1

I napisał "trener" :P

0

Messi cie nie zna, to nie dostaniesz tej fuchy.

0

Po wybraniu następcy Enrique, kolejnym zadaniem Messiego będzie wytypowanie nowego trenera rezerw Barcelony, a także kilku dyrektorów w sektorze administracyjnym klubu.

0

Podatek nie jest liczony od ceny netto a brutto - 56% z 580 mln to ok. 330 mln, a pozostałe 44% to ta klauzula.

Na matmie w szkole zastanawiałem się po jaką cholerę uczą takich banałów i to przez tyle lekcji, ale jak widać niektórzy dalej nie rozumieją...

5

Nie bylbym taki pewien. Jak dla mnie, gdyby odciąć się od meczów wyjazdowych, to Barcelona na Camp Nou gra zjawiskowo. Jeden pechowy mecz z Celtą, a wszystkie pozostałe wygrane i to nie pozostawiając żadnych złudzeń - 29 goli w 8 ligowych kolejkach.

Jak dla mnie to cierpimy na tą samą chorobę co w sezonie 11/12 - pamiętam, że wtedy mieliśmy w pewnym momencie 50% możliwych pkt do zdobycia i bilans bramkowy 8-7.
Teraz wygląda to podobnie, z tym że mamy nieco lepszy bilans bramkowy (12-5) i więcej pkt.

Dajmy Enrique czas - dotychczas na Camp Nou graliśmy świetnie, może z czasem i na wyjazdach gra się poprawi?

0

Bo w dzisiejszych czasach nikt nie zna angielskiego... :P

0

Może wymarzył sobie Suareza i Bartu mu powiedział, że trzeba kasy? :P

0

Tylko popatrz na pomoc, w której w tej chwili nie ma ani jednego gracza z top50 na tej pozycji. No nie licząc Mascherano, ale on gra na obronie i tak.

5

Haha i w notach użytkowników na razie Alves ma ocenę 5.5.
Pytam się czy ludzie mają oczy? Dani, nawet jakby strzelił hat-tricka to by dostał z 6.5...

0

Dobra tego gówna to nawet nie oglądałem :P

1

Wreszcie Pedro pomyślał, a nie walił na pałe w bramkarza :)

1

Dziwne ze za Pepa nigdy nie strzelilismy wiecej niz 8 goli.

3

Czy ktoś zauważa jakie kapitalne spotkanie rozgrywa Alves? Gra jak w 10/11 - pewnie jednorazowy wystrzał, ale może z Atletico jeszcze utrzyma formę? :)

0

Ronaldo to nawet przez wakacje nie ma takiej przerwy w karnych :D

2

Może to był buziak na pożegnanie? "Byliście wspaniali, kocham was, ale muszę was opuścić" :P

1

Ryczel xD

1

Ja bym zaryzykował i postawił na Rafinhę a jako partnera Xaviego.

0

Ale jednak w tej konkurencji niestety ale nie ma szans z CR - trzeba oddać królowi to co królewskie - nikt nie ma szans zbliżyć się do Ronaldo w wynurkowywaniu karnych, to arcymistrz.

1

Już się bałem że Leo zapomniał jak się wykonuje karne, bo chyba ostatniego mieliśmy jakieś 8 miesięcy temu, ale zrobił swoje ;)

0

Co robi Alves dzisiaj to poezja - kapitalny strzał jak Tytoń wyszedł - minimalnie niecelny, idealne zagranie do Neymara, teraz do Leo (no o 0.1 sek spóźnione) ładnie klepie... Takiego Alvesa nie widziałem od początku 2012 roku ;)

1

Myslalem ze to Neymar wpadł w pole karne i jak wykiwał pierwszego gracza to sobie pomyślałem - no gościu sobie nie odpuści żeby strzelić identycznego gola jak Ronaldinho z Realem - chwilę później wali w krótki róg :P
Ale to był Suarez ;)

1

Ronaldinho to też był pajac?

0

W tej chwili gra Barcelony w ofensywie to: drybling Messiego i Neymara, podania Messiego i Suareza, strzały Messiego i Neymara.
Poza tym nic nie ma - ale mam nadzieję że to się z czasem zmieni ;)

0

Bilety kosztują ;)

3

Real kontynuuje passę przegranych meczy z rzędu we wszystkich rozgrywkach, na razie licznik wskazuje na 3 :)

2

Za takie coś to własnie Messi byłby dla mnie pierwszy do odstrzału. Natychmiastowo i bez zastanowienia.

0

Za takie coś powinien być ban. Wprowadzanie w błąd użytkowników...

6

Jeżeli to co COPE podaje to prawda, to wydaję mi się że bardzo się pomyliłem co do Enrique, bo dla mnie to zmierzało ku lepszemu i ogólnie widziałem jakiś potencjał w tej drużynie, ale jeżeli piłkarze stwierdzają że Enrique jest do bani, a sam Messi stwierdza że Lucho nie ma pomysłu na grę ( a kto jak kto, ale Leo co nieco wie na ten temat - chyba najinteligentniejszy zawodnik w historii futbolu - chodzi mi oczywiście o inteligencje boiskową) to coś tu jest na prawdę nie tak...

3

O ile to prawda to są trzy opcje : Alves, Pique albo Messi ;) W Messiego wątpię, bo to "grzeczny chłopiec" :P najbardziej by mi tu pasował Alves ;p
No chyba że Busquets, bo on tą ostatnią wypowiedzią niezbyt przychylnie odniósł sie do Enrique.

1

I tak Xavi nie może być trenerem bo nie ma licencji wyrobionej, a na to potrzeba kilka miesięcy - nie ma niestety takiej opcji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?