Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak samo jak on nie osiągnie zdolności które posiadam np. ja. Nie wiem czemu mają służyć takie komentarze :)
0
Też się zacząłem uczyć hiszpańskiego, a żadne gazety o tym nie piszą ;
0
Gdyby nie dręczyły go kontuzje to byłby dla nas wybawieniem w środku pola - to ktoś taki jak Iniesta, mógłby na prawdę pokierować w przebojowy sposób naszą pomocą - a mając takich ludzi w ataku... ho ho..
Tylko ten ban...
70
Na pewno nie Ronaldo - on by pewnie leżał ;)
0
Tak jak ktoś tu pisał - lepiej niech Suarez siedzi na tym skrzydle - a nóż coś ugra - na pewno będzie lepszy niż Pedro, a Messi niech gra w środku ataku, bo tam jest najlepszy na świecie.
0
Alves dzisiaj bardzo dobrze gra.
0
Już nie przesadzajmy z przekupywaniem sędziów... Zalatuje mi tu bólem dupy realowców z czasów gdy Barcelona jechała Real jak chciała...
1
Pewnie, że może - za 10 lat to będzie miał takie doświadczenie, że nawet nie będzie potrzebował rywala koło siebie, żeby wywalczyć karnego :D
1
Dokładnie w 13 sekundzie - lewa noga Neymara. Z tej perspektywy tego nie wydać bo akurat Marcelo zasłania - 37 sekunda - tu widać idealnie.
Jeżeli Neymar byłby w stanie w powietrzu nagle zrobić taki ruch stopą, to z piłką mógłby zrobić absolutnie co by tylko chciał :)
1
Wtedy nie wyszło, ale widać, że Ronaldo z każdym rokiem jest coraz bliżej perfekcji :)
0
A ile to razy Messi symulował i zarobił karnego? Bo szczerze - ja sobie nie przypominam takiej sytuacji.
0
Suarez nie jest brany pod uwagę w plebistycie Złotej Piłki za ugryzienie.
Ale symulki co kilka meczy to nic złego ;)
7
Zapewniam cię, że dalej wspaniali gracze garną się do Barcy ;) Suarez, Halilović, D.Suarez i inni ;)
0
Może da się jeszcze to odkręcić... ale wątpię...
1
Neuer jest gdzie jest, tylko przez mistrzostwa świata, gdzie rzeczywiście grał świetnie, jak i cała reprezentacja Niemiec. Manuel może buty wiązać pod względem umiejętności bramkarskich takiemu Courtoisowi, jednak miał dużo lepszą reprezentację no i wygrał mistrzostwo świata, dlatego Belg nie ma szans, mimo że jest bezwzględnie lepszym bramkarzem od Neuera.
1
Nie bronię Messiego, tylko stwierdzam fakty - dlatego go Pep przeniósł do środka, żeby mógł pokazać wszystkie swoje atuty, na skrzydle gra z lepszym rywalem zawsze bardzo przeciętnie, mimo, że ze słabszymi drużynami zdarzają mu się świetne zawody na skrzydle.
0
*kibic, nie kibice
0
Messi :P No i reszta :P
0
Leo, gdzie podziały się twoje dryblingi?
0
Bravo ZM. Bez dwóch zdan
0
Pedro zbawca :D
0
W takich sytuacjach dziurawili Valdesa - Bravo się tak nie daje ;)
0
Spokojnie - Luis jeszcze odpali ;)
Czy na razie ma złe statystyki? Gol i 4 asysty w 6 meczach?
0
Tylko gdzie zmiany? Brakuje kreatywnosci w srodku pola... Lucho!
0
Bo na skrzydle Leo jest bezużyteczny z lepszym rywalem. Dlatego ciężko pogodzić Neymara, Suareza i Messiego.
0
30.11.2014 22:06 Busquets zagrał głową :)
1
Hehehehe ja wam podam jedno nazwisko i wam szczęka opadnie:
Torres. Brzmi znajomo? :P
Nie no Suarez będzie jeszcze grać genialnie - Neymarowi zajęło to cały rok, Luis ogarnie się szybciej ;)
43
Ludzie doszukują się tu jakiś wielkich podstępów ze strony Lucho - jakiś dziwnych systemów w stylu 3-4-3, 3-5-2, 4-2-2-2.
Zmartwię was : to zwykle 4-3-3, z Busquetsem jako środkowym pomocnikiem, jednak ustawienie będzie dawać Barcelonie trochę większą elastyczność, bo Busquets(bądź Masche) będzie sie cofać do obrony a wtedy Alves i Alba będą jednocześnie wychodzić do przodu (jakby tego normalnie nie robili... :P). Ot cała zagwozdka.
0
Również uważam, że to najlepsze ustawienie, ale w Barcelonie sie nie sprawdza. Gramy jak dzieci we mgle - oby dzisiaj to wypaliło, ale eksperymenty Tito i Martino z 4-2-3-1 nie wygladały zbyt optymistycznie...
0
No właśnie Masche grał przez ostatnie 10 minut jako skrzydłowy a momentami napastnik - jak nie wierzysz to obejrzyj jeszcze raz :D