towarzyszy Gierka z Breżniewem również był niczego sobie!

15

Zgadza się, ja chciałem jeno zapodać odnośnie tego, iż Kolega Wajper napomnknął i zatrącił Ci do uszu cosika na temat przebiegu kariery Lijoła wtedy, kiedy zaiwaniał w trampkarzach...a na temat wszelakich maści kontuzji Lijoła to nic nie dodałem od siebie, bowiem Ty to zrobiłeś w sposób tak rzetelny i pedantyczny, że - Chapeau Bas i klękajcie narody! Nic dodać nic ująć, Y'aaa und Aj Waj! :)

18

Pax wykonał tytaniczną pracę, ale wszystkiego to się po prostu nie da opisać, tak więc ja trochę dodam od siebie. Razem z juniorami Newell's Lijoł zaczął jeździć po całym kraju oraz za granicę. Miał dziewięć latek, kiedy pojechał na turniej odbywający się w Peru. Były to międzynarodowe zawody juniorów Ameryki Południowej, brało w nich udział przeszło 30 ekip z całego kontynentu. Wówczas to Lijoł zatruł się kanapką z nieświeżym kurczakiem z zakładów mięsnych - Constar, ale pomimo tego, iż był osłabiony to i tak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju! Innym razem Trędowaci grali meczor finałowy, gdzie nagrodami były rowery wodne, Trędowaci przegrywali do przerwy 0:1,albowiem nie było Lijoła, bo się zatrzasnął w klopie, po czym wpadł na drugą połowę jak oszalały i piznął hat-tricka, co zaowocowało tym, iż wygrał dla wszystkich owe rowerki. W 2002 roku wziął udział w w swoim pierwszym meczorze młodzieżowej lidze hiszpańskiej, Barça contra Esplugues, Lijoł wszedł w drugiej połowie, po czym dupnął od niechcenia hat-tricka, meczor zakończył się wynikiem 14:1 dla Barçy, miesiąc później Jego drużyna Cadete B, zdobyła tytuł majstra Hiszpanii. Cadete B pod dowództwem Śp.Vilanovy pojechała na najbardziej prestiżowy turniej europejskich młodzieżówek - Trofeo Maestrelli, gdzie po kolei rozpipcyli ekipy Interu, Brescię, Chievo oraz zremisowali z Juve, by na koniec wygrać z Parmą, oczywicha, iż wygrali cały turniej, a Lijoł został okrzyknięty najlepszym grajkiem turnieju, podobnie jak na turnieju u Japiszonów!Tych wszystkich ciekawostek odnośnie kariery Me5Sjasza Diuny jest po prostu multum :)

17

Niekiedy staroświecczyzna jest dość ciekawa, a niekiedy aż cuchnie na odległość naftaliną, czyli fifty-fifty. Również Pozdrawki :)

26

ACgrzmotDC? Masz absolutną rację bytu, ale niekiedy taki bywa posrany los odnośnie zdobycia tytułu majstra globu ziemskiego, albowiem doskonale pamiętam jak na Coupe de Monde we Francji, to Żabojady niemiłosiernie męczyli się z reprą The Buldog Chilavert... W regulaminowym czasie rzeczywistym był wynik remisowy, dopiero w dogrywce dość przypadkowe uderzenie Blanca dało awans Les Bleus do dalszej fazy rozgrywek,pamiętaju, iż Chilavert jeszcze próbował cosika sypnąć Barthezowi, ale ni koguta nic a nic nie chciało wpaść do sieci reprze Paragwaju. Słynny i jakże ociekający seksualnością pocałunek przed każdym meczorem Blanca w łysinę Bartheza tzw. head -kissing, dobrze że się całowali tylko po łysinie, a nie po swoich kogucikach :)

12

Wielgaśne Dzięx za to, iż Senior Challenger ustosunkował się do mojej prośby o wpis. Trochę mam dziś baniak nie na chodzie (czyt.kacorek-igorek), dlatego później postaram się odpowiedzieć. Serdecznie Pozdrawiam :)

9

Playing games with me, you white punk???

10

No co Ty, jo urodzony czwartego lipca!!!

15

Ty biały prowokatorze, ale nie dam
się tym razem podejść takim cwaniaczkom i skunksom jak Ty, El Fujarek Cię przysłał, co???

13

Udowodnij to, jeśli możesz, iż podpinam się pod kogoś, szukasz kredytów mieszkaniowych czy prowokacji???

11

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?