1

Miał o tym mówić sędziemu? Skoro powtarza to co mówił do sędziego, to chyba logiczne że nie opowiadał mu o błędach na korzyść Atletico?

2

Dla mnie powinny być 2 karne dla Atletico
1. Mascherano faulował na granicy pola karnego, ale faul był jednak zakończył sie w polu karnym - co prawda nie był zbyt "ciągły" jak jest dokładnie w tym przepisie, ale no bardziej karny niż wolny jak dla mnie.
2. Karny na Albie ewidentny i tu nawet nie ma co tłumaczyć.
Co miał zrobić? Na przykład zchować rękę za plecy - tak robią zawodnicy w polu karnym, żeby przypadkiem jej nie nabić.

1

Dokładnie stamtąd to wziąłem :D Bardzo fajny pomysł miał gościu ;p

2

Powiedz: no, to rasizm!

5

Co do tego co zrobił Turan.
Otóż, nie wiem jak to wygląda konkretnie w Turcji ale pamiętam taką sprawę, że w krajach muzułmańskich jak dostaniesz od kogoś butem to jest to wielka hańba. A dowiedziałem się tego apropos sytuacji, gdy Bush kiedyś na konferencji uchylił się przez rzuconym butem własnie przez jakiegoś araba. Także to nie było ot takie "dziwne zachowanie" tylko coś co jest uważane za najgorszą obrazę - rzucenie w kogoś butem.

3

Mi nie odpowiada, bo Suarez ma na razie tylko przebłyski geniuszu - coś takiego jak Neymar rok temu, z tym że Ney miał i tak kapitalną technikę, a u Suareza widać że coś jest z nim nie tak. Oczywiście z czasem się ogarnie, ale na razie za dużo podań psuje - za to w tych trudnych sytuacjach potrafi zachować się znakomicie - to go broni, ale na razie to jeszcze nie jest to czego oczekiwałem.
Za to Neymar gra totalnie powyżej jakichkolwiek moich przewidywań - jeszcze nie poziom Leo, ale zbliża się do niego w nieprawdopodobnym tempie, w zeszłym roku były ciekawe dryblingi i fajne akcje, ale dużo z nich było przerywanych faulami, a i skutecznośc miał fatalną - teraz strzela jak na zawołanie, z piłką robi co chce, a drybluje prawie tak dobrze jak Messi ;) Już się nie musimy martwić o następcę Leo - mamy go już w drużynie :D

18

Messi ma w tym sezonie średnią 82 minuty na gola, a Neymar... 88 minut na gola :)
Wreszcie się doczekaliśmy zawodnika, oprócz Messiego, który potrafi regularnie zdobywać bramki. A przecież Neymar to dużo więcej niż gole - te dryblingi, te wejścia, nieszablonowe rozwiązania! Cudo! Wreszcie Messi ma komu podawać, bo w sezonach 11/12, 12/13 i w zasadzie 13/14 też podawał, podawał a nie miał kto wykańczać, bo Pedro to mógł mieć i 10 setek zanim coś strzelił - Neymar potrzebuje pół okazji, żeby strzelić gola. A ma dopiero 22 lata(no już prawie 23) :D

1

Może wydadzą 3 okładki - do wyboru do koloru :D

1

Bo to irytujące, że ludzie nie potrafią zwyczajnie wpisać program tv w google.

1

to jest niby oficjalne? ponad 1h przed meczem są już składy?

2

Oj, ja bym powiedział że z 50% tutaj osób ma poniżej 15 lat :P

2

My mamy Katar na koszulkach, a w nazwie stadionu zaraz też będziemy mieli sponsora. U nas zarząd też podciera się tradycją i co dają te śmieszne ankiety i "sprzeciw" kibiców jak i tak nie ma żadnych skutków?

1

No tylko się zastanawiam, czy gdyby np. Chinole rzuciły po 50 mln i dla Barcelony i dla Realu, za rozegranie 2-3 Gran Derbi u nich, to czy by się tam nie dogadali panowie z zarządów :P

1

Ciekawe czy kiedyś zagramy z Realem towarzysko, na razie robią wszystko żeby uniknąć takich spotkań, ale prędzej czy później dla hajsu zrobią jakieś Gran Derbi w lato :P

3

Mario jest w tej chwili najlepszym pomocnikiem Atletico dla mnie - niesamowicie się gościu rozwinął, ma niebywałą technikę, w tej chwili jest dla mnie lepszy i od Tiago i od Koke (mówię w tej chwili - ma życiową formę, a Koke coś ostatnio nie bryluje).

1

Ja też tam zagłosowałem na 1-2, mimo że jestem kibicem Barcelony ;)

1

Czy Suarez wpycha patelnie? Ja bym nie powiedział - poza jedną bramką z PSG. Z Elche i z Apoelem poprzedzały je świetne dryblingi, z Atletico musiał jeszcze pokonać bramkarza i dobrze był ustawiony, a z Cordobą świetnie przyjął piłkę i zasadził bramkarzowi piękną siatę.
A asysty Suareza to zagrania palce lizać - tu nie można się do niego o nic przyczepić, bo gra pod tym względem tak samo dobrze jak w Liverpoolu - w zeszłym sezonie stwierdziłem, że pod względem przeglądu pola i dograń do partnerów wśród napastników jedynie Messi jest na jego poziomie (ten sezon pokazuje, że jednak jest/był dużo lepszy ;p) ale i tak spośród napastników jest na 2 miejscu na świecie - o czym świadczą asysty, bo jednak nabić ich tyle w 15 meczach (nawet biorąc pod uwagę, że ma za partnerów Messiego i Neymara) to jest sztuka. Na razie nie widzę u Suareza nic co by podchodziło pod niewypał transferowy - owszem można było liczyć że będzie grać lepiej, ale jestem bardzo daleko od tego żeby powiedzieć że gra słabo. Po prostu gra przyzwoicie (jak na cenę za którą go kupiliśmy, bo gdyby tak jak on grał ktoś za 30 mln, albo np. Pedro to bym nie wychodził z podziwu i mówił o kapitalnym trasferze) i widać że gość się już za niedługo rozkręci. Nie ma co oceniać piłkarzy za szybko - u Rakiticia również widać poprawę. Jak Suarez złapie formę na wiosnę i np. będzie pakować hat-tricki Realowi, Chelsea itd to wszyscy zapomną o tym że miał średnią rundę jesienną ;) A jest do tego zdolny.

2

5 goli i 9 asyst w pierwszych 16 meczach w klubie, to na prawdę taki straszny niewypał? Pewnie, że jeszcze nie gra na swoim poziomie, ale to jego pierwszy sezon,w dodatku miał dotkliwą sankcję. Jak dla mnie jest na razie OK - zwłaszcza, że Neymar i Messi błyszczą na tyle, że Luis ma jeszcze czas i nie musimy się przejmować że nie odpalił na 100% bo w tej chwili ma kto ciągnąć tę drużynę.

5

Ja mam jutro o 12 i jeszcze 50 stron skryptu do przerobienia (i pewnie troche zadan) ;p

9

Raczej - co by tu jeszcze porobić, żeby nie uczyć się do sesji :D

9

Tak oglądając taki filmik z Suarezem pomyślałem, że chyba wiem czego mu brakuje - strzelenia bramki, w ważnym meczu, dającej nam zwycięstwo w 90 minucie. Jeszcze nie strzelił ani jednej bramki która byłaby z tego rodzaju, żeby cały stadion skandował jego imie - tego mu według mnie potrzeba, żeby się odblokować.

Taki off topic ;)

3

TO nie chodzi o to, czy jest prawdziwym kibicem czy nie, tylko o jego inteligencje - skoro nie potrafi wydedukować, że wyniki meczów presezonu są totalne nieistotne to znaczy że ma coś z głową - no i cóż poradzisz - pewnego poziomu inteligencji nie przeskoczysz, a mózg jest tak skonstruowany, że nawet największy debil nigdy nie dopuści do siebie wiadomości, że jest głupi - po prostu mózg na to nie pozwala. Dlatego walka z internetowymi trollami (jak Georg) jest bezcelowa ;/

3

Ja naprzykład nie wiem o co ci chodzi, bełkoczesz bez sensu, nie masz za grosz szacunku do rywala. Mam nadzieję, że to ci minie, ale na prawdę znam osobiście kilku kibiców Barcelony w wieku 14-15 i są na prawdę normalnymi ludźmi. Czego nie można powiedzieć o tobie.

6

Zaiste bardzo długo.

3

Nie no Alexis ogólnie na początku sezonu 11/12 gral jakoś nijako, momentami wręcz słabo, dopiero na wiosnę się obudził - potem miał kolejną zapaść na jesien 12/13 i na wiosnę ponownie brylował, a 13/14 był świetny przez cały czas niemalże ;)

2

Za samą agresje jest od 1 do 3 spotkan, a za brutalne zagranie jest >4

2

Kwestia czasu - czy będzie lepszy od Leo, ciężko to stwierdzić, ale niczego nie można być pewnym. Gdy Ronaldinho czarował w 2006 roku wydawało się, że długo nie zobaczymy nikogo lepszego, a tutaj już w 2010/2011 roku praktycznie nie było wątpliwości, żę Leo jest jeszcze lepszy od Magika - kto wie czy Neymar za 2-3 lata nie przyćmi Leo - nawet tego Leo z najlepszych lat. Ja nie mam nic przeciwko temu - to będzie oznaczało puchary dla nas :)

2

No ;) Możesz sobie gdybać co by było gdyby... Jakoś zdecydowana większość piłkarzy, gdy zgłasza się Real albo Barca ma gdzieś swoje poprzednie miłości klubowe i to nie przypadek. Gra w tym klubie to przywilej i praktycznie każdy na świecie by wziął taka robote.

3

To jest szczyt głupoty w terenie zabudowanym jechać z prędkością w granicach 100 i tak prędzej czy później się zabijesz, obyś nie zabrał innych ze sobą do nieba przez własny idiotyzm.

1

Już to widzę ;) Zwłaszcza jakby ci zaoferowali kupę forsy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?