12

Hę, 20 grudnia jeszcze raz w tymże sezonie upokorzymy i znieważymy ekipę Blancos do potęgi entej, wszak szablą odbierzemy to, co nam należne... czyli herbik KMŚ, który to tak sprężyście i z taką wielgaśną ostentacją pozował do kamer przemysłowych oraz telewizyjnych - portugalski hiroł!

11

Ja pierdziu, co za szumne i jakże górnolotne przedmeczowe zapowiedzi w Madrycie, czyli Derby Madrytu, ten kto to wymyślił, to chyba jest skrzyżowaniem/krzyżówką muła z taboretem, wszakże to było spotkanie Los Blancos contra Real Madryt Castilla... ot taki zwiewny i przyjemny meczor treningowy! Aspiryna? Jak trafią na topową i pierwszorzędną ekipę , to będą potrzebować leku na prostatę, Y'aaa! Nie chodzi o to, iż mam ból w okolicach kiszki stolcowej, choć nie powiem - ale po wczorajszym meczorze Barçy - to cierpię na kacorka-igorka oraz na totalne wkurwienie i wzburzenie, ale jak można pisać, iż meczor z takimi leszczami i cienkopisami jak Putki-Getafe tj.remedium i balsam na obolałe i cierpiące zadki kibiców Los Blancos, nie ma to jak propaganda sukcesu. Deliberacje i rozważania, iż ekipa Los Blancos wróciła na właściwe tory kolejowe...szkoda, że w następnym meczorze nie grają przeciwko Los Pericos-Espadryle, bo wówczas nagłówki w prasie madryckiej brzmiałyby: - Galacticos vol. 2 pod przywództwem Floriana Péreza mają już tytuł majstra Hiszpanii w kieszeni! :)

4

Dziękówka i Pozdrawki :)))

13

Luzior i lajcik to podstawa budowy cepa :)Pzdr

33

Ecie-pecie i ple-ple, albowiem do owego spotkania tych bądź co bądź znakomitych walczaków i fighterów ma dojść nie na obozie kadry La Furia Roja, lecz na ringu w kasynie MGM Grand w Las Vegas, zresztą już wielcy promotorzy pięściarscy zacierają rączki, albowiem - kto wie - być może to będzie kolejna walka stulecia!!! Liczę na taką trylogię jak nieprawdopodobne starcia pomiędzy Wardem a Gattim, w ogóle to jestem dozgonnym fanem Śp.Arturo "Thunder" Gattiego,że też dał się zayebać swojej ślubnej - OMG! Przede wszystkim Piket i Red Ramos muszą dojść do porozumienia odnośnie wagi, wszak Piket waży ok. 85 kg...gdy tymczasem Ramos ok. 75 kg, czyli salomonowe wyjście z owej sytuacji, tak więc Piket zrzuca 5 kilo, a Ramos przybywa na wadze również pięć kilo, no to wtedy będą mieć po równo - 80 kilo! Czyli najprawdopodobniej polecą w kategorii Cruiserweight (do 90, 719 kg) ew. Heavyweight (79,379 kg), się okaże? No cóż, wiadomo, iż Piket dysponuje lepszym zasięgiem ramion, dlatego też musi cały czas sadzić w facjatę Ramosa prawym prostym lub zauroczyć Ramosa prawym sierpowym na szczękę oraz sadzić w korpus (czyt. śledzionę) , znając ognisty temperament Sergio...to Sergio byda się posuwał do nieczystych zagrań, przede wszystkim Geri musi mieć zważano na swój nabiał (casus Gołota) lub uszęta (casus Tyson), ale jednak to Piket jest zdecydowanym faworytem w tej walce, przecie ma więcej pasów mistrzowskich niż Ramos,a poza tym to Piket wylewał hektolitry potu w słynnym Gleason's Gym itd."Let's get ready to rumble!" - Michael Buffer, Ohyeah! :)Pay-per-view już zamawiam!

11

Lijoła specjalnie nie wziąłem na warsztat, albowiem trza obnocyć na to, jak się Lijoł tak naprawdę rozbuja i rozhuśta po owej jakże francowatej kontuzji, która to Go dopadła? A poza tym to Lijoł jest już tak totalnie nasycony i zaspokojony co do wszelakich nagród indywidualnych, że jedna nagroda "w te czy wewte ",to chyba nie ma już dla Leo takiego znaczenia jak onegdaj, ale Lijoł to Lijoł - czyli wpierw odpalanie diesla na zaciąg bądź popych, a gdy Leo tak naprawdę odpali i zatrybi... to tyle Go widzieli wszelakie łosie i Madafaki :)

21

Wg mnie to Los Blancos powinni beknąć i wypić browca, którego się nawarzyło, zadośćuczynienie za grzechy w postaci posmarowania w łapę przez Floriana? Co jak co, ale tym razem żadna łapówka nie wchodzi w rachubę, bo już całe mass media podchwyciły te bądź co bądź niecodzienne wydarzenia, do których to doszło na stadionie w Cádiz , wszak to nie jest błąd jakiegoś klubu z zadupia, lecz niedopatrzenie przez włodarzy "najlepszego klubu w historii bala",oczywicha, iż wedle kibiców Los Blancos!Jednym zdaniem to "Jaja w tropikach vol. 2",pozwolę sobie tak hipotetycznie i implicytnie przedstawić laureatów przyszłorocznej gali rozdania nagród LFP za sezon 2015 /2016, otóż najlepszym portero po raz drugi z rzędu został wybrany - Bravo, Ohyeah! Statuetka dla najlepszego obrońcy wędruje w grabulach - Piketa, Ohyeah! Najlepszym debeściakiem latynoamerykańskim ponownie zostaje wybrany nie kto inny jak - Ney, Chapeau bas! Najlepszym napadziorem LL zostaje - Suárez, Ohyeah! Największym uznaniem w oczach szacownego "Żiri "odnośnie pomocników, cieszył się (zdobył uznanie), w końcu by tak rzec - Busquets,Y'aaa!MVP? Wiadomo - "Ciota" Cris! Najlepszym zawodnikiem z krajów byłego bloku wschodniego - Denis "Rozrabiaka" Cheryshev, za co mu się należą gratki po wsze czasy! Najlepszym reżyserem gry został wybrany Karim "Coco Jambo - Mr.President ".Specjalna nagroda indywidualna tzw. przygłup roku? Ladies and Gentleman, the winner is... Florian Pérez, a któż by inny zasłużył na miano ćwoka roku, co nie? A tera naszą galę uświetni znakomity piosenkarz - Kevin Roldan i jego hicior: - Nadie Como,no to trza zakręcić swoim kuprem do owego hiciora :)

34

Otóż to, lepiej tego nie mogłeś ująć! Chyba lekko(atleta), albowiem się przewraca na glebę od najlżejszego podmuchu wiatru, ot co!

30

Znając życie to za rok Główny Inspektor Transportu Drogowego - Javier Bardem-Tebas oraz Hiszpańskie Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników i Spedytorów o jakże wdzięcznej nazwie "Putki - Los Blancos " and Hiszpański Związek Niewidomych to ustanowi specjalną nagrodę dla Crisa! Swój udział w tajnym głosowaniu potwierdzili m.in.José Feliciano, kierowcy tirów oraz stojące na poboczach w szpilkach i erotycznej bieliźnie Beauty Night, czyli prawdziwe profesjonalistki - tirówki! Hę, Lijoł po raz enty zdominował i absolutnie zawładnął galę, oczywicha, iż Lijoł niekiedy sprawia takie wrażenie, iż wszystkie nagrody indywidualne to Go po prostu nie jarają (zwisa i powiewa), a mnie wręcz przeciwnie, albowiem każda nagroda dla Lijoła to mnie tak miło łechce my great balls of fire... Cie choroba, ale to chyba tekścior kapeli AC/DC, gdzieś to już słyszałem, tak czy siak - to również wielkie gratki dla Bravo oraz Ney'a, Ohyeah!!! No cóż, zaraz może się pojawić Szacowny User "Wolna Europa i Katalonia "po czym zapoda, iż przynoszę wstydzior całej Katalonii, a co ja z pierwszej łapanki,w ogóle to co poniektórzy kibice są aż nadto spięci i podminowani, przecie gdy luknąłem na nagrodę pocieszenia dla Crisa... to po prostu glebłem z dywanu na parkiet dębowy, doprawdy, ale już nie mieli czego wymyślić,deifikacja i ubóstwienie Crisa na boiskach całej Hiszpanii - OMG i SWAG na całe stringi! :)Co by nie mówić i co by nie pisać to środowisko piłkarskie jest bardzo homofobiczne, prawdę mówiąc to jeszcze nie słyszałem o tym, żeby jakikolwiek gracz przyznał się tak centralnie i publicznie, iż jest gejem, może Cris przełamie pierwsze "lody",zresztą co w tym dziwnego, wszak geje byli, są i będą w naszym otoczeniu.Wszyscy jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa, Czizas Krajst, jak ja to ładnie ująłem, chyba wkradł mi się nastrój Świąt Bożonarodzeniowych :)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

7

Luzior, Brachu :)

8

Christo??? Zgadnij co teraz wrzuciłem na swój hełmofon? New Order - Restless :)Wybacz, proszę, musiałem Cię z kimś innym pomylić, mea culpa :)

7

Christo??? Kiedyś byliśmy na wojennej ścieżce dźwiękowej, cieszę się... że jesteśmy w tej samej drużynie, Y'aaa und Yahoo :)Pozdrawki dla Ciebie :)

4

Komentarz usunięty

7

Christo? Zawsze byłeś hulaką und biboszem, za to Cię właśnie cenię, autentyko :)

17

Tylko szczerze drodzy Ciules i Barcelonismo, kto ma lepszą koloratutę swego głosiwa czy Kim Cesarion (hicior - Undressed!!!!)... czy Jacko(czyt
Miecheal Jackson)???? A może jednak Mariah Carey lub Jenis Joplin ew.Anna German (bez śmichu) lub Adele??? Ne perdol na temat smutnawego Lijoła (bez urazy).

3

Komentarz usunięty

10

Król wapna hydratyzowanego i magnezowego powrócił na tron... zabierzcie swoje pociechy od telewizora, albowiem Karim wszedł na boisko, jprdl!!!

5

No ba!Łooo Jezusie, leżę i kwicę, nosz kulfa, Ceerek piłkarzem nietuzinkowym...chyba w reklamie lajbika, cychaltera und staniczka,zresztą jeden czort!!!

6

Ladies and Gentleman? Zapamiętajcie ową Sunday Bloody Sunday (U2),bo owa niedziela zapisze się złotymi zgłoskami w historii najlepszego grajka we wszechświecie,otóż historia tego Grega Louganisa (czyt.Ceerka) tworzy się na naszych telepatrzydłach!!!

2

Komentarz usunięty

5

Ty zdrajco i obłudniku! Nie Jesteś godzien kibicować Barsie,jeśli nie koookasz na kremowych!!!:)

1

Komentarz usunięty

7

Jezu, cóżeś taki wrażliwy na Swoim punkcie, chyba Cię przeprosilem,co nie??? Co mogę zrobić więcej???

6

Być może - nie przeczę, ale jo kochać wszystkie kobiałki na świecie :)

6

Czym? Jeszcze śmiesz pytać? Po prostu masz totalny odjazd i odlot, już Cię lubię jak nie wiem co, bo tak jak wcześniej zapodałem... czyli Jesteś odlotowym userem, Ohyeah,więcej takowych userów jak Ty :)))

5

Tak, Bruce!!! Mnich, kurwa, wali niezłe pociski i torpedy w dupsko kremowym dupodajkom (nostress? wybacz, proszę!!!,jeśli mi dupniesz bana to o chociaż nie permanentnego, please, Ty Jesteś adwokatem, tak więc odwołam się do czwartej bądź piątej poprawki do Konstytucji Stanów zapalnych i Zjednoczonych: ).

6

Czizas!!! Wybacz ten afront Iwoneczko /Iwońciu ;)

6

Brachu (jeśli mogę tak do Ciebie bajtlować?), niestety, ale ja kiedyś waliłem w kanał z /ze Śp.Ryśkiem Riedlem (jebany kompot, czyli makiwara...Rawa Bleus i nie tylko! ), ja wyszedłem z tego... a Richard - NIE! Raczej nie pochwalam żadnego brania!Śp. Kotan mi pomógł by tak rzec!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?