Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bigfoot? No co Ty godosz, przecie walisz z kołchoźnika (jakby ktoś nie wiedział, to tak się mówiło na głośnik) na całego powera i na niesamowitym speedzie, tak trzymać! Szacun i Pzdr ;)
12
Trza przyznać szczerze, że felieton Pax-iora po prostu wypasiony na full wypas, ja Cię kręcę, jeszcze te procenty, wszak kto nie lubi procentowych napojów alkoholowych? Zapewne - i tacy by się znaleźli, nikt nie lubi fagasów i wazeliniarzy, bo gdy dostaniesz jakieś complemento "jak nie wiadomo, jak się zachować, to najlepiej zachować się porządnie " - Donald Tusk! Pax? Chapeau bas i chylę czółko przed Tobą za ogrom pracy i poświęcenie czasiwa, żeby skleić taki bombastico-fantastico felieton, dzięki któremu to dowiedziałem się to i owo na temat członka załogi Apollo 13!
10
Bigfoot? Mam starą żonę (niestety!) i zasadę, a mianowicie taką, że w dniu meczora Barçy to nigdy nie zapodaję komentarzy, a dlaczegóż to? Albowiem ręce mi trzęsą jak starej dewizówce zęby, oczywicha, że ze zdenerwowania, taki jakiś człek chodzi podenerwowany i spięty jak agrafka, ale mogę Ci tylko zapodać coś w tym stylu: - pisz, pisz prawdę dla potomnych, dla swoich pociech itd. Bo kiedyś wejdą na forum, po czym zakoookają na Twój profil i powiedzą: - Dżizas Krajst, nasz Ojciec tudzież Dziadek nic a nic nie kłamał, mówiąc, że dwadzieścia lat temu to drukowali meczory jak cholera, czyli trza wypić za zdrowie Dziadka...tak to działa, nie inaczej! Temat bardzo konfliktogenny, ale trza zobaczyć i obczaić, co dalej będzie odnośnie tego jakże żenującego i skandalicznego sędziowania, na razie mamy czwartą kolejkę...? ;)
14
O żesz w mordę, sto razy lepsi drukarze niż ci, co drukowali ulotki "reklamowe " podczas stanu wojennego. Pamiętaju, jak za powielacza to robiła wyżymaczka epokowego wynalazku polskiej myśli technicznej i inżynierii oprogramowania, czyli pralka "automatyczna "- Frania, Ohyeah! Kuźwa, waliło się wówczas z pięty, a bibułę np. KOR-u to się nosiło tak, by wystawała z pantalonów, taka ekscytująca zabawa czy Cię ubeki dupną, czy Cię nie dupną, ale od ubeka to capiło jak z kapy renifera, czyli że zazwyczaj to się go rozpoznawało od razu, a dlaczegóż to? Ano dlatego, że nosił spodnie w pasy i gumowe adidasy oraz nieodzowną kurtałę ze skai,no i oczywicha, że cylinder na dynće a'la mondzioł z Oktoberfest.Ale gdy Cię dupnęli siepacze z ubecji, to już nie było tak tęczowo i kolorowe, wpierw na dzień dobry to artystyczny wpierdol Lolitką, by później taki młot i kmiot zapodował coś w tym stylu: - co Ci się kulfa ustrój polityczny nie podoba, będziesz za cwela pod celą robił i takie tam... a ja mu na to: - tak, pojemniku na spermę, nie podoba mi się ustrój, dlatego chcę paszport itd.Jezu, cóżem się wtedy nabiegał to ja jebie, byłem szybszy od Woronina czy Carla Lewisa, żeby nie było, czyli że nie byłem jakimś wielkim dekabrystą i rewolucjonistą, co to, to nie... po prostu chciałem zwiać na Zachód i ustrój mi nie pasił, a dzisiaj zamiast siedzieć na wymarzonym i wyśnionym Zachodzie słońca, to siedzę w Polsce, ot taki paradoks Veblena i Giffena, ale było się tu i tam ;)Reasumując moje bzdety, czyli drukarze wiecznie żywi niczym Lenin!
11
Eee tam, adekwatny i optymalny utworek do zaistniałej sytuacji, to jest utwór Lady Pank - Mniej niż zero... ;)Marylka to ma taki utwór, a mianowicie - Łatwoprzewracalni, o, przepraszam - Łatwopalni... Cie choroba, już cierpię na demencję starczą, a mam dopiero osiemdziesiąt lat, trochę za wcześnie na takie przypadłości, w mordziabonga!
4
Leds? Nosz kuźwa, jak mogę nie czaić Seamana... jak w swoim komentarzu napisałem o Dinho, czyli Jego mega-golazo właśnie za kołnierz Seamana podczas MŚ w Korei i u Japiszonów w meczorze przeciwko Dupnym Synom Albionu.Z kolei to Cię rozumiem, wszak nie da się tak wnikliwie i dogłębnie czytać każdy komentarz, bowiem człeczunio dostałby od tego wszystkiego degrengoladę i degradację opon mózgowych! Pozdrawki ;)Aha! Oczywicha, że dzięks za link, wszak linki holownicze to łykam niczym Władysław Pelikański, powaga!
5
Siemanderko! Otóż to! Mówisz i masz, dlatego zostałem zatwardziałym netoholikiem, z alkoholu wyszedłem... do sklepu całodobowego lub internetowego, liner'a i wąsa spalę od czasu do czasu, czyli spalę się skrętem do szczętu, ale necior? To już poszło za daleko, dzięki za link do golazo Rickena ;)
10
Wiesz co? Brutale, zakapiory i degeneraci to zawsze były/byli obecni w futbolu, tylko że ówczesnych czasach to nie było takiej intensywności i natężenia meczorów,no i oczywicha, że brak dostępu do mass mediów, były transmitowane meczory, ale z rzadka i fragmentarycznie, nie to co teraz. A gdzie chociażby w "panteonie "sław tacy siepacze i zwyrodnialce jak m.in."Rzeźnik z Bilbao " - Goikoetexa, który o mały włos, aby nie przekreślił kariery samego Dieguito lub Schustera ,Borowka,Stiles, Keane, Kaltz - który zasłynął z takiego cytatu, cytuję; - Piłka mnie zawsze może przejść, ale piłkarz nigdy...Gentile - no ten to miał dopiero wachlarz różnorodnych usług artystycznych począwszy od ciągnięcia za trykoty,kopanie po jajach, a skończywszy na puszczanie rzęsistych plwocin na ryjoki swoich przeciwników, Vinnie Jones czy Schumacher - który to zafundował Battistonowi wizytę na OIOM-ie albo słynny krwiożerca rodem z Walii, czyli bródka a'la Rozbójnik Rumcajs - Trevor Hockey,doskonale pamiętam owego skurwiela. Tak więc sam widzisz, że kości trzeszczą i krew się leje... od dawien dawna i za króla Ćwieczka że się tak wyrażę , odkąd człek zszedł z drzewostanu,niestety;/ "Piłka to nie sport dla baletnic“ -takie czułe słowka zapodał Gentile,w mordziabonga!
21
Starły się dwa obozy odnośnie bramki wpuszczonej przez MaTsa, czyli że jeden obóz mówi coś w tym stylu, że każdy bramkarz powinien bronić swojej twierdzy, tak jak kiedyś rycerz w średniowieczu bronił twierdzy swojej kobiety zakładając jej pas cnoty, ale z deczka zapomniał o tym, że w ówczesnej Europie to swą działalność gospodarczą prowadzili świetni ślusarze, zresztą od czego są usta? Drugi obóz twierdzi, że bramkarz powinien szaleć na przedpolu niczym Higuita "Scorpion kick "czy Neuer lub Chilavert .Babole były, są i będą, zresztą wystarczy luknąć na to, co za cudeńka i perełki wpuścili nasi genialni portero, czyli Boruc...któremu bramkę dupnął Kayah i Begović, a najlepsze numer pierdyknął Kuszczak w meczorze przeciwko przemytnikom koki z Kolumbii - OMG i WTF! Od czasu do to pojawiają się na boiskach całego świata zajebiaszcze loby, kto by nie pamiętał takich artystycznych strzałów za kołnierz bramkarza/bramkarzy w wykonaniu takich piłkarzy jak Becks, Rooney, Samuelsen czy Ronnie, mnie gdzieś w dyńce najbardziej utkwił kapitalny lobik w wykonaniu Rickena w finale CL, czyli meczor Borussia contra Juve, tyle co Hitzfeld wpuścil na boisko Larsa,a ten dosłownie po pięciu sekundach sadzi lobika nad bezradnym Peruzzim, Ohyeah! Nie ma co deklasować i zrzucać z piedastału MaTsa, ale ma nauczkę na całe życie, że lepiej stać w obrębie paru metrów od bramki niż robić za ŚO, no ale całą winę wziął na siebie Lucho, za co to należy mu się - Chapeau bas!
10
Austin Powers /Lionel Messi i Złoty Fallus! Wchodzę w to, a nazwa produktu na potencję lub przeczyszczające nasze zwieracze - lepsze niż niebieska tabletka, czyli "La Pulga Your Erection Bigger & Harder & Atomica ".
9
W moimi ognisku domowym to wówczas jest szczęśliwe pożycie, gdy Barça i Leo są w formie, albowiem gdy Leo sadzi cudowne bramki, to nie potrzebuję rozpałki... żeby mi konar zapłonął, powaga! Tyż dobry przykład na magisterium, tak mniemam?
9
Bigfoot?Co tu dużo pierdolić, tym bardziej, że już dzisiaj dupnąłem comento na temat Cyfry, nie wiem gdzie leży prawda, ale zostaliśmy nieźle w kanał wpuszczeni... sołectwo i przysiółek, co to kurna jest? XXI wiek, a my nie mamy gdzie na meczory luknąć, jeno w jakiś piździkach typu IPodzik czy lapcio, a szczam na to, że mogę owego piździka podłączyć do tv, jesteśmy country'ową krainą, w mordziabonga! Pzdr ;)
12
Szczerze? Gdy się zacina Sopcast niczym Ja Klaudiusz, to wówczas moja gorsza połowa ma po prostu przejebane, nie jestem damskim bokserem, ale co ja zrobię, jak małżonka jest zawsze pod ręką, czyli w tubę i pozamiatane! Na szczęście Sopcast jest w pytkę zbysia, to z rzadka dochodzi do interwencji Polish Policaj, na szczęście... tylko moje, czy kapłanki domowego budżetu i ogniska, oto lufa pytanie?
8
Siemanderko -Iksde ;)
8
1. Ściągnać SOPCAST
2. Zainstalować
3. Wejść na Stronę [Zobacz link: https://www.facebook.com/SopCastHD/]
4. Znaleźć interesujący nas mecz i kliknąć "zobacz więcej"
5. Wybrać link, wkleić w przeglądarkę i oglądać.
6.Nie cudzołóż
7.Nie kradnij
8.Pozdrawiam ;)
5
Zobacz link: http://sopcast.softonic.pl/]
[Zobacz link: http://download.komputerswiat.pl/internet-i-sieci/telewizja-internetowa/sopcast]
[Zobacz link: http://sopcast.pl.malavida.com/d3738-sciaganie-gratis-windows]
Oki-doki, Szeryfie, nie wiem czy Cię dokładnie zrozumiałem, ale o to Ci chodzi, czyli o linki, które to Ci zapodałem? ;)Wiesz jeszcze na rok mam umowę z tą cholerną Cyfrą, dlatego LM luknę z palcem w dupie (Jary - żeby nie było), raczej mi chodzi o koookanie na meczory Barçy odnośnie LL, na razie jest Player.pl czy Futbolhd.pl, a co będzie dalej - to się dopiero okaże w praniu, być może to trza powrócić do Sowieckich streamów, są dobre i zajebiste , no ale nie ma to jak koookanie na meczory w tv. Pzdr ;)Userzy są bardzo zadowoleni z Sopcasta, powaga, bez kitu!
6
Dzięki, z miłą chęcią skorzystam, wszak trza próbować wszystkiego, trza! Pzdr ;)
12
Wiesz co? Nie wiem jak u Ciebie z kasiorką, bo niby skąd mam wiedzieć? Ale ja zalogowałem się na Futbolhd.pl, bo mnie (i nie tylko mnie) Cyfra wyrolowała na full wypas odnośnie koookania na meczory LL... i naprawdę nie żałuję tego, com uczynił, w HD po prostu transmisja jest zajebiaszcza,a kosztowała mnie ta przyjemność jeno 20 zeta z groszami, oczywicha, że tak na próbę, czyli na czternaście dzionków, tera wykupię abonament na trzy miechy po prostu się opłaca, i tyle! No, jeszcze jest Player.pl, ciekawe ile będzie trza zabulić,ale nie mają LM? Chyba Ci za bardzo nie pomogłem, ale chociaż się starałem, przecie znam to uczucie "komfortu"...gdy się nie da luknąć na meczory swojej ukochanej drużyny:/
15
Szeryfie? Mass media i Cyfra ... i jeszcze ta ich niby doskonała oferta about filmosławów, gdzie kmioty i wiochmeny tylko przerzucają filmosławawy z jednego miejsca na drugie, to znaczy, że to co było np.na Canale + Film to później dają to samo gówno i badziewie na Cinemax czy Filmbox, myśląc przy tym, że Polacy cierpią na niedorozwój umysłowy i emocjonalny, żeby jeszcze tego wszystkiego było mało, to na dodatek dzwoni do mnie jakaś piczka tylko po to, ażeby mi wdupcyć na chamiora i bezczelnego ofertę typu; - Burundi z lotu ptaka...co za zuchwalstwo i i niebywały tupet! Niedawno to już przeszli samych siebie, ponieważ paczem i co widzem? Genialny filmosław(Dżej Dżej) z Szycem w roli głównej, gdzie na autostradzie to mu się merol trzęsie, ale z jakiego powodu - "se"myślę?Wszak myślę więc jestem, co nie? Myślałem, że on posuwa jakąś tirówkę, otóż Nie! Walił na całego swego grzechomierza... pod GPS-a, no centralnie i artystycznie jebłem o glebę, można się bawić swoim Wackiem na różne sposoby, ale żeby dawać po garach i być podniecony odnośnie GPS-a?Chapeau bas dla scenarzysty owego kmiota i niepowtarzalnego gniota, Jarmusch czy Tarantino to nie mają startu co do poziomu IQ owego scenarzysty, ja jebię!!! Czekam na taką ofertę odnośnie pokazywania takich wypasionych wydarzeń sportowych jak m.in.trzymanie fretek w gaciach, psi surfing, skok na dechę do kałuży z błotem czy wyścigi wychodków... to może przedłużę umowę z Cyfrą?Zapewne mój komentarz będzie można tylko luknąć przez teleskop Hubble'a,ale przynajmniej mi z deczka ulżyło i uśmierzyło mój wielki ból rzyci, teraz czuję się tak, jakbym był w stanie euforii i wielkiego uniesienia, Ohyeah! ;)Się rozgadałem, ale już kończę.
9
Nie chcę spamować, bo wiadomo jak to się kończy, ale savoir-vivre tego wymaga, dlatego dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa w moim kierunku jazdy, dzięks ;)
11
Szeryfie? Polecam Ci fenomenalny filmosław dokumentalny o największym pozerze i komediancie w historii kina w Popielawach oraz futbolu, czyli Ronaldo: - Świat u stóp... po luknięciu na tego nieprawdopodobnego kmiota i gniota, to jebniesz swoim czerepem o ścianę, dlatego też polecam Ci żebyś włożył na swój czerep hełmofon a'la Čech,a dlaczego? Ponieważ w tym dokumencie to jakiś imoł zapodał, że MŚ na plażach Copacabany były bardzo nieudane zarówno dla Ceerka, jak i Leo... nosz kulfa, są jakieś granice przyzwoitości i dobrego smaku. Można nie koookać na tę szmirę, ale jak w dzisiejszych czasach nie pogubić się w gąszczu informacji, które mass media codziennie zalewają nasze opony zimowe i mózgowe? Jak się ustrzec manipulacji i machinacji ze strony cwelowskich mass mediów? Po prostu pisać, a chociażby na forum, gdyż troglodyci i australopitki chcą nas na chamiora i bezczelnego ogłupić i zrobić wodę z naszego mózgowia. Tak więc jak masz ochotę i czasiwo to luknij na ten filmosław, nie jestem deprawatorem i demoralizatorem Młodzieży Wszechpolskiej, broń Boże, ale luknij, a później zadaj sobie pytanie? Czy tacy ludzie jak ja, to słusznie mają ból rzyci i kompleksy na punkcie Ceerka, a być może to "czwarta władza "chce na siłę zrobić z ludzi idiotów i patafianów? Vive, cyce i rękawice, czyli bez spiny!;)
13
Fajowa sprawa, że czaisz ironię, ale powielę Twoje comento do mnie, czyli "fajnie i z humorem się to czyta "...chyba wypowiedź Beniteza. Dobra, zdupiom stąd na drzewostan , a zwłaszcza z tego tematu, bo zaraz mogą się pojawić obrońcy praw człowieka i uciśnionych madridistas, co wiąże się z oberwanien banika, wszak Ci obrońcy to są jeszcze lepsi... niż obrońcy O.J.Simpsona - to "se" wyobraź? ;)
27
Tak - to prawda objawiona, wszak CR7 jest obecnie najlepszym grajkiem na świecie, na świecie -ale nie na Starym Kontynencie, bowiem w Europie rządzi niepodzielnie i to od wielu lat, taki nikomu nieznany i niepozorny Argentyńczyk, cie choroba, ale wyleciało mi z dyńki jego nazwisko, o ile się nie mylę to zwie się Agüero, w każdym razie coś w ten deseń? Ale co tam Europa, przecie w Europie to prawdę mówiąc futbol wciąż jeszcze jest w powijakch i w pieluszkach, albowiem świat futbolu opiera się na takich potęgach i mocarnych ekipach, które to reprezentują wprost kosmiczny lub komiczny poziom zresztą jeden czort jak m.in.DDR - nie mylić z ekipą największych koksiarzy w historii sportu pod dowództwem Honeckera,bo mam na myśli Demokratyczną Republikę (Viva Obywatel G.C.)Konga, Burundi, Zimbabwe czy Erytrea, tak - na tych obszarach wiejskich to CR7 jest bez wątpienia najlepszym grajkiem, bez dwóch zdań! CR7 - kapitalna lewa noga, którą to de facto może krawaty wiązać, perfekcyjna technika, co za bajeranckie i na propsie rajdy, gdzie mija gostków niczym Alberto "La Bomba " Trąba lub Ingemar Stennmark, Jezu, a jakie unikatowe crossy, które nie dość, że wali z czterdziestu metrów to na dodatek z dokładnością co do jednego mikrona. Jego boską aurę rozpoznano wtedy, kiedy to skopiował wyczyn Dieguito, chodzi mi o sextasy gol w wykonaniu CR7 w meczorze przeciwko Getafe, albo stosunkowo niedawno, czyli fantasy gol przeciwko partyzantom z ETA . Benek? Ty to jednak jesteś klawy gość, a jakie masz poczucie humoru, Wow i Ohyeah!
14
Benitez? Hmmm? Zapewne przejdzie metamorfozę i szokujące przeistoczenie, teraz wygląda niczym Ollie, ale trochę diety odchudzającej, trochę nerwów, a zwłaszcza wtedy, kiedy dojdzie do potyczki z Blaugraną... i będzie wyglądał jak Stan. Mam na myśli kultowy filmosław z lat mojego dzieciństwa/młodości, czyli "Flip i Flap w Legii Warszawa-Cudzoziemskiej lub Alpejskie osły ".
25
Ja jebię, tak się zastanawiam nad tym, czy na gali w Zurychu to nie powinno dojść do precedensu, a co w tym dziwnego, przecie cały system prawny u Jankesów to opiera się na precedensie/precedensach, co nie? No, ale przejdźmy do meritum sprawy, oczywicha, że nie chodzi o to, żebym był złośliwy i aż nadto uszczypliwy, tym bardziej, że nic z tego nie mam, żadnych profitów i tantiemów, ale na gali w Zurychu to powinno być rozdanych co najmniej z 5/6 Złotych Płyt DVD i CD, a dlaczegóż to? Bo ponieważ...ponieważ jedna Złota Gała powinna być wręczona za spektakularny występ Hamesa przeciwko ekipie Burundi-Betis Sewilla, druga Złota Gała obowiązkowo powinna znaleźć się w grabulach Jaśnie Wielmożnego książęciunia zwal ją (Walii) - Bale'a, trzecia Gała dla Ceerka, wszak jebnąć aż dziesięć bramek takim potęgom futbolowym jak Putki-Espanyol, a zwłaszcza Granadzie, wszak chłopki-roztropki ze słonecznej Granady to potrafili w tym meczorze "aż" jeden raz przekroczyć linię oznaczającą środek boiska na SB - wyczyn wprost gargantuiczny and monstrualny , dlatego Złota Gała nieodwołalnie dla Ceerka, czwarta Gała dla Navasa, wszak to turbokozak i koks nad koksami,nakrywa beretem Maiera czy Zoffa , gdyż nie dać sobie strzelić bramki z mocarną ekipą z Gijon - jestem w szoku i pod ogromnym wrażeniem, Yahoo! Zapewne Benzinho odpali buty damskie w meczorze z Granadą,to wniosek nasuwa się sam odnośnie piątej Gały dla gracza z Los Blancos. Oczywicha, że moje spostrzeżenia wzięły się z przeczytania madryckich gazet, żeby nie było... IMO ;)
12
Panie Wojciechu jak trza bulić to trza, nie ma wyjścia, wszak lepszy rydz niż nic, jeśli chodzi o jakość transmisji to nie można narzekać i biadolić, albowiem jest git-majonez, nie tnie i w ogóle nie mam żadnych zastrzeżeń... tylko czekam na seksowne, podniecające i efektowne komentarze komentatorów, bo jak na razie to jest lipa i kicha, ale najważniejsze jest to, że jest wizja/obraz! Kiedyś musiałem słuchać w eterze i jakoś się przebidowało czasy socrealu i Peerelku ;)
14
Szeryfie? Stawiam na Mariusza Max Golonko po bawarsku, no - Mariusz to by sadził z takim pierdolnięciem i ekscytacją, że gdyby nawet był rzut rożny bądź z autu... to emocje i podenerwowanie sięgałyby zenitu, czuję, że byłbym w stanie omdlenia i ciśnienie pompki byłoby takie , jak przed stanem przedzawałowym ,na samą myśl to już mam ciarki na garbie! ;)
19
Szeryfie? Trza być twardym gostkiem niczym Saleta, wszak w mojej dotychczasowej przygodzie odnośnie koookania na meczory Barçy, to spotkałem się z takim komentatorami, którzy to władali takimi językami jak m.in.jukagirski,ugrofiński, muskogejski, czeszczyzna czy tlingit, jak to przeżyłem... to i bełkot i austriackie gadanie Kosy - jestem w stanie zdzierżyć. Jeśli już Eleven stawia na chamiora na byłych piłkarzy to tylko czekam na to, kiedy za comento weźmie się Ireneusz Jeleń, wszak Jeleń to urodzony poliglota i niepowtarzalny gawędziarz, gdy zacznie rozwijać jedno zdanie, to przynajmniej mecz się skończy,co nie?Nie chodzi o to, żebym się nabijał z kogoś i robił polewkę, broń Boże , bo jak to zapodają Jankesi, czyli nobody's perfect...ale jak maniana to maniana odnośnie komentowania na Eleven, ale z czasem to się wyrobią, tak mniemam ;)
7
Masz dobrą pamięć, wielkie gratki dla Ciebie, albowiem nie każdy to pamięta ;)
15
Niestety, ale jak kołyska to tylko Mazinho, Bebeto i Romário, przecie to oni byli pionierami i pomysłodawcami pierwszej kołyseczki w historii futbolu,a było to w meczorze na MŚ u Jankesów , czyli Canarinhos contra Oranje. Troszku szkoda, że ten uzus to powolutku przechodzi do lamusa, ale zapewne pojawią się nowe cieszynki, wszak świat nie stoi w miejscu ;)