Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Posłuchaj tego komentatora to wtedy sie dowiesz co to znaczy szczytować przez 120 minut xD
http://www.rojadirecta.me/goto/mostomedia.com/mosto1.php
2
Rzucę taką statystykę ostatnich 13 meczów czołowej 3ki La Liga
Valencia 10 wygranych 2 remisy 1 porażka
Barcelona 10 wygranych 1 remis 2 porażki
Real 9 wygranych 1 remis 3 porażki
Jak Real przegra El Clasico (oby!) i Valencia wygra swój mecz (czyli będzie 4 pkt za Realem) to Królewscy mają przerąbane :P
1
Coś jak Schalke w 10/11, albo Lyon w 09/10 (wtedy Bayern w finale też mnie zaskoczył, bo był słaby jak barszcz) :P
2
No to jutro jak dobrze pójdzie to w 1/4 nie będzie żadnego angielskiego klubu :D
1
Ktoś orientuje się który mecz jest ciekawszy? Bo jeżeli Atletico postawiło autobus to już wole oglądać Monaco - Arsenal (bo przynajmniej autobus Monaco nie będzie tak zwarty :P)
3
Błąd logiczny - Messi nie pobija rekordów dubletem, tylko hat-trickiem, więc jeżeli strzeli Realowi to 3 :D
1
Jaki pocisk? Przecież Bendtner to największy gracz w historii, a te trofea Messiego ze zdjęcia tygodnia to może 1/100 jego dorobku. To więcej niż legenda - mój idol !
2
Styczeń 2013 - Copa del Rey na Santiago Bernabeu.
Wszyscy mówili o pogromie, skończyło się 1-1.
19
W ostatnich 9 kolejkach ligowych Messi strzelił 16 goli.
Ronaldo... 2.
PS. Tak wiem, że Ronaldo miał zawieszenie na 2 mecze.
1
Byłem w redakcji przez kilka dni to powiem co nieco na ten temat :P
W bazie danych są powpisywane wszystkie mecze na najbliższe xyz kolejek. W każdym meczu można edytować strzelców goli, kartki, wynik itd itp. Każda zmiana (np. wpisanie gola w 3 minucie na 1-0) ma odzwierciedlenie w tabeli - traktowane jest to tak, jakby mecz się skończył.
Ponieważ strona jest o Barcelonie i podczas meczów wszyscy redaktorzy siedzą tu cały czas i muszą być przygotowani na dodawanie newsów, podsumowania 1 połowy/meczu itd, to ktoś tam zmienia ten wynik w miarę na bieżąco, żeby po 1 połowie nie było sytuacji, że na banerze u góry widnieje 0-0 (bo komuś się nie chciało wpisać) a na prawdę jest 3-1.
No a chyba nie będziemy wymagać czegoś podobnego ze strony redakcji podczas meczów Realu - dodadzą w swoim czasie na pewno :)
5
Dzisiaj głowa i karny lewą :)
29
Messi w tym sezonie strzelił 24 gole lewą nogą, 15 goli prawą nogą, 4 głową.
Piłkarz kompletny :)
14
Zachowaj tego screena, bo uchwyciłeś ostatnie sekundy prowadzenia Ronaldo w pichichi w tym sezonie! :)
41
O Suareza bać się nie trzeba, bo w praktycznie od 7-8 meczów gra cały czas na wysokim poziomie - dzisiał był dziwny mecz, w którym nie szukał za bardzo gry, bo linie Eibaru były wyjątkowo blisko (za blisko btw) - kilka metrów od siebie - to dawało możliwość Messiemu grania piłką 25 metrów od bramki (prawidłowo postawiony autobus powinien mieć 2 linię na ok. 25 metrze, a nie na 20 jak Eibar). Luis miałem wrażenie jakby stwierdził "aaa... pierd*** to, bedę dzisiaj sepić" :P
2
Skurczybyk strzelił 7 goli w 3 meczach - jeszcze biorąc pod uwage fakt, że gra w Rayo, można przewidywać, że w przyszłym sezonie będzie grał w BPL :P
3
Jeżeli Real przegra z Levante, na co bym nie liczył :)
0
Alves. Gra w tym sezonie na prawdę dobrze, a miał okres w którym grał genialnie a i tak każdy po nim jedzie.
1
Z całym szacunkiem do Ronaldo, ale Messi jest bardziej regularny od CR.
Poza tym Messi w sezonie 11/12 miał po 27 kolejkach 30 goli. Teraz ma 32, a Ronaldo (po 26) ma 30. Oczywiście Ronaldo nie jest w stanie strzelić w najbliższych 12 kolejkach 20 (bądź 21 żeby pobić) goli, bo nie ma na to takiej formy. Ale wcale nie jest powiedziane, że Messi się nie zbliży do tego rekordu :)
1
Z City czy Realem Messi nie będzie sobie pozwalał na nieprzygotowane dryblingi, gdy za sobą nie ma kolegów z drużyny - chyba nie jest idiotą ;)
1
Z moich obliczeń wynika, że jak Messi utrzyma to tempo to strzeli 70 goli w 2015 roku. Nieźle :)
2
Dla mnie Roberto wywalczył sobie prawo do kolejnych meczów na DMie - bardzo fajny występ. Oczywiscie nie mówie tu o spotkaniu z City czy Realem, ale z jakimiś słabszymi zespołami jak najbardziej :)
8
Ronaldo, plan na jutro :
- wywalczyć dwa karne
4
Sporo osób tutaj pisze że Roberto gra beznadziejnie.
Totalnie nie ogarniam o co im chodzi - ludzie! On jest DM w tym meczu. Co ma robić? Dryblować jak Messi? Wg mnie gra nadspodziewanie dobrze, zwlaszcza jak na tą pozycję. Oczywiście rywal jest jaki jest, ale nie można sie do niczego przyczepić.
2
Eeee dlaczego Roberto miał rece schowane przed polem karnym?
W polu karnym oczywiscie, ale przed polem karnym? Po cholerę...
1
Bo miałem swoje podejrzenia (moja nauczycielka z liceum, której mega nie lubiłem - ona zresztą mnie też, bardzo podobna do niego też jest - zwłaszcza wyraz twarzy na tym zdjęciu ) :P
0
Jesteś może z Kielc? :P
1
Tak oczywiście - rzućmy legendę, jak ktoś uzna, że nie był genialny w każdym aspekcie to nie jest kibicem Barcelony.
Puyolowi daleko było do obrońcy idealnego - w swoim najlepszym okresie rzeczywiście był kapitalny, ale swoje braki tuszował lwim sercem i wielkim zaangażowaniem. Bynajmniej nie myśl, że próbuje podważać jego umiejętności (zanim zaczniesz wyskakiwać z tekstami "kojarzysz chłopa" zajrzyj może na listę moich ulubionych zawodników) ale Puyol z pewnością nie był idealny.
1
Pique tez na poczatku sezonu pokazywal jakie z niego drewno...:)
Nie ma obrońcy idealnego - kazdy ma swoje slabsze mecze i nawet jakbysmy mieli wszystkich tych stoperow w skladzie to zawsze zdarzalyby sie komus bledy. Kompany to dla mnie czolowka, a slabszy wystep z Barca tego nie przekresla.
5
Godin, Pepe, Ramos, Pique, Kompany, Silva, Boateng to dla mnie czołówka stoperów w tej chwili. Oczywiście każdy ma wachania formy i raz gra lepiej raz gorzej, ale ciężko spośród nich wybrać jakies "top3" :p
0
To chyba była najwyższa wygrana, bo nawyższa porażka była z Athleticiem Bilbao. Już nie wspominając o słynnym 11-1 Hala Dzieci :P