5

Fajny kawałek: - Everybody Hurts... taki nostalgiczny utwór i taka zajebiaszcza pościelówka do fajnego dymanka, dobra, nie tamuję i zaprzestaję wachlować swoim ozorem, wszak nie na temat. Pzdr :)

8

Wątpliwości? Może chodzi koledze o skrót R.E.M.,czyli Rapid Eye Movement (jedna z faz snu), prawdę mówiąc to R.E.M.była naprawdę świetną kapelą, a zwłaszcza jej super-hicior: - Losing My Religion... nie jestem zagorzałym ekstremistą i dżihadystą odnośnie ich twórczości, bowiem jo od dziecka zbieram metal na złomowisku (Metalmania!!!), ale co by nie mówić i co by nie pisać to jednak R.E.M.zapisali się złotymi zgłoskami w historii muzy...podobnie jak złotymi zgłoskami zapisali się w historii futbolu inne topowe R.E.M., czyli Ronnie, Eto'o und La Pulga Atomica, Ohyeah! :)

9

Leo - dodaj mi skrzydła, bo mi starość obrzydła, Leo wracaj jak najszybciej do formy, bo Cię patafiany już do grobu składają - OMG!Oczywicha, iż takim wpisem to narażam się na to, że nie jestem kibicem Barçy, lecz sfanatatyzowanym imołem na punkcie Leo, ale prawdę mówiąc mam to głęboko w rzyci, ot co! Dobra, bo mogę tak bajdurzyć do usranej śmierci, oddałem cesarzowi, co cesarskie, a Bogu, co boskie, obnocymy na końcu sezonu, czy Lionel oddał insygnia władzy królewskiej Ney'i, jeśli to ma być z pożytkiem dla drużyny, to kupuję taką sytuację w ciemno, zresztą Leo jest już totalnie nasycony i zaspokojony co do wszelakich nagród indywidualnych, ale powalczyć zawsze może o kolejne trofea, przecie ma dopiero 28 wiosen na karku,a na dodatek jest rozbudowane Jego muzeum mieszczące się na CN, tak więc parę pucharków to jeszcze by się zmieściło w Jego przebogatej szopenianie! Czy to jest w duchu fair play gnoić i niszczyć największą legendę w przebogatej historii klubu Barça, tym bardziej, iż Leo zmagał się z kontuzją? Szkoda nawet cośkolwiek bajtlować w tym temacie, bo szkoda nerwosr-denerwos oraz dostać permanentnym po jajach, ale te mondzioły i patafiany, którzy to hejtują Leo, to jeszcze będą walić Niemca w hełm, gdy Lionel znowuż wskoczy na pułap i poziom nieosiągalny dla jakiegokolwiek grajka na globie, no, może tylko Ney jest w stanie zbliżyć się do owego poziomu!!! Pzdr

8

Chorał zbiorowo już chrobocze i chrapie przez swe nozdrza, iż teraz Lionel niepotrzebny i zbyteczny, iż spitoli piękny duet Modern Talking czy Simon & Garfunkel, a kto rozbujał i rozhuśtał całą ekipę Barçy, a zwłaszcza Tridente, jakie cudowne asysty Leo słał do Aby czy Ney'a, które to przepiękne asysty w sposób artystyczny i kunsztowny przedupcyli Ney czy Alba lub Suárez. W grze Leo wychodził cały Jego altruizm i szczodrobliwość, miał gdzieś zdobycze bramkowe, przecie gołym okiem było widać, że druga linia pomocy kulała i ledwo się turlała po boisku, no to Leo zapierdał niczym górnik kopalni "Halemba " zarówno w linii pomocy, jak i w napadzie. Pomimo tego, iż Leo miał gdzieś nagrody indywidualne (Pichichi) to i tak został najlepszym strzelcem Blaugrany, najlepszym strzelcem w CL czy najlepszym asystentem w LL, najwięcej udanych dryblingów, crossów czy kluczowych podań, pewnie za nazwisko został wybrany najlepszym piłkarzem Starego Kontynentu? Oczywicha, że każdy kibic miał już dość "Messidependencii ",bo gdy taka wielgaśna ekipa jest uzależniona od jednego gracza, to można śmiało postawić taką tezę i drzeć japę wniebogłosy, iż to była "Dupendecia".Barça była potęgą bez armat, tak więc sprowadzono dwa Działa Navarony, chociaż i tak największą armatą jest Leo (IMO), niczym armata Hitlera - Gustav! Spietrana Warszafka, struchlany Krakówek o to, że do gry powraca Leo, to chyba trza cierpieć na chorobę dworską lub chorobę św.Walentego, na którą to zapadł zbawca narodu portugalskiego, bowiem od stycznia to gra tylko padakę! Pamiętaju, jak Leo zaniemógł za czasów Martino to na okrętkę był hejtowany i sprzedawany przez niektórych siurków i chłopków z drewna litego, po czym Leo powrócił i postawił cały piłkarski świat do pionu ( czyt. MŚ czy ubiegły sezonu, choć prawdę mówiąc to w dużej mierze Lionelowi zawdzięczamy zdobycie SPE).

5

Otóż to, Szeryfie! Kapitalny breakdancing w wykonaniu zarówno Ceerka, jak i Hamesika... ładnie ich telepie i wibruje przy każdym kontakcie z piłką tudzież przeciwnikiem niczym mix Latino lub Hiphop/Funky :)

20

3 do nula dla Brazoli, a kto maczał swe czaderskie giczoły przy bramce Filipe Luisa? Lufa pytanie? Wiadomo - Costa, no jprdl!!! Co ja płodzę sam do siebie, chyba cierpię na całkowite odmóżdżenie oraz degrengoladę opon zimowych, tak więc koniec pitolenia, żegnam nocnych kowbojów/kowboi i nocnych marków! :)Dopiero w czerwcu nastepny maraton meczorów w strefie południowoamerykańskiej i hicior nad hiciorami, czyli Chile contra Albicelestes... rewanż za finałowy meczor Z Copa América, mniemam, iż z Lionelem w roli głównej, oby!

17

Douglas? No ja Cię kręcę, ale przekocur i turbokozak, cóż za genialna asysta w jego wykonaniu, nie mam słów!!!

6

Zgadza się, gdyby to wpadło do sieci to Ney znowuż byłby na ustach całego piłkarskiego świata, ale nie wpadło we wrota, niestety!

16

Ja jebie, ale Miranda bez charakteryzacji to mógłby śmiało zagrać w sequelu filmosława w reżyserii Wernera Herzoga pt. "Nosferatu wampir 2", na kiego jakikolwiek casting do owego filmosława, gdyż wypisz-wymaluj Miranda to jest strzał w przysłowiową dziesiątkę, Ohyeah!!! :)No, Douglas zajebiaszczy i wypasiaszczy croissant z rzutu wolnego, aż mi szczena wypadła z zawiasów, istny shocking!

3

5

10

A teraz Godin huknął bramkę dla Urusów w meczorze przeciwko partyzantom z Chile, Y'aaa!

14

A co tu pitolić, wszak dzisiaj Hamesik grał tak, jakby go dopadła drżączka i rzeżączka und delirium tremens, machał tylko swoimi witkami, tak jak jego idol z kremowych, wiadomo - o kogo chodzi,na dodatek stroi takie miny niczym kot srający na pustyni :)Ale nerwy były do samego końca, bowiem wpierw sędzia z nieznanego mi powodu to nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Dybalę ( gdzie tu kuźwa był spalony???), by później Dybala jebnął w słupek... a w 93.minucie to repra Kolumbii miała dwusetkę, ale przedupcyli na pustaka... Uff!!!

15

Szczerze, Bruce? Wolałem walnąć z pięty na premiery nowych telefonów komórkowych takich jak m.in.Samsung Galaxy S6 Edge czy IPhone 6S z interesującą technologią 3D Touch... niż pójść na filmosław o Ceerku, tym bardziej, że już po neciorze krąży ów filmosław za darmochę, a nie stać mnie na kupienie biletu, który to jest horrendalnie drogi (IMO) , po prostu nie wydam przeszło dwa zeta na taką szmirę i tandetę, ot co!

24

Cristiano presumo de múscule sexo es vida,czyżby dyskretna sesja fotograficzna dla magazynu pedałujących inaczej, czyli "Hole",w sumie to może być, bowiem ostało mu się tylko prężyć muły,bo piłkarskie umiejętności po prostu poszły się yebać - kolokwialnie rzecz ujmując. Nie dość, iż gruby Benek mu nie pasi to na dodatek nie ma z kim grać, tylko pechowy Brajan /Cris potrafi topić ryby! Może chce iść w ślady takich zawodników jak m.in.Steve Reeves, który to po zdobyciu tytułu majstra świata w 50' rozpoczął 15-letnią przygodę w Hollywood,gdzie zagrał w takich hiciorach jak Herkules, Sandokan czy Goliat, tutaj widzę Crisa w sequelu filmosława pt. "Ognisty podmuch 2".Również kapitalną karierę zrobił "Austriacki Dąb",wiadomo - Arnold Schwarzenegger, tutaj widzę Crisa w sequelu filmu dokumentalnego, czyli "Żelazna pompka 2".Czy Cris może śmiało stanąć obok takich tuzów i asiorów nad asiorami światowej kulturystyki jak m.in.Ronnie Coleman, Lee Haney czy Dorian Yates? Myślę, że tak, ale prędzej go widzę na wybiegu gdy staje w szranki z kobiałkami, czyli Cristiano "Pierwsza Dama Kulturystyki " niczym Rachel Mclish czy Corrina Everson!!! Mięśnie to on ma, ale mózgu wcale - portugalski hiroł :)

14

Ja jebie, znowuż remis Albicelestes, dzisiaj nie wypada komentować, ale jak tak dalej pójdzie to Leo byda koookał na MŚ u Putina... na swoim 80-calowym telewizorku marki Sharp Aquos full LED ew. Samsung UE105S9 za jedyne 120 tysi. ojro!!! Zaczyna się droga przez mękę repry Albicelestes, podobnie jak to już miało miejsce w przeszłości, czyli w eliminacjach do MŚ w '94 u Jankesów, istny shocking... w trzech meczorach jeno dwa punkty!

10

Na Estadio José Rico Pérez (wszędzie ten Flrorek!!!) w Alicante.

6

Zgadza się, otóż wejście Henki, to był cmoknonsens śmierci że się tak wyrażę, zmienił oblicze owego jakże ciężkiego meczora w wykonaniu Barçy, ech, co to były za emocje, a jakie zajebiaszcze interwencje Valdesa, kiedy to stanął face to face z Thierry'm Henry'm - OMG! :)

7

Czuj, czuj czuwaj, ale dobrze prawisz jak zwykle zresztą, tak trzymać po wsze czasy!!! Pozdrawki dla Szeryfa :)

8

Sry... Szeryfie, ale Leo chapsnął cztery pucharki odnośnie LM, niby jeden pucharek różnicy , a jednak jaką robi kolosalną różnicę, albowiem taki crack jak Ibra to już chyba nigdy nie ucałuje Pucharu Ligi Mistrzów, chociaż dopóki będzie ciupał w bala, dopóty będzie miał na to szansę :)

3

Otóż to! Jak to kiedyś zaśpiewał szkocki producent,piosenkarz i kompozytor, czyli Sash! A tytuł jego hiciora brzmiał omen nomem - Ecuador! Zbytnio nie przepadam za tego rodzaju muzą, ale akuratnie ten utwór jest ładny, lekki i przyjemny, nie kaleczy uszęta by tak rzec. A meczyk był po prostu zajebiaszczy i wypasiaszczy, oby więcej takowych, Y'aaa! Pozdrawki :)

7

Meczor dobiega końca, tak więc trza iść nynać (w objęcia Morfeusza), tak więc 3mej się, miło się z Tobą pitoliło, w gwoli ścisłości to na tablicy jest wynik 1:1...Ahoj i Hejaszka :)

7

Garowało się siedem Wojtków w Goleniowie, mniemam, iż mnie tu nikt nie wydyma w puzon bądź w tubę, ale żywcem mnie nie wezmą, nie ma takiej opcji! :)

8

Wtyki, Szefie :)

8

Faktycznie, niby niewidoczny, ale piękny obrót, po czym piłka w sieci, tera też ładnie przeprowadził kontratak...trza mieć szczególne zważano na niego w El Clásico!

10

Jestem, jestem cały czas garuję pod celą, a za co mnie zgarnęli? Oczywicha, że za sex-taśmę,ale teścia mam dzianego i wpływowego, to liczę na to, że mnie stąd wyciągnie, przecie jutro jest hicior nad hiciorami, czyli meczor Albicelestes contra Canarinhos :)

7

Cie choroba, ale się porąbało!Wywołałem Hamesa w czarną godzinę... pokonał Bravo, czyli 1:1:/

7

Nie ma za co! Pzdr :)

12

Pierwsza połowa meczora Chile contra Kolumbia dość wyrównana, chociaż Chile jest stroną przeważającą, kapitalne uderzenie Alexisa, również cudowna parada Bravo... Alexis na totalnym haju i speedzie, Hames jak dotąd niewidoczny i bezbarwny! Komentował dla Państwa ze studia mieszczącego się na dołku (czyt.Policja) - Doniasty!!! O żesz w mordę, ale jeden do zera dla Chile po strzale z dyńki Vidala!

5

Ciekawe kto będzie grał pierwsze "skszypce",czy Hamesik, czy Alexis-Teksas-Podwiązka lub Bravo, takie małe przetarcie przed El Clásico, czyli Hames contra Bravo... Claudio? Całe forum liczy na Ciebie, iż powstrzymasz putka, Dalibóg!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?