Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym usunął możliwość głosowania na Pedro, Suareza, Neymara, Munira, Sandro i Alexisa, bo mając jako alternatywę Leo, głosować na w/w będą tylko trolle :P
A tak serio to dobry rok w wykonaniu Messiego i kapitalna runda - 8 goli w fazie grupowej LM, 15 goli i 9 asyst w 16 meczach La Liga - super ;) Ale Neymar też na razie gra super - po poprzednim sezonie (który nawiasem mówiąc miał dosyć dobry) się totalnie nie spodziewałem, że tak poprawi swoją formę strzelecką - już w tej chwili ma więcej goli niż w całym poprzednim sezonie, a jeszcze ponad połowa przed nami :)
Suareza też na razie bronią statystyki a przecież wrócił po długim rozbracie z futbolem i w dodatku to jego pierwszy sezon w Barcie - czas aklimatyzacji itd.
1
W ataku to grał tylko wtedy gdy Messi był kontuzjowany. A o ile pamięć mnie nie myli, to Messi w 2014 roku nie opuścił meczu przez kontuzję.
0
Rzeczywiście, przeoczenie :P
0
Heh, znalazłem przewidywany przeze mnie pierwszy skład i ustawienie zespołu L.Enrique (z 24 czerwca).
http://www.footballuser.com/1052967/FC_Barcelona
Jak widać za dużo się nie pomyliłem (tylko bramkarz) ;)
0
W 2015 roku na 100% będzie w trójce do Złotej Piłki. Neymar to genialny gracz :)
0
Daj chociaż jeden argument, że Bale zasługuje na miejsce w jedenastce bardziej od Neymara. Bo ja ile bym się nie głowił to nie znajdę, bo w tym sezonie Bale to przy Neymarze wygląda jak Brożek przy Ronaldo.
1
Zmieniłbym tylko Bale'a na Neymara (bo to że jest tam Bale to nieporozumienie) no i zastanowiłbym się czy bardziej zasługuje Casillas czy Bravo.
0
To ci się udało, nie powiem :)
0
Ta trójka została ogłoszona już dobre 2 tygodnie temu.
1
Jak na początku wygrywaliśmy skromnie (do meczu z Malagą wszystko) to było psioczenie, że gramy słabo i strzelamy mało goli.
Nikomu nigdy nie dogodzisz.
4
Kiedy ludzie zrozumieją wreszcie, że na świecie jest pełno debili,a w internecie to już szczególnie i że wśród tych debili są zarówno kibice Barcelony jak i Realu?
2
I tak wiadomo, żę najaktywniejszym użytkownikiem był LOL LOL... :P
A ja powoli zbliżam się do jubileuszu - 1000 dzień na stronce, 4000 komentarz, 3000 polubienie? :P
1
Na Mundialu też nie pokazał nic szczególnego. Zresztą sezon zaczął się w połowie sierpnia więc mamy 4.5 miesiąca + przeciętny Mundial.Chyba można to podciągnąć pod pół roku? ;)
0
Jak wspaniałym piłkarzem wyszło kiedy przyszedł do Barcy ;)
Za sezon 13/14 może, ale to co robi od pół roku to woła o pomstę do nieba...
1
Remis z Malagą nie był "durny". W tamtym meczu oddaliśmy bodajże 1 celny strzał na bramkę - z czym do ludzi?
2
On juz byl na treningach w Bayernie, Liverpoolu, Realu... To ze przyjezdza do Barcy nic nie znaczy ;)
2
Jednak plusy zdecydowanie przesłaniają minusy ;)
0
A tu Montoya strzela hat tricka xD
1
Moje w 100% spełniał do czasu kontuzji grał genialnie - co prawda nie strzelał zbyt wielu goli i asyst, ale pokazywał że ma zadatki na lidera - potrafił przejść 2-3 zawodników, zrobić coś magicznego. To było oczywiste, że w tym sezonie będzie grał jeszcze lepiej.
3
A po co to zdanie ma czytać osoba która nie interesuje się piłką?
0
Ja myślę, że to dlatego, że Real ma w środku pola takich graczy jak Isco, James, Modrić, Kroos, a u nas najlepszym pomocnikiem jest Xavi, którego z drużyny od 2 lat wywalała połowa osób.
1
Graliśmy wtedy tak dobrze, bo za plecami napastników byli Xavi z Iniestą, a jeżeli Messi w swoim czasie był o kilka poziomów wyżej niż każdy inny piłkarz, to nie wiem jak bardzo odstawali od naszego genialnego duetu inni pomocnicy. Poziom Xaviego i Iniesty to był totalny kosmos, nie wiem czy kiedyś w historii futbolu trafiło się tak, żeby dwaj tak wspaniali pomocnicy grali razem w jednym klubie w swojej najwyższej formie. Bo zarówno Xavi jak i Iniesta należą do ścisłego topu pomocników w historii futbolu.
To, oraz Messi jest przyczyną tego, że graliśmy tak dobrze - a nie obecność Neymara czy Suareza w dzisiejszym składzie (którzy swoją drogą też swoje robią w defensywie).
1
Ja mam pretensje tylko za te jego symulki :)
2
Szansa na parę Barcelona-Atletico w 1/8 jest taka sama jak na wylosowanie pary Wisła-Legia. Teraz zgaduj dlaczego ;)
0
No dobra trochę mnie przekonałeś argumentem z Suarezem :)
Ok - na tym poprzestaniemy :D
1
*To nie było jedno zdarzenie ;) A jeżeli potrafi tak oszukiwać na boisku, to skąd wiesz że normalnie jest taki święty? ;)
Do Neymara też nie miałem zbyt dużo szacunku, tak samo do Busquetsa, czy Alexisa. Jednak wszyscy trzej panowie się ogarnęli i Busquets czy Alexis nie nurkowali już od bardzo dawna, zaś Neymar przyaktorzył perfidnie na mundialu, a poza tym jego ostatniej symulki trzeba szukać jeszcze w Santosie. Dlatego ich zmiany oceniam na plus i daję im jeszcze jedną szansę. Ronaldo jak symulował tak symuluje dalej. Z tym, że co gorsza jest w tym coraz skuteczniejszy.
1
"To uczciwy człowiek."
Tu żeś trochę dowalił ;) Człowiek uczciwy nie powinien tak oszukiwać w meczach - dla mnie symulacja to po prostu oszustwo i brak szacunku do rywala.
2
To czy się nie kładzie to rozsądzimy po meczu .
"Nie w każdej sytuacji można wywalczyć karnego. Ale warto próbować" ~Ronaldo
:D
0
To niech się śmieje - my się śmiejemy z niego - obustronne korzyści :)
1
Jednych śmieszy innych nie śmieszy - ja np. ostatnio bardzo sporadycznie wchodzę na tę stronkę (oczywiście jak na mnie, bo kiedyś siedziałem tu po 1-1.5h dziennie) i nawet nie miałem okazji się oczytać tych docinek w kierunku Ronaldo - więc tak - mnie to nadal śmieszy ;)
Szacunek do Ronaldo również mam ogromny, bo to niesamowity piłkarz, jednak po takich zagraniach z jego strony zawsze mi się ten szacunek obniża i wtedy pozwalam sobie na różne docinki w jego stronę. Ale nie takie, żeby go nazywać skur... itd, bo to już nie jest ani zabawne ani odpowiednie, więc tu się zgadzamy ;)