Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zwyczajnie - połowa karnych wykonywanych przez Leo wygląda wypisz wymaluj jak ten karny Neymara. Jedyna różnica jest taka, że bramkarze rzucali się w złą stronę...
0
Harry Kane :D
1
Ale w 2015 to Messi ma więcej goli niż całe BBC :)
4
Dopóki gra wygląda jak wygląda, Enrique może jak dla mnie nawet wypierdzieć swoje odpowiedzi na konferencji ;)
5
W pierwszym swoim roku tam na pewno. Ciekawe czy i po 5-10 latach chodzenia na stadion chciałoby ci się w środku tygodnia styrana po pracy dreptać na stadion :P
1
Tak jakby ma 12 asyst w lidze, więc nie wiem czemu cię to dziwi :)
1
Messi i Iniesta byli jednak o poziom wyżej niż reszta, następnie Pique i Rafinha oraz Suarez, potem Mascherano, Alves, Alves i Mathieu, a na koncu (niestety) Neymar i ter Stegen.
14
Można z całą pewnością powiedzieć, że to Leo dał karnego Neymarowi, a nie Brazylijczyk go "wyprosił" czy coś w tym stylu. Messi jako jeden z kapitanów zdecydował, że Neymarowi nie idzie zbyt dobrze, więc, żeby go podbudować oddał mu karnego - ten go nie wykorzystał, ale nie piszcie tak, jakby to Neymar "zażądał" od Leo tego karnego i go nie wykorzystał. To była decyzja Leo, a Neymar nie wykonał tej '11' zbyt dobrze. Ot co - nie ma formy ok. 2 spotkań i nic na to nie poradzisz - Leo też nie jest cały sezon w najwyższej dyspozycji (wystarczy przypomnieć kolejki mniej więcej 7-13) i taki jest futbol - nie zawsze wszystko wychodzi.
A Neymar udowodnił, że ma nieprawdopodobne umiejętności.
2
Według mnie, albo Ter Stegen powinien dostać szansę z Levante i z Malagą (co by było trochę nie fair względem Bravo, ale dobro drużyny jest najważniejsze) albo z Man City powinien grać Bravo.
1
Neymar słabo, ale oby odbudował formę przed Manchester City, bo z Levante i Malagą na Camp Nou nie powinniśmy mieć większych problemów i nawet z Brazylijczykiem bez formy powinniśmy to wygrać ;)
1
Ja dosłownie położyłem się na ziemi i załamałem się. Jak komentator, który pracuje nad tą ligą hiszpańską tyle lat jeszcze nie słyszał określenia Piquenbauer...
0
Ciekawe ktorego? Same bledy, ktore na szczescie jeszcze udaje mu sie naprawiac
1
Ale to mecz Pucharu Króla - Sergio nie może grać non stop. Dobrze, że Enrique porotował składem trochę :)
1
Owszem Kroos jest ślamazarny w cholerę. To, że ma świetne statystyki w Realu to inna sprawa (już takich świetnych w Bayernie nie miał a i też w Bayernie jakoś cudownie nie grał - taki Thiago czy nawet Goetze w poprzednim sezonie podobali mi się dużo bardziej, a Kroos odwalał czarną robotę w machince Guardioli - ani nie podawał jakoś błyskotliwie ani nie potrafił rozegrać lepszej klepki, w pressingu jakiś bardzo aktywny nie był - ot, robił tyle ile wynosiło minimum, biegać też mu się nie chciało. I nie twierdzę bynajmniej że Kroos gra dokładnie jak Xavi w najgorszym swoim okresie, ale ma taki styl - powolny, mało błyskotliwy, przewidywalny. Ma swoje atuty (które wymieniłem wyżej) i potrafi się od czasu do czasu z tego wyłamać ale mi poprostu totalnie nie podchodzi jego styl gry. Zwyczajnie mi się nie podoba, bo sama jego gra zła nie jest co potwierdzają statystyki. Dla mnie, obok Xaviego w tej chwili, pod wzgledem stylu to najnudniejszy pomocnik wśród topowych graczy/klubów. I mojego zdania nie zmienię, bo grę można poprawić, ale stylu już nie .
3
Ja tam nadal się ciesze, że Kroos nie przyszedł do Barcelony - piłkarz może i jest z niego niezły, ale nie znoszę u niego tej ślamazarności i wolnego myślenia. Ma super stałe fragmenty gry, długie podania i strzały z dystansu, ale nie zdzierżyłbym drugiego Xaviego z najgorszego okresu w naszych szeregach.
Nawet mimo tego, że statystyki zawsze ma bardzo fajne.
1
Pogby nie oglądam, bo liga włoska jest strasznie słaba,a jak już go gdzieś widziałem (Mundial, LM) to grał nieźle, ale na pewno nie był to poziom najlepszych pomocników świata (ot taki Rakitić w tej chwili - czasem błyśnie, jest dobrym zawodnikiem, ale do topu mu brakuje) a za to kiedy tylko widziałem Verattiego (kilka spotkań ligowych LM) to pokazywał się ze świetnej strony, a w meczu z Barceloną na Camp Nou zagrał na prawdę dobrze i jeżeli już kogoś chciałbym widzieć w Barcelonie to właśnie jego albo Koke.Zobaczymy co przyniesie przyszłość :)PS. Ciekawe ile będzie odpowiedzi w stylu : "porównujesz Rakiticia do Pogby? Czy ty masz w ogóle mózg/rozum/pojęcie o piłce/rozeznanie" ;D
0
Pracę po tym kierunku znajdziesz wszędzie :D
1
Albo najbardziej efektywne nie znaczy najskuteczniejsze, albo w artykule jest przekłamanie, bo Messi-Eto'o-Henry strzelili w sumie 100 goli, a w sezonie 11/12
"tridente" (z tym że tridente to za dużo powiedziane xD) Messi-Alexis-Fabregas strzeliło 73+15+15=103 gole :)
1
Bo Real grał 2 spotkania mniej niż Atletico i jedno mniej od Valenci.
Kolejna sprawa, to te "niewygodne wyjazdy" Realu. Jak z Elche nie pykną manity to się zdziwię, z Villareal może być ciężko. ale pewnie koniec końców wycisną zwycięstwo,a to na jakim poziomie gra Bilbao widzieliśmy wczoraj. My za to mamy nienajłatwiejszy wyjazd do Grenady (gdzie wtopiliśmy rok temu), ale obstawiam że zarówno Real jak i Barca dowiezie komplet punktów do Gran Derbi i na Camp Nou sporo się wyjaśni.
8
21 ostatnich spotkań : 19 zwycięstw, 1 porażka, 1 remis. 73 gole strzelone, 13 straconych.
Not bad ;)
5
Do wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają czy uznano gola czy nie.
Marca oficjalnie NIE UZNAJE tego gola.
Potwierdzenie (z of. strony) :
http://www.marca.com/deporte/futbol/trofeos/2014-2015/pichichi-zamora/pichichi-primera.html
4
Co ciekawe, gdyby do tej statystyki za Suareza wstawić Pedro to otrzymalibyśmy:
NMP : 66 goli, 6253 rozegranych minut => gol co 31,5 minuty :P
2
Kurde, przeczytałem to jego głosem :P
4
W sezonie 14/15 :
MSN : 62 gole, 6295 rozegranych minut
BBC : 67 goli, 7985 rozegranych minut
Statystyka mówi, że ktoś z trio MSN strzela gola co 34 minuty, zaś z BBC co 40 minut.
Zresztą abstrahując od rozegranych minut, nasze trio łyknie madryckie w najbliższych kilku meczach :)
4
Artykuł jest o Messim to raz.
Druga sprawa, to taka, że Messi to najlepszy piłkarz w historii i obecnie jest w swojej najwyższej formie - jak tu się nim nie zachwycać? Tak jak się zachwycaliśmy swego czasu Ronnim (dawniejszych czasów i sław pokroju Rivaldo, Ronaldo, Romario niestety nie dane było mi oglądać) tak teraz zachwycamy się Leo :)
2
Spoko, Fabregas do końca sezonu zaliczy jeszcze z 2 asysty, a Leo myslę, że z 7-8 jeszcze pyknie ;)
1
Ja nawet nie widziałem Adriano a widziałem tą akcje na żywo i w powtórce, a w tej ostatniej akcji... Przecież Leo miał na plecach 2 piłkarzy, a Neymar miał czas na przyjęcie i oddanie strzału - w dodatku podanie do Leo wyrzuciłoby go do boku i ułatwiło bramkarzowi obronę. Strzał w tej sytuacji to jedyna słuszna decyzja - szkoda, że Pedro nie podał trochę do przodu, bo Neymar musiał się zatrzymać w tej akcji, ale też nie ma co obwiniać Pedro bo pociągnął ładnie tą akcję.
0
Eee chyba jednak nie :P
10
Dlaczego ludzie wytykają pazerność Neymarowi? Można mu wytykać NIESKUTECZNOŚĆ, ale nie pazerność! No bądźmy poważni! W których sytuacjach miał podawać? Jak strzelał kolanem po podaniu Xaviego? Jak próbował lobować po podaniu Suareza? W ostatniej akcji? Przyjrzyjcie się jeszcze raz - w każdej z tej sytuacji strzał był odpowiednią decyzją, z tym że Neymar był dzisiaj po prostu nieskuteczny. Tak samo Suarez. I cóż poradzisz? Neymar ma wielkie umiejętności i teraz będzie się tylko poprawiać i strzelać z roku na rok coraz częściej i coraz więcej goli, ale przychodzą takie mecze, że piłka nie chce wpaść do siatki i już. 16 goli w 19 spotkaniach La Liga. Nie wiem jak was, ale mnie to w 100% satysfakcjonuje ;)
0
Marca mu zaliczy 1 gola, więc spokojna głowa - a to oni przyznają Pichichi :)