27

Przecie gol Ceerka na 4:1 w 120. minucie finałowego meczora przeciwko Atléti nadał temu meczorowi inny wymiar, jego zaangażowanie, niepoddawanie się,cierpliwość, wiara i nadzieja odnośnie tego, że w końcu dupnie decydujące golazo to po prostu było wspaniałe, edeńskie i rewelka na całe napiczniki Cerekwickiej! Po dziś dzień mnie ciary przechodzą po plerach, gdy staje mi (na szczęście mojej żony) przed oczyma ten widok, kiedy to hiroł portugalski rozdziera swe szaty graficzne przed swoimi pobratymcami na Estádio da Luzik..." Tak - jestem Maestro, gdyby każdy potrafił strzelić decydujące golazo, na dodatek w 120. minucie meczora, to byśmy zawsze zdobywali trypla".No i oczywiście, że marokański gostek luknął z niekłamanym podziwem na apollińskie ciałko Ceerka, po czym wykonał telefon... i trash Polka tattoos, czyli bara, bara, riki, tiki-taka. Jeśli masz ochotę, daj mi jakiś znak. Wreszcie raz się odważyłem i do Maroka zaprosiłem. Patrzę na nią, same wdzięki, potem hola do łazienki... Bara, bara itd! :)

10

Tia, jeszcze mieli możliwość skorzystania z pływalni w Londynie tacy pływacy jak m.in. Weissmuller, Biondi czy Thorpe(da) oraz australijski pływak polskiego pochodzenia - Michael Klim! No co Ty, przecie to były mistrzostwa Starego Kontynentu, tak więc na występ Phelpsa to musisz poczekać co najmniej do 11/12 sierpnia :)

6

Sponio, Bigfoot, nie przeczę, że nie masz racji wraz z Marlboro Cigareten, wszak to ja miałam niezłą najebkę podczas owego fenomenalnego i jakże elektryzującego do granic możliwości meczora, dlatego moje telepatrzydła mogły źle obczaić ową, bądź co bądź, sporną sytuację. Bigfoot? Tak poza nawiasem, to Marlboro Man nie żyje, zabiły go szlugary, jprdl - Iksde :)

8

A jak myślisz, Szacowny Panie Mecenasie, a któżby inny jak nie Maki, czyli Xavierek... już w pierwszym sezonie pod wodzą Guardioli, Maestro stał się rekordzistą w ilości asyst, wyprzedzając przy tym pewnego Portugalca, dobra, nie będę męczył bułę, tak więc rekord Xaviera wynosi dwadzieścia asyst, cześć pieśni :)

9

Co Ty chcesz od Cioty, przecie to spoko kolo :)

9

"Pedryl"...Ceerek by się tam nie obraził, gdyby ktoś rzucił takie hasełko pod jego adresem, no ale cóż - są ludzie i klamki :)

6

Hehehe... Nasz Marlboro and Harley Davidson jak zwykle na bani i dobrym bicie, chyba za dużo sztacha jointa, dlatego też dymek z blunta to Mu przesłonił rzeczywistość boiskową, ewidentne czerwo dla Szefuncia, bez dwóch zdań!

6

W Pucharze Katalonii :)Ja najbardziej pamiętam nieprawdopodobny i nieziemski meczor, raczej jego końcówkę, czyli finał PEMK w sezonie 1985/86 - Barcelona contra Steaua, w mordę różowego miśka, ale portero Steauy (Duckadam) wyłapał aż cztery rzuty karne wykonywane przez piłkarzy Barçy, a karniaki przeputali, m.in. tacy świetni piłkarze jak Pichi Alonso czy Alexanko, na dodatek ów meczor odbył się na stadionie Sevilli! Qrwa jego mać, ależ ówczesny dyktator Rumunii był w siódmym niebie, mam na myśli tego gulonia i ćwola - Nicolae Ceauşescu, który to (notabene) został pociągnięty z kałacha, ale to już temat na inną rozprawkę.

6

Sponio :)Niestety, ale tak zazwyczaj grają w dżordża, gdy chcesz się zalogować na jeden dzionek, nie raz, nie dwa to mnie nieźle wyciulali, dlatego tera już wolę wybulić ok. 8 zeta niż zostać bez dobrej transmisji! Czim się :)

8

To łyse ciule, albowiem tak grają w dżordża jeśli weźmiesz/wyślesz SMS-a na jeden dzionek, ale gdy weźmiesz na cztery dni, to powinno być ok, zresztą spróbuj się zarejestrować na SopCasthd, po czym drogą SMS-ową wykup transmisję na trzy dzionki, koszt takiej dżamprezki wynosi 7,38 zeta! Ja tam nigdy nie miałem większych problemów, albowiem jestem posiadaczem Cyfry, ale kuźwa drzewa za bardzo urosły, przez co mi laguje transmisje, dlatego często i gęsto korzystam z SopCasthd lub Goldvod tv...i nie narzekam, ale na jeden dzionek nie warto kupować, wszak zazwyczaj kasa idzie się perdolić, niestety! Pzdr

7

Dziękówa za miłe słowa pod moim adresem :)Pzdr

9

Otóż to! Ja jestem uczniem Pax-iora, tak więc nic mi nie umknie uwagi, serdeczne Pozdrowionka dla największego debeściaka tej strony, czyli Pax-iora oraz Cochise i wielu, wielu innych wspaniałych userów tej zacnej strony :)

10

Mademoiselle Julio Cicha? Wkradł Ci się mały chochlik drukarski, bowiem Leo i El Gnato to mają po szesnaście asyst w LL, a nie piętnaście :)

5

Znamy się, to wystarczy! Czim się Rzidasie, dobrze płodzisz, to się ceni :)

7

Niech Martino pójdzie w ślady chociażby Alfio Basilego, który to dwa razy z rzędu zdobył z reprą Albicelestes Copa America. Pamiętam takiego świetnego pomocnika, a zwał się Leonardo Rodriguez , który po turnieju w Ekwadorze, gdzie zdobył MVP - Copa America to od razu został okrzyknięty szóstym Maradoną, ale później gdzieś zniknął z radaru i z pola widzenia, szkoda, bo naprawdę nieźle wymiatał i wygarniał. Alfio miał naprawdę czaderskich graczy pod swoim dowództwem, bo grali tacy świetni piłkarze jak Batitgol, Redondo czy Simeone, miał na swoim liczniku aż 33 meczory z rzędu bez porażki, a tu nagle ni stego, ni zowego przyszła kompromitująca i jakże haniebna porażka na swoich śmieciach z reprą Kolumbii aż 5 do jaja, szok i niedowierzanie! Najlepiej by było, gdyby Martino poszedł w ślady Menottiego czy Bilardo, wówczas to byłaby eudajmonia na full wypas.
PS. Igła czy Agüero, a walić to, bowiem wszystko będzie zależało od tego, co uczyni na boiskach u Jankesów - Jahwe futbolu!!! JRR przyszedł do Barçy za 13 melonów ojro, gdyby Gaspart odczekał rok, to by JRR przyszedł za z darmochę, no cóż, JRR okazał się niewypałem seksualnym, przecie miał przejąć schedę po Rivaldo, a tu dupa zbita, tak więc na dwa sezony poszedł do Villarrealu, po czym wrócił... ale konkurencja była za silna, bowiem ciupali Dinho, Deco, Don-Wasyl, Xavier czy van Bommel, tak czy siak to JRR nigdy nie zagrał z Nadprzyrodzonymy, szkoda i tyle!

13

Sponio, na meczor Barçy contra Sevilla to byda trzeźwy niczym Ćma Barowa lub Pod Mocnym Aniołem ew. Pętla . z zajebistym Holoubkiem w roli głównej!:)

29

Cosika Wam zapodam, czyli dzionek z życia dipsomaniaka. Budzę się o gdz. 3:00 nad rańcem, paczem i co widzem? Wpierw łypię jednym okiem, by za chwilę łypnąć drugim okiem, w dupę węża strażackiego, wszędzie walają się puszki po bronxie i butelcyny goudy, a najgorsze jest to, iż przedupcyłem celebrę Barçy oraz spadek putków madryckich do Segunda Division! Tak się zastanawiałem nad tym, czy walnąć z pięty na stację paliw, czy odpalić furę, czy jebnąć z dwukołowca, ale na szczęście jebłem z wykurwem z pięty, oczywicha, że na stację paliw, paliwo do wątroby!!! Schodzę na dół, a tu qrwa teściowa, już nie spała, albowiem odpierdalała codzienną zdrowaśkę i zapodaje mi: - gdzie walisz ciulu jeden? A jo jej zapodaję: - no i co tercjaro, tak żeś się modliła o to, żeby białasy chapnsęli tytuł majstra, a tu ni choooya hehehe :)Puenta? Trza jebać sake aż do meczora w finale PK!!!

9

Nigdy w naszym futbolu nie było lepszej lewej nózi, jaką to posiadał Miro Okoński, lewą nogą to mógł krawaty wiązać, szkoda że za dużo bronxu, goudy, a zwłaszcza inklinacji do hazardu, bowiem - gdyby nie to - to byłby prawdziwą legendą europejskiego, a być może światowego futbolu,najlepiej wyszkolony pod względem technicznym gracz w historii polskiej piłki!

30

Jako że de facto sezon 2015 /16 dobiegł końca, to jakże poczytna i prestiżowa gazetka ścienna, czyli "Marca"... pokusiła się wespół z gostkami, którzy to są w ciągłym cuglu (czyt. na haju i speedzie), oczywicha, iż ma na myśli facebooka,messengera und hangoutsa, to sporządziła taką oto jedenastkę najlepszych graczy spośród najbardziej prestiżowych lig Starego Kontynentu. Navas:Danilo (Carvajal), Pepe, Ramos, Marcelo:Lukita, Casemiro, Kroos:Bale, Ciota (Munir und Igła and Lewy i Prawy Twix ) i Spejson nad Spejsonami - Cris "Grzmotomocny". Najlepszym treneiro został wybrany, a jakżeby inaczej - Zinedine "Torn Pants" Zidane, Ohyeah!Najsmutniejsza chwila? Odejście Arbeloi, taka tragedia nie wydarzyła się jeszcze nigdy. Świat futbolu już nigdy nie będzie taki sam, niestety! Ciężko się nie zgodzić z wyborem łinternałtów, ja naprawdę cieszę się z tego, że łinternałci docenili Munira, a zwłaszcza Igłę, wszak - bądź co bądź - to Igła pierdyknął na boiskach Camorry legendarny rekord w ilości zdobytych bramek, który to onegdaj należał do Gunnara Nordahla, a był ustanowiony tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, czyli w sezonie 1949/50!Jo tego za bardzo nie pamiętam, albowiem zdaje mi się, że wówczas nie było dostępu do neciora, ale mój tatuś mi to opowiadał, dobrego miałem tatusia, przynajmniej nie wykorzystywał mnie seksualnie, za co Mu się należy - w przeciwieństwie do mojego wikarego "mroczne żądze" - Chapeau Bas! W gwoli ścisłości to rekord Igły od teraz wynosi 36 bramek! :)

17

Kiedy ranne wstają zorze, wstają wszyscy meliniorze,również podoba mi się kazanie księdza nad trumną, to leci coś w tym stylu: - dobry Jezu Żeś go zabroł,już nie będzie więcej koszul targoł! Drogi Jezu a Nasz Panie - wstaw pół litra przed śniadaniem, ot taka moja poranna modlitwa,dlatego trza obowiązkowo dać w szyję! No co Ty, El Gnato sprzątanął sprzed nosa to, co jest najważniejsze dla Cerekwickiej, czyli Trofeo Pichichi, Złotego Chodaka oraz wespół z Nadprzyrodzonymy to zdobył najlepszego asystenta w LL, czyli że El Gnato zdobył w tymże sezonie Tridente... Złoty Trep, Pichichi oraz króla asyst nic dodać, nic ująć!

67

Jprdl, Douglas ma więcej tytułów majstra Hiszpanii niż CR7-TANOREKTYK, istny shocking und shopping and freestyle!!!

5

Lionel drugi raz z rzędu zostaje najlepszym asystentem w LL, to gdzie On kurwa w końcu operuje- najlepszy piłkarz w historii futbolu???Dla mnie Leo to jest największa ikona w historii futbolu, cześć pieśni!!!

8

A niech wypierdala,gówno dał Los Spermiatos oprócz moczu!!!

13

*Najlepsze trener - Benitez
*Najlepszy drybler - Cris
*Najlepsze szklanki - Ciota und Bale
*Najlepsze spotkanie w wykonaniu Los Spermiatos - centralny wpierdol od FC Farsy (0:4!)
*Najlepszy afrodyzjak - Hiszpańska Mucha, sry, tak więc - Marokańska Mucha
*Najbardziej grający piłkarz w duchu fair play - Red Ramos.
*Najlepszy prezio - Florian "Łapówka" Perez
*Największa strata w historii La Liga - odejście megasracka Arbeloi!
*Progres 2015/16, czyli piłkarze, którzy to poczynili największe postępy - Isco oraz Hames

22

„Aż do końca”...wierzą fakjuszki i raszple madryckie w pomoc pedrylów w czarnym kolorze... co się tyczy sędziowania na boiskach Hiszpanii - Faken Terror!!!Gały wychodzą z orbit, gdy człek koooka na to, co za manianę i lambadę odpierdzielają sędziowie, no tak - całe pudełko się rusza, bo w serze aż roi się od much,mnie oczy wychodzą z orbit, a Francuz bądź Hiszpan zaczyna jeść... Ulala! Bez urazy, się rozumie.

71

No i dobrze mu zapodał, bowiem sierściuch był cienki niczym sik pająka, prawda w oczy kole, ale weź to wytłumacz sierocie obrzyganej, siksy w czarnych gajerkach jawnie i centralnie faworyzowały putany madryckie, szkoda gadać, tfu!!! Zresztą niech faka bobla!

8

Dziwne, przecie przed tą kolejką mieli po 15 asyst, a dzisiaj obaj dołożyli po jednej, czyż nie?

8

Leo ma ex aequo z Suárezem po 16 asyst, to skąd u Ciebie jest wynik 17 asyst, chyba że cosika przeoczyłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?