Dr_Cabasisi
Dołączył/a: marzec 2016
Poznań
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jazda z prześcieradłami. Serio należy im się srogie wpier&@:. za te szwindle dzięki którym wygrywali te LM kilka razy z rzędu.
0
@michasfcb89 Jeśli się modlisz do Boga o nazwie "Brukowy news=prawda objawiona" to tak wysłuchane zostały te modły xD zaś amigosami to jesteś Ty i cała reszta, którzy tego typu newsy przyjmują jako fakty :)
1
Bawi mnie to jaki - wśród zadufanych kibiców united - był wysryw, zachwyt i podnieta nad genialnym (przywracającym świetność) E.T.Haagiem. Dosłownie już mu tytuł szlachecki nadawali xD
0
@Malibu pamiętam, że wygrał LM i był MVP mundialu - mimo to mnie nie przekonywał jego wybór :D W każdym razie tak zagłosowano i przełknąłem to jakoś.
Btw. Skoro Luka dostał ZP to Iniesta winien ją swojego czasu również otrzymać.
0
@Malibu Erling (z całym szacunkiem do niego bo to bestia) może stawać na głowie ale nie dostanie ZP bo zasadniczo w roku mundialowym liczy się postawa na tym turnieju (który odbywa raz na 4 lata). Swojego czasu Modric dostał ZP a jego Chorwacja nawet nie wygrała mundialu.
0
@Tridente2015 powrót Leo może tylko polepszyć naszą sytuację finansową i nie będę tutaj argumentował dlaczego (bo to oczywiste z punktu widzenia marketingowego). Leo będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. Jedyna kwestia do dogadania do zarobki. Skoro było nas stać na sprowadzenie Ferrana, Lewego i kilku innych i zaoferowanie im dobrych zarobków to nie widzę przeszkód aby Leo otrzymał godny kontrakt.
I co masz na myśli pisząc "nie za wszelką cenę"? Jeżeli troszczysz się o finanse i losy naszego klubu to powinieneś chcieć Leo z powrotem i to w pewnym sensie za wszelka cenę właśnie!
0
@Gaz Madonno, cóż za potwór - aż się łezka w oku zakręciła.
0
@barteq No to trzeba się zastanowić za co oni dostają takie pensje. Nie umiesz dośrodkować w pole karne to wyjazd, albo dostajesz pensję na poziomie Ekstraklasy i tyle.
0
@norbi77 koleś od dzieciaka gra w piłkę nożną, od jakiegoś czasu na profesjonalnym poziomie. Czeka na swoją szansę i ją dostaje. Nie mówię, że ma od razu dryblować 2,3 przeciwników i ładować siatę, ale gdy dostaje piłkę na 30/40 metrze, przy stałym fragmencie gry, to ma czas żeby odsapnąć, zastanowić się - w takim przypadku jako kibic mam prawo wymagać, aby ta piłka wleciała chociaż poprawnie w pole karne, ot tak podręcznikowo.
1
Torre, dwa wolne i dwa razy za mocno zagrał. Macie swoich młodych. 3/4 Larambli by lepiej dośrodkowało w takiej sytuacji xD
1
@ikar34 Jako kibic Barcy życzę sobie abyś usunął konto i nigdy tutaj nie wracał. Elo.
0
@Ying Wszystko, przecie jak on przyjdzie to wstrzyma rozwój młodzików w Juvenil B.
0
Nie ma miejsca dla Leo, zabierze miejsce młodym, będzie tylko dreptał. Lepiej, żeby Gavi się rozwijał a przy Leo tylko przygaśnie. Tak samo stałe fragmenty gry, lepiej żeby młodzi się uczyli a nie oddawali piłki Leo..
1
Te mecze o 16:15 powinny być zakazane. Mam wrażenie, że naszym słońce przeszkadza :(
1
@pt9 chłopie, jak można nie prognozować poprawy gry z Messim w roli rozgrywajacego? Toż to gwarant poprawy gry xD Twoja przypierdolka o to, że niby Leo nie biegający jest przyczyną braku sukcesów jest tak nieuzasadniona, że aż trudno z tym dyskutować. To ile okazji zmarnowali koledzy z drużyny po podaniach otwierających Leo - było główną przyczyną braku sukcesów we wspomnianym przez Ciebie okresie. Kolego otwórz oczy.
1
@Hrzan długo nie trzeba było czekać, Coutinho?
1
@pyra92 te argumenty przeciwników powrotu Messiego są już tak niedorzeczne, że aż śmieszne. Guardiola kiedyś powiedział, że gdziekolwiek nie ustawisz Leo (z wyjątkiem bramki) to będzie najlepszy. Trudno się z tym nie zgodzić.
0
@Azi Trochę więcej wyobraźni i wiary mój kolego i będziesz po tej samej stronie co ja. On wróci. To się musi stać. To jest romantyczne i bardzo oczekiwane marketingowo, co oznacza, że Leo zejdzie z wynagrodzenia a będzie zarabiał na innych odpowiednio ujętych klauzulach w umowie ;)
0
@Murazor no i Leo będzie pressował ale na jednej połowie boiska. Mi to odpowiada. Ty dalej żyj w swojej urojonej rzeczywistości.
0
@Azi poszukaj w necie i się skontaktuj. Co mi imputujesz? Leo sportowo i marketingowo to jest złoto dla nas.
0
@tomek8756 Dudek mógłby mieć mój szacunek. Ale nie ma. Bo się sprzedaje za clickbajty.
0
@Survier obyś tak mocno kibicował Blaugranie, jak bardzo zwracasz uwagę na pressing.
0
@Azi Putin przelał kabzę za marzec 2023?
0
Jeśli Leo wróci, to w przyszłym sezonie ( i kilku kolejnych) będzie istny kogel mogel, z pysznym kakaowym posmakiem. ;)
0
Ancelotti żujący nerwowo kit w 95' - tak jak mówiłem. Ten kit można żuć w Madrycie, Katalonia preferuje inne potrawy;) VeB!!!!
0
@Damiain i nie aż tak daleko:
0
@Damiain Dokładnie, warrior-nie znaczy kapitan, ale ktoś tam kilka postów niżej już Gaviego kapitanem mianował za waleczność.
0
@Zoker Każdy człowiek powinien poczekać z ostatecznym osądem do czasu prawomocnego wyroku wydanego przez niezależny i niezawisły sąd. Zobacz co robi Prokuratura w naszym kraju pod wodzą ministra Z, mogą sypać z rękawa aktami oskarżenia na prawo i lewo, ale czy to oznacza, że ja mam się z nimi zgadzać?
Przykład: Ktoś kogoś potrąci, zupełnie nieszczęśliwy wypadek. Media piszą artykuły, że to było morderstwo bo ofiara znała się ze sprawcą i miała motyw. Czy ja na tej podstawie mam uważać tego człowieka za mordercę?
Hejt będzie się pojawiał, owszem. Ale mnie jako człowieka roztropnego będzie on zawsze dziwił. W szczególności, że w wielu przypadkach nie mamy do czynienia z hejtem a z publicznym mówieniem nieprawdy, czyli kłamstwem i oszczerstwem.
5
@Zoker No domyślam się, ale to głównie nagonka medialna na nas, do tego nie ma żadnego prawomocnego wyroku stwierdzającego popełnienie przestępstwa korupcji, a ludzie już ferują wyroki.
Mnie to dziwi i nigdy nie przestanie dziwić, pod tym względem, że w obecnych czasach łatwo jest zniszczyć komuś życie, reputację, dobre imię - samym tylko oskarżaniem. Nam przypisuje się łatkę korupcji, podczas, gdy piłkarze zostawiają krew, pot i łzy na boisku. I to nie jest fair. Mieszanie sportu z polityką nie jest fair.
Będę bronił naszej szatni oraz klubu, bo nagonka jest nieproporcjonalna w stosunku do wywołanej afery. Jestem pewien, że Barca z tego wyjdzie jeszcze silniejsza.
2
@Kessie podobne rzeczy robił np. Eric Abidal, a nikt z tego tytułu nie piastował go od razu kapitanem.