0

W końcu Messi ma tylko 8 asyst w lidze, pazerny i niewdzieczny samolub...

2

W takim razie Busquets >> Ronaldo

3

Nie w ogóle ;) Ten "(w żadnym wypadku nie anti) madridista" od urodzenia? :P

0

Jeszcze mecz się nie skończył ;)

4

Sucha trawa = murawa twarda jak beton, Ronaldo nie ma warunków, nie będzie ryzykować.

0

Real się muruje :P

0

Arbeloa jest beznadziejny - przecież gdyby podał Ronaldo na dobieg w pole karne to ten mógłby chociaż wywalczyć karnego, a tak to mógł tylko strzelać z dystansu...

0

W latach 2008-2011 też było tutaj sporo komentarzy o Realu (nie wierzysz - przejrzyj archiwum) a chyba mi nie powiesz że wtedy Los Blancos stanowili jakiekolwiek zagrożenie dla Barcy ;)

3

Nie, jest po prostu śmiesznym piłkarzem :P

1

TWOJA.
TO słowo klucz. Nie każdy musi to lubieć (ja np. lubię) a chyba każdy kto kibicuje Barcelonie lubi futbol. Masz odpowiedź.

29

Haha podejrzane na czacie:

Ulubiona herbata Ronaldo?


Penal tea :D

5

Spokojnie - to tytan pracy, ma bardzo silną psychikę.
Gdy nadarzy się odpowiednia sytuacja nie zawacha się nawet przez chwilę i perfekcyjnie zanurkuje wywalczając karnego.
Oglądamy króla w akcji!

2

Tak, bo siedzę sobie na stronce, a tu co chwila pojawia się komentarz tego kolesia, jarającego się golami Realu. Po ch?

3

Ty na prawdę nie masz nic lepszego do roboty, niż relacjonowanie meczu Realu na stronie Barcelony? :)

3

Karne też trzeba umieć *wynurkować

2

W żadnym z dotychczasowych meczy Chelsea czy Belgii, które oglądałem Hazard nie wywarł na mnie takiego wrażenia, żeby wkładać go do top3. Za to Neymar nie raz pokazywał, że coraz poważniej myśli o Złotej Piłce.

1

Frodo - Messi
Elrond - Cruyff
Gandalf - Pep
Aragorn - Puyol
Gollum - Alves
Gimli - Suarez
Sam - Masche
Legolas - Pedro
Boromir - Pique

4

Żeby ktoś mógł strzelić 90 goli w roku musiałby mieć za plecami Xaviego i Iniestę w najwyższej formie, a taka para w jednym klubie, o takich umiejętnościach nie pojawi się w futbolu przez najbliższe 50 lat, więc możemy sobie gdybać czy by strzelił czy by nie strzelił.

3

Właśnie widać jak roznoszą w tym sezonie, a jakoś Neymarowi do Leo brakuje coraz mniej.
Bądź co bądź Ronaldo i Messi to 2 najlepsi piłkarze świata (tu ograniczmy się do piłkarzy ofensywnych) a Neymar jest 3.
I jakoś nie widzę tego "roznoszenia"

1

A pomyślmy co się stanie, jeżeli Neymar na prawdę odpali i wskoczy na poziom Messiego. Jak długo będzie się godzić na zarobki na poziomie 10 mln euro, podczas gdy Messi będzie zgarniać 50-60? Skończy się tak, że na duet Messi-Neymar będziemy wydawać 200 mln euro rocznie. Pytanie co z innymi gwiazdami? Chore.

0

Tak w ogóle, jeżeli ten kontrakt Messiego to prawda, to za rok będziemy mu płacić 40 mln euro - doliczyć do tego 56% podatek to wychodzi 90 mln euro ROCZNIE. Nie wiem jak z tymi bonusami, ale liczmy że 10 z 20 dodatkowych (!) mln zgarnie, czyli napewno +10 mln. Nie wiem czy od bonusów odprowadza się podatek dochodowy - zapewne tak, czyli kolejne ok. 12 mln.
W sumie wychodzi 112 (ew. 100) mln euro ROCZNIE na jednego piłkarza...

Przypomnę, że rok temu Messi zarabiał 12 mln (o ile mnie pamiec nie myli) i to kosztowało nas +/- 25 mln euro rocznie. Ciekawie ;)
I to że będzie zarabiać 4x więcej od drugiego na świecie(Ronaldo)? Cudnie :)
Też bym mógł "grać za darmo" jakby mi tyle płacili xD

6

Z ostatniej chwili : Kręcidło zaczął obserwować profil D.Godina na twitterze, według nieoficjalnych informacji od przyszłego sezonu będzie kibicem Atletico!

17

Black Speech of Mordor :D

1

Właśnie gadałem z kolegą, wielkim fanem Manchesteru City.
Otóż okazuje się, że Txiki jest u nich tak lubiany jak u nas Zubi i panuje powszechna opinie wśród kibiców City, że jest to kompletny nieudacznik. Wymieniał mi nazwiska jakiś piłkarzy z d***, za 3-5 mln sprowadzanych z Brazylii - nawet mi nie przytoczę, bo pierwszy raz je słyszałem, no i oczwyście żaden z nich się nie przebił(coś ala Douglas) i "cele transferowe City" - no które są na prawdę żałosne.

1

Sam nikt nie wygra potrójnej korony, a na pewno już nie z taką pomocą jaką mamy obecnie. To absurd że w roku 2012 miał dziesiątki sytuacji sam na sam wypracowanych przez genialnego Xaviego, Iniestę czy Cesca, albo akcji w których wystarczyło dołożyć nogę i strzelił 91 goli, tymczasem teraz strzelił ich 58, z czego praktycznie żadnego nie miał wypracowanego przez kolegę - wszystko musiał robić sam. Ale to jest niemożliwością, by był w stanie wszystko zrobić sam w meczach z Realem, Chelsea, Bayernem itd.

0

Messi rzuca liberum veto!

1

Apropos tego zdjęcia chciałoby się napisać tak:

Na zdjęciu widzimy osobę, która rządzi klubem FC Barcelona. Obok niej stoi Josep Maria Bartomeu.

1

Akurat to że Messi rządzi tym klubem to fakt - to co powie jest święte, więc jeżeli życzy sobie takiego a nie innego trenera to co ma zrobić biedny Bartomeu? ;)

1

Messi musi czasem grać w meczu, więc potrzebuje jakiegoś wafla, żeby odwalał czarną robotę. Zubi mu się znudził, trzeba znaleźć kogoś nowego :)

1

Ale patrz jak klub dobrze stoi pod względem ekonomicznym, od kiedy Messi zabrał się za zarządzanie na poważnie ;) Nic tylko się cieszyć - jak skończy karierę, to będzie najbardziej rozchwytywanym dyrektorem sportowym na świecie, bo w wieku 35- lat będzie już miał ponad 10 letnie doświadczenie na tym stanowisku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?