0

Oczywiście, że ma. Tylko tak samo jak z Neymara nie zrobisz klasowego środkowego obrońcy, tak z Pogby nie zrobisz dobrego rozgrywającego.

1

Oby udało się pozyskać Koke, a nie w żadnym wypadku Pogbe... Jak mudżyn do nas przejdzie to zobaczycie jak bardzo przeciętnym jest POMOCNIKIEM i jak bardzo do nas nie pasuje.
Koke może i nie jest wart 60 mln, ale to zawodnik który może nam dać w przyszłości sporą część tego co dawał nam Xavi - w 2003 roku Xaviego nikt nie uważał za najlepszego na świecie, a Koke ma jeszcze duży margines rozwoju, a widać że ma spory talent. To bardzo inteligentny piłkarz i o ile tylko będzie chciał do nas przejść (w co wątpie po jego wypowiedziach) to będzie super.

0

Ich statystyki znam (ale dzieki), bardziej mi chodziło o ranking (może zle sie wyraziłem)

0

Ma ktoś może aktualne statystyki najlepszych strzelców w 2015 roku (bardziej niż o Leo chodzi mi o pozycje Neymara i Suareza)?
Byłbym wdzieczny za podzielenie się ;)

33

On nie ma obniżek formy, on po prostu nie chce urazić uczuć piłkarzy i kibiców przeciwnej drużyny.
Zresztą niech jego jakość potwierdzi statystyka goli dla reprezentacji Danii:

Lord : 27
Messi : 0
C.Ronaldo : 0
Zidane : 0
Ronaldinho : 0
Pele : 0
Maradona : 0.

Dalej nie trzeba wymieniać...

1

Komentarz usunięty

1

Bartomeu jest kompletnym idiotą. Ja w żadnym wypadku nie chce finału króla na SB, bo to że w tym roku cieszyć się bedziemy my(oby!) nie zmieni tego, ze za rok czy 2 w finale bedzie Real a nas nie - i wtedy to Real będzie grał finał na Camp Nou i wzniesie puchar u nas.

0

Wait sam źle policzyłem xD

6

W ostatnich 31 spotkaniach Barcelona odniosła 28 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki. Bilans bramkowy : 100-20 (akurat się ładnie złożyło :D)

5

Nie chce nic mówić, ale tak jak liczyliśmy na ten rekord wygranych z rzędu, jak zatrzymaliśmy sie na Maladze (wtedy skończyło się na 11) to teraz znowu mamy niezłą okazję : już 7 zwycięstw z rzędu mamy (sam się zdziwiłem że już tyle meczów minęło) :D

12

Ostatnie 5 spotkań Realu:
1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki :)

20

Byłyby jaja, gdyby po wejściu Rafinhi pod koniec meczu kibice jeszcze raz podnieśli kartoniki i zrobili kartoniadę :D

7

Komentarz usunięty

0

Aha i co o tym świadczy? Z Busquetsem w pomocy wygraliśmy z PSG, Atletico i City.
Za błędy Mascherano płaci cała drużyna - to ile on akcji zawalił dziś, z City (w Manchesterze) i innych meczach to ciężko zliczyć. Wrak piłkarza i w tej chwili Roberto wygląda lepiej na DM niż Masche.

1

Oby do końca sezonu grał duet Pique-Mathieu a w pomocy Busquets, bo to co wyprawia Mascherano to kryminał. On w takiej formie to może co najwyżej z Cordobą albo Eibarem grać, a nie z jakimkolwiek rywalem z górnej połowy tabeli, nie wspominając o LM. Oby Lucho to dostrzegł.

2

Nie mam pojęcia jak ocenić Alvesa. Za pierwszą połowę zasłużył co najwyżej na 3, a za drugą na 10. Chyba najłatwiej będzie polecieć średnią arytmetyczną xD

8

NIe wiem co im sie stało w 2 połowie, ale to była tak diametralna odmiana, że aż oczom nie wierzyłem - jedna akcja Benzemy z początku drugiej połowy i przez 40 minut NIC. Dosłownie NIC. Zero JAKIEGOKOLWIEK zagrożenia pod naszą bramką :)
W pierwszej wyglądało to fatalnie :)

5

Kuźwa! KTO WYMYSLIŁ ŻEBY PRZY SFG RAMOSA KRYŁ ALVES!
Kuźwa : Ramos i Ronaldo : ich trzeba kryć - od tego jest Pique i Mathieu. Jak tak dalej bedzie, to Ramos pyknie z główki i po sprawie!

1

Masche się ośmiesza i grą i zachowaniem.

0

Z Mascherano nie mamy czego szukać w tym sezonie.
Busquets wracaj, a Mathieu niech gra w obronie z Pique.

1

Bo my potrafimy grać przeciwko autobusom (tak potrafimy) a Real totalnie nie. A Real jest kapitalny w kontrach i grze 4 vs 4 czy 5 vs 5 (jak ma to miejsce dzisiaj wielokrotnie) a Atletico nigdy nie dopuszcza do sytuacji gdy ma mniej niż 7 piłkarzy na własnej połowie gdy Real ma tam piłkę.

4

To co my gramy w obronie to jest kryminał. W meczu z City myślałem, że grają tak niezorganizowanie (chodzi o ustawienie) bo po prostu się oszczędzają i nie chcą tracić sił na bieganie w obronie. Ale dzisiaj? Nie wiem co Enrique ma w głowie decydując się na taką grę obronną zespołu.
Gdybyśmy mieli posiadanie piłki w granicach 70% można by to jeszcze zrozumieć - ale jak jest 50-50?

3

Ja tylko tak wspomnę, że Real ma w ostatnich klasykach niesamowitego pecha. Tyle razy ile oni obijają poprzeczki/słupki w ostatnich 3-4 sezonach to nie wiem czy Barcelona we wszystkich klasykach w XXI wieku obiła.

0

Gramy żałośnie - drugi raz oglądam ten sam mecz (ten z Santiago Bernabeu). Ludzie wspominali o manicie xD Będę zadowolony z remisu - i to cholernie zadowolony.

0

Komentarz usunięty

2

Bez przesady - Ronaldinho był magiczny, zgadzam się - to dzięki niemu zacząłem kibicować Barcelonie, ale... Messi nakrył czapką wszystkich w historii futbolu - szkoda, że Ronni nie urodził się z 3-4 lata później - bo tak na prawdę gdy Ronaldinho był w pełni formy Messi dopiero wchodził do dorosłego futbolu, a potem gdy Messi stawał się najlepszy na świecie, to R10 już się staczał... ;/

2

Skład Realu to znany był już od paru tygodni :P

0

edit :niedoczytałem

13

Od siebie dodam:

Od sezonu 11/12 rozegrano 16 klasyków, w których 4 razy padał remis, 6 razy wygrywała Barcelona, 6 razy Real.

Co jest interesujące : tylko raz w tych 16 spotkaniach padło mniej niż 3 gole w meczu (1-1 w Copa del Rey 2013 na Santiago Bernabeu). Dodatkowo bilans bramkowy tych spotkań to 31-30 na korzyść Realu, co daje imponującą średnią (jak na mecze takiej rangi) 3,81 gola na mecz.



Dlatego należy się spodziewać wielu goli i pięknej gry :)

0

A kto powiedział że trzeba wszystko tłumaczyć dosłownie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?