Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie obejrzy meczu to też mu sie nic nie stanie ;)
0
Masche gral na skrzydle i 9 w ostatnich minutach z Ajaxem - czuję, że tak zagra z Valencią :D
0
A kto wie? :P Xavi bez większych obciążeń defensywnych, w takiej formie jak obecnie... to może być zaskakujące ;)
0
W 2010 roku też się tak wydawało, że Barcelona będzie dominować jeszcze wiele lat - ciężko w futbolu przewidzieć cokolwiek na więcej niż 2 lata do przodu - skończy się Robben z Ribery'm i już Bayern może paść.
1
Jako że studiuje w Warszawie (od tego roku) i apropos Legii to zawsze tak się dziwnie czuję, gdy słysze jakieś przyśpiewki o Legii i ja je wszystkie znam, tylko, że z całkiem innymi słowami i całkiem innym przekazem (jako, że w Kielcach chodziłem tylko na mecze "u siebie" Korony, to nawet nie wiedziałem do tej pory jak te "nieprzerobione" przyśpiewki brzmią w oryginale :D)
Boję się jednego - jak na jakiejś imprezie, ktoś wymyśli śpiewanie czegoś takiego, a ja lekko wcięty zaczne to śpiewać po swojemu xD
0
Z drugiej strony Messi i Neymar nie mieli CZEGO strzelać, bo tych karnych Barcelona nie ma :P
2
Jak nie umiesz pisać na telefonie to nie pisz wcale...
Boże ludzie dzisiaj są już tak ograniczeni umysłowo, że aż ręce opadają...
1
Nie napisales, ale cie uprzedzilem bo wiem z doswiadczenia, ze po takim komentarzu jak moj najczestsza odpowiedz to "nie czytaj"
2
Nie twierdzę, że umiem pisać wiersze, dlatego ich nie pisze. W twoich jeden rym częstochowski pogania drugim, nie da się tego czytać
PS. Odpowiedź "to nie czytaj" nie jest na poziomie.
2
Drogi chłopcze, dam ci radę :
Nie umiesz rymować? Nie rób tego wcale.
0
Malo smieszne...
1
Xavi zaczyna wracać do wysokiej formy - jeżeli odzyska (nie chce tu mówić o najlepszej, bo to by bylo chyba zbyt piekne ;p) swoja dobra wersje, to będzie genialnie, bo z całym szacunkiem dla Iniesty - potrafi on wygrywac w pojedynke mecze, ale to Xavi ma najwiekszy wplyw na grę i gdy jest w świetnej formie z Barceloną nie może się nic złego stać.
0
Basel to gra takim pressingiem, że byśmy z 10 razy piłkę stracili pod polem karnym...
0
Nie wytrzyma takiej intensywnosci Basel przez cały mecz... Pod koniec opadna z sił i Real ich zgniecie ;/
0
I tym droższe koszulki :D
0
Gdzie mam iść z tym zarządem?
0
Stawiam, że w nominowanych do pomocy będą Busquets i Iniesta, a w ataku Pedro ;)
4
Messi 3 gole prawą nogą :P
0
Możliwe że Xavi wraca :D
0
Haha Masche na skrzydle - strzeli tego gola :D
1
No chyba logiczne? Skoro Xavi wchodzi, to Messi już powinien zdejmować opaske i lecieć z nią do Hernandeza - dla mnie coś jest nie halo.
0
Dlaczego Messi jest kapitanem, skoro Xavi jest na boisku o.O?
1
Wolny Alvesa a'la Ronaldo :D
2
Rafinha z każdą kolejną minutą gra coraz lepiej ;)
0
Każdy dostawia czasem nogę - a nie sposób wykonać 50 rajdów mijając całą obronę i strzelić gola. Wtedy gdy Leo strzelał najwięcej goli (czyli 11/12, 12/13) miał sporo goli, z 5-6 metrów, gdzie wystarczyło
1) znaleźć się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu
2) dostawić odpowiednio nogę
0
Teoretycznie gdyby bylo w pilce nożnej cos takiego jak gra pasywna, to własnie Barcelona by dostawala przez to po dupie (przetrzymywanie pilki bez oddawania strzalu) :P
3
Nie tak ostro, Enrique przygotowuje go powoli do przejscia na ławkę rezerowych - o pierwszym składzie pogadamy za rok :P
0
Powiedzą, że oni chcieli Neymara w pierwszej 11 :D
2
To kupili Douglasa :P
0
Mega inteligentny komentarz. Zaiste.