0

Jak nie obejrzy meczu to też mu sie nic nie stanie ;)

0

Masche gral na skrzydle i 9 w ostatnich minutach z Ajaxem - czuję, że tak zagra z Valencią :D

0

A kto wie? :P Xavi bez większych obciążeń defensywnych, w takiej formie jak obecnie... to może być zaskakujące ;)

0

W 2010 roku też się tak wydawało, że Barcelona będzie dominować jeszcze wiele lat - ciężko w futbolu przewidzieć cokolwiek na więcej niż 2 lata do przodu - skończy się Robben z Ribery'm i już Bayern może paść.

1

Jako że studiuje w Warszawie (od tego roku) i apropos Legii to zawsze tak się dziwnie czuję, gdy słysze jakieś przyśpiewki o Legii i ja je wszystkie znam, tylko, że z całkiem innymi słowami i całkiem innym przekazem (jako, że w Kielcach chodziłem tylko na mecze "u siebie" Korony, to nawet nie wiedziałem do tej pory jak te "nieprzerobione" przyśpiewki brzmią w oryginale :D)

Boję się jednego - jak na jakiejś imprezie, ktoś wymyśli śpiewanie czegoś takiego, a ja lekko wcięty zaczne to śpiewać po swojemu xD

0

Z drugiej strony Messi i Neymar nie mieli CZEGO strzelać, bo tych karnych Barcelona nie ma :P

2

Jak nie umiesz pisać na telefonie to nie pisz wcale...
Boże ludzie dzisiaj są już tak ograniczeni umysłowo, że aż ręce opadają...

1

Nie napisales, ale cie uprzedzilem bo wiem z doswiadczenia, ze po takim komentarzu jak moj najczestsza odpowiedz to "nie czytaj"

2

Nie twierdzę, że umiem pisać wiersze, dlatego ich nie pisze. W twoich jeden rym częstochowski pogania drugim, nie da się tego czytać
PS. Odpowiedź "to nie czytaj" nie jest na poziomie.

2

Drogi chłopcze, dam ci radę :
Nie umiesz rymować? Nie rób tego wcale.

0

Malo smieszne...

1

Xavi zaczyna wracać do wysokiej formy - jeżeli odzyska (nie chce tu mówić o najlepszej, bo to by bylo chyba zbyt piekne ;p) swoja dobra wersje, to będzie genialnie, bo z całym szacunkiem dla Iniesty - potrafi on wygrywac w pojedynke mecze, ale to Xavi ma najwiekszy wplyw na grę i gdy jest w świetnej formie z Barceloną nie może się nic złego stać.

0

Basel to gra takim pressingiem, że byśmy z 10 razy piłkę stracili pod polem karnym...

0

Nie wytrzyma takiej intensywnosci Basel przez cały mecz... Pod koniec opadna z sił i Real ich zgniecie ;/

0

I tym droższe koszulki :D

0

Gdzie mam iść z tym zarządem?

0

Stawiam, że w nominowanych do pomocy będą Busquets i Iniesta, a w ataku Pedro ;)

4

Messi 3 gole prawą nogą :P

0

Możliwe że Xavi wraca :D

0

Haha Masche na skrzydle - strzeli tego gola :D

1

No chyba logiczne? Skoro Xavi wchodzi, to Messi już powinien zdejmować opaske i lecieć z nią do Hernandeza - dla mnie coś jest nie halo.

0

Dlaczego Messi jest kapitanem, skoro Xavi jest na boisku o.O?

1

Wolny Alvesa a'la Ronaldo :D

2

Rafinha z każdą kolejną minutą gra coraz lepiej ;)

0

Każdy dostawia czasem nogę - a nie sposób wykonać 50 rajdów mijając całą obronę i strzelić gola. Wtedy gdy Leo strzelał najwięcej goli (czyli 11/12, 12/13) miał sporo goli, z 5-6 metrów, gdzie wystarczyło
1) znaleźć się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu
2) dostawić odpowiednio nogę

0

Teoretycznie gdyby bylo w pilce nożnej cos takiego jak gra pasywna, to własnie Barcelona by dostawala przez to po dupie (przetrzymywanie pilki bez oddawania strzalu) :P

3

Nie tak ostro, Enrique przygotowuje go powoli do przejscia na ławkę rezerowych - o pierwszym składzie pogadamy za rok :P

0

Powiedzą, że oni chcieli Neymara w pierwszej 11 :D

2

To kupili Douglasa :P

0

Mega inteligentny komentarz. Zaiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?