Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle osób psioczy na Alvesa, a dzisiaj to nasz najlepszy zawodnik ;)
1
Hmmm nie wiem czy mnie to tez nie czeka, na razie 1 8mka rosnie CHYBA dobrze, jedna na pewno jest ostro skrzywiona, ale nie napiera na 7mke (ale nie wiem co z nia bedzie) a kolejna mi wychodzi ;/
1
Tylko, że to ich fach i są w nim dobrzy (oczywiście nie mówię tu o wspaniałych ekspertach z TVP, ale o komentatorach np. NC+), a Żewłakow jest beznadziejny. I to jest zasadnicza różnica.
1
W tym sezonie gra na prawdę znośnie, a ostatnie kilka meczy miał na prawdę udanych. W każdym razie w tej chwili nie jest źle z jego grą i jeżeli będzie się tak dalej prezentować to należy przedłużyć z nim kontrakt przynajmniej o ten kolejny rok.
1
Jakiś inny profesor kiedyś sie wypowiadał, że obie formy są poprawne, ale jeżeli zastosujemy jednej to musimy się jej trzymać do końca wypowiedzi a nie żonglować na zmiane :p Także opinie sa podzeilone :P
2
Di Maria miał na którymś meczu na Mundialu (chyba ze Szawcarią) 36 strat o ile sie nie mylę.
Zresztą średnia 27 na mecz (133 w 5 meczach) na Mundialu mówi sama za siebie.
Źródło: http://sport.nowiny.pl/101319-mundial-2014-kto-byl-najczesciej-faulowanym-pilkarzem-a-kto-spedzil-najwiecej-czasu-na-boisku.html
3
Weź pod uwagę, gdzie gra Messi, a gdzie Koke - im bliżej bramki rywala, tym większe ryzyko należy podejmować, środkowy pomocnik nie powinien mieć aż tylu strat mimo wszystko.
Jednak nie ujmuję Koke klasy, bo jest świetny, jednak technikę ma minimalnie gorszą od takiego Thiago, czy Isco, ale za to nadrabia lepszymi warunkami fizycznymi i nieporównywalnie lepszą grą w defensywie. A i w ofensywie niewiele można mu zarzucić.
0
Jak to? Przecież Douglasa cały czas prześladują kontuzje...
2
Ciekawe czy Suarezowi zaliczą asyste przy golu Messiego na 2-0, tak jak wtedy z Atletico, kiedy Ney strzelił xD
Niech się ta piłka tak dalej szczęśliwie od niego odbija, a będzie dobrze :D
0
Popatrz na statystyki ;)
0
Na razie jest w lidze jakiś 5-6 w klasyfikacji najlepszych asystentów a ma 8 meczy mniej od wszystkich piłkarzy, więc zbytnim egoistą to nie jest - po prostu podejmował takie a nie inne decyzje w tych sytuacjach - trudno.
1
To pokazuje jak słaba pod tym wzgledem jest BPL. Kolejny przykład Bale - w Anglii cudowny drybler, technik itd, a w Hiszpanii drewno :)
0
W 12/13 też Messi szedł twardo po 60 goli w lidze i wydawało się, że nic go nie zatrzyma, a tu trach! kontuzja i po sprawie. W futbolu nic nie wiadomo.
0
I jakieś 11 z prawej nogi :D
1
Ale od całego BBC o 8 mniej (nie licząc dzisiejszego meczu,w którym BBC strzeliło 3) a Suarez pauzował przez 11 meczy :)
0
Coś w tym jest ;)
2
Hmmm no tak, przecież Real wcale nie gra swojego meczu właśnie w tej chwili, a tu siedzą ludzie, którzy totalnie nie interesuja się piłką nożną i ogólnie mają wszystkie mecze głęboko gdzieś :)
1
Włączając mecz ucieszyłem się że jest 0-0 (to była 61 minuta) aczkolwiek powiedziałem do kolegi, że najczęsciej jest tak, że jak włączam mecz, to Real strzela gola. Kiedy skończyłem to mówić, piłkę dostał James. Chwilę później miał ją już Benzema, a 3 sekundy później była już w siatce... :P
15
Po tym, że Ibra strzelił 1 gola, to już chyba wiadomo, o który sezon chodzi? :)
0
1
Ja bym obstawiał taki skład:
Bravo - Alves, Mascherano, Pique, Alba - Busquets, Xavi, Rafinha - Pedro, Suarez, Messi
1
Ja u Lucho widzę coś czego nie widziałem ani u Tito ani Taty - na Camp Nou potrafimy zagrać na prawdę świetny mecz i zniszczyć dobrą drużynę - świetnie zagraliśmy z PSG i z Atletico, dwa razy 3-1 z czołowymi drużynami świata? Czego chcieć więcej. To, że na wyjazdach na razie gramy do dupy, nie znaczy że się to nie zmieni. Porażka 3-1 z najlepszym Realem od lat też jest do przełknięcia - wielki Pep, przegrał u siebie z Bayernem 4-0 z tym Realem - wpadki się zdarzają i nic na to nie poradzisz.
A wystarczy że ktoś w środku pola odpali i od razu gra się poprawi - na razie czy to Xavi czy Iniesta, czy Rakitić grają słabo, może ktoś z nich (albo Rafinha) złapie formę - wtedy pojawią się wygrane na wyjazdach.
1
Wreszcie ktoś pomyślał w naszym klubie - od wielu wielu lat było tak, że gdy ktoś eksplodował z formą (bądź po prostu się dobrze zaprezentował) to był szybko włączany do pierwszej drużyny (co jest dosyć logiczne), ale potem gdy zaliczał obniżkę formy, to zamiast robić to co najlepsze dla piłkarza - czyli po prostu wysłać go do rezerw, to zamiast tego "z honorem" trzymano go w pierwszej drużynie.
Jaki był sens trzymania na ławce Munira przez pół roku? Jaki był sens trzymania Sergi Roberto w sezonie 12/13 na ławce cały sezon? Jaki był sens trzymania Tello na ławce w pierwszej połowie albo i nawet 3/4 sezonu 12/13? I takie przykłady można mnożyć.
Jak zawodnik, który przyszedł z rezerw nie gra, to powinien automatycznie iść tam z powrotem, żeby łapać minuty. Oczywiście nie mówie tu o przypadku np. Montoyi czy Bartry, ale takich młodzików, którzy pograli 2-3 mecze w 1 drużyniena potem grzali ławe przez 20 spotkań i się nikt nimi nie zainteresował.
2
Ja mam o Enrique cały czas taką samą opinię - nie ma co oceniać po pół roku, jak to robi tutaj większość użytkowników, a takimi meczami jak z PSG i Atletico widzę, że Luis ma jakiś potencjał i może jeszcze odnosić triumfy. Ale nigdy nic nie wiadomo.
1
A jakoś ten wybitny trener Ancelotti, nie potrafi wygrać z Atletico od 5 spotkan. To chyba dowodzi, że żeby wygrać z Atleti, trzeba jakiegoś pomysłu taktycznego...
3
Lucho wiecej razy ustawiał Masche na DM niż Martino i Tito razem wzięci.
0
No to teraz znajdź mój komentarz, w którym nazwałem Atletico rzeźnikami :) Jak ja uwielbiam takich ludzi, którzy tak generalizują wszystkich xD
1
Logiczne, nielogiczne - żaden klub nie jest w stanie przy zachowaniu zasad finansowego fair play zapłacić za transfer Messiego. Jednak firmy sportowe, takie jak Nike czy Adidas posiadają nieporównywalnie większe środki niż kluby sportowe (wystarczy popatrzeć ile Adidas zaoferował Man Utd - 70 mln funtów rocznie bodajże) a jeżeli wyniki tej ankiety są prawdziwe, to Adidas mógłby sypnąć groszem, bo nawet gdyby wydali ~150 mln to bardzo możliwe, że by się to im zwróciło. Więc jedynie wola Leo jest decydująca, a on powiedział, że się nigdzie nie rusza.
1
Prawdziwa tiki-taka to była np. w meczu z PSG na Camp Nou, to co grało Atletico w drugiej połowie, jest tu powszechnie nazywane "nudnym i bezproduktywnym klepaniem".
3
Popatrz na statystyki :
Faule : 13 - 8 "dla" Realu
Kartki 4-4.
Kto tu jest rzeźnikiem?