24

Widziałem w futbolu mrowie i multum patafianów oraz wypierdków mamuta odnośnie skandalicznego sędziowania począwszy od Fritza, mondziołów na MŚ w Japonii i Korei, a skończywszy na Starku, chociaż ten akuratnie to był/jest wielkim fanem najlepszego z najlepszych (czyt. Leo), a jeszcze jeden troglodyta jest wart uwagi,a mianowicie - Muñiz "Soc(real)" Fernández... ale Lahoz to już jest szczyt wszystkiego, przekręt doskonały, czyżby synalek Fryzjera, frajer dęty luknął na filmosław pt. "Piłkarski poker " i rżnie głupa, ja jebię! Istny shocking, a niechże idzie zadymić fajfusa, a nie będzie meczory sędziował, w pytkę zbysia... no bo jak? Zadać mu muchomora (czyt. sędziowanie ), toć to zadanie, które przekracza jego możliwości racjonalnego myślenia, po prostu jest imbecylem i idiotą do potęgi entej, na co on liczy? Na kolarzy, przecie już dawno pojechali? Doprawdy, ale cały świat koooka na meczory Barçy, Dżizas Krajst, ale z miłą chęcią to bym mu wyrżnął w tubę, naprawdę -zresztą nie tylko ja!!! Mam ksywkę adekwatną do jego poczynań boiskowych, czyli Lahoz "Dajedupowiec",ot co! ;)Na szczęście wszedł huragan ognia i tornado , które oceniam w skali Fujity nr 5 bądź 6,czyli totalne zniszczenie i dewastacja ekipy Atleti... oczywicha, że mam na myśli Leo, i to by było na tyle!

10

Oki-doki, oczywicha, że kolejny genialny "pokaz mocy i siły" w wykonaniu Mademoiselle Eoren, prawdę mówiąc to co tu dodać od siebie, kiedy to Mademoiselle po raz kolejny ograbiła mnie w sposób okrutny odnośnie napisania jakiegokolwiek komentarza.No cóż, Romário pomimo tego że osiągnął w futbolu praktycznie wszystko, to i tak przeputał sobie lwią część swojej kariery,lecz nie tylko przez marijuana-oral-orgy-sex party, ale przede wszystkim z powodu tego, że poszedł na udry i totalną wojenkę z ówczesnymi trenerami Canarinhos, przecie wszczął chryję z Zagallo - koniec marzeń o występie na MŚ u Les Bleus, a kontuzja to była tylko taka ściema i pic na wodę, fotomontaż,pamiętaju, że Romário postanowił się z deczka zemścić za to, że go obszczano przy doborze kadry na owe mistrzostwa, a zemścił się w sposób szczególny i nad wyraz spektakularny, albowiem paradował do reklamy Lay'sów z gołym zadkiem, niezły był z niego imoł i szopkarz ;)Następnie poszedł na zadymkę zarówno ze Scolarim, jak i Luxemburgo.Jak na chwilę obecną to tylko dwaj piłkarze zdominowali finały MŚ, wiadomo - pierwszym był Dieguito, a drugim właśnie - Romário,oczywicha, że przed nimi byli Fontaine ,Garrincha czy Péle, ale kiedy to było, trochę to pachnie naftaliną i staroświecczyzną. Romário był jednym z nielicznych brazylijskich megacracków, który to de facto nigdy nie podpisywał się na boisku żadnymi sztuczkami technicznymi, przede wszystkim swą grę bazował na niesamowitym pierdolnięciu na paru metrach kwadratowych, czyli w okamgnieniu odejście na drugi krąg i tyle go widzieli wszelakie łosie i Madafaki. Ech, ta słynna kołyska w wykonaniu Mazinho, Bebeto i Romário w meczorze na MŚ w USA przeciwko ekipie Oranje, albo wielkie zdziwko na masce portero ekipy Trzech Koron - Ravellego, kiedy to najmniejszy na boisku Romário, wpakował mu bramkę z dyńki. Znakomity goleador, i tyle!

7

O żesz w mordę, ale teraz dopiero zauważyłem Twój wpis, a savoir-vivre i kindersztuba nakazuje, żeby Ci chociaż powiedzieć - Thank You! Pozdrawki ;)

10

No co Ty, ja to zapodałem pół żartem, pół serio... Strachy na Lachy - Piła tango, strach ma wielkie oczy i Strach na wróble, nomem omen, ale kapitalny filmosława,a zwłaszcza zajebiaszcze role Gene Hackmana i Ala Pacino, ale to już było poza nawiasem. No cóż, po prostu trza się mieć teraz na baczności i mieć zważano na to, co się płodzi, lepiej nie być Jurandem ze Spamowa, ot co! Dzięks za complemento, miło z Twojej strony ;)

9

Szeryfie? Underground i psychodeliczny klimatos - Cabaret Voltaire and Killing Joke, czyli obserwacja z przyczajki i z podziemia, albowiem Redakcja zaostrzyła i zintensyfikowała swoje działania wobec wszystkich userów (czyt. regulamin zabijania), a co ja zrobię, że lubię pisać z pierdolnięciem i z przytupem... Na dodatek nasi Szeryfowie (nostress und Robertinho) to zapodali, że będzie jeszcze bardziej spektakularny regulamin odnośnie baników, no to trza pisać dorywczo i z doskoku i na dodatek poprawnie politycznie, czyli trzecie dno, a jak to będzie wyglądało/wyglądać w naturze - to się dopiero okaże i przekonamy się na własnej dermie? ;)

13

Nie bój żaby, w mordę różowego miśka, albowiem agenci Mulder i Scully już im się dobrali do dupy, z kim jak z kim, ale z FBI nie warto zadzierać i szurać. Czy będę co poniektóre mondzioły na liście transferowej FBI - Ten Mosted Wantend, czy będę wycenieni na horrendalnie wysoką sumkę tak jak chociażby Pogba? Hmm... ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ale już widzę oczyma wyobraźni jak niektóre leszcze z FiFa zasilają swymi zwieraczami pięciogwiazdkowe hoteliki typu; - San Quentin lub ADX Florence Supermax!Po czym w nocy to zawsze mogą sobie zamówić jakieś dupencie do swoich luksusowych apartamentów, a najlepsze pieścidełka i pieścioszki są z Mara Salvatrucha (MS -13) ew. Bractwo Aryjskie... po owych nocnych igraszkach i tete-a-tete to się gubi kartofelki, niestety lub stety, zależy jak na to wszystko luknąć? ;)

13

Oki-doki, nie każdy tak pięknie włada piórem jak chociażby Mademoiselle Eoren, Senior Bystrzycki lub Challenger,ale na kiego Waszmości wywołuje bratobójczą i kainową wojenkę pomiędzy userami, czyli ten jakże żenujący i zawstydzający wpis na temat Dinho contra Leo, tym bardziej to jest niestosowne i wręcz uwłaczające...że ponoć jest to felieton o Pedrito. Przecie ja też mogę zgnoić i zniszczyć Pedro pisząc coś w tym stylu - "Dżizas Krajst, ależ po mistrzowsku i prima sort ciupał Pedrito przeciwko ekipie Los Blancos, strzelając przy tym aż cztery bramki, tylko że Jan Urban w jednym tylko meczorze przeciwko Realowi ustrzelił hat-tricka, a jego hekatomba z 35 metrów leciała z prędkością 95 km/h".Wszyscy pitolą wszem i wobec, że Ronnie był pierwszym piłkarzem Blaugrany, który to dostał aplauz na SB, co oczywiście jest sraliz-mazgaliz - taka prawda, ale gówno warta, albowiem pierwszym graczem Barçy, który to dostał owacje na stojąco był sam Dieguito, a było to w finale Pucharu Ligi Hiszpańskiej w 1983 r.Czy Leo nie potrafi zrobić rulety,elastico trick bądź rabony, piłka za kołnierz Seamana w wykonaniu Dinho contra piłka za kołnierz Courtoise, bezkonkurencyjne rajdy na SB zarówno Dinho, jak i Leo, ale Leo zapewne nigdy nie dostanie oklasków w jaskini lwa, a dlaczego?Ponieważ jak to napisał jeden z userów z fioletowej strony, że największe zło jakie się przytrafiło ekipie z SB, to zło w postaci Florka, a zwłaszcza najlepszego z najlepszych, czyli Leosia! Dobra, nie mam najmniejszego zamiaru ciągnąć dalej tego tematu , bo czymże są wszelakie porównania, wszak ktoś może napisać, że najlepszą płytą rockową wszech-czasów jest album The Beatles - "Sgt.Pepper's Lonely Hearts Club Band",drugi napisze że Joy Division - "Closer",trzeci napisze że Led Zeppelin - "lV " i tak wkoło Macieju i na okrętkę.

9

Dżizas Krajst, to miało iść do Ciebie, ale poniżej, zresztą jeden czort, sorry ;)

13

Ja pamiętam ów słynny meczor a'la waterpolo, który oglądałem na sensacyjnym i spektakularnym dziele polskiej gospodarki oraz inżynierii, czyli telewizorze czarno-białym marki Saturn 201,który zresztą działał na zasadzie - "z kopa dziada ",a ja robiłem za pilota do owego telepatrzydła,kurwa, ale się wtedy musiałem wystać z anteną w dłoni, to jprdl! Prawdę mówiąc to w owym meczorze Niemiaszki de facto nie mieli nic do powiedzenia, kapitalne setki Deyny, Gadochy, a zwłaszcza Kazia Kmiecika, które to jeszcze w bardziej spektakularnym stylu wybronił crack nad crackami odnośnie portero, czyli piłkarz noszący zawsze czapeczkę a'la Zdzisio Marchwicki - Sepp Maier, w gwoli wyjaśnienia sprawy to Marchwicki nosił czarny beretos ,ale pomińmy tę małą kwestię i niuansik . Fakt faktem, że Helmuty mieli karniszonka,którego artystycznie przepierdolił oszust matrymonialny i podatkowy - Uli Hoeness. Wówczas Tomaszewski został pierwszym portero, który to na MŚ obronił dwa strzały z wapna, wpierw przechytrzył Tappera w meczorze przeciwko reprze Trzech Koron, by następnie skopiować swój wyczyn z Helmutami, o ile mnie pamięć nie myli to wyczyn Tomaszewskiego powtórzył, ale dopiero na MŚ w 2002 r...Brad Friedel! Ech, dawny wspomnień czar, i tyle... No to dzisiaj jebnąć Niemiaszków w hełm, tylko to się nie tyczy onanizowania, aczkolwiek onanizm wzmacnia organizm, ot co! ;)

12

Teraz dopiero luknąłem na Twój wpis, wszystkiego to nikt nie wie, no, może są jacyś maniacy i dewiańci seksualni, ale ja do nich nie należę, z kolei to niektóre fakty pamiętam i kojarzę dość dobrze,a zwłaszcza te kuriozalne i cudaczne... tak więc bodajże bażant wpadł na meczorze pomiędzy Barçą a Koniczynkami w ćwierćfinale LM. Pamiętaju, że Barça przegrywała już 0:1,czyli że była za burtą tych elitarnych rozgrywek, ale na szczęście sprawy w swoje giczoły wziął nie kto inny jak Lucho, który dupnął Grekom dwie bramki, jeszcze wówczas w Panathinaikosie ciupał Jimy Hendrix polskiej piłki (czyt.Olisadebe), które notabene to przeputał w końcówce spotkania 100% okazję, chyba Olisadebe walił z pięty po boisku za tym bażantem? ;)

11

Ohyeah!Dziękować, dziękować za complemento... Senior - Marlon Brando ;)

15

Jezu drogi, a weź się zaloguj na Player.pl, dosłownie zajmie Ci to pięć minut, czyli że musisz założyć konto na TVN, po czym masz za darmochę wszystkie transmisje about Eleven i Eleven Sport, bodajże do 7 października, albowiem od 1 września to już nie będziesz mógł za darmochę koookać na Eleven, jeno na Player.pl. Wczoraj koookałem na meczory,właśnie - na Player.pl i powiem Ci, że po prostu zajebiaszcze i odlotowe transmisje, to znaczy, że nic nie cięło itd. Oczywicha, że co Cyfra to Cyfra, ale dopóki obesrołki i obszczypłoty nie wydadzą oficjalnego stanowiska odnośnie tego, czy wkleją Eleven w swoją ofertę, w co raczej śmiem wątpić (chociaż nadzieją umiera ostatnia!), to bym Ci radził zalogować się na Player.pl, a nie pożałujesz!

14

Bombastico-fantastico,wszak tym linkiem to podsunąłeś mi pomysł na pozbycie się teściowej, albowiem gdy będzie wychodzić z klopa, to ja z przyczajki i znienacka dupnę jej cieszynkę Ceerka - zawał serca murowany,wyobrażasz sobie jej zdziwko i osłupienie hehe ;)Pozdro

15

Jezu, gdybym tak zawył i zadudnił do księżyca jak CR7,to by mi żona na zawał padła, tak więc lepiej tego nie trenować, a cieszynkę zrobiłem a'la Thierry Henry, gdzie na końcu swego parkietu to przywaliłem swoim arbuzem w ścianę... trochę za krótki mam parkiet, ale co tam ;)

15

Bomba! Wiesz, gdy stosujemy enucjację, czyli publiczną wypowiedź, trochę to dziwnie brzmi, albowiem jak można pisać na forum pod publiczkę, przeto w cyberprzestrzeni jesteśmy anonimowi, tak więc nie odbiegając od tematu -wobec powyższego gdy walimy na forum swoje przemyślenia czy chcemy, czy nie chcemy to wpadamy w trzy podpunkty że się tak wyrażę. A mianowicie podpunkt pierwszy - czyli walimy swoje comento z myślą o zielonych herbach, podpunkt drugi - czyli że walimy spontanicznie, naturalnie i czujemy się bardzo swobodnie, podpunkt trzeci - otóż sadzimy na forum pół żartem, pół serio, figlarnie a niekiedy wręcz komicznie. Ciężko oceniać samego siebie, ale zawsze staram się przestrzegać podpunkt drugi i trzeci, wszak forum to nic innego jak tylko przednia zabawa, ale trza zważać na to, co się pisze, przecie "język moim płomieniem i językiem można zmiażdżyć człowieka ",co nie? Czy mam nierówno pod sufitem - pewnie tak, ale to już pytanie do wszelakich maści psychologów i psychiatrów, z wykształcenia nie jestem freudystą czy psychoanalitykiem/psychoterapeutą, zresztą jeden czort. Również Cię Pozdrawiam

18

Szeryfie? Ja mam takiego zajoba i hopla na punkcie Leo, że moja stara to posądza mnie o homoseksualizm, ciągle jej pitolę za uszami Leo to, Leo tamto i owamto, muszę mieć namiar na dobrego adwokata, bowiem rozwód zbliża się milowymi krokami... może mi pomoże nasz redaktoiro - nostress, wszak jest z zespołu "Orły Temidy".Zresztą i tak jestem z nią tylko i wyłącznie dlatego, że ma duży odcinek rencinki-cielęcinki, powaga. Nie przejmuj się tym, ja też jestem uznawany i postrzegany za największego fanboy'a Leo, ale kładę lachę na to! 3mej się ;)

18

Trza walić po garach, tym bardziej, że dzisiaj jest wyjątkowy dzionek, wszak nie od parady to zdobywa się double-double! Kolejny wpis w niebywałe curriculum vitae Geniusza z Rosario. Pozdrawki ;)

16

Leoś jest dwa lata młodszy od Ceerka,a to jest bardzo dużo przy takim natężeniu meczorów, ale napisałem że powolutku, być może się mylę, zresztą pożyjemy-obczaimy, w każdym razie ta rywalizacja jest pasjonująca i aż nadto emocjonująca... to cieszy oko!

34

No cóż, ci, co głosowali na Portugalca to chyba ich suty swędzą i nieźle ich prąd popizgał, redaktoiro z Portugalii to jeszcze jestem z deczka w miarę zrozumieć, wiadomo - patriotyzm lokalny/narodowy, ale tureckiej wulgszparki - to nie czaję i nie kminię, facio najwyraźniej cierpi na atrofię pochwy i opon mózgowych?Wyniki głosowania? Po prostu miazga i nokdaun, od razu mi się przypomina 2009 r - wówczas to Leoś uzbierał aż 98,54 procent głosów poparcia odnośnie Złotej Gały, to nieznacznie więcej (ale zawsze!) niż miał Platini (98,46),gdy Napoleon dupnął Złotą Gałę w 1984 roku.Nie ma już słów na to, żeby opisać co za cudeńka i pieścidełka wyprawia Leo na boiskach całego świata, tak więc posłużę się genialnym cytatem, cytuję - "Uderzył niczym błyskawica, dzieląc historię futbolu na dwie epoki:przed swoim pojawieniem się i po nim. Genialny chłopiec, wybitna gwiazda, nastolatek, który osiągnął to, co innym zajęłoby całe życie. Gdy Messi pojawia się na boisku, pełen zachwytu jest sam futbol"... Nie chcę kręcić stypy w kierunku madridistas, ale chyba CR7 powolutku przechodzi do lamusa, chociaż trza przyznać szczerze, że zawsze kręci się gdzieś koło Leo - depcze Mu po piętach, za co mu się również należy szacun. Takiej rywalizacji w futbolu to jeszcze nigdy nie było i dłuuugo nie będzie, dlatego trza się cieszyć chwilą, z tego tytułu to teraz robię cieszynkę na swoim parkiecie, oczywicha,że ze szczęścia i przeogromnej radochy, że Leoś dzisiaj sypnął double-double ;)

11

Eee tam, takie tam sranie w banie, ale jak Ci się z deczka podobają, no to oki-doki i git-majonez. Naprawdę to był niezły występ Leo, przecie przez cały meczor to był podwajany/potrajany przez zawodników Bilbao... a i tak potrafił przeprowadzić akcję światowej klasy , czyż nie dla takich nietuzinkowych i nieszablonowych akcji to pasjonujemy się futbolem, ja szczytuję i doznaję silnego uczucia rozkoszy gdy widzę takie cuda-niewidy w wykonaniu m.in.Leosia czy Ney'a!Leoś niczym czapka niewidka, czyli włącza swoje turbodoładowanie w swoich boskich giczołach i tyle Go wszelakie niemoty i safanduły widzieli, autentyko! Pozdrawki ;))

35

Nikt na świecie nie jest w stanie zrobić takiego arcydzieła i niebywałego majstersztyku, jakiego dokonał w 87.minucie Leoś, no, może jeszcze Ney, ale tylko sporadycznie i epizodycznie, oczywiście, że chodzi mi o zrobienie na szaro kilku gostków i patafianów, bowiem Ney to magik i wirtuoz jak się patrzy...a Leoś takie rajdy robi nagminnie i częstokroć! Oczywiście, że trochę cieniem rzutuje na grę Leosia przeputany rzut karny, no cóż, zdarza się nawet najlepszym, ale nie pierdolić mi tu, że Leoś zagrał słabe zawody,bo był głównym motorem napędowym ekipy Barçy, kto świetnie parę razy odgrywał do Suáreza,czy świetne zagrywki na jeden kontakt z Roberto,no kto? Hugo - co sra długo. Nie był to jakiś baśniowy i czaderski występ, do których nas aż za bardzo przyzwyczaił geniusz z Rosario ,ale kompromitacji i obciachu ze strony Leosia też nie było, broń Boże. Są bezcenne trzy punkty - są, to czegóż chcieć więcej, tym bardziej, że to dopiero początek sezonu na leszcza/leszczy , ot co! Leo? Już widzę oczyma wyobraźni jak odbierasz zasłużenie (a jakżeby inaczej!) statuetkę na najlepszego gracza Starego Kontynentu,a to tylko początek deszczu nagród indywidualnych jakie spadną dla "Nadprzyrodzonego "- miodzio i cud malina! Pzdr ;)

10

Luzior, jak to się mówi, czyli mówisz i masz, zresztą po to jest to forum, żeby sobie pomagać nawzajem, strzałeczka i narka ;)

9

Kurwastycznie, ale wystarczy że naciśniesz przycisk na compie Ctrl + Scroll i już masz 3 /4 obrazu na ekranie, sprawdzone, powaga ;)Zresztą sprawdź samemu, a się przekonasz, że nie jest tak masakrycznie odnośnie wielkości transmisji na ekranie monitora.

10

Wystarczy, że włączysz/przyciśniesz na compie Ctrl + scroll i już masz obraz meczora na 3/4 ekranu, trochę ścina, ale nie ma za bardzo co biadolić,bo żale i narzekania to nic nie dadzą. Jest jeden plusior w zaistniałej sytuacji, a mianowicie taki, że już nigdy nie ma co podpisywać długoterminowych ofert z żadnymi Trollami, teraz pewnie Cyfra na święta to będzie chciała przyciągnąć nowych frajerów dętych... oferując wibratory z turbodoładowaniem oraz gumowe lale, się okaże?

10

Luzior, zresztą jestem zawsze czujny, a zwłaszcza wtedy, kiedy chodzi o rekordziki "Nadprzyrodzonego ",mam je wszystkie w jednym palcu, nie chwaląc się ;)

10

No pewnie, że masz rację bytu, ale że nasza Redakcja dała ciała to wstydzior na całe majty, wszak Leoś zaczął sezon 2011/2012 od strzelenia 3 goli plus dwie asysty w SPH przeciwko ekipie Los Blancos, następnie strzelił gola i zaliczył asystę w Superpucharze Europy przeciwko ekipie FC Porto, by następnie dupnąć dwie bramki w finale KMŚ przeciwko ekipie Santosu,no to o co kaaaman? ;)Leoś wspólnie dzierży rekord z Pedrito, ot co!

8

Szkoda słów, bo jeszcze do pełni szczęścia to brakuje mi tylko permanentnego. Dzięki Wam wszystkim za odpowiedź ;)

32

Mnie żabojad francuski wyruchał na ok. 150 zeta, ale najśmieszniejsze jest to, że jeszcze dałem się wydymać na program Discovery czy Seriale za odpowiednią dopłatą,tak więc zamiast oglądać najlepszych piłkarzy w historii futbolu... to będę mógł oglądać program pt."Burundi z lotu ptaka ",kuźwa, to już wolę popatrzeć na swojego ogromnego ptaka,którego mam w rozporku! Kuźwa, życie jest przezabawne i przeurocze - nie ma co, gdy już myślisz, że wszystko masz poukładane to nagle ścieżki rowerowe stają się kręte i drogowskazy znikają, czyli zaś człek jest zagubiony jak goryl we mgle. Mam ogromną nadzieję, że te wyłudzacze i szachraje z posranego Canalu pli to powolutku znikną z naszej planety, że posrany Canal pli będzie dokonywał kres swojego marnego żywota na naszych oczach, aż w końcu słuch po nim zaginie, oby. Bowiem stawiając na oglądanie takich megacracków jak Andrzej Chujor, Mietek Piździor czy Sławomir Szczydomiski, zamiast spędzać najpiękniejsze chwile swego żywota, patrząc na to, co za cudeńka wyprawia Leoś, Ney czy Suárez, to kuźwa są to kpiny i śmichy-chichy na całe majty, czuję się teraz jak Afrykaner z Erytreii bądź z Sudanu Południowego, zresztą jeden czort! Ajato(llahy) z Al Ka'idy zapięliście mnie i nie tylko w kakaowe oko, czegóż to się nigdy tego nie spodziewałem, czyli ekspansja wyznawców islamu na Polskę - trwa w najlepsze. Allah Akbar, jeszcze tylko żyję nadzieją,że przed moją chawirką to postawią jakiś mecz(et) i minaret ,gdzie w spokoju będę mógł luknąć na meczory w PD, srał pies, że jakiś muezin będzie napierdalał z samego ranća niczym Z.B.U.K.U,jestem twardy - wytrzymam to! Pisząc to... z deczka mi ulżyło.

72

—————/´ ¯/)
—————--/—-/
—————-/—-/
———--/´¯/'--'/´¯`•_
———-/'/--/—-/—--/¨¯\
——--('(———- ¯~/'--')
———\————-'—--/
———-'\'————_-•´
————\———--
A oto moja odpowiedź na zakusy Capello wobec ściągnięcia Leosia na Półwysep Apeniński,ale swoją drogą to kiedy to było - za króla Ćwieczka że się tak wyrażę. No to Leo odpowiedział Capello w najlepszy możliwy sposób , bowiem 10 marca 2007 roku, kiedy to Leoś mając na karku 19 lat, 8 miesięcy i 19 dni - to dupnął ekipie prowadzonej przez Fabio przepięknego hat-tricka,od tego meczora to Iker stał się ulubioną ofiarą losu dla Lionela.Ale trza przyznać szczerze, że Capello zachował się naprawdę godnie, bo docenił niebywały wyczyn młodziutkiego Argentyńczyka, mówiąc w Jego kierunku przepiękne słowa, cytuję - "Messi jest jak Ronaldinho. Z góry wiadomo, że w każdej chwili może was wykończyć - rzuca z godnością on, który wcześniej oceniał Messiego z podziwem ; - Nigdy jeszcze nie widziałem (ja również!) tak młodego gracza z takim repertuarem. Bezwzględnie należy Go chronić i o Niego dbać ".Tylko szkoda, że tego wszystkiego nie czają i nie kumają pobratymcy i swojacy w Jego rodzinnym kraju, ale pies ich dymał!Lionel? Messi t'estimo - ale nie jestem pedał(ujący) inaczej, to jest miłość czysto piłkarska i uwielbienie... żeby nie było ;)

11

Nie ma za co, zawsze służę pomocą, oczywiście, że na tyle, na ile wiem cosika w danej kwestii ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?