4

Lewy w przerwie przebrał się za Raphinię i zdaje się, że Polak uratował nam 3 punkty!

0

Selfie Busquest! :D

2

Brakuje nam playmakera z prawdziwego zdarzenia.

0

Dobra dobra, Pique popełnił błędy i można wieszać na nim psy, ale Dembele też w kilku sytuacjach intelektem się nie popisał. Gdyby zagrał mądrze i podałby w tej akcji co dostał lagę to byśmy mogli to wygrać. Nasza obrona to jakiś żart. Brakuje też kogoś kto ma przegląd pola i gra piłki w tempo. Leooo błagam wracaj bo Lewy nie ma z kim grać.

Jest jeszcze nadzieja! VeB!

1

Oczywiście, że nie było karnego, zanurkował.

4

@kuz Apropo drabinki to pisząc o wymaganiach Leo, sam ich nie znając, brzmisz jakbyś z niej spadł :D

3

Na samą myśl serce się raduje bo Leoś to piłkarz, który jest wyjątkowy pod każdym względem. On jeszcze przez wiele lat będzie robił różnicę, szczególnie z uwagi na jego niesamowity przegląd pola, wykończenie, stałe fragmenty gry i DNA Barcelony, które płynie w jego żyłach.

Przede wszystkim pod względem sportowym powrót króla dałby nam wiele. Często brakuje nam piłki otwierającej drogę do bramki, odpowiednio wykonanego stałego fragmentu gry, zagrania w tempo, magii w środku pola i przed polem bramkowym przeciwnika. Leo to gwarancja tego wszystkiego.

Wspólna gra Leo z Lewym to mógłby być osobny rozdział w historii Barcelony, czego sobie i całemu Barcelonismo życzę z całego serca! VeB!

3

Oby czym prędzej wrócił. Tylko ślepiec nie dostrzega, że Leo da nam jeszcze wiele wiele radości, szczególnie, że po powrocie na pewno pojawi się u niego głód gry. Zobaczyć w jednym składzie Lewego i Leo to byłoby coś!

0

@Kimirionum Dokładnie, przegląd pola Leo i jego stałe fragmenty gry dziś mogłyby zrobić różnicę.

1

@Greenalley Hahah, tak tak, to wszystko wina Bartka. xD To również on wymyślił pandemię i wprowadził obostrzenia, sprzedał Messiego i w ogóle. Laporcie trzeba wybudować pomnik bo uratował Barcelonę ze swoim wspaniałym planem odbudowy xD

0

@Kuczek powiedz mi kogo będzie blokował Leo i uzasadnij dlaczego? Nie uważasz, że gdyby Leo miał zaszkodzić to Xavi by go nie chciał?

1

@Feniks_37 Na szczęście należysz do mniejszości. Większość fanów Barcy chce widzieć Leo ponownie w naszej koszulce i tak się właśnie stanie. Jest nam potrzebny nie tylko ze sportowego punktu widzenia, ale o tym już było mówione i to nie raz. Argumenty, że będzie kogoś blokował albo, że gra będzie ustawiana pod niego są tak absurdalne, że świadczą tylko o ich autorach (jak również świadczą o braku szacunku do Xaviego). Ten chłop ma tak genialny przegląd pola i wykończenie, że przyda nam się jeszcze na kilka sezonów.

1

@Emhyr również mam taką nadzieję, graniczącą z wewnętrznym przekonaniem, że Leo od przyszłego sezonu wróci do nas i będzie zagrywał bajeczne piłki do Robercika;)

1

@Hazok87 dobra już wiem, że jesteś zwykłym trolem, bez odbioru.

1

@Hazok87 widzę, że reprezentujesz myśl szkoleniową na poziomie Franka Smudy. Ten człapak to dalej GOAT i każdy kto oglądał go w paryskiej koszulce wie o czym mówię. Jeżeli nie rozumiesz, że we współczesnym futbolu, niektórzy piłkarze mogą spokojnie grać do 40tki to znaczy, że nie mamy po co w ogóle rozmawiać. Nie odmłodzę Twoich poglądów xD

9

Dobrze prawi na temat tego, że klub popełnił ogromy błąd pozwalając Leo odejść. Laporta to zwykły kłamca i tyle. Najpierw wydymał Leo, a później Rudego, i ogólnie całe bercelonismo.

2

@AllBundy Twój komentarz to nieporozumienie. On kreował tyle sytuacji bramkowych, że słusznie jest na tej liście.

3

@DaPidejpi crack, im szybciej do nas wróci tym lepiej.

0

@Maysterme Haha, polityk, który pchał się na stołek a nie znał sytuacji finansowej klubu? xD on dobrze wiedział jak jest, ma od tego ludzi, doradców finansowych, ekspertów itd. Po prostu za poprzedniej kadencji trafił mu się Leo i dzięki niemu i pozostałym przedstawicielom złotego pokolenia La Masii udało mu się zapisać na kartach historii. Ostatnie wybory wygrał głównie dzięki obietnicy zatrzymania Messiego. Nie dotrzymał słowa, więc powinien podać się do dymisji. Tyle.

4

Koeman ma rację. Przełomowe było odejście Leo. Tak samo przełomowy może być jego powrót. Ja go szanuje bo on jest prawdziwym cule i jest legendą klubu, do tego z szacunkiem wypowiada się o klubie, mimo iż nie miał lekko.

4

@PatrychoO Ja tam uważam, że Leo nadal jest najlepszy. To, że nie robi w PSG liczb takich w jak w Barcelonie nie przesądza o tym, że się "skończył". Zresztą, Leo jeszcze o sobie przypomni ;)

0

W takich meczach jak ten wczorajszy i kilka ostatnich wychodzi brak cracka, który w pojedynkę rozmontowywał obronę przeciwnika, genialnie asystował, ładował siaty ze stałych fragmentów gry, nadawał rytm naszej grze. Wiecie o kim mowa?

0

No, beka z takich analityków xD Ci ludzie nie rozumieją, że piłkarz będący w rytmie meczowym zazwyczaj gra o wiele lepiej niż ten co dłużej odpoczywa. Ale to zbyt trudne do zrozumienia.

0

@siwyfanbarcy Piszesz o tym, że Messi jest u schyłku kariery, a tymczasem Lewy jest od niego o rok młodszy xD Te Wasze argumenty: że Leo to niech sobie skończy karierę gdzie indziej, albo niech zagra mecz pożegnalny na CN i wygra MŚ i zawiesi buty na kołku - są totalnie słabe, żeby nie powiedzieć, że są wyrazem braku szacunku do atomowej pchły.

Ja uważam wręcz przeciwnie, tzn. że powrót Leo dałby nam o wiele więcej niż kupno Lewego. Leo jest o wiele bardziej uniwersalnym piłkarzem, który jeszcze przez wiele lat będzie robił różnicę. Lewy, podobnie jak cr7 swoją grę opiera głównie na motoryce, która właśnie w wiekiem będzie coraz słabsza.

Również kieruje pozdrowienia do inteligentnych i merytorycznych fanów. A Tobie kolego polecam pisać właśnie raz na rok, bo takie bardzo merytoryczne analizy i tak nic nie wnoszą.

0

@Transu96 polać mu!

1

@PatrykBarca Nie nazywaj 33 letniego mężczyzny dziadkiem kolego. Zdaje się, że nie rozumiesz rzeczywistości. Lewy to atleta, który zjada dwudziestolatków pod każdym względem. I przez najbliższe 3 lata to będzie absolutny top.

2

Lewy i jeszcze tylko LEO i jazda z ku#@#@

1

@macio_944 Ale to JEST przekocur :)

0

@Ali3231 a może odwdzięczysz mu się osobiście? XD

1

@wyrek A Wy @The_Man oczywiście, zwróciliście uwagę na jeden fragment mojej wypowiedzi a nie na całokształt sytuacji.

Ja po prostu Laporcie nie wierzę, choć mam świadomość, że tutaj jest masa jego zwolenników (tych lubiących efekt miotły).

Osobiście należę do tych fanów FCB, którym bliskie jest motto: mes que un club. Dla mnie klub (a konkretnie Laporta) naruszył wartości wyrażone w tym motto, i to właśnie w relacjach z Messim. W mojej ocenie odcięcie Leo w tym stylu od CN było błędne zarówno ze sportowego jak i marketingowego punktu widzenia. Już pomijam fakt, że Laporta zaniedbał sprawę przedłużenia jego kontraktu (albo jak się okazuje, zaplanował to).

Od Was głębszej oceny i analizy się nie spodziewam (tylko właśnie takie pyskówki: biedny Leo, dreptacz, chciwy krasnal itd.) bo na tej stronie niewielu użytkowników patrzy na dane sprawy wokół barcelonismo w wyważony sposób. Sposób wyrażania poglądów przez niektórych to istne zoo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?