Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Trafiłeś w przysłowiową dziesiątkę, albowiem moje motto życiowe brzmi: - Sex & Drugs & Rock N'roll & Football .. czyli kręcioła niczym Trainspotting, kręcą sequel do owego genialnego filmosława, dlatego udaję się na casting,może się załapię...byle nie na lepę! :)
13
Dobrze, że w końcu doszło do reaktywacji ekipy, czyli że obok siebie po 23 latach przerwy ponownie zagrali /stanęli Slash i Axl Rose , ponieważ Guns N'Roses bez Slash'a niczym kobieta bez dupy... to jak obiad bez zupy! :)
28
Ech, ta Panama... Krawiec z Panamy czy atak Jankesów na ówczesnego panamskiego dyktatora, czyli Manuela Noriegę, pamiętaju jak Jankesi chcieli wykurzyć z dziupli Noriegę, czyli wpadli na genialny pomysł, a mianowicie taki, że Noriega wprost nienawidził muzyki rockowej. Tak więc Jankesi ustawili zajebiaszcze sprzęciwo przed chawirką, w której to ukrywał się Noriega, po czym hejaszka na full wypas, czyli gaz do dechy i wypuszczam czad z aparatury co ma tysiąc wat (Franek Kimono), a Jankesi bombardowali z subwooferów Noriegę takimi wypasiaszczymi utworami jak m.in."The End" - The Doors, "Welcome to the Jungle" - Guns N'Roses czy "All I Want Is You" - U2 i wiele, wiele innych zajefajnych utworów. Oczywicha, że Noriega nie wytrzymał tego napięcia seksualnego, po czym wyszedł z łapkami do góry z siedziby nuncjatury papieskiej (tam się ukrywał). From Panama to Guantanamo :)Czizas Krajst, ja mógłbym być tak codziennie bombardowany i terroryzowany ową muzą, nigdy bym się nie poddał, tak jak się poddał Noriega! Najważniejsze jest to, iż Leo jest spokojny i wyluzowany, to cieszy niezmiernie!
47
Marcelo? Z tego co wiem, to to, iż przebywa na OIOM-ie pod czujnym okiem najlepszych niemieckich specjalistów (casus Michael Schumacher!) , oczywicha, że jest w śpiączce, tylko że owi specjaliści mają zagwozdkę i twardy orzech do zgryzienia, a mianowicie taki , że jeszcze tak dokładnie nie są w stanie zdiagnozować, czy jest to śpiączka mocznicowa, wątrobowa, peraproteinowa czy afrykańska. Również śpiączka występuje po ataku padaczki, a że wczoraj Marcelo zagrał padakę, to wniosek nasuwa się sam, ale Marcelo jest otoczony gronem najbliższych mu osób, bowiem przy jego łóżku czuwa m.in.żona Clarise Alves, która to (notabene) jest aktorką oraz dwóch jego synów Liam i Enzo, tak więc trzymajmy się ramy to się nie posramy, czyli że trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia przeuroczego i przesympatycznego Brazola, Y'aaa!
14
Oto ten utwór dla Leosia :)
13
https://youtu.be/w-NshzYK9y Dla Ciebie Leo, czyli zajefajny utwór Van Halen!
Jo jako główny ekshibicjonista, dewiant i fanboy Leo Messiego, to zastanawiam się nad tym, czy - gdyby Lionel wczoraj ustrzelił hat-tricka - to również Redakcja serwisu puściłaby w obieg taki news? Od dziesięciu lat to jakoś jestem dziwnie spokojniutki i rozluźniony co do formy Naszego megacracka, bowiem Leo nie raz, nie dwa pokazał, iż podnosi się niczym Feniks z popiołów! Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuję, a mianowicie taka, czy Leo więcej przebiera swoimi nieziemskimi nóżętami podczas jakiegokolwiek meczora Barçy , czy Cris więcej przebiera swoimi witkami podczas meczorów w wykonaniu ekipy Los Blancos, ma ktoś staty, byłbym bardzo wdzięczny? :)
12
Szeryfie? A gdzie ja napisałem, że Ty stosujesz hejting i trololo? Wiesz co? Nie będę już maścił tematu odnośnie Leo, bowiem napisałem już na Jego temat tak pi razy oko ok. 13 tysi komentarzy - wystarczy, choć przyznaję się bez bicia, że powinno się pisać au courant, czyli tu i teraz, ale coś Ci zapodam? Ostatni sezon Guardioli, czyli że zdobywamy "tylko" Copa del Rey , sezon za czasów Śp.Vilanovy, czyli że zdobywamy "tylko" tytuł majstra Hiszpanii, gdzie mamy największą przewagę w historii LL nad odwiecznym rywalem (+15 nad Blancos!!!) , dla niektórych kibiców Barçy to tragedia Posejdona i trzęsienie ziemi na Haiti. Sezon za czasów Martino, czyli że jesteśmy "tylko" w finale PK, gdzie pałencja w czarnym gajerku to najprawdopodobniej zabrała Nam tytuł majstra Hiszpanii, wiadomo - jak najbardziej prawidłowo zdobyta bramka przez Leosia, komentarze typu:koniec ery Barçy, tsunami, Armegeddon, wyjebać wszystkich włącznie ze sprzątaczką czy kierowcą autokaru Barçy marki Neoplan N 316 SHD itd. De facto od 2005 roku to jesteśmy na szczycie światowego futbolu, która drużyna ma lepsze osiągnięcia niż Barça, mam na myśli od przyjścia Ryjka, no która? Reasumując moje rzygowiny i plwociny papierosowe? Wygrywamy meczor a i tak jest ogólne pierdolamento, fakt faktem, że nasze komentarze to tylko takie tam ecie-pecie i pustosłowie, przecie chyba nikt nie wierzy w to, że Lucho weźmie pod uwagę nasze przemyślenia i zapatrywania na jakieś aspekty związane z taktyką czy ze składem osobowym Barçy :)Tak czy siak, to my, kibice Barçy, jesteśmy rozpieszczeni i rozkapryszeni do granic bólu i wytrzymałości. Ale nic nie piję do Ciebie - Broń Boże! Kiedyś napisałem, że jeśli ktoś uważa, że jakiś piłkarz jest w stanie rozegrać np.800. meczorów na tip-top i w dechę, to się chyba ze swoim dżonsonem na głowę pozamieniał.
13
Posłuchaj? Nie mam najmniejszego zamiaru maścić tematu i adwokatować co się tyczy osoby Leo, ale przyuważyłeś na to, jak daleko Leo gra od linii pola karnego, dlaczego pcha się w gęstwinę i gąszcz giczołów zawodników drużyny przeciwnej, dlaczego w pewnym stopniu Barça traci taki niebywały i nieprawdopodobny potencjał strzelecki, jaki to posiada Leo? Ponieważ nie mamy kreatywnych i produktywnych pomocników, zresztą weź sobie porównaj staty MNS i staty całej linii pomocy z ostatnich dwóch sezonów, mam na myśli asysty czy kluczowe podania? Leo wraz z Ney'm biorą cały ciężar gry na siebie, wiesz, gdy wczoraj przeczytałem niektóre komentarze, w których na Leo zostały wylane ekskrementy, to przestaję wierzyć w Homo Sapiens, bowiem siedem udanych dryblingów, kapitalny strzał zza linii pola karnego nie mówiąc już o genialnej przewrotce ,gra na ścianę czy w trójkącie, schodził do środka, dzięki czemu robił miejsce dla Daniego , luknij na dwie bramki dla Barçy, czyż Leo nie maczał w nich udział? Jesteśmy jedyną drużyną w Europie, która to ma najwięcej rozegranych meczorów spośród wszystkich topowych ekip, tak więc czy da się rozegrać wszystkie meczory w sposób artystyczny i kunsztowny, przecie gołym okiem widać, że oddychamy rękawami, że są takie chwile, kiedy to gramy na ostatnich oparach, a gdzie jacyś wartościowi zmiennicy, no gdzie? Widzisz, tak to już jest, a mianowicie, gdyby Luisito nie strzelił dwóch bramek, to na kogo spadłaby fala krytyki? Sadzisz bramki - Jesteś bohaterem, nie zdobywasz bramki - zostajesz antybohaterem, prawdę mówiąc to mam to głęboko w kiszce stolcowej, albowiem orżnęliśmy największych siepaczy i hultajów we współczesnym futbolu, cześć pieśni i tańca towarzyskiego! Pzdr
12
Merowingiowie lub Karolingowie, tak czy siak to miło się z Tobą gaworzyło (jak zwykle zresztą), czyli że do następnej rundy naszej konwersacji, a zwłaszcza po meczorze przeciwko materacom, Czim się i Narka - Panie Docencie! Młodzieży, doceńcie zasługi Szacownego Merowinga dla nauki polskiej! :)
15
Nie, nie zwykłe moje dywagacje i dyrdymały na temat możnych tego świata, ot co! Żadnych aluzji i podtekstów w Twoim kierunku - Broń Boże!
14
Ciebie również niczym Teoria Ewolucji i Wszystkiego, a wiesz o tym, że Nietzsche tak w sposób szczególny i aż nadto perwersyjny to podkochiwał się w swojej siostrze, jprdl! :)
14
Również jestem nonknofirmistą, raczej mi chodzi o to, że nie uznaję dogmaty głoszone przez Kościół Anglikański, powaga, bez kitu!
15
Znaki drogowe, zodiaku czy zakazu palenia papierosów oraz skorzystania z wody święconej niczym Głód z Fassbenderem w roli głównej?
14
Nie wierzę, a dlaczegóż to dałbyś mi permanentnego??? Jesteś niezłym wirachą, autiging und kryptocenzura... Sicario???
14
No cóż, I'm Slim Shady oraz jestem sezonowcem und jednorożcem, dajże znać ku niebiosom? :)
14
Co o tym myślisz... Panie Mecenasie??? Nie każdy ma takie gruntowne wykształcenie wyższe jak Ty, idziemy na permanentnego czy na kilkudniowego banika? :)
14
Merowing? Nie damy po garach, bo cenzura never sleeping, jprdl - Iksde :)
15
Rzeczy, które robiąc w Denver, będąc martwym, czyli że piona na pokładzie odnośnie meczora z materacami :)
24
Kto cierpi na bezsenność oraz Requiem dla snu, oczywicha, że przez tę wtopę z Blancos? Odkujemy się we wtorek - Dalibóg!
11
Tylko Ciebie posłucham, tylko Ciebie Mistrzu pióra i nie tylko... Długi pocałunek na dobranoc :)
11
Oki-doki! Cenzura zawsze górą niczym Good Night, and Good Luck bądź Ucieczka z Kina Wolność :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
9
Buddy Rich, wg mnie najlepszy bębniarz stulecia oraz Moon czy Peart ew. Copeland, ale moderacji zawsze qrwa coś nie pasi!!!
10
Nie znasz prekursorów muzyki, to po co piłować tematos (bez urazy).
10
Aha! Czyli dla Ciebie Charlie Parker lub Komeda... to ciule, czyż tak?
10
Ja mam swoje priorytety - niestety!
2
Komentarz usunięty
6
https://www.facebook.com/dreamteamfc/videos/1148013325217590/
Dla Was przyjaciele mojej żony i nie tylko, tak ku pokrzepieniu serducha :)