9

Jeżeli Enrique wygra Ligę + Puchar, albo Ligę Mistrzów, albo najlepiej wszystkie 3 razem to Laporta go nie ruszy. Jeżeli tylko jeden puchar z 2 : Liga, Copa to kwestia otwarta, a jeżeli nic, to Laporta wypieprzy "kolejny niewypał rządów Rosella i Bartomeu" bez zastanowienia.

30

Ciekawostka : Leo już 8 sezon z rzędu w La Liga zalicza co najmniej 10 asyst w tych rozgrywkach :)

1

Bynajmniej nie zawsze :P Ale w zwykłym przypadku jak najbardziej ;)

1

Równie często po wysokich wygranach w następnych meczach też wygrywamy. Ale masz racje, że przed każdym (nie licząc Realu i Celty) nie wygranym meczem w tym sezonie Barcelona wcześniej spuszczała łomot.

1

Akurat dzisiał grał dobrze - oczywiście 80% meczy z tego sezonu w wykonaniu Don Andresa było beznadziejnych, ale cóż poradzić - jeszcze może uratować ten sezon jak zacznie grać na wiosnę, bo na razie widać u niego zwyżkę formy - gra coraz pewniej, coraz więcej widać dawnej jakości w jego grze. Jak w kluczowym momencie sezonu będzie miał formę i dodatkowo Ivan będzie grać jak w ostatnich kilku spotkaniach, Suarez i Messi utrzymają formę, a Neymar ją odzyska to tryplet jest w zasięgu ręki. Pytanie czy to się wszystko tak zgra - wg mnie na Messiego i Suareza możemy liczyć, bo El Pistolero raczej szybko nie zejdzie już z tego poziomu, bo dopiero teraz się rozkręcił na dobre, Leo to Leo - Neymar pewnie jeszcze będzie nas zachwycać. Zobaczymy co z Rakiticiem i Iniestą bo od nich dużo zależy - zwłaszcza w meczach z Realem i LM, bo jak tridente będzie w formie, to w lidze problemów mieć nie będziemy.

2

Według mnie Ronaldo skończy z 38, Messi z 42. Ogólnie można teraz pogdybać, bo zostało 12 kolejek. Wg mnie na koniec sezonu:
Messi 42, Neymar 25, Suarez 16 :)

2

Z tym, że w sezonie 11/12 w 11 kolejnych meczach pomiędzy 27 a 37 kolejką Leo strzelił 22 gole i zaliczył 9 asyst (wg transfermarkt, więc pewnie w rzeczywistosci było ich ok. 6) co daje nam średnią niemal 3 wypracowanych goli na mecz.
Coś takiego powtórzyć to by było niebywałe, aż się nie mieści w głowie, żeby jeden piłkarz w 11 meczach wypracował 31 goli - tylko kilka drużyn na świecie jest w stanie strzelać tyle goli jako całość, a Leo robił to praktycznie w pojedynkę.

3

Chyba nie zrozumiałeś : podsumowałem PIERWSZE 26 KOLEJEK.
Tego rekordu nie pobije bo już minęła 26 kolejka. Co najwyżej może pobić rekord 50 goli z sezonu 11/12.

12

Tak sobie podsumowałem pierwsze 26 kolejek w lidze Leo w poszczególnych sezonach od początku ery Guardioli do teraz:
08/09 : 18 goli
09/10 : 22 gole
10/11 : 27 goli
11/12 : 28 goli
12/13 : 39 goli
13/14 : 15 goli
14/15 : 30 goli

27

Nie żeby coś, ale w sezonie 11/12 w którym Messi strzelił 50 goli Leo miał po pierwszych 26 kolejkach 28 goli.
Teraz ma 30 ;)

0

Młode delfiny uczą się nurkować od najlepszych :)

0

No wiesz, Messi strzela hat-tricki tak często, że jej się nie dziwie :)

5

Skoro Messi zdobył hat-tricka to pewnie pobił jakiś rekord :P
Tylko jaki mu jeszcze został do pobicia?

0

Messi 18 goli, 11 asyst
Neymar 12 goli, ? asyst
Suarez 10 goli, ? asyst
Ronaldo 7 goli, 3 asysty

3

Przynajmniej ewidentnie widać że Suarez odzyskał szybkość ;)

0

Typowy Messi :D

0

Bartra ma więcej asyst niż Iniesta :P

0

Na serio ktoś chciał sprzedawać Suareza? :P
Nie widziałem takiego komentarza, ale jeżeli ktoś nie trollował to musi być chyba upośledzony xD

0

No to Leo już ma więcej goli w lidze niż w poprzednim sezonie, a do wyniku 41 goli we wszystkich rozgrywkach w sezonie 13/14 brakuje mu 1 bramki :)

1

113 km/h ze stojącej piłki? O kurde Leo ma jednak kopyto :D

1

Po faulu na Suarezie stwierdziłem, że fajnie by było, żeby Rayo nie dostało czerwa(tak ogólnie, nie za to zagranie) bo wtedy pewnie jak dostanie to sobie totalnie odpuscimy mecz. No i 2-3 min. później czerwo :P

6

Suarez strzelił 6 z ostatnich 10 goli Barcelony.
Zaraz będzie Suarezdependencia :P

0

Rok temu i bez Neymara i bez Suareza wygraliśmy 6-0.

1

Ekhm, a to Enrique teraz rotuje?
Nie licząc pomocy, w której każdy gra bardzo przeciętnie (aczkolwiek Ivan się budzi) to ostatnio nie rotuje prawie w ogóle.
A wobec kontuzji Busquetsa rotacje się skończą zupełnie i będzie grać Alves, Pique, Mathieu, Alba, Mascherano, Rakitić, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.
Oczywiście raz na jakiś czas zagra Bartra czy Rafinha, a Xavi wejdzie w końcówce, ale to nie są rotacje prosze państwa.

1

Przestrzegam przed przesadnym optymizmem : nawet jak wygramy z Rayo to wygranie z Realem na Camp Nou nie jest wcale żadną "formalnością" jak się tu co po niektórym zdaje. Abstrahując od klasy Realu, to na CN wygrywać potrafiły takie "potęgi" jak Celta czy Malaga, więc nie dopisujmy sobie już +4 pkt po Gran Derbi.

1

Teraz tak sobie pomyślałem, że idzie taki przyjemny łańcuszek pogromów :P
Barcelona gromi Real 5-0.
No to Bayern gromi Barcelonę 4-0
No to w takim razie Real gromi Bayern 4-0
Więc Atletico gromi Real 4-0
Ciekawe kto rozgromi Atletico :D

15

Ciekawostka : Valencia ma już o 4 pkt więcej w lidze niż w całym poprzednim sezonie, a do końca pozostało jej jeszcze 13 meczów.

1

Porażka z Malagą tylko potwierdziła, że porażka z Celtą to nie był przypadek. Dlatego według mnie nie ma co gdybać.

3

Isco i Kroos po 4 kartki, jeszcze Cristiano i z Levante powtórka :D

Edit: Nie no Cristiano nie, bo z taką formą to jego brak w Gran Derbi to byłoby wzmocnienie Realu. Kroos i Isco :D

5

Teraz będzie 10-15 min ostrych ataków i totalnej dominacji Realu.
Oby Athletic to wytrzymał - jak mu się uda to mogą nawet wygrac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?