Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ImonkeyTak à propos, dzisiaj nie dysponuję odpowiednią ilością czasu, po prostu jestem taki happy odnośnie tego, że Leo najprawdopodobniej dokończy swą działalność gospodarczą na Camp Nou, że z tego powodu idę w tango, ale pisz, pisz... Jutro Ci odpowiem na zadane przez Ciebie pytania, o ile będziesz miał czas i ochotę strzelić ze mną bajerkę, decyzja należy do Ciebie, ot co!!!
5
@Imonkey No, faktycznie, masz absolutną rację, przecież dzięki sukcesom Barçy, to mam z tego tytułu takie profity, że mogę wyżywić swoją family, zapłacić wszelakiej maści opłaty, a to za prąd, gaz czy wywóz śmieci lub nakarmić psa. Jakoś gdy Żeśmy dostali ateński wpierdol od Rossoneri, czyli wtedy, kiedy Capello w pewnym sensie zgwałcił taktykę Śp. Cruyffa na ów meczor, po prostu Massaro i tyle w temacie, a przecież w ekipie ówczesnej Barçy to grał omen nomen - Koeman, nie mówiąc już o takich odlotowych piłkarzach jak Romario czy Christo. Kiedyś przyjechali na Camp Nou Szewa i spółka, po czym arcypiękny wpierdol od kijowian und cudowny hat-trick Szewy i bramka Rebrowa, która dokończyła dzieła zniszczenia. Co się tyczy tego, że piszę sloganami /frazesami, a dlaczegóż to, ponieważ taka ówczesna moja pani od historii to zapodała, że za zbrodnię katyńską, to nie są odpowiedzialni Helmuty czy Sowieci /Kacapy, lecz Al-Kai'da, Czarny Wrzesień, Czerwone Gitary tudzież Brygady, bojówkarze z ETA czy IRA, niestety, ale zostałem w młodości poddany peerelowskiej /marksistowskiej indoktrynacji mojego mózgowia, jeszcze jakieś pytania???
2
@juliacicha Zawsze do usług :)
13
@juliacicha Szanowna Pani Julio. Nie musi się Pani tłumaczyć, ponieważ aż do porzygu są te jakże oklepane frazesy typu: - Jesteś kibicem Barçy czy Lijoła lub kolektyw. Skądś już znam owe hasełka, a zwłaszcza kolektyw, a mianowicie - byłem, byliśmy nimi karmieni przez kilkadziesiąt lat przez takich towarzyszy broni jak m. in. Tow. Gomułka, Grudzień, prof. Jabłoński, Jaroszewicz, Jaruzelski, Kania i wiele, wiele innych "ciekawych" mondziołów, którzy naparzali z mównicy coś takiego, a mianowicie: - Siłą polskiej partii robotniczej jest zwarty i gotowy do boju kolektyw, jprdl. Nie widzę w tym nic dziwnego /sprośnego, że człek podziwia swoich idoli, że się tak wyrażę, kiedyś patrzałem na Edmonton Oilers, a kątem oka cały czas koookałem na to, co za cudeńka z krążkiem wyczyniał Gretzky, podobnie było z legendarnymi Bykami, czyli że wytrzeszcz oczu na widok "Air" Jordana czy Pippena lub na to, co czynił na parkiecie Wójtowicz, mam na myśli repkę Polski w siatkówce pod wodzą również legendarnego treneiro, czyli Śp. "Kata" Huberta Wagnera. Nawet gdy walczył w ringu Muhammad Ali, nawet gdy dostawał omłot od Holmesa, to wszystkie oczy były skierowane na Aliego. Ja jestem również zagorzałym fanem gry na nerwach tudzież gitarze, gdy człek widział on live takich megacraków gryfu jak m. in. Claptona, Allmana, Gilmoura, Beck'a itd. to w pewnym sensie miałam wyjabongo na to, kto wali w puzon, bębny czy klawisze, patrzałki były skierowane tylko i wyłącznie na tych wszystkich wirtuozów, których to wcześniej wymieniłem. Kiedyś, w moich latach młodości, to waćpanna od języka polskiego, kazała nam się wyuczyć na pamięć taki zajebisty wierszyk, czyli: - Mówimy partia, a w domyśle Lenin, mówimy Lenin, a w domyśle partia... Ode mnie: - Mówimy Barça, a w domyśle Leo, mówimy Leo, a w domyśle Barça. Każdy kibic niech sobie postrzega futbol jak mu się żywnie podoba, ale ostatnio co poniektórzy zarzucali innym kibicom Barçy, że są fanboye Leo, a nie Barçy, tylko dziwny trafem, że gdy Leo oznajmił, że nie będzie dalej ciupać w trykocie Blaugrany, to przez trzy godziny nie można było dostać się na stronę, hipokryzja level hard :) Przypadek??? Nie sondzem hehe Pozdrawiam :)
1
@kamilop Edith Piaf, a tytuł tego ponadczasowego szlagieru to "Non, je ne regrette rien"... Nie dziękuj :)
27
@FC1899Barca Pierdolisz, i tak nie ma lepeszeg gracza od Leo Messiego, King jest tylko jeden!!!
7
@AxelF Hehe to tu, to tam i tak się człowiek buja po tym świecie, ale oczywiście, że codziennie przeglądam tę zajebistą stronę i to po kilkadziesiąt razy dziennie, fakt faktem, że nie płodzę tyle, co onegdaj, bowiem teraz jestem na takim etapie swojej ewolucji, że czytam multum komentarzy, ale gdzieś straciłem wenę twórczą, gdzieś się wystrzelałem tudzież wypaliłem, przeważyłem, że stałem się jednowymiarowy/jednotorowy, tak więc chwilowo dałem sobie na wstrzymanie co się tyczy płodzenia komentarzy, ale oczywiście, że człek powróci, przecież mam serce bordowo-granatowe, że się tak w sposób pompatyczny wyrażę. Dzięx za to, że pytasz :) Serdecznie Pozdrawiam, mniemam, iż nie raz, nie dwa to jeszcze strzelimy bajerkę - zapewne :) Ahoj
7
@Midast Naprawdę spoko-loko Twój komentarz... nic dodać, nic ująć, tylko że jest jedno małe "ale" co się tyczy Złotej Gały, bowiem Dieguito nie mógł być brany pod uwagę przy wyborze najlepszego piłkarza świata, ponieważ do 1995 roku, to po prostu France Football przyznawało ową nagrodę tylko i wyłącznie europejczykom, dopiero w 1995 roku, to zmieniono zasady, czyli że owa nagroda stała się globalna, że się tak wyrażę, a zdobył ją wówczas pierwszy nie-Europejczyk, czyli Liberyjczyk George Weah, ale żeby wszystko było jasne, tak więc cosik Ci zapodam, a mianowicie taką małą ciekawostkę ... W 2016 France Football opublikowało listę potencjalnych laureatów Złotej Piłki, gdyby nagrodę zawsze przyznawano zawodnikom z całego świata. Aż siedem takich niby-nagród otrzymał Pele, dwie Diego Maradona, a po jednej Mario Kempes, Garrincha oraz Romario. Cosik za bardzo pojechali z tym Pele, ale bądź co bądź to tylko gdybanie i sranie w banie - na ekranie piękne panie, ot co! Tak więc Leoś zawsze na propsie - SIMPLY THE BEST!!! Pozdrawiam :)
4
@Janiama Jesteś mistrz nad mistrze, de facto nigdy się nie myliłeś co się tyczy futbolu oraz polityki, Jesteś jedną z najjaśniejszych użytkownik tej strony, dzięki Bogu, że dołączyłeś do grona tej jakże znamienitej strony FC Barca. com, tak trzymać po wsze czasy, jeszcze raz Serdecznie Cię pozdrawiam, ahoj mój internetowy Przyjacielu :)
5
@Janiama Również serdecznie z głębi serca pozdrawiam Mistrzu :) Nie myliłeś się w kwestii Setiena i wielu, wielu innych sprawach, za co Chapeu Bas, żeby więcej tak znających się na futbolu tak jak Ty było userów na tej zacnej stronie, to wszystko by wyglądało zgoła inaczej, ale jest jak jest - inaczej nie będzie!!! Serdeczne pozdrówki :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
56
Do Szanownego Usera § Mazi, akurat ja nie potrzebuję zrzutki na leki czy na opłaty związene z zapłaceniem czynszu, światła czy inne duperele, ponieważ byłem parę lat na Zachodzie, akurat wtedy, kiedy policja emigracyjna łapała takich wyrzutków ja ja, ale dzięki swemu sprytowi to nigdy nie dałem się złapać, chociaż obstawiałem wraz ze świetną ekipą różne tancbudy, a zwłaszcza u Turasów, ale niestety kiedyś przez jednego debila trza było zakończyć ową jakże dochodową działalność. Na szczęście mój funfel załatwił mi tyrę w Ingolstadt, akurat wówczas wszedł model Audi A 6, niestety moja lepsza połowica nie chciała być w Deutsche i tak w ten oto sposób wróciłem do kraju mlekiem i miodem płynącym, tak więc jeszcze jako-tako stać mnie na godziwe życie, ale niestety to się powoli kończy, jeśli wygra ten długopis, to wyjeżdżam z tego kraju w pizdu na stałe, do córki, która jest za granicą. Niniejszy ów post miał na celu tylko i wyłącznie to, jak głęboko w dupie ma nasz obecny rząd ludzi dotknięty przez okrutny los, żadnej, ale to żadnej pomocy ze strony państwa, jedyną pomoc dostałem z programu Unii Europejskiej... zakwalifikowałem się do rozmowy z psychologiem oraz na terapię fizjoterapii, gdzie kurwa miałem jedną nogą wejść i zejść z jeżyka, który był nafaszerowany kolcami, a gdy zapodałem w MOPS-ie, że to, co przeznaczam na leki, to jest równowartość mojej 1/3 renty, to kazano mi się zgłosić do prezydenta miasta o jałmużnę, jprdl, koniec użalania się nad sobą, ponieważ wiem o tym, że ludzie mają po stokroć gorzej ode mnie, nie wiem dlaczego, ale nie mogę odpisać na odpowiedź - wybija mi dane użytkownika, do którego chciałem odpisać, w tym wypadku do Szanownego Usera §Mazi??? Telefon mam akurat nowszej generacji??? Sorry ale akurat nie musicie tego czytać, chciałem tylko poinformować USera Mazi, że daję radę i żeby broń Panie Boże Leo nigdy nie odszedł z klubu, tutaj jest największą ikoną - Basta!!!Serdecznie Pozdrawiam § Wpelement, kiedyś napiszę odnośnie tego, kto jest lepszym grajkiem Leo czy Dieguito, oczywiście, że bez cienia wątpliwości Leo wygrywa w cuglach ową rywalizację - IMO
66
Cosik Wam zapodam, chodzi mi o wspaniałą politykę Pisiorów względem ludzi niepełnosprawnych, swego czasu Paweł Kukiz chciał nam pomóc, chodziło o to, żeby każda osoba dotknięta życiowo to dostała od państwa 500+, to są naprawdę ludzie dotknięci ŻYCIOWO, większość z nich to ludzie bardzo biedni, los ich nie oszczędził, to są chorzy, którzy cierpią na takie nieuleczalne choroby jak m. in. ALS, stwardnienie rozsiane, ludzie cierpiący na raka, bozbawieni kończyn dolnych /górnych i wiele innych strasznych chorób, przez które to są skazane przez całodobową opiekę osób drugich. Paweł Kukiz na jednej z sesji parlamentarnych podjął ów drastyczny temat, przez nieuwagę posłów pisiorów, którzy to niechcący oddali głos na to, ażeby w sposób nieludzki dotknięci życiowo ludzie a zwłaszcza ich rodziny to pisiory oddali głosy, które to mieli podnieść jakość życia owych inwalidów, do których niestety ja się również zaliczam. Oczywiście, że wyszła pizda w Senacie, która to zapodała, że my - inwalidzi nie jesteśmy zapomniani przez rząd, ponieważ będzie znacząca podwyżka zasiłku rehabilitacyjnego, no faktycznie była owa podwyżka... sześć zeta, dosłownie sześć zeta, a najśmieszniejsze jest to, że gdy pobierasz ów zasiłek rehabilitacyjny to z automatu nie możesz podjąć żadnej pracy zarobkowej, czyli równowartość najniższej krajowej, ponieważ gdyby Cię na tym złapano, to by Ci ZUS odebrał całą rentę. I to jest właśnie to, ludzie, którzy mają niebotyczne dochody sięgające kilka /kilkaset tysięcy zeta, są beneficjentami programu 500+, a ludzie, którzy ażeby żyć to muszą niekiedy zadłużać się u rodziny czy w bankach na leki, które są bardzo drogie, ale wcale a wcale nie dziwię się rządzącym, że mają w dupie ludzi niepełnosprawnych, bowiem co to za grupa wyborcza, przecież ludzie przykuci do łóżka, to są w stanie głosować, są w stanie racjonalnie myśleć, gdy codziennie walczą o przetrwanie, dlatego rząd ma ich serdecznie w dupie, to jest właśnie polityka jebanych pisiorów, gdzie na własną rękę przekonałem się o tym, po stokroć żałuję tego, że wróciłem do tego kraju, gdzie rządzi 72-letni psychoptata, który jest całkowicie oderwany od rzeczywistości, a najśmieszniejsze jest to, że ów pasożyt żyje na koszt podatników już kilkadziesiąt lat - NIEPOJĘTE!!! RAFAŁ MUSISZ!!! Leo zostań w klubie, bowiem tylko Ty mnie trzymasz przy życiu, autentyko, bez kitu - Dalibóg!!!
72
Jestem na tej stronie kilka tysięcy dni, ale zawsze, ale to zawsze gdy jest wynik meczora Barçy tzn. gdy jest remis czy porażka to wina leży po stronie tylko i wyłącznie Boskiego, tak, tak, bo kapitańska opaska ma tu coś do rzeczy, bo Leo nagle ni stego, ni zowego podbiegnie a chociażby do Rakiety czy Vidala, po czym centralnie im zapali kopala w dupala, bo Leo powinien być takich chamem i prostakiem, jakimi byli takie boiskowe bezmózgi jak m. in. Borowka, Stiles, Vinnie Jones czy rzeźnik z Bilbao, czyli Goikotxea. Swego czasu to pamiętam jak opaskę kapitańska dzierżył Ś. P. Kaka Deyna, Deyna był z natury introwertykiem/odludkiem, zawsze opanowany, biła od Niego gracja /dostojność, nie pamiętam takiego zdarzenia, żeby walił z kopary na jakiegokolwiek swojego ziomala, ale to właśnie On cieszył się największą estymą w szatni, okey, niech Leo odda ową opaskę kapitańską, po czym po prostu zaczniemy grać na siecher, nagle Vidal czy Rakieta będą dryblować, będą wrzucać piłki na obieg, na ścianę, w końcu będziemy grali skrzydłami etc. Pobożne życzonka - tak czy inaczej to właśnie ten trzydziestotrzyletni dziadziuś, jak co poniektórzy wytykają wiek Leosia, właśnie ten dziadziuś ma najlepsze staty spośród pięciu najsilniejszych lig Europy, bo to Jego wina, że dzięki wspaniałej wiedzy /pracy Abidala to mamy tylko dwóch światowych artystów, mam na myśli MaTsa i Leosia, reszta to po prostu średniej klasy piłkarze, no można jeszcze dodać Piketa, Busiego gdy jest w formie - w rzeczy samej, tak jak wcześniej zapodał Szanowny User § Janiama, który to notabene liznął gry na europejskim poziomie, że zatrudnienie tak słabego trenera jakim jest bez cienia wątpliwości Setien, to będzie strzałem w kolano /czyż nie dobija się koni, ale co tam, wszakże najważniejsze jak na chwilę obecną jest opaska kapitańska, jak się nie ma do czego przypierdolić, to się szuka takich idiotycznych tematów zastępczych i tem mit, że Dieguito sam w pojedynkę wygrał mistrzostwa świata w '86, jakoś dobrze pamiętam ów finał, pamiętam, że Matthäus nakrył czapką Dieguito, zresztą cztery lata później również dzięki wspaniałej grze Lothara to Dieguito również nie istniał, ale hehehe dzięki temu, że Diego nosił opaskę kapitańską to bramki w finale w' 86 zapakowali Valdano, Brown a zwłaszcza El Burruru, tak - teraz największym problemem obecnej Barçy jest to, kto na swoim ramieniu nosi opaskę kapitańską - jprdl, koń by się uśmiał, co poniektórzy niech dalej szukają teorii spiskowych tylko po to, żeby zgnoić Messidonnę, życzę powodzenia!!! A, byłbym zapomniał, za czasów Taty Martino to do domu Leosia pojechała delegacja, w której to delegacji uczestniczyli kapitanowie ówczesnej Barçy, czyli Xavi, Iniesta i bodajże Busi, chodziło mniej więcej o to, że Leo grał słabo, oczywiście, że jak na Jego standardy, tak jakby Xavi, Iniesta czy Busi rozgrywali sezon życia pod wodzą Martino, cya, yhy, z tym, że nie na pewno, ale oczywiście, że trza było się dopieprzyć do Leosia, nikt nie wziął pod uwagę, że Leo akuratnie w ówczesnym sezonie miał aż pięć kontuzji mięśniowych że się w końcu ówczesny selekcjoner reprezentacji Albicelestes (Sabella) zjeżył i wziął w trybie natychmiastowym Leosia do Argentyny, by tam mógł na spokojnie wrócić do pełni formy itd. Na koniec tylko dodam, że Leo zarobił w sposób jak najbardziej uczciwy na każdego eurocenta, który płaci Mu klub, w przeciwieństwie do innych graczy Barçy, cześć pieśni!!! Jeszcze jakieś przypierdalanko co się tyczy kawałek paska na ramieniu, chętnie poczytam?!? Co tu dzisiaj przeczytałem, że Leo to cham, buc, imperator /radża, bo akurat odszedł na bok wtedy, kiedy do Niego podszedł wybitny treneiro, geniusz ławki trenerskiej, który się nadaje do trenowania takich gigantów światowego futbolu jak Gnojownik Kurzeszyn czy Drwinka Drwinia, mam na myśli Sarabię, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Leo się odezwie - źle, Leo milczy - tyż źle, nie dogodzisz, ot co. Teraz, przed chwilą Szanowny User Nero, zadał pytanie odnośnie, kto jest lepszym kapitanem czy Leo czy Ramos, no to mondzioły czekajcie dalej, na to gdy się pojawi w koszulce Blaugrany taki kosmiczny piłkarz jakim jest Leo, ja czekałem aż pięćdziesiąt pięć lat, a teraz liżcie jaja takiemu rzeźnikowi jak Ramos, gdzie nie raz, nie dwa mógł swoimi jakże brutalnymi faulami zakończyć karierę Leo!!!
16
Tak, tak, ten najbardziej gardzony, sponiewarany piłkarz w historii polskiego rynku, mam na myśli Grzegorza Lato, ów piłkarz dwukrotnie zdobył z polską reprą dwa medale MŚ, król strzelców MŚ w '74, gdzie pokonał w boju takie legendy światowego futbolu jak m. in. Cruyffa czy brodacza z Bawarii, mistrz i vicemistrz IO, gdzie żeśmy pokonali Sowietów, u których grał ówczesny zdobywaca Złotej Gały - Ołeh Błochin czy
jugosławiańskie bożyszcze również zdobycia Złotej Gały Dragan Dżajić i pomyśleć, że koookałem na nich on live, czy następny zdobywca Złotej Galy - Allan Simonsen, notabene piłkarz Barçy, wg mnie najlepszym polskim piłkarzem był Ś. P. Kaka Deyna, na drugim miejscu Lubański /Lewy, na trzecim miejscu Gadocha oraz najlepszy polski technik wszech czasów - Miro Okoński wraz z Dziekanem, teraz zamienić Leo na Lewego w Bayernie i ciekawe jakie mieliby staty, ciekawe co by zrobił Lewy bez Gnabry'ego, Kimmicha a zwłaszcza Müllera, a co by za staty spłodził Leo w Bayernie, gdzie miałby co meczor kilka stuprocentowych szans, w przeciwieństwie do gry w Barsie, gdzie de facto nie ma Mu kto wystawić patelachy???
25
Dobra, ja, dobra Ty, kto spośród pięciu najskuteczniejszych lig Europy, czyli można mówić na świecie, przecież nie będziemy się bawić w przeróżne Salwadory, Dominikany czy Seszele, tak więc, który piłkarz spośród tych najlepszych lig europejskich ma najlepsze staty, mam na myśli gole, ilość kluczowych podań, dryblingów, asyst??? Jeśli w pięciu najsilniejszych lig Europy, gra kilka tysięcy piłkarzy, tak, tak, bowiem w samej tylko LL gra jak na chwilę obecną ok. 500 piłkarzy czyli 20 zespołów liczących po
25 piłkarzy razy dwadzieścia
, teraz to pomnożyć przez liczbę piłkarzy, którzy to grają w pięciu najsilniejszych lig Europy, to dlaczego niejaki Leo Mecci ma najlepsze staty co się tyczy całej Europy, tym bardziej, że jak ktoś wczoraj zapodał... że Leo to trzydziestotrzyletni dziadziuś/paralityk, jeśli w całej Europie Zachodniej gra kilka tysięcy graczy na najwyższym poziomie, to dlaczego niejaki Mecci ma najlepsze staty, dlaczego kolejny trener Barçy nie potrafi wykorzystać potencjał najlepszego piłkarza w historii ever, zapraszam do dyskusji???
5
Jezeli ktoś kozaczy w necie, to wiadomo jak się to wszystko kończy. Oto lufa pytanie, a mianowicie, co takiego pokazał Pług i Fati, że wchodzę na La Ramblę, a tu kuźwa czytam, że zdominowaliśmy środek pola czy skrzydła, proszę o filmik.
48
Szanowny Panie, czyli @Barcainfo, wrzuciłeś przed godziną lub dwie filmik, który to dotyczył wspaniałych wręcz nieprawdopodobnych wyczynów Puiga w dzisiejszym meczorze, naprawdę (siedzę i walę Niemca w hełm pod ten fantastyczny występ), ale siedzę w futbolu kilkadziesiąt lat, czegoś takiego nie widziałem, mam na myśli to, co wczoraj za cuda-niewidy wyprawiał nasz nowy R9(Ansu, miał chociaż jeden udany drybling???) Z tego filmiku policzyłem, że nasze nowe zbawienie, zanotowało aż dziewięć podań do tyłu i sześć podań do boku, faktycznie, może przeoczyłem pięć kluczowych podań do naszych zawodników lub siedem udanych dryblingów, które to stworzyłyby sytuacje bramkowe naszych napadziorów, ach ten film i tło muzyczne - ręce same zbierają się do oklasków, na dodatek te dynamicznie skrzydło, po którym hasa nowy Cladio López czy Caniggia, mam na myśli Ansu, jprdl, byłem w szoku jak mijał gostków z Celty!!! Jak to jest możliwe, że trzydziestotrzylatek latek ma najwięcej asyst, dryblingów czy goli w LL, zresztą ostatnio tutaj było info odnośnie tego, że zsumując asysty, gole, kluczowe podania czy ilość udanych dryblingów to Leo jest bezapelacyjnie najlepszy w Europie, ale jeśli kupujemy i tak do drewnianego pudełeczka takiego asiora nad asiorami, jakim jest Brejtłejt, od którego to straty zaczęła się akcja Celty na 2:2, bo tenże duński dynamit niczym Laudrup czy Proben Elkjear Larson nie potrafił na przestrzeni dwóch metrów podać celnie do najbliższego piłkarza Barçy, to o czym tu gadać. Trener z dupy, gracze z dupy, oprócz dwóch geniuszy, czyli Matsa i Leo - w rzeczy samej, mam nadzieję że Leo jakimś cudem zdobędzie koronę króla strzelców, bowiem króla asyst ma już w kieszeni oraz to, że w następnym sezonie jebnie rekord Pelego, z takimi graczami i z takim kurwa trenerem na nic innego nie liczę, Setien i ten jego pojeb na ławce trenerskiej to się nadają tylko i wyłącznie do trenowania takich europejskich potęg jak Fylkir, Unia Oświęcim czy Racing Santander - dziękuję!!! Tak czy siak to najprawdopodobniej szanowny user Janiama miał rację odnośnie tego, z czym mamy do czynienia dzisiaj, oczywiście, że dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe ale raczej putki nie wypuszczą szansy na zdobycie tytułu majstra Hiszpanii, z kolei kuźwa może być tak, że dojdzie do drugiego Tamudazo - kto wie - OBY Tak czy inaczej to najprawdopodobniej szanowny user Janiama miał rację odnośnie tego, że niepotrzebne było zmienianie trenera w środku sezonu etc. itd.
11
Tak czy inaczej to Post Malone zdominowanł całe R'n B
7
Chociaż dla mnie najlepszym kawałkiem w historii muzy pozostanie utwór Coldplay...I my place oraz New Order - Bizzare love triangle5
32
Ostatnimy razy bylem na koncercie super grupy U2 i najbardziej z owege koncert zapamiętałeem utwór p. t... Magnicecnt, to było we Sztokholmie, oby w końcu wróciła muza!!!
180
Dzisiaj zmarła mi osoba, którą najbardziej kochałem w życiu, osoba, która była ze mną na dobre i na złe przez całe życie, kiedy miałam ogromne problemy w życiu to najukochańsza Matuła zawsze, ale to zawsze była przy mnie. Wczoraj trochę popiłem, a najukochańsza Matula cały czas była przy drzwiachim i czaiła kiedy się obudzę, w końcu się obudziłem około południa, po czym pobiegłem dać Matuli lek Litorasal, ponieważ dzień wcześniej źle się czuła, a ja kurwa przez tego jebanego koronawirusa nie zadzwoniłem dzień wcześniej na pogotowie, i ni stego, ni zowego moja najukochańsza Matula umarla w moich ramionach, dlaczego to piszę??? Zawsze, ale to zawsze, w każdej chwili kochajcie swoich najbliższych, nigdy nie traktujcie swoich najbliższych jak zło konieczne, teraz oddałbym wszystko, ażeby móc przytulić do siebie to drobne kochające mnie nade wszystko ciałko(ważyła tylko 47 kilo) , nie piszę to dla jebanych lajków, ale piszę to ku przestrodze, moja najukochańsza Matula była fanem najwspanialszego piłkarza pod słońcem, zawsze oglądaliśmy wszystkie meczory Barçy razem, teraz gdzie Ty najukochańszy Leo - tam ja i moja. Ś. p. Matula - ameno, w razie czego, to nie odpowiadam na posty, ponieważ jestem w ogromnej żałobie, chociaż wszyscy jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, to zawsze duchem jestem z Wami, pamiętajcie - kochajcie swoich najbliższych!!! & Amigos Blancos - modlę się za Ciebie, ażebyś nie miał raka, ja od dziesięciu lat walczę z nim i kurwa ŻYJĘ
63
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
20
Wierutne kłamstwo, dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, przecie Grzmot gra ponoć w Starej Damie a nie na Dalekim Wschodzie, fakt faktem, że jest to wielka niewiadoma, ponieważ jego prezentacja była bez udziału publiki, to faktycznie może chwilowo zahaczył o Chiny, przecie "As" pisał, że Grzmot jako pierwszy zawodnik w historii bala to grzmotnął bramkę przewrotką, ja myślałem że pierwszym zawodnikiem, który jebnął bramkę przewrotką był legendarny Leonidas, Leonidas nie dość że grał na bosaka (ale tylko przez kilkadziesiąt sekund w meczorze przeciwko Polsce na MŚ w '38 hat-trick oraz hat-trick Wilimowskiego) to walnął bramkę z przewrotki, ale sędziowie nie uznali owego gola... ponieważ był niezgodny z ówczesymi przepisami, autentyko, bez kitu, dlatego Ceerunio dalej dzierży miano pierwszego piłkarza w historii bala, który walnął bramkę przewrotką, ta w Chinach powinna być nieuznana!!!
7
Zgadza się, de facto to jest bełkotliwa mowa, z kolei czytaj między wierszami, sam niekiedy nie wiem, co miałem/mam na myśli, ale naprawdę ciężko jest w jednym komentarzu przedstawić swój punkt widzenia na różne sprawy, dobrze, nie ma co spamować, co jo Jurand ze Spamowa, w każdym razie myślę, że czaisz bazę odnośnie tego, co miałem /mam na myśli...w moim pierwszym komentarzu ¿¿¿ :)
7
Albo wczorajszy wybór Zibiego? No co Ty, nie wiesz kto to jest Brzęczek, Brzęczek to jest wujkiem samego Błaszczykowskiego, a Ryszard Szurkowski to z kolei był cudownym dzieckiem dwóch pedałów, ot taka ciekawostka! Myślę że wygrał w konkursie na stołek trenera repry, przecie miał za przeciwników takich treneiro wielkich polskich klubów jak m.in. Skałki Stolec, Benfica Klisino, Francesco Olszanica czy Iskra Samoklęski Duże - dobry wybór Zibiego, tak trzymać! O mały włos, aby trenował samego Atmosferowicia, ale o rok się spóźnił, ale najwyższa pora strzelić z wora, dlatego Atmosferović ma powołanie jak w banku Lehman Brothers! Coś w ten deseń, jarzysz jarzynę? :)
7
Masz rację, coraz bardziej robię się nerwowy /porywczy, z jednej strony to każdy może, ba!, nawet musi mieć własne zdanie co się tyczy futbolu i nie tylko, ale nie zakłamujmy rzeczywistości, bowiem ja np. napiszę, że stolicą Polski jest Zawiercie, a to jest wierutne kłamstwo, ale takie jest moje zdanie i nikomu nic do tego- basta, to miałem na myśli, nic innego :)
13
Messi w ubiegłym sezonie La Liga:
Najwięcej bramek - 36
Najwięcej bramek spoza pola karnego - 8
Najwięcej bramek z rzutów wolnych - 6
Najwięcej asyst - 12
Najwięcej strzałów - 187
Najwięcej wykreowanych szans - 82
Najwięcej podań na połowie rywala - 1484
Najwięcej dryblingów - 281
Najwięcej prostopadłych podań - 16
Najwięcej kontaktów z piłką w polu karnym rywala - 282
Ps. Jakaś miękka faja tudzież miękki tampon napisała, że Leo był cieniem samego siebie, ja siedzę w futbolu ok. X lat, ale jeszcze nigdy nie widziałem takiego zawodnika, który byłby najlepszym zawodnikiem zarówno w linii pomocy, jak i w napadzie, a to już drugi rok z rzędu, zresztą Leo był już wybrany kilkakrotnie /po wielokroć najlepszym pomocnikiem tudzież napadziorem, jeśli ktoś zdobywa Trofeo Pichichi, Złotego Chodaka czy najlepszego asystenta i jest cieniem samego siebie, to ja już nie mam pytań, naprawdę, że szkoda strzępić ryja, a co się tyczy meczora Barçy w okolicach Kaplicy Sykstyńskiej, to Valverde mógł śmiało jebnąć na prawe skrzydło MaTsa, przecie MaTs ma drybling na poziomie Ceerunia, świetnie gra nogami, a i gabaryty ma odpowiednie, ażeby walnąć bramkę z dyńki czy nożycami np. po rzucie rożnym, aaa byłbym zapomniał, przecie Leo - sam w pojedynkę - to wprowadził reprę niepełnosprawnych /niepełnosprytnych na czempionat u Putina, gdy widziałem co zrobił Jefectico w meczorze przeciwko reprze Peru, czyli że przy jakże korzystnym wyniku dla repry Albicelestes, to Szefuńcio ni stego, ni zowego postanowił podać z połowy boiska do Romero, tak podał, że piłkę przejął Guererro, po czym został ścięty równo z powierzchnią gleby, oczywicha, że rzut z wapna, którego na bramkę zamienił Cueva, jakieś wynalazki typu: - Pratto czy inne ch.je-muje dzikie węże, gdy człek przeszedł całe eliminacje z reprą Albicelestes to często i gęsto był stałym bywalcem na OIOM-ie, autentyko, bez kitu - cień samego siebie, jprdl!!!Ktoś musi zdobyć Złotego Balona, przecie po to to jest, taki klient weźmie Balona pod pachę (to jest wyróżnienie przyznaniowe ) i wszyscy rozejdą się do domu, ale to co się osiągnie na boisku, to tego Mu nikt nie przyzna i nikt nie odbierze, oczywiście, że każde wyróżnienie łechce ego danego piłkarza i idzie w curriculum vitae, to fakt bezsprzeczny... ale skilla nie kupisz - cześć pieśni. Może kogoś obraziłem, ale nie mam najmniejszego zamiaru kajać się przed tą osobą, bowiem gdy ktoś pie.doli kocopoły, to od tego jest Pudelek, a nie najlepsza strona w sieci!
4
Kierwa, to jest tak, jak się pisze i nie czyta się tego, co się płodzi - analfabetyzm wtórny, dlatego sry * jedne z najdziwniejszych MŚ! Jak nazywa się pedał co nie pisze i nie czyta? ANALfabeta, ot co!
12
Szczerze mówiąc to jedne z najdziwniejsze MŚ jakie mi dane było oglądać, Squadra Azzurra ledwo co wyszła z grupy /z dupy, człek się śmiał z Kamerunu, przecie naprawdę wówczas to pachniało egzotyką i to nazwisko jakże pasujące do życia w ówczesnej Polsce czyli M'bida, przecie był Stan Wojenny. Squadra Azzurra wyszła z grupy i każdy myślał że jest skazana na pożarcie, a tu nieprawdopodobna eksplozja formy Rossiego i ten niezapomniany hat-trick w meczorze przeciwko reprze Canarinhos, zresztą Nam - Polakom - Paolo również zapakował dublecik w meczorze półfinałowym, jakże chamskie wejście Schumachera w Battistona, po którym to wejściu Battiston miał wstrząśnienie mózgu, wybite zęby czy połamane żebra, co ciekawe, ale Schumacher nie zobaczył nawet żółtka, Les Blues prowadzili w dogrywce już 3:1, ale na placu boju pojawił się Rummennige, po czym jeb i brameczka oraz przewrotka w wykonaniu Allofsa, ależ człek był wówczas na totalnym podkurwieniu, ale za to Squadra Azzurra orżnęła na SB Niemiaszków i ta jakże slynna cieszynka Tardelliego, oczywicha że królem strzelców został Rossi, również pamiętam brutalny faul Dieguito na Batiście na Camp Nou, a przecie Dieguito tyle co podpisał kontrakt z Barçą, kapitalny strzał Szarmacha, po którym to strzale piłka odbiła się od słupka czy cudowny strzał z rzutu wolnego Kupcewicza w meczorze o trzecie miejsce przeciwko reprze Les Blues, oczywicha że nie można zapomnieć o fantastico-bombastico hat-tricku w wykonaniu Zibiego w meczorze na Camp Nou przeciwko reprze Czerwonym Diabłom, jest co wspominać :)