7

Otóż nie, bowiem Barack Obama, gdy otrzymał od Colorado Rapids koszulkę z numerem 10 i powiedziano mu, że ten numer jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla liderów, to Barack ni stego, ni zowego zapodał taki oto hipertekścior pod adresem najlepszego z najlepszych, cytuję: " Teraz jestem jak Messi. Obaj jesteśmy na szczycie. Absolutnie!".Tak więc sam widzisz, że koszulka z nr 7 nie ma żadnego/ najmniejszego znaczenia we współczesnym świecie futbolu oraz polityki :)

12

I jak tu nie jarać się futbolem, zwłaszcza tymi bramkami w ostatnich sekundach/minutach meczora, weźmy pod lupę parę przykładów, czyli fenomenalny strzał z rzutu wolnego autorstwa Becksa w meczorze eliminacyjnym do MŚ w 2002 roku, czyli meczor England contra Synowie Hellady, ależ to wówczas Becks posłał cudownego croissanta na Old Trafford, istny shocking! Albo jak Helmuty dostały w dupę, na dodatek na swojej ziemi ojczystej, mam na myśli półfinałowy meczor MŚ w 2006 roku, czyli repra Luftwaffe contra Squadra Azzura i cudowne podanie Pirlo do Fabio Grosso, po czym Lehmann mógł tylko oszczać słupek swojej bramki, tak jak to miał w swoim statusie i zwyczaju, a dzieła zniszczenia dokończył bodajże Gilardino. Finał LM w 1999 roku, czyli meczor MaU contra frankfurterki z Bawarii i niezapomniane bramki zdobyte przez baby-face killer (morderca o twarzy dziecka) - Solskjaera oraz Sheringhama. Finał ME w 2000 roku, czyli meczor Les Bleus contra Squadra Azzura i w 90.minucie Wiltord sadzi wyrównującą bramkę, po czym w dogrywce Trezeguet grzmoci "Złotego Gola". Na temat Iniesty to nie ma co tamować strony, bowiem wszyscy pamiętają to, co się wydarzyło na Stamford Bridge czy na MŚ rozgrywanych w RPA, czyli science fiction "Dystrykt 9".Remontada? A finał LM, czyli meczor The Beatles contra Rossoneri w Stambule, to były dopiero jaja jak balony! :)

23

Czizas Krajst, przecie Luis Suarez to zdobywa Złotej Gały,na dodatek powinien dostać drugą Złotą Gałę, ale niesprawiedliwe chapsnął Mu sprzed nosa uroczy rudzielec z ManU, czyli Denis Law! Pzdr :)Suárez? Jedyny Hiszpan, który to zdobył Złotą Gałę!

7

Dzięki za linka, może kiedyś się odwdzięczę :)Pzdr

11

Ohyeah! Aż mnie dreszcze i ciary przeszły z podniecenia, siedzę w swojej drewutni i się jaram Twoi komentarzem, tak na poważnie... Thx za czułe słówka pod moim adresem, oczywicha, że nawzajem, tym bardziej, że znamy się kopę lat :)

19

Przeputane rzuty karne, czyli temat rzeka i na całodobowy dyskurs. Pamiętaju jak Martin Palermo przeputał w jednym meczorze aż trzy rzuty karne podczas turnieju Copa América, wówczas to Bielsa darł japę wniebogłosy:- nie podchodź już mondziole do rzutów z wapna, ale gdzie tam - wszak Palermo miał z deczka nierówno pod sufitem! Albo Becks? Becks, czyli fenomenalny strzał a'la kopacz Sebastian Janikowski z Oakland Raiders, mam na myśli strzał Becksa ponad 10 metrów nad wrotami bramkarz z repry Turkish Airlines hehehehe. Angole znowuż skrewili rzuty z wapna podczas MŚ na boiskach Angeli Merkel, a było to podczas meczora przeciwko reprze pięknolicego, zawiedli na linii jedenastu metrów Gerrard czy Lampard. Przecie Cris to również nie jest jakimś wielkim hirołem odnośnie rzutów z wapna, przecie zatrzymał go Ćech-Hełmofon podczas finałowego meczora w LM, już nie mówiąc o genialnym i feerycznym karniszonku w wykonaniu Terry'ego! Dobra, na temat staroświecczyzny to szkoda cośkolwiek bajtlować, bowiem musiałbym zapodać listę Schindlera odnośnie tego, jakie megacracki światowego futbolu zawiedli na całej linii co się tyczy rzutów z wapna. Tak cz siak - niekiedy wrota są za małe dla piłkarzy, którzy to stają na linii jedenastu metrów, czyli istna loteriada i ruletka w Casino Royal!

7


Dzisiejsza bramka zdobyta przez Guedioura w meczorze Moździerze contra Watford... kropla w kroplę, wypisz-wymaluj golazo zdobyte przez Zibiego podczas meczora naszej rodzimej repry na MŚ w '82,czyli meczor Polska contra Czerwone Gitary und Diabły, zresztą takie bramki to sadzi się tylko i wyłącznie na Camp Nou :)Podobną hekatombę Zibi zapakował na MŚ w '78 podczas meczora Polska contra Guadalajara Cartel!

9

Tak czy siak, wczoraj byliśmy świadkami kolejnego wyczynu Geniusza nad Geniuszami, czyli kiwka w pozycji leżącej niczym Harlem Globetrotters. Halloween Vol. 6 w reżyserii Johna "Lucho" Carpentera, a w postać Michaela Myersa wcielił się nie kto inny jak La Pulga Atomizer! Ohyeah :)

17

Lionel zawsze powtarzał wszem i wobec, iż Dinho jest Jego najbliższym przyjacielem... a Eto'o rywalem! No cóż, czy Kameruńczyk był w pewnym sensie zazdrosny o "Fenomen" Lionela? Może tak, może nie, zresztą kto wówczas nie był, przecie sam Dieguito zapodał pod adresem swego pobratymca taki oto tekścior: - Mes6i gra dla Mes6iego. Jest do tego stopnia zarozumiały, że czuje się znacznie lepszy od innych i zapomina o kolegach z ekipy. To jest FC Mes6i! Poza tym to sama prasa dolewała oliwy do ognia, bowiem przedstawiała w sposób karykaturalny stosunki panujące w ówczesnej Barsie, czyli takie zdjęciwo, na którym to Ryjek zaiwania na trening z doniczką "Pole Marysi" pod pachą - nastrój cool i odlotowy! Przecie to Eto'o w Vilafranca puścił wiąchę pod adresem całej ekipy Barçy, ujawnił istnienie klanów, tworzących się w zależności od bliskich kontaktów towarzyskich z tym lub innym przedstawicielem Zarządu, a także określonymi mediami. Wszyscy obczaili, że pije do Ronniego czy Deco, czyli najbliższych funfli Leosia. W jednej chwili fala uderzeniowa "protestu z Vilafranca" rozpipcyła w piździet spójność grupy, autorytet Ryjka i rzetelność kierownictwa. Laporta już miał na radarze następców Ryjka - Blanca, Valverde oraz Żoze Mourinha. Żoze postawił następujące warunki atmosferyczne, a mianowicie takie ,że ze składu mają być wyautowani Dinho oraz Eto'o, ale ma zostać jego ziomuś Deco, a na ławce trenerskiej mają mu towarzyszyć Bajuan, Pep oraz... Luis Enrique, ale na szczęście Begiristain nie przystał na warunki Portugalca, czyli że zapalił mu kopala w dupala :)Temat na wielogodzinny dyskurs!

9

Ramy dadę, nie z takich sytuacji wychodziło się obronną ręką, czyli kulfy, dynks i kotłownia! Ahoj i Hejaszka :)

10

Dobra, robię zdupping stąd, bo zaś oberwę banikiem w syfon! Czim się :)

10

Źle się czuje przez gorzałkę, dopadł mnie kacorek-igorek, ręce mi się trzęsą jak starej kurfie zęby, to chciałeś wiedzieć?

16

Jo walę Yerba Sake, która to herbatka ma 70 volt, po prostu człek jest zakręcony jak chiński słoik, oczywicha, że zrobiłem wrzutę na na forum, po czym dostałem bana (jak najbardziej prawidłowo), dlatego raczej odradzam picia Yerba Sukę!!! Jeśli wczoraj kogoś obraziłem i znieważyłem... to tylko mogę powiedzieć:- Jest mi przykro z tego powodu i przepraszam za swoje buractwo i kartoflactwo, Y'aaa!!!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

16

Dlaczego mój piękny komentarz został wysłany w kosmos, gdzie go można obejrzeć przez teleskop Hubble'a, moderacja? Czyżby powrót do czasów inkwizycji???

9

Kulfa, czy Ty zawsze musisz czuć niedosyt po meczorze Barçy???

24

Komentarz usunięty

9

Masz rację, albowiem za bardzo się podpaliłem, tak więc wybacz mi :)

10

Otóż to! Ale to tylko tak w przenośni :)Leo to jedyny facio na globie, któremu to byłbym w stanie obciągnąć, powaga, autentyko!!!

14

Żelkopis to może tylko Leosiowi obciągnąć!!!

10

Po prostu to jest coś niestandardowego i niepowtarzalnego to, co wyprawia Leoś, ja pierdolę!!! Po prostu Jego nie da się nie kochać!!!

9

Wówczas to była taka zajefajna reklama z Brazolami w tle, oczywicha, że przed MŚ rozgrywanych na boiskach Francji, owa reklama była kręcona na lotnisku, ja pierdziu, Nazário, Rivaldo, Carlos czy Denilson, ależ Denilson miał wypasiaszczą technikę coś a'la Dinho czy Ney, niestety, ale przejście do Betisu równało się krokiem w tył w Jego karierze, szkoda! :)

21

Mam koszulkę, na której to widnieje nazwisko - Denilsona, wówczas to był najdroższym piłkarzem na globie, doprawdy, ale włodarze Betisu mieli kapuchy od groma, później najdroższym piłkarzem został Anelka, a dzisiaj... a dziś klepią bidę, czyli jepany urok futbolu! :)

7

Nie rozumiem Cię, przecie nie raz, nie dwa to strzeliliśmy strzemiennego, nosz kulfa, naszą trójkę łączy" miłość "do Blancos, a zwłaszcza wszystko to, co się tyczy księżnej Portugalii - Cerekwickiej, mam Ci podrzucić moją prywatną korespondencję z Szacownym Userem - mich _l...?Pisałbym sam ze sobą? Proszę Cię - weź wrzutę na luz, bo znamy się nie od dziś!!! Pzdr :)Szczam i sram na lajki, ot co!!!

6

114 na Cyfrze! Eurosport 2.

9

Panenka? Czy ja wiem, mnie się bardziej podobał inny napadzior repry Pepiczków, a mianowicie Zdeněk Nehoda, raczej chodzi o to, że Panenka na stałe zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu, bowiem na oczach całego świata, to ośmieszył i zapalił pięknego pstryczka w syfon nie byle komu, bo samemu Maierowi, oczywicha, że chodzi o ten jakże sławetny rzut z wapna w konkursie rzutów karnych w finale ME rozgrywanych na ziemi ojczystej Józka Broz Tito, gdy w sposób artystyczny i kunsztowny Panenka wykonał gwałt na Helmucie, czyli że w sposób aż nadto okrutny wydymał Seppa Maiera - odtąd się mówi na karniszonka a'la Panenka! W ogóle to były dziwne ME, przecie repra Tulipanków przyjechała na owe mistrzostwa naszpikowana gwiazdami m.in.Cruyyf, Rep,Neeskens, Rensenbrink, brajdaki van der Kerkhof czy Geels,gdzie po drodze dostali od naszej repry przepiękną młóckę na Stadionie Śląskim (4:1),ale dostali totalny omłot w meczorze półfinałowym, właśnie przeciwko reprze Pepiczków, to znaczy, że dwa meczory półfinałowe to rozstrzygnęły się dopiero w dogrywce, ale omłot to omłot, cześć pieśni,raczej mi chodzi o gargantuiczną big surprise co do repry Pepiczków.Tigana,Giresse, Fernández und Platini, czyli magiczny kwartet linii pomocy repry Les Bleus nic dodać, nic ująć!
...btw, Cie choroba, ale to miało wlyź do usera - GregSTG :)

13

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Francisco_Pav%C3%B3n
Poczytasz to obczaisz o co kaaaman z tym "Pavones".

8

Wiesz, po prostu niekiedy życiem rządzi czysty przypadek, otóż mój zięciu ma totalnego zajoba i hyzia na punkcie rapu, tak więc często i gęsto jeździ na przeróżne koncerty i nie tylko. Kiedyś to wziął mnie do Katos, po czym ni stego, ni zowego siedliśmy przy stoliku z Kalim, Gibbsonem oraz Sebą,po czym zaliczyliśmy zgon na pogrzebie - wódka lała się strumieniami, jprdl! No i w ten oto sposób zaczęła się moja przygoda z Ganją Mafią, później byłem na ich koncertach m.in.w Zabrzu w klubie "Wiatrak", a zwłaszcza w Katos w klubie "Mega Club", nawet Ci powiem, że mają zajefajną linię produktów odnośnie ubioru, czyli wypasiaszcze kurtały, glany czy mycki, w których to wyglądam niczym Lil Wayne :)Ostatnio nawet byłem (nie chwaląc się) podczas kręcenia teledysku Palucha do utworu pt. "W kawałkach", to znaczy, że w owym klipie występują moja córka oraz zięciu! Muszę Ci powiedzieć, iż z początku to myślałem że Polish Rap to niczym greps czy dowcipek, ale teraz naprawdę zmieniłem zdanie, bowiem niektóre utwory są po prostu na full wypas! Wczoraj miałem być na ich koncercie w Katos, ale z przyczyn niezależnych od mnie... to kuźwa nie dotarłem do "Mega Clubu", tak więc od czasu do czasu to kupuję ich produkty w firmowym sklepie, który to ma siedzibę w Katos. Również Serdeczne Pozdrawki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?