0

@Marcelinho99 No proszę wytłumacz mi bo ja nie wiem?

0

@sokot Casemiro miał szansę strzelić bramkę i się ośmieszyć. Szkoda, że zmarnował XD

0

@Benz Każdy strzelony karny to dobrze wykonany karny. To, że miałeś kupę w majtach i chciałbyś żeby Lewy strzelał zawsze w przeciwny róg względem ruchu bramkarza to Twoja sprawa, Twój problem, żyj z tym.

0

@Chudini123 Oczywiście, że zarówno ze sportowego jak i marketingowego punktu widzenia to byłaby bomba! To jojczenie o tym, że odbierze szansę młodym, czy że będzie człapał odbieram za przejaw braku ... ech, sam już nie wiem czego.

7

@Pawel13sz I to jest dobra plotka! ;)

0

@Limit_l3ss kiedy miałeś być fanem FCB a jesteś łykającym jak pelikan noobkiem, który wszystko co napiszą w internecie uznaje za prawdę, gdy tylko jest mu z taką informacją po drodze.

1

@Bogan ooooook, chodzi Ci o jakiś "tryb nocny" do robienia zdjęć? :D nigdy czegoś takiego nie używałem, więc nie wiem co to jest. Aparat ma flash i zdjęcia da się zrobić nocą, ale no - jak każdy smartfon - nie jest do tego dedykowany. Z tej recenzji co podesłałeś to jednoznacznie wynika, że moja ocena jest właśnie bardzo zbieżna, więc nie wiem o co Ci chodzi xD lepszego telefonu nie kupisz w tym rozmiarze za tą cenę. Nie pracuje dla Apple więc Cię nie będę przekonywał, sam najlepiej znasz swoje potrzeby, zrobisz jak uważasz. Pozdro.

edit. no mój powyższy post adresowany do typa;) po Twoim edit. już wiemy o co chodzi :D

0

@Antimadridista_WR nie wiem czy strasznie mały, dla mnie to idealny rozmiar, bardzo poręczny, mieści się w kieszeni (nie wystaje z niej wiec zmniejsza to ryzyko zgubienia) i przy tym nie uwiera w różne narządy. Nie każdy szuka telefonu o wielkich gabarytach (teraz wychodzą telefony ipody xD). Co do ekranu (i tych dwóch pasów) to tutaj również, każdemu według potrzeb. Mi to nie przeszkadza a oglądam filmiki, memy i inne.

@Bogan bateria trzyma tyle ile u większości smartfonów korzystających z różnych aplikacji w tle. Jeżeli masz tryb oszczędny to do kilku dni, jeśli zaś aktywnie korzystasz z różnych aplikacji to od 24 do 48h. Dla mnie ładowanie telefonu raz dziennie (rano czy wieczorem) to już nawyk i przy wyborze telefonu nie kieruje się tym, że bateria ma mi trzymać kilka dni (bo wiem, że aktywnie siedzę na nim po kilka h dziennie). Na rynku jest niewiele telefonów, którym bateria trzyma więcej niż 1/2 dni przy aktywnym korzystaniu z aplikacji. A co do trybu nocnego to mnie rozbawiłeś. Oczywiście, że ma takie opcje. Ten telefon jest obsługiwany przez najnowszego iOS więc ma mnóstwo narzędzi organizacyjnych i różnych trybów, tak jak w każdym najnowszym iphone. Dodam, że upadł mi już wiele razy, wpadł do wanny z wodą i śmiga bez zastrzeżeń. Najważniejsze, że jest mega stabilny i super szybki bo ma najnowszy procesor apple.

0

@ŁukaszNidzica zdecydowanie iphone SE 2022, atuty to: cena i rozmiar 4'7' telefonu, świetne wykonanie i stabilność systemu. Najlepszy telefon w swoim rozmiarze na rynku. Silnik najnowszych iphone'ów a telefon nie leży jak kloc w kieszeni, marynarce. Polecam!

0

@dariooo weź mi tutaj z wiekiem nie wjeżdżaj bo to strasznie słabe jest i Ciebie wrzuca do wora z „małolatami”. Napisałeś, że musiałby grać za dolara i dałeś do zrozumienia, że jest materialistą bo wybiera kasę ponad miłość do klubu. Iście łajdacki argument, bo Leo już raz chciał pensje o polowe obniżyć choć za grę należą mu się pieniądze i to takie które powinien zarabiać najlepszy piłkarz świata. Z tą swoją miłością do klubu to nieźle odleciałeś. Podważając jego miłość do Barcy obnażasz swój brak wiedzy i uprzedzenia w temacie.

0

@dariooo Twoje komentarze w kontekście powrotu Leo są na najniższym poziomie merytorycznym. Leo Ci nie zamknął jadaczki podczas mundialu? Dziwne.

1

@xavi890 dco Wy macie z tym "dreptaniem", "chodzeniem", "siedzeniem"? XD przecież on już milion razy udowodnił, że jego inteligencja boiskowa pozwala mu na taki styl gry i mimo to jest najlepszy na boisku :D Leo jako rozgrywający w Barcelonie? Nie ma lepszych opcji.

0

Te bilety bez gwarancji miejsca siedzącego w PKP IC to jakaś kpina. Głównie chodzi o to, że cena takiego biletu odpowiada cenie biletu z miejscówką. Tymczasem, na transie Wawa-Poznań, przesiadam się po raz 6. Niesmak pozostaje.

0

@Oskar00 no tak lecieć na uczelnie i do roboty żeby rozsiać chorobę na innych ludzi, bardzo mądre.

0

@fanbofan Hipokryzja to bagatelizowanie i zamiatanie pod dywan problemów związanych z ekologią, klimatem i energią na tym świecie.

0

@Michu94 bo tam włazisz żeby połechtać swoje ego. Ty i reszta pseudo fanów, którzy wyzywają Xaviego od wuefisty.

0

@ikar34 Kolejny la ramblowicz, który remedium na problemy Barcy dopatruje się w zmianie trenera xD Xavi był mega inteligentnym piłkarzem i z pewnością jest dobrym trenerem. Nazywanie go wuefistą świadczy tylko o autorze tego posta.

0

@arasz1819 No tak futbol ewoluował tak bardzo, że Busi już "nie pasuje". A może po prostu niektórzy tutaj szukają kozła ofiarnego bo przyzwyczaili się do zwycięstw i dominacji i nie mogą znieść kilku lat posuchy? Owszem Busiemu zdarzają się słabsze występy ale nadal trzyma on poziom dla większości DM'ów nieosiągalny. Tylko ślepcy tego nie dostrzegają.

1

@KlonaZepan bez przesady, może i gra słabiej niż za najlepszych lat ale nadal trzyma poziom dla większości DM’ów nieosiągalny. Twój komentarz to emocjonalny ściek. Nie to ze jestem za tym aby został ale szanuje typa i wyrażam wyważone poglądy.

2

@PatrychoO oszukał wszystkich dookoła, wykorzystał wizerunek Leo do kampanii a teraz rżnie głupa.

1

@Objectivo też mnie irytuje to robienie farmerów z ligi francuskiej lub niemieckiej i marginalizowanie rywalizacji, która ma miejsce w tych ligach. Skoro te ligi są takie słabe to dlaczego od zawsze największe gwiazdy są skupowane właśnie z klubów francuskich czy niemieckich? Poza tym Niemcy i Francja mają mega silne reprezentacje, również dzięki temu, że w tych ligach jest wysoki poziom. Nie ma żadnej przepaści pomiędzy ligą hiszpańską a ligą francuską. Są różnice, owszem liga francuska jest słabsza, ale kolosalnej różnicy poziomów tutaj nie ma.

1

@El Madridista. Ciężko powiedzieć bo zazwyczaj szukam jakiegoś anglojęzycznego streamingu. Tak też było podczas mundialu. Aczkolwiek finał oglądałem za pośrednictwem TVP i muszę przyznać, że Darek dał radę. Nie widzę potrzeby aby odpuszczał w swojej pasji i kończył pracę w roli komentatora. Wielu ludzi go uwielbia i jeśli czuje się na siłach to powinien kontynuować.

0

@sopelinho Trochę racji jest w Twoim poście, ale nie jest on kwintesencją prawdy w tym temacie. Tutaj nie chodzi głównie o kasę bo Leo mógłby w lipcu przejść za darmo, a pensję mógłby dostosować do warunków klubowych. Dobrze znamy Leo i wiemy, że pieniądze i sukcesy indywidualne nie są w jego życiu najważniejsze. On szczególnie szanuje takie wartości jak: dom, rodzina, przyjaźń - a wszystko to ma w Barcelonie. Problemem nie jest jego ewentualny przyszły kontrakt lecz projekt sportowy, decyzje polityczne w zarządzie FCB i z pewnością wydarzenia, które w rezultacie doprowadziły do tego, że musiał odejść. Leo jest bardzo wrażliwym człowiekiem i z pewnością trudno było mu się pogodzić z koniecznością przeprowadzki do Paryża (głównie ze względu na rodzinę, której było dobrze na przedmieściach Barcelony). Teraz, po ponad roku w Paryżu i wygranej w mundialu jego punkt widzenia mógł ulec zmianie. Z pewnością swoją cegiełkę dołożyli wszyscy Ci ze świata Barcelonismo, którzy w niego zwątpili, skazali go na porażkę i pisali o zawieszeniu butów na kołku. W Paryżu został przyjęty jak należy, z klasą, jak GOAT. Od nas odchodził jak zbity pies.

Mimo to nadal wierzę, że wróci, bo ten człowiek kocha wyzwania. A takim z pewnością będzie przywrócenie Barcy na właściwe tory. Zresztą sytuacja Barcy przypomina trochę tą w której była Argentyna przed CA, a to pod względem przebudowy, potrzeby zgrania, zbudowania tożsamości.

0

@Piotr,1985 a co skoków Adama Małysza z rodzinką nie oglądałeś? :D

0

@Kszysiek7 a gdzie masz oficjalkę, że przedłużył kontrakt z PSG?

6

Rzekome porozumienie słowne, a ludzie tutaj już lamentują, inni zaś cieszą się bo Leo przez ewentualny kolejny rok nie będzie hamował rozwoju młodych :D

A więc drodzy laramblowicze przyjmijcie do wiadomości, że saga z kontraktem Messiego dopiero się zaczęła i będzie jeszcze trwała co najmniej przez kilka tygodni/miesięcy - bo media muszą mieć z czegoś pożywkę.

0

@Faro miał dobry sezon, po prostu nie grał w prawie połowie meczów, miał COVID, kontuzje, długą aklimatyzację - sprawdź sobie. Zaś w meczach w których grał jego gra wyglądała co najmniej dobrze.

3

Też mi się nie podobają te nagłówki "Ostatni mundial Messiego" podczas, gdy on jednoznacznie nie zamknął tego rozdziału, a po wygranym mundialu sam stwierdził, że chce się cieszyć grą jako mistrz.

Jego obecność na kolejnym mundialu byłaby pięknym obrazkiem. Tym piękniejszym jeżeli zostałby powołany jako piłkarz FC Barcelony;))

1

@hayek Messi to osoba publiczna, mundial był wydarzeniem publicznym, Leo jest legendą klubu, a publikowane przez FCB zdjęcia nie naruszają jego wizerunku. Nie widzę żadnego problemu.

1

@LS na geriatrii to powinni (nie obrażając pacjentów) umieszczać ludzi takich jak Ty. Tam mógłbyś powtarzać w kółko te dyrdymały o Leo Messim i innych, którzy w Twojej opinii są za starzy by grać na najwyższym poziomie. Serio myślałem, że Leo wczoraj zamknął g3by wszystkim tym, którzy wróżyli mu koniec kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?