5

Ciekawostka.
W tym sezonie Ligi Mistrzów trio MSN na wyjazdach zdobyło już 13 goli, zaś na Camp Nou... 5.

0

Suarez 11 goli w ostatnich 11 meczach - Messi 8 goli w ostatnich 11 meczach.
Suarez>Messi xD

0

Nie ważne xD (15 zn)

0

Ale do klasyfikacji króla strzelców LM liczą się gole z 4. rundy eliminacji, fazy grupowej i pucharowej. A o ile się nie mylę Legia nie grała w 4 rundzie?

3

Czegoś chyba nie ogarniam, bo Suarez ma 4?

8

Data urodzenia: 14.09.2000
Barcelonie kibicuję od: 2004r

To mówi wszystko... xD

0

87

0

Jeżeli obaj są w najwyższej formie, to wg mnie Neymar jest na pierwszym miejscu (obecnie Ney jest w lekkim dołku - chyba z niego wychodzi - ale w tym konkretnym momencie oczywiscie Griezmann jest lepszy) ale można mieć swoje zdanie oczywiście :)

0

Atletico ma farta że ma Griezmanna - to już jest przekot, a będzie jeszcze lepszy. Wg mnie to po Neymarze najlepszy piłkarz w wieku do 23-24 lat.

1

Dobrze się broni? Dobrze się broni, drużyna która dopuści do 1-2 sytuacji na gola dla rywali przez cały mecz. W samej pierwszej połowie Real miał już z 5 setek.

5

Ej, dlaczego ja widzę to pierwszy raz? Że też nikt na to nie wpadł jakoś wcześniej, tak idealnie pasuje do jego nazwiska i gry :P

0

Ter Stegen, Adriano, Pique, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, MSN.
Jak się pomylę w więcej niż jednym nazwisku to się bardzo zdziwię.

1

E no to nic strasznego, jak sie idzie na kierunek, który ci na prawdę pasuje i się przykładasz do nauki i masz troche talentu - wszystko da sie zrobic :P

0

Ja już na studiach jestem, ale niech bedzie ze powodzenia na sesji :P Więc dziękuje :)

2

Moda na używanie słowa gimbus pojawiła sie (o ile się nie mylę) we wrześniu/październiku/listopadzie 3 lata temu, jak byłem w pierwszej klasie liceum.
Doprawdy komicznie brzmiało pogardliwe "gimbus" w ustach moich kolegów, którzy gimnazjum skończyli 3-4 miesiące wcześniej xD

1

Na pewno ma conajmniej 2 rzuty wole w LM, strzelił też Realowi w SPH, no i z Argentyną strzelił jeżeli się nie mylę 4 rzuty wolne (MŚ, dwa razy w 12/13 i jeszcze chyba w 10/11). Zatem razem powinien mieć coś koło 21 może max. 23.

5

Liczyłem dzisiaj - 14 ma :)

2

Kurde nawet nie przypuszczałem że to Messi tak zagrał. Jakby na to nie patrzeć nas wtedy uratował - na prawdę myślę, że gdyby go Enrique wystawił na prawej/lewej obronie to też by był najlepszy na świecie.

0

A czy to on sam sie desygnuje do jedenastki? Gra bo Enrique tak chce...

1

Hmmm jakiś rok temu stwierdziłem, że się nie da czytać tych pojazdów na Xaviego, w co drugim komentarzu i co gorsza, za niedługo dotknie to też Iniestę. No nie spodziewałem się, że tak szybko się to stanie, ale to jest niesamowite jak legenda klubu przez rok słabej gry może stracić jakikolwiek szacunek kibiców.
Zobaczymy za 4-5 lat, jak Messi się stanie ogórem, gównem, "żałosnym piłkarzem, który zgarnia 40 baniek rocznie za spacerowanie" i nie zasługuje na grę w Barcelonie. Takich mamy kibiców, że każdą legendę na starość potrafią zrównać ze zwykłą szmatą.

Nie mówię, że mamy się radować z tego jak gra Iniesta, ale ludzie tu zapomnieli o szacunku. Zapomnieli, że Xavi, Iniesta, Messi, czy Alves to już legendy tego klubu. I wycierają swoje spienione od gniewu mordy w tych herosów.

1

Nie wiem czy coś ze mną nie tak, ale ja przynajmniej zapamiętałem to, że Neymar od 38 minuty w zasadzie nie zrobił kompletnie nic i był totalnie niewidoczny. Może się mylę, ale w pewnym momencie zgasł i już nie było sensu go trzymać na boisku.

1

Gramy na prawdę dobrze. Zaskakuje Neymar - świetnie się czuje na boisku, udany drybling, asysta, dobra gra ! :D

0

Jeżeli tam nie było karnego to kończymy dyskusję (tylko odpowiem na twój ostatni komentarz bo dalej nie mam ochoty gadać z kimś na takim poziomie i tak zaślepionym).
Chłopie ile ty masz lat? Wszystkie twoje argumenty są w stylu "w innych sytuacjach nie gwizdali, a tamtemu nie gwizdnęli, a tamtemu nie anulowali". Zastanów się czy prezentujesz odpowiedni poziom by zaśmiecać (całkiem niezłe jak dla mnie) strony w necie - bo jak dla mnie zdecydowanie nie. Jak zmądrzejesz, to zacznij pisać komentarze, a teraz najlepiej sobie to daruj.
Butelką w głowę Messiego nie rzucił sędzia, to raz. Dwa - sędzia popełnił błąd, komisja też popełniła błąd. Błędy się ZDARZAJĄ. Ale skoro się zdarzyły, to kuźwa dlaczego mamy je powielać?

Kiedy ty się nauczysz myśleć ? Kiedy się nauczysz, że prawo trzeba respektować... a dobra w zasadzie nie wiem po co to piszę, do pewnego poziomu intelektualnego i tak nie przemówię. Bez odbioru.

1

Oczywiście, że byłby taki sam. A ty cały czas nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Skoro Ronaldo nie symulował, a karny byłby tu poprawną decyzją, to do jasnej cholery dlaczego mają mu tej kary nie anulować? Bo kiedyś popełnili błąd? To jak następnym razem ktoś z Barcelony dostanie nieprawidłowe żółtko, to mają mu też nie anulować, bo "nie anulowali wtedy Ronaldo"?
Kurde na prawdę wierzysz w te wszystkie spiski? Ronaldo dostał 5 żółtych kartek w tym sezonie. Ile z nich anulowano? Wszystkie 5?

4

Szkoda, że na prawej obronie mamy poza Alvesem dwa pachołki, bo w przeciwnym wypadku Dani móglby być jakimś lekarstwem na naszą bezradność w pomocy. Co jak co, ale on sobie potrafi radzić w środku pola - i długą piłkę zagrać i prostopadłe podanie. Zresztą - im bliżej środka boiska gra - tym gra lepiej. Przyklejony do linii końcowej to tylko Messi (i Neymar w formie) potrafią coś zrobić ciekawego.
No ale że strach Montoyę czy Douglasa wystawić (Adriano też bez formy) to Alves musi grać na PO, a w pomocy posucha.

4

Ja się nie pytałem o tamtą sytuację, tylko o tą konkretną. Czekam na jasny argument, dlaczego w tej konkretnej sytuacji, mają nie anulować kartki Ronaldo.
Bo wg twojej logiki nie można skazać żadnego przestępcy, bo istnieją na świecie kryminaliści, którzy pozostają na wolności (bo ich nie ujęto) więc dlaczego mamy ukarać tego, a tamten pozostaje bezkarny?

3

Ogólnie jest większa szansa, że Messi się "sam wyłączy" (czyt. słabsza forma, albo nie swój dzień) niż to że go "ktoś" wyłączy. Leo w formie nie sposób wyłączyć z gry - jest na to za dobry. Wystarczy popatrzeć na klasyki z 10/11 i 11/12. Co z tego że Mourinho robił podwójne zasieki na Leo, jak ten potrafił kilkukrotnie minąć 3-4-5 piłkarzy Realu (słynny gol na SB w 1/2 LM, albo asysta do Alexisa również na SB w 3-1). Ale gdy Messi ma słabszy dzień to już nic nie poradzisz i cała Barca cierpi. Kiedyś nie aż tak bardzo jak dziś - wtedy mieliśmy Iniestę i Xaviego, a w ataku Pedro i Villę (jeszcze wcześniej Eto'o czy nawet nieszczesnego Zlatana) którzy po otrzymaniu kilku dobrych piłek po prostu musieli trafić. Teraz jak Messi nie ma formy to nie ma dobrych piłek. No chyba że gramy z ogórasami to Rakitić potrafi coś zaczarować, a od czasu do czasu Alves stwierdzi, że pomoc jest tak żałosna, że sam coś zrobi - i to też daje jakieś efekty.

2

Ja już nie liczę tak szczerze na przebudzenie pomocy w tym sezonie :P Liczę, że Xavi da nam jeszcze sporo w meczach ligowych, że Rakitić rzuci od czasu do czasu jakieś dobre podanie, a Iniesta zepnie się na najważniejsze mecze (jak to miał w tym sezonie w zwyczaju).
Tryplet jest w głowie Leo i nogach Neymara. Jeżeli Leo złapie ponownie formę do końca sezonu, a Neymar się cudownie odrodzi - przy tak solidnej obronie jaką mamy w tej chwili jest szansa na 3 tytuły. Jeżeli nie trypletu nie będzie, ale może się uda zdobyć ligę i puchar, bo niestety ale bez Neymara i Leo w formie w LM możemy nie dać rady - nawet jak przejdziemy PSG to potem czeka Real/Bayern itd.

2

Podaj jeden powód dla którego mieliby nie anulować tej kartki, skoro już istnieje procedura odwoławcza, której zadaniem jest anulowanie nieprawidłowych kartek.

3

Nie działa - piłem raz, a Barcelona dalej sie po mnie nie zgłosiła...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?