2

Czy Enrique nie ma pomysłu? Ma, może nie jest trenerem klasy Pepa, ale spójrzmy na to czym on dysponuje - wypaloną pomocą, średnią obroną i genialnym atakiem, w dodatku za rywali w lidze ma najlepszy Real od wielu wielu lat, świetne Atleitco i odrodzoną Valencię i Sevillę.
Pep gdy wchodził do Barcy miał nienasyconych, młodych ambitnych graczy - najlepszą pomoc na świecie, ówcześnie najlepszą obronę (Alves, Pique i Puyol grali perfekcyjnie w pierwszym sezonie, a z czasem Abidal też dopasował się do ich poziomu - dodatkowo jeszcze Milito i inny też grali świetnie) no i kapitalny atak. W dodatku za przeciwników miał żałośnie słaby Real, który baty zbierał regularnie już w 1/8 LM. Pep miał dużo łatwiej - gdyby dzisiaj był jego pierwszy sezon w Barcelonie NA PEWNO by nie wygrał 6 pucharów - po pierwsze mając dużo silniejszy Real za rywali, po drugie - dysponując słabszym składem.

Pep miał zatem DUUUŻO czasu na zaadoptowanie się. My tego czasu nie dajemy nikomu - byłem zwolennikiem zostania Martino, bo oczywistym jest, że potrzeba tej drużynie jakiejś stabliizacji. Jak wywalą Lucho za pół roku, to sezon 15/16 będzie kolejnym bez trofeów.

2

Oczywiście że warto było się śmiać z Realu - nas czekał najcięższy mecz w sezonie (patrząc na statystyki z ostatnich lat) więc porażka Realu dała nam komfort, że nawet porażka tutaj nie zmieni nic w tabeli - przegrana była bardzo możliwa, więc ewentualne zwycięstwo Blancos praktycznie rozstrzygałoby ligę - 7 pkt przewagi (licze już z zaległym meczem) mogłoby być po sprawie :) A tak - liga w grze ;)

5

Sami mówicie, że porażki są do przyjęcia, ale po walce "a nie po oddaniu meczu".
Dzisiaj walczyli, dlaczego wylewacie wiadro pomyj i wycieracie swoje niewyparzone gęby tymi piłkarzami, którzy walczyli, którzy chcieli, którzy mieli ambicję dziś wygrać?

I jeszcze jedno - pamiętam co tutaj się działo bodajże w marcu czy lutym 2012 roku, kiedy Pep wystawił "dziwny" skład na Osasunę. Jeżdżono po nim wtedy tak jak po Lucho, albo i gorzej. Więc nie wygadujcie dyrdymałów o potrzebie trenera z jajami itd, bo nawet jak Pep wróci, to stado dzieciaków wywali go już po pierwszej porażce.

Amen.

1

HAHAHHA NEYMAR GENIUSZ :D

2

Zero klarownych okazji? Ja naliczyłem jakieś 4, poza tym wiele groźnych akcji w których brakowało ostatniego podania, bądź w ostatniej chwili wybiljali piłke piłkarze RSSS.

2

My nie mamy tylko posiadania piłki - my gramy ładnie dla oka, szkoda że nieskutecznie, ale wszyscy tu gadają jakieś pierdoły że gramy piach -to nieprawda

6

Wy sie plujecie jak nie wiem, a my gramy bardzo dobrze, nie ma skuteczności oczywiście, ale zdominowaliśmy RSSS totalnie, może tego nie wygramy, ale mi się takie coś podoba - od wielu lat to RSSS nas niszczył, a teraz to my dominujemy w każdym aspekcie - nie każdy mecz się wygrywa, ale mi się taka gra podoba - szkoda że nie wygrywamy, ale zobaczymy - ja wierzę w zwycięstwo :)

0

Ależ Iniesta stracił szybkośc i przyspieszenie...aż żal patrzeć ;

1

Ale też nie oznacza, że by to osiągnęli. Wykazujesz się kompletnym brakiem logicznego myślenia - daj Lucho pracować, mecz trwa 90 minut a nie 45.

1

Niepodyktowany karny dla Barcelony, zaś dla Realu ciężko zliczyć liczbę karnych w tym sezonie ;) Z czym do ludzi?

0

Matje będzie walić! :P

0

Niech Suarez strzela, proszę...

2

Jak wygramy 10-0 to chyba będzie świadczyć że podjął doskonałe decyzje?
Co za ludzie...

1

W zeszłym roku jak graliśmy z Atletico, to też Neymar i Messi nie grali od początku i jak weszli to żadnej miazgi nie było ;/ Co prawda wtedy nie mieliśmy Suareza, który sam będąc największą gwiazdą w ataku może pozwolić sobie na trochę nonszalancji, a przez to może nam wygrać mecz, no ale jednak...

0

Oczywiste jest to, że nie będziemy wygrywać po pierwszej połowie, ale może wejście Neymara i Messiego w 46 minucie da nam impuls?

2

Otamendi skubaniec szybki jest jak piorun - w meczu z Barceloną, pod koniec dogonił Leo jak wychodził sam na sam, a wcześniej jeszcze doznał chyba jakiejś lekkiej kotuzji - teraz Bale'a też prawie wziął. No i obrońcą jest też super ;)

2

Real tak bardzo fair play ! :)

0

Wreszcie troche farta miała Valencia :D
Ale pewnie i tak Real coś wciśnie ;p

1

Eh co ten Negredo robi... Głową zgarnia wszystko, a nogą to chyba jeszcze ani jednego dobrego zagrania nie zaliczył...

0

Dobrze górne piłki zgrywa - ale poza tym, że wygrywa wszystkie pojedynki powietrzne to nic nie robi w zasadzie niestety

8

Ronaldo : "Nurkowałbym..." :D

2

Jeszcze ludzie się tak nie jarajcie tym rekordem Ronaldo, bo Messi w sezonie 12/13 szedł ewidentnie na 60 goli, ale kontuzja wszystko popsuła.
NIe życzę kontuzji Cristiano, ale w futbolu nigdy nic nie wiadomo.

1

Wystarczy, że przestanie symulować i już nie strzeli tylu bramek w drugiej połowie sezonu.
Nie no żartowałem, przecież wiadomo, że nie przestanie symulować :P

0

A no tak, taka przerwa była długa, że zapomniałem o karnych dla Realu i już sobie marzyłem o ładnym i wyrównanym meczu :D O ja głupi! :)

1

Liga hiszpańska się odradza - Real, Barcelona : wiadomo, Atletico, Valencia są mocne, a Valencia może być tylko lepsza, a za plecami Sevilla i Villareal - kwestia 2-3 lat i nikt nawet nie będzie próbować dowodzić, że liga angielska jest lepsza :)

4

Kiedy przychodzil do Barcy stwierdziłem, że tak czy tak ma być następcą Keity, a że jest na pewno od Malijczyka dużo lepszy to jest to transfer jak najbardziej na plus.
Rzeczywistość okazała się brutalna, bo Song, mimo bez wątpienia większego talentu od Keity, nie dał Barcie nawet 1/3 tego co dał nam Malijczyk w trakcie jego pobytu.

1

W końcu sam powiedział, że trenuje Man Utd :D

2

Cały czas się zastanawiam dlaczego Martino się odsunął przepuszając Bale'a... :D To była strefa wyznaczona dla trenera, ja tam bym stał twardo i dał się staranować :DPS. OK teraz spojrzałem na to zdarzenie z innej kamery - nawet jakby dalej stał gdzie stał, to i tak Bale by go ominął - mylące to było :P

2

Nic mnie już nie zdziwi w tym roku - nawet jak Ronaldo dostanie za tego gola trofeum Puskasa...

1

"W tym roku wybieramy najlepszego piłkarza każdej formacji zarówno zdaniem Was, użytkowników, jak i redakcji serwisu."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?