Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nawzajem, Brachu :)Wszyscy jesteśmy kibicami najlepszego klubu pod słońcem Galicji :)
6
Jęk czarnego węża i humoru z mojej strony, no pewnie, iż się mylisz? 100% szacunku dla Ciebie, powaga, bez kitu :)
6
Należysz do grona moich ulubionych userów, autentyko, dopiero jak Ty coś jebniesz to szczena opada, à propos brania... to niekiedy walę bąki oraz klej na nitro bądź butaprenie ew.clonozepam... chroniczny brak gotówki, wiadomo - Polish rencinka- cielęcinka, a i lekarze specjaliści to również nieźle człeka doją :)
5
Komentarz usunięty
3
Dzięx... za miłe powytanko, to się ceni :)
8
A co Ty obrońca uciśnionych i mowy polskiej? Przecie zawsze zapodaję pół żartem, pół serio...zluzuj stringi :)
6
Siemanderko, Szeryfie :)Jak Cię czytam to mi się MICHA cieszy, Jesteś tak wyluzowany i na takim lajcie... że bierzesz cosika? Bo ostatnio był problem about śniegu co się tyczy dżamprezki skoczków narciarskich, a nie mógł to Walter Hofer sprowadzić ów śnieg z Kolumbii bądź z Meksyku???? :)
5
Nigdy nie przeskoczy Lijoła, a co Ney to skoczek wzwyż niczym Wszoła czy Sotomayor, jarzysz jarzynę, co???
23
Nie musisz na siłę o tym przypominać, co masz nas za idiotów i patafianów???:)
5
Kto jak kto, ale Ty masz wierzytelne info, Jesteś zajebiaszczym userem, tak więc zawsze rób wrzutę about wszelakich statystyk itd., itp.... :)
7
Masz w swoim avku Pirlo czy Abrahama Lincolna , się mogę spytać? Cosika mi to przypomina Daniela Day-Lewisa, autentyko?
11
Jedziemy do Gotham City, by rozdupcyć nietoperzy w piździet!!!
15
Lijoł odebrał ów rekordzik polskiemu piłkarzowi, a zwał się ów napadzior - Teodor Peterka, Y'aaa!!!
4
Na takie coś czekałem, ale pierdolnięcie z kopyta, Y'aaa!!! Ahoj i Hejaszka :)
5
ACgrzmotDC - boli mnie to, iż Żeś się żachnął na mnie... ale już mi przeszło! Co myślisz o minie Leosia, bo gówniarzeria i młoty udarowe i pneumatyczne doszukują się drugiego dna (DNA), Żeś fachowiec jak mało kto, tak więc co sądzisz na ten jakże żenujący temat?Wrzuć jaką zajebiaszczą muzę, ot co!
5
Widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie.... :)
6
Tak czy siak będzie się za nim smród ciągnął przez parę ładnych lat, chociaż tyle dobrze, że został aresztowany po królewsku,wszak 24 godz. spędził w ogrodach Wersalu. Może to jest zemsta Valbueny za to, że z racji tego, że Valbuena nie grzeszy wzrostem, dlatego też gdy poszedł na dymanko m.in. z Karimem, to maciupeńkie dziewczynki zapodały do Benzinho: - no co ty, Karim, przyszedłeś na bzykanko ze swoim dzieckiem (czyt. Valbuena ),o żesz ty orzeszku? Ale masz pobratymców - nie ma co! Hała Madrid i prawy twix! Na moje usprawiedliwienie jest to... że piszę do Ciebie z parteru, albowiem jeszcze jestem na speedzie po wieczerzy andrzejkowej, tak więc - wybacz proszę?
6
Gołym okiem widać, że Karim ma wielgaśne problemy z utrzymaniem na wodzy swojego kogucika, a przecie mógłby luknąć na filmosław pt. "Ptaszek na uwięzi " i byłoby po sprawie. Zaraz zlecą się obrońcy uciśnionych, może jeszcze rzucą fatwę na dziennikarzy bądź prokuraturę, która to ośmieliła się oskarżyć Karima-Pedofila? Myślą , że w prokuraturze to pracują jacyś ludzie chorzy na umyśle i chorzy z urojenia (hipochondrycy!!!),że sobie ot tak po prostu wszystko wyssali z palca, oczywicha, że obowiązuje domniemanie niewinności, że Karim ma prawo do uczciwego procesu, a co się tyczy problemów Karima, to co miał się tak publicznie przyznać... Strauss-Kahn też gorliwie zapewniał o swojej niewinności, a później się okazało, że dymał wszystko co popadło i na drzewostan nie uciekało. Załóżmy hipotetycznie, że Karim jest winny zarzucanego mu czynu , no to w więzieniu miałby przechlapane und przedupcone (za ćmę by robił), albowiem najniżej w hierarchii społeczności więziennej są ludzie skazani za przestępstwa seksualne i znęcanie nad rodziną, najwyżej - oszuści finansowi (Leoś zawsze górą!!!) oraz złodzieje, tak więc Karim dawał do ssania, a teraz sam może być na ssaniu? Może być dymany przez współwięźniów na dwie szable, czyli w puzon oraz w tubę, będzie chapał dzidę dotąd, dopóki nie opuści murów więziennych , a może do spodu garować, do elity to się na pewno nie załapie, żaden gacek mu nie pomoże?
4
Hahaha i hehehehe, kulfa, ja jebie, ale przepiękne Twoje słowa: - My Polacy... nosz kurwa glebłem, Ty się jeszcze uważasz za Polaka??? Może za bardzo Cię uraziłem moim wpisem, ale nie bądź hipokrytą i faryzeuszem, albowiem nie przystoi... liczę na ciętą ripostę w Twoim wykonaniu, chyba że się nie poniższysz rozmawiając ze mną, grzecznościowo proszę??? Polski romantyk na emigracji, czyżby drugi Mierosławski, trzeci Czartoryski und czwary Worcel... mam na myśli publicystów (żeby nie było!!!)). Pzdr
7
Szeryfie? Proponuję Ci zajrzeć do szopeniany ks.Gila-Pedofila, myślę, iż on jest zawsze na czasie w tym temacie? :)Dobra, później pogadamy na La Rambli!
10
Tia, Neysiątko, ja Ci zapodam namiary na owe arcydzieło sztuki filmowej, a ABW bądź CBŚ zgarnie moje starcze dupsko za rozpowszechnianie pornografii dziecięcej w neciorze, tym razem mówię stanowczo/stanowcze - NIE! :)
17
Pany, Pany bardzo proszę dobierać słowa, bo ja poczułem uczucie dyskomfortu i totalnego poirytowania, wszak jest to naprawdę bardzo drastyczny tekścior, chociaż nie powiem -wyrwany z kontekstu, albowiem można to niedwuznacznie tłumaczyć i czyżby jakaś ukryta kamera /aluzja? Mam na myśli owe zdanko: - wyjąłeś mi to z ust! Ostatnio do neciora przedostało się parę fragmentów jakże słynnej sex-taśmy w reżyserii nowej nadziei kina francuskiego, czyli Valbueny, w ogóle kino francuskie jest pod ogromnym wrażeniem twórczości Mathieu, nawet go kreują na drugiego Godarda, trzeciego Leloucha lub czwartego Bessona. Właśnie - o co kaaaman, bo na owej taśmie to była taka scena, że jedna z dziewczynek zapodała do Benzinho taki tekścior: - Ejże, Karim, dlaczego wyjąłeś mi to z ust? Na to Karim odpowiedział w sposób bardzo chamski i obcesowy: - bo idę się wyjulać, a co...coś ci nie w paski putano francuska! Szczerze mówiąc to żachnąłem się jak nie wiem co, czyli gangsterka na full wypas... Oczywicha, iż to nie jest przytyk w Waszą stronę, bo raczej myślę, iż to był niezamierzony fail, ale na drugi raz to lepiej dobierać słowa,tym bardziej, iż na tej stronie jest naprawdę bardzo dużo młodzieży a nawet userów w wieku przedszkolnym!
4
Właśnie taką cechę charakteru najbardziej cenię u ludzi, czyli szczerość i prostolinijność w każdym calu... sadzisz prosto z mostu, tatuś lubi to, autentyko, bez kitu :)Jak niekiedy przynudzam i za bardzo trajluję, a zwłaszcza wtedy, kiedy wiosłuję swoim ozorem staroświecczyzną odnośnie wydarzeń w futbolu, to miej zważano na to, żebyś nie usunął... bo jeszcze przyjdą złodzieje, po czym Ci zaiwanią, a chociażby telewizor 4K (co nie daj Boże), przecie święta już za pasem, to i złodzieje stają bardziej aktywni, dobrze chodzą w pressingu w galeriach handlowych (czyt.Doliniarze!). Dobra, już nie tamuję i spamuję, jeszcze nie raz, nie dwa to strzelimy strzemiennego. 3mej się :)
4
No cóż mogę powiedzieć, jedynie dzięx, ale tak jak zawsze zapodaję, czyli liczy się tylko i wyłącznie full spontan odnośnie pisania komentarzy,żadnego układania i pisania pod publiczkę, zresztą jak można pisać w neciorze pod publiczkę, wszak to jest nic innego jak oksymoron... czyli cała naprzód i hejaszka,no ale trza mieć z deczka zważano na to, co się płodzi, bo można zostać wyautowany na wieczną odstawkę i banicję bądź sześć stóp pod ziemią!Pozdrawki :)
7
Szeryfie? Kurwastycznie, ale ja już mam tak rozchwiane zęby oraz jestem tak rozchwiany emocjonalnie, że nie wiem co mnie bardziej uszczęśliwia i napełnia przeogromną radochą, czy zwycięstwo Barçy, czy wpierdol kremowych? Dobra, pół żartem, pół serio, bo zaraz się zlecą obrońcy praw człowieka oraz zwierząt ew. z instytucji humanitarno-charytatywnej - Fundacja Geja (czyżby na czasie?) czy Gaja, zresztą jeden czort :)
10
Eee tam, ale jak Cię moje wypociny wprawiają w dobry nastrój i humorek, to very good, przecie o to w tym wszystkim chodzi, żeby do życia podchodzić w miarę możliwości na lajciku i luziku, chociaż zadymki również mają swój specyficzny klimat i wystrój wnętrz... ale lepiej je omijać szerokim łukiem, oczywicha, iż na tyle, na ile jest to możliwe. Pzdr :)
8
Wiesz, problemy behawioralne Crisa to wykraczają poza wszelkie granice, no ale ja nie jestem żadnym specem i fachowcem od tych spraw, przydałoby się comento jakiegoś dobrze obczajonego w tym temacie freudysty? Myślę, iż wczorajsza jego cieszynka to trochę zajechała sztampą i żenuą, ale wolę już zlyźć z tego tematu, bo szkoda by było dostać banikiem po cojones, za Leosia to mogę oberwać banikiem, ale za takiego czempiona jak Cris - Never! :)
8
Dzięx :)No to nie zajarzyłem jarzyny /jarzynę, czyli beka ze mnie, dzięki za info oraz Twoją czujność, aż mi głupio, autentyko! :)
10
Otóż to! Co się tyczy indolencji strzeleckiej Munira, to czuję, iż w końcu Jego zła passa skończy się w meczorze przeciwko Villanovense, dobre i to :)
69
Nie chcę być nieuprzejmy i opryskliwy (ale jestem!), przecie to nic innego jak propaganda "sukcesu ",iście rodem z najlepszych lat systemu komunistycznego. Po kiego pisać o takich wydarzeniach, jak chociażby totalny wpierdol i omłot od Barçy czy Sevilli, gdyż lepiej mydlić oczęta i wrzucać makaron na uszy o Ceerku i jego niewyobrażalnych i nieprawdopodobnych wyczynach snajperskich, po co pisać o tym, że ostatni udany rajd i drybling wykonany przez Crisa...był w sezonie 2012/13 -o ile mnie pamięć nie myli? Ale nadupi bramek cherlakom i wypierdkom mamuta, po czym powstanie następny zajebiaszczy i wypasiaszczy filmosław dokumentalny vol. 2 "Cristiano Ronaldo:Świat u stóp procentowych... Ale ten jego wczoraj jakże ociekający seksualnością uścisk miłości z Bale'm, to przejdzie do historii futbolu oraz filmosławów porno-biznesu.... Kiedyś moja ślubna to mi zapodała, iż gra Leo działa na nią niczym najlepszy wibrator z turbodoładowaniem, powaga, co wczoraj musiało poczuć środowisko naturalne i gejowskie, jak luknęli na tete-a-tete w wykonaniu Portugalca oraz Wali(jczyka), rozumiem, że w ustronnym miejscu i w zaciszu domowym, ale tak centralnie i publicznie niczym w teledysku do utworu George'a Micheala: - Let's go outside... Czy dzisiaj w "Kawie i herbacie " to Tomasz Jacyków odniesie się do wczorajszych wydarzeń seksualnych, które to miały miejsce na Donbas Arena, się okaże, ale co by nie mówić to owa cieszynka była aż nadto specyficzna i swoista,jprdl -Iksde! :)