Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dzięki Ci Brachu (jeśli mogę się do Ciebie tak zwracać!!!).
13
Otóż to!!! Kuźwa, naprawdę mam cyrografy największych cracków w historii futbolu, a nie mam cyrografu Dieguito, mam Caniggii, Valdano czy Browna, a nie mam kuźwa Dieguito, toć to hańba!!!
16
Były, Szacowny Panie Mecenasie, byliśmy wówczas naprawdę światową potęgą :)Jeździłem wówczas do Kamienia, by podglądać naszych Orłów, a zwłaszcza Śp. Kaki Deyna, pikne czasy :)
17
Wiesz o tym, iż mam autograf gościa, którego masz w swoim avku, zdobyłem ów cyrograf po meczorze na Śląskim, gdzie dupnęliśmy reprę Oranje 4:1,wówczas to zdobyłem autografy Neeskensa, bratoli van der Kerkhof czy Kroola... Dragan Džajić to był gość, również mam Jego cyrograf ( nie chwaląc się!).
9
Wg mnie najlepszym grajkiem u Brazoli... był, jest i zawsze będzie Garrincha, często i gęsto puszczam pawia i Jego wybryki boiskowe, doprawdy, ale naprawdę był Szczęściem Narodu!!!
10
Wspaniałe czasy Rijkaarda, ja jebie, no cóż, wybryki Ronniego sprawiły, że zaczęto się od Niego odsuwać i dyskredytować nawet na murawie. Rijkaard pewnego dzionka zarzucił Leosiowi, że zbytnio stara się udzielać wsparcia Ronniemu podczas akcji.Na to Leoś zapodał: - jepać japkowe Haribo, jeżeli się o to staram, to dlatego, że dobrze się z Nim czuję, kiedy jesteśmy razem na boisku. A Ronnie miał to głęboko w dupie, albowiem przesiadywał w swoich ulubionych klubach fitness takich jak Trauma czy Casanova Beach Club w Castedefells - gdzie miał swój własny stolik rincon del crack (kącik gwiazd). Qrwa mać zaklęty krąg zacieśnia się, im bardziej prasa Go krytykuje, tym częściej Ronnie wychodzi do owych klubów, by podymać i napić się. Wszystko poszło się yebać w meczorze przeciwko Sevilli, czyli w Superpucharze Europy (w Monaco 0:3!!!), wówczas to Ronnie wygląda jak własny cień, albowiem poprzedniego wieczoru w swoim pokoju hotelowym zorganizował dżamprezkę z funflami z ekipy, gdzie na rurze tańczył m.in.Ceerek :)Później przyszedł Pep, po czym zaczął wielką czystkę wokół Leosia, ustawionego de facto na pozycji lidera, Pep publicznie wskazuje winnych: ogólne niedbalstwo i trzy vacas sagradas - święte krowy, których już nie chce, czyli Eto'o, Ronniego und Deco. Jeno Eto'o zostaje rok dłużej, à propos Eto'o to nieźle dojebał do pieca gazowego w lutym 2008 roku w Vilafranca, gdzie Kameruńczyk nie panując nad sobą zapodał, iż w Barsie istnieją jakieś klany, tworzących się w zależności od bliskich kontaktów towarzyskich z tym lub innym przedstawicielem kierownictwa, a także z określonymi mediami, kuźwa, wszyscy wówczas obczaili, iż Eto'o pije do Ronniego i Leosia, jprdl! Dobra,bo jestem najebany jak Messerschmitt, otóż później zapodam, co i jak ;)
20
Cris - czyli kabaret moralnego niepokoju i skeczów męczących, ileż można dupcyć fleki na temat jego wyimaginowanej kontuzji... przecie na MŚ na plażach Copacabany to Cris przebiegł w fazie grupowej prawie 30 kilometrów, najwięcej spośród wszystkich kąpielowiczów i napadziorów, ale grał z kontuzją kolana - OMG i WTF!Lufa pytanie? Czy mass media robią z niego przygłupa i kiepa, czy Ronaldo cierpi nas schizę... ale zawsze jego osóbka démodé i en vogue, czyli parcie na szkło -na całe stringi grubego Benka!!!
25
Ja jebie - na ambonę ledwo wdrapał się gruby Benek. Zebrani na stadionie kibole Los Blancos trzykrotnie uderzyli w bęben oraz w talerze,po czym gruby Benek wygłosił soczystą perorę i nastała cisza jak makiem zasiał. W końcu gruby Benek wydarł japę wniebogłosy: - Panie Ronaldo! ",a na stadionie rozległ się przeraźliwy krzyk Iriny Shayk oraz kickboksera. Po chwili Irina i kickbokser omdleli. Gruby Benek dalej sadził swe expose: - Dla Boga, panno Ronaldo! Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach (czyt.chłopki-roztropki z Malmö)! a ty się nie zrywasz! ochraniaczy i chodaków nie zakładasz, trykotu nie wdziewasz? na koń nie wsiadasz (chyba na konika kickboksera!)... Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przypomniał cnoty (Iriny Shayk), że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz, tym bardziej, iż meczor z Malmö jest decydujący o przyszłości najlepszego klubu we wszechświecie!!!Ale nie Ty,wszak Ty się nigdy nie poddajesz i nie pękasz niczym polski kondom, przecie to jest demonizacja i wyolb(rzymianie) przez mass media twojej kontuzji, albowiem wszyscy dookoła świata wiedzą o tym, że nie masz kontuzji rzepki, lecz nieuleczalną kontuzję mózgu, z którą to kontuzją można grać aż do usranej śmierci! Nie poddawaj się żadnemu leczeniu i rehabilitacji, albowiem na stadionach w całej Hiszpanii to by nastąpiła całkowita depopulacja kibiców, atoli jesteś najbardziej ulubionym i ukochanym piłkarzem w LL, niech tak zostanie po wsze (łonowe) czasy! Sex PiStols - Good Save The Queen of Portugal Margaret-Ronaldo und Diana-Ronaldo The Princess of Hearts, Y'aaa! :)
8
Świetnie to ująłeś nic dodać, nic ująć! Również Serdeczne Pozdrawki :)
10
Spoksik! Przecież wiem o tym, iż to był meczor do odtrąbienia i przyjaźni, przynajmniej dla ekipy Barçy, raczej mi chodzi o to, że kiedy się przywdziewa trykot najlepszego klubu XXI wieku... to trzeba zaorać i rozryć murawę swoją powłoką cielesną, czyli determinacja na full wypas, ale wczoraj owej zawziętości i hardości nie widziałem, może za bardzo byłem zgrzany i schlany... na ów meczor koookałem z parteru (czyt. z podłogi) to może cosika przeoczyłem i przegapiłem, co nie zmienia faktu, iż niektórzy piłkarze to po prostu zawiedli po raz enty,czyli ściana płaczu w pośredniaku, po czym wyjazd na chmielobranie do Deutschland albo tyra na cegielniach w Irlandii lub dmuchanie wiatraków w Holandii! Lucho naprawdę daje szansę poszczególnym graczom,ale niektórzy gracze nie są w stanie udźwignąć brzemienia, czyli gry w trykocie Blaugrany - to nie ten kaliber i numer buciwa. Ale tak jak zapodałeś, czyli najważniejsze jest to, iż Lucho nie boi się stosować rotacji i stawiania na siurków, to się ceni i niezmiernie cieszy, bo przynajmniej z deczka dychną nasze megacracki.Zresztą kto nie ryzykuje, szampana nie pije (Popek ft Sokół, Paluch) , dlatego być może ktoś wystrzeli jeszcze w najbliższych meczorach i wedrze się przebojem do podstawowego składu, kto wie? :)
24
Zawsze gdy czytam wypowiedzi Crisa to dostaję porażenia mózgowia i nerwu twarzowego, Czizas Krajst, jaki ten człek jest deklaratywny i gołosłowny, to centralnie macki opadają. Gdy Cris "Herkules - Łatwo Gnący Się " gra z jakąś topową ekipą to jest taki wiotki i giętki tak, jakby go tyle co z rocznej śpiączki wybudzili, oczywicha, iż notoryczne machanie swoimi witkami zamiast giczołami, a gdy nie ustrzeli jakiejś bramki?Jezusie Chrystusie, pretensje do całego świata, czyli stara płyta i stara śpiewka...potajemne rozmowy Crisa z włodarzami PSG lub MaU, składanie ślubów milczenia w strefie euro i mieszanej, niesnaski na linii ze sztabem szkoleniowym, całym zarządem Los Blancos bądź z Ramosem lub Bale'm. Oczywicha, że gdy grzmotną jakiś cienkopisów do paznokci i szczawików, a Paker ustrzeli jakiegoś hat-tricka czy czteropak, wówczas to Cris szczytuje i dostaje przedwczesnej menopauzy oraz ejakulacji, czego to powodem było odejście Iriny Shayk, co wówczas pitoli Cris? Ano to, że atmosfera w ekipie Los Blancos jest po prostu zajebiaszcza, wymieniamy się numerami telefonów i żonami, pod prysznicem to jeden drugiemu plecy czy jajcęta pucuje, chodzimy razem na barbecue czy do peep show'ów (później razem do wenerologa,gdy ustrzelą trypla skoczka) ew. po kolędzie. Cris jest tera taki subtelny, aksamitny i wyciszony... aż do??? Wczoraj był meczor Leo -MaTs + dzieci z Bullerbyn lub dzieci z dworca ZOO, tutaj są podawane staty odnośnie tego, ile nasza młodzież miała celnych podań, a może ktoś ma staty co się tyczy tego, ile razy w tym meczorze przeciwko Waffen SS, to Żeśmy przekroczyli linię oznaczającą środek boiska? Oczywicha, że to nie jest hejting z mojej strony, a niechże się młodzież Barçy ogrywa na salonach kosmetycznych i Europy, zamiast palić zioło czy uczestniczyć w walkach ulicznych lub przesiadywać non stop na forum FCBarca.com, dlatego pytam się ze zwykłej ciekawości? :)
6
Ja dzisiaj poleję w gardziołko za Twoje zdrowie, autentyko, bez kitu!!! :)Dzięx :)
10
No co Ty, odstawiłem wszelkie słodkości i smakołyki, zacząłem ćwiczyć hula-hoop i aerobik na mięśnie brzucha i talię osy ,ba!, nawet tera to wpadłem w anoreksję i bulimię, albowiem spadłem ze 150 kg... na 149,5 kg, chyba skończę z uprawianiem jakiegokolwiek sportu! :)
11
Przeszedłem długą drogę życiową począwszy od towarzyszy od kieliszka ew. towarzyszy takich jak m. in.Gomółka, Gierka, Kani, Grudnia, Jaruzelskiego, poprzez prezydentów Jaruzalema, Wałęsy, Kwaśniewskiego czy Komorowskiego, a chyba dokonczę swego żywota przy księdzu Dudzie, widocznie tak musi być, chociaż wiara czyni czuba - to kto wie - może następnym naszym prezydentem zostanie basista kapeli Behemoth, żywię taką nadzieję... Amen! :)Dzięki, Panie Piotrze :)Kiedyś koookałem na Cruyffa czy Śp.Deynę, a dziś wcinam Werther's Original!
18
Stara, ale jara, tym bardziej, iż mam jeszcze seksowne krągłości! Dzięki Wam wszystkim za życzonka, to się ceni, powaga :)))
8
Do tego utworu trzącham swym arbuzem, chyba to już było, ale nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich postów...nie dziękuj (wiem, iż nie masz takiego zamiaru), ale wolę się upewnić :)
4
Spoksik :)Dzisiaj przechodzę w stan oskarżenia i wiecznego spoczynku, ale Ceerek nie da mi spokojnie dychnąć na stare lata, przez niego cierpię na astmę i dychawicę, ale ramy dadę!!! Pzdr :)
6
W tym Malmö to ciupał taki brodacz, prawdę mówiąc to nie wiem, jak się nazywał, zresztą jak można zapamiętać taką łazęgę i cieniasa... ale z fizys to mi z deczka przypominał takiego amerykańskiego gracza, a zwał się ów Jankes - Alexi Lalas, starsi kibole to powinni zajarzyć jarzynę, wszak to był naprawdę pierwszorzędny grajek!
4
Tia, a jo dzisiaj kończę ze sobą... oraz pięćdziesiątkę, autentyko!!! Jakim stary, takim głupi, niestety! Pzdr :)
10
Muszę się przyznać szczerze jak na spowiedzi, iż mam wielki ból rzyci, nie dość, iż mnie wczoraj kuper bolał to na dodatek nie mogłem oddać moczu, tak negatywnie działa na mnie portugalski hiroł!Na szczęście moja ślubna pracuje w pogotowiu, tak więc zrobiła mi zastrzyk energii elektrycznej i przeciwbólowy, na dodatek zapodała mi, żebym wyduldał co najmniej 2 litry browca, cożem z wielką radością uczynił, ale ból nie przeszedł, czyli dalej odczuwałem parcie i pieczenie! No to zapodałem do swojej flądry: - dawajże jakąś pielęgniarkę żeby mi cewnik założyła , bo moja stara nie najmniejszego pojęcia w tym temacie, otóż przyszła na szczęście młoda dupencia, po czym zaczęła mi robić koło mojego pytonga (zakładanie cewki moczowej, żeby nie było), Jezusie, ale się poczułem błogo i wprost niebiańsko... Dopiero nad samym rańcem, to mi się cewka moczowa odkorkowała,wówczas to poczułem się tak, jakbym narodził się de novo, zeszło pięć litrów moczu, w tym dwa litry browca (tego mi najbardziej żal!!). Kto tego nie przeszedł, ten nie wie, jaki to ogromniasty ból!!! Co ten czteropak księżniczki portugalskiej zrobił z człeka, chociaż tyle dobrze, iż nie dupnął pięciopaku... albowiem człek mógłby dostać udaru lub zawału pikawy, ale na wszelki wypadek to się zabezpieczyłem gdyby do tego doszło, wszak zakupiłem całkiem nowy defibrylator serca ew. zawsze można sobie wszczepić kardiowerter! Dobra, koniec bajtlowania, dzisiaj liczę na zwycięstwo Barçy i coby Lijoł cośkolwiek użądlił odnośnie zdobyczy bramkowej, zresztą Suárez również, oby!Jest sanktuarium fatimskie, tera mamy sanktuarium na Maderze, trza się tam koniecznie udać, trza :)Pzdr
53
Sam kuźwa widzisz! ...ja jebie, jeszcze chwilkę temu ta portugalska księżniczka miała tyle samo bramek w LM co Leo... no i przyjechały dupodajki z dONIETZKA i mALMÖ...
Ja Cię kręcę , to że 5-ty złoty balon trafi w ręce D10S to nie mam wątpliwości ale kurna chata zaś Ceerek podrasował sobie staty... szlag by to trafił, Leo pewnie i tak go wydyma w końcowym rezultacie ale i tak wynik wczorajszego meczu polazł beztrosko w świat, smyrając łechtaczki "onetowej" gimbazy!
Ból rzyci?A żebyś kuźwa wiedział, tak wielgaśny niczym krater w Hiroszimie czy innym Nagasaki...
Całe szczęście, że głosowanie się zakończyło, bo znając te "cebulowe pole", które oddaje głosy przyznałoby (za ten meczor) głosy temu białemu albinosowi!
hala moonspell i ich szlagier "opium" (dla mas).
7
Łooo Jezusie... toć to ja tera za strażaka robię,wszakże ni stego, ni zowego ugasiłem pożar, Wow! :)
10
Otóż to! To zwykły prowokator i podjudzacz, tak więc zdupiom na drzewostan, albowiem jestem z deczka na cenzurowanym, Ty Jesteś wraz z Pax-iorem mistrz nad mistrze i wielgaśny zdolniacha odnośnie wszelakich statystyk, dlatego też zrób mu wrzutę... gdyby się jeszcze pultał,miotał und ciskał :)))
...btw, tak jest, Szefuncio, właśnie zerżnąłem na bezczela staty z Twojego profilu, za co Ci się należy Chapeau Bas! :)
8
Staty odnośnie udanych dryblingów to są liczone odtąd, odkąd Ceerek pojawił się na boiskach Hiszpanii!
12
Oki-doki, ale wali mnie to, albowiem mu chyba czaszkę z gliny wyjęli! Ile ostatnio Ceerek miał głosów odnośnie gali wręczenia nagród na najlepszego piłkarza Starego Kontynentu? Bodajże jedno głosiwo i to na dodatek od swego pobratymca, w ogóle niech mnie ten Łozil nie wkurza jakimiś głupimi tekściorami, wszak Lijoł w wieku 25 lat to już został wybrany do jedenastki wszech-czasów, no to o co kaaaman???
37
Statystyki Messiego i Ronaldo po rozegraniu 600 meczów w karierze:
Ronaldo rozegrał 600 meczów w karierze 30 stycznia 2013 roku:
-339 goli
-131 asyst
-0,56 gola na mecz
-0,22 asysty na mecz
Messi rozegrał 600 meczów w karierze 28 listopada 2015 roku:
-470 goli
-190 asyst
-0,78 gola na mecz
-0,32 asysty na mecz
Messidona - 1549 udanych dryblingów!
Pizduś portugalski - 532 udanych dryblingów!
...btw, Łozil? Weź kij i po torbie się bij! Weź menażkę i jebnij się w czaszkę, powaga!!!
21
Kończąc ten temat odnośnie terapii? Myślę, że nie jest wskazana , a dlaczegóż to? Bo uważam, że zdobycie Pichichi jest ważniejsze od dupnięcia przez ekipę Blancos tytułu majstra Hiszpanii, czy PK lub LM, przecie na SB to kibice bardziej się radują wtedy, kiedy ich hiroł portugalski wali po pięć bramek takim mocarnym ekipom jak Granada czy Espanyol. Chociaż długotrwałe stosowanie masturbacji może doprowadzić do tego, iż człek odczuwa niskie poczucie własnej wartości...niestety, ale onanizm niesie krótkotrwałe rozładowanie, ulgę szybko pokrywa przykre i nieznośne poczucie winy jako kara, czyli błędne koło, ale jest na to remedium? Oczywicha, iż każde Pichichi zdobyte przez Ceerka, dlatego na pociechę kibiców Blancos mogę jeno zapodać to,że masturbowanie się nad każdym indywidualnym osiągnięciem przez Crisa - nie jest DEWIACJĄ! Onanizm wzmacnia organizm, Y'aaa! :)
32
No cóż, Bruce, mamy do czynienia z bardzo ciekawym procesem odnośnie zachowania behawioralnego, ba!, nawet śmiało można stwierdzić, iż to jest społeczny fenomen kibicowania i towarzyszące mu zjawisko, czyli masturbowanie się całego środowiska związanego z ekipą Los Blancos nad jakże ważną nagrodą indywidualną, oczywicha, iż mam na myśli Trofeo Pichichi. Masturbacja powinna służyć do rozładowywania napięcia erotycznego, lecz nie nerwowego, dzięki masturbacji - w tym przypadku nad Ceerkiem i jego Pichichi - to kibice drużyny Blancos mogą sobie poradzić w sposób długotrwały z niepokojami, lękami i codziennymi napięciami, czyli ogólnie rzecz ujmując - z ciągłym stresem, no ale jakoś trza uciec w świat fantazji erotycznych, bo gdy przechodzimy ze stanu uniesienia w stan prawdziwej rzeczywistości , to co widzimy? A chociażby totalny omłot od Barçy, brak gotówki na zakup nowego faksu czy ciągłe niesnaski pomiędzy Bale'm a Cris(isem) lub nadwagą u Benka itd. Szczerze mówiąc to na pewno nie pragnę tego, ażeby masturbowanie się przez środowisko madryckie rujnowało im życie, powodowało izolację, dewastowało kontakty z płcią przeciwną, a nade wszystko zaburzało zdolność do budowania prawidłowych więzi międzyludzkich, czy w tym przypadku jest wskazana terapia manualna?
17
W ogóle to w szatni Los Blancos dzieją się przedziwne rzeczy, mamy całe spektrum ludzkich zachowań społecznych i osobowości, a mianowicie... Cris - kręci na planie zdjęciowych w Maroku sceny erotyczne do sequela kultowego filmosława pt "Kickbokser 3",sterydy z zera zrobią portugalskiego fightera, Y'aaa! Benzinho - jeździ do Hollywood po to, by pobrać darmowe lekcje u znakomitego polskiego operatora sieci komórkowych oraz filmowego - Janusza Kamińskiego, czyli zważywszy na to, iż Valbuena nie grzeszy wzrostem, tak więc Karim byda kręcił sequel filmosława pt. "Raport mniejszości 2 ".Pepe - w końcu z deczka stał się zhumanizowanym i cywilizowanym człekiem, tylko ciekawe how long?Cudowna transformacja i metamorfoza Portugalca, czyżby luknął na filmosław pt. "Buntownik z wyboru ",po czym położył się na kozetce i oddał się w ręce psychoterapeuty, podobnie jak Matt Damon, ja pierdziu! Na razie gruby Benek jest chodzącą reklamą cheeseburgerów bądź KFC, ale -gdyby Lewy się pojawił na SB - to żonka Lewego mogłaby wziąć Benka w obroty, wszakże to mistrzyni świata w karate oraz specjalistka do spraw żywienia, tak więc Benek może wyglądać niczym "El Flaco" Menotti! Cosika urosła kufa Czarkowi Kucharskiemu,ledwo mi się jego facjata mieści na ekranie monitora, a może to tylko takie złudzenie optyczne ,z drugiej strony medalu to nie dziwota,iż ma okazałą fizys, albowiem to nasz drugi Polish Jorge Mendes, może dostanie w podzięce od swoich podopiecznych (Lewego lub Krychowiaka) wyspę Wolin ew.Uznam Airshow, się okaże??? Tak więc następuje boom i dobra koniunktura w ekipie Los Blancos... aż do przyjazdu jakiejś topowej ekipy :)
7
Weekendos z meczorami Barçy i nie tylko = dipsomania und opilstwo na full wypas, zresztą raz się żyje, wódka to wróg ludzkości - dlatego ją trzeba w mordę lać!!! :)Po pijaku to ów remisik jako-tako byłem w stanie znieść, ale na trzeźwo...to już nie za bardzo, ale bez paniki i histerii (Def Leppard!!!), wszak cały cyrk i zabawa na całe stringi, to się zaczyna tak naprawdę od 25 /26 kolejki odnośnie tytułu majstra Hiszpanii, fakt faktem, iż ja zaliczam glebę i schodzę do parteru po dziesiątej kolejce, czyli czas przejść do ostrego i jakże intensywnego trening about chlania księżycówki :)Jeszcze na Mikołaja to spodziewałem się jakiegoś czaderskiego prezentu, a tu znienacka i z partyzanta... jeb od ślubnej klapsa w zęby, ja pierdziu, ponoć za moje złe zachowanie podczas wczorajszego meczora, a zwłaszcza po zdobyciu przez Los Ches bramki wyrównującej, darłem japę wniebogłosy: - kaj był Alba i takie tam bluzgi??? Dobra, było-minęło, tera jedziemy na były teren Krzynówka i Matyska, czyli liczę na blitzkrieg w wykonaniu Barçy :)