Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Neymar ma technikę! o.O
1
Hmmm może z Xavim dzieje się coś takiego jak z Pirlo?
Gasł gasł, a gdy przeszedł do Juve nagle wystrzelił z formą.
Wydawało się że Generał się skończył, a może jeszcze zagra na mistrzowskim poziomie ten sezon? Kto wie.
PS. Odzyskaliśmy Leo :D
0
Luis 4 asysta :D
3
Przerażające jest to, że naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie jest 34-letni Xavi (w dodatku pomiedzy nim a resztą jest przepaść), który ponoć skończył się 2 lata temu, wszyscy chcieli go posadzić na ławce, a za rok może odejść z Barcy...
1
No wypadało by żeby jeszcze Suarez strzelił gola ;)
1
Zwykle to inni narzekają, a ja jestem zadowolony, a dzisiaj jest całkiem na odwrót - może mam coś ze wzrokiem, ale dla mnie grają dosyć słabo,chociaż tyle że prowadzą. No ale może macie racje, że grają dobrze? Oby, bo ja tego nie widze :p
2
Ciekawe kto był kogo zmiennikiem w poprzednim sezonie xD
0
Skończ dzieciaku.
0
Z tego co pamietam to 6, ale co ja tam moge wiedziec...
19
Ronaldo 20 goli
Barcelona 25 goli
To się robi niepokojące...
6
"W zakończonym przed chwilą meczu okupujący pozycję lidera Real Madryt pokonał Eibar"
Czy redakcja żyje w innej strefie czasowej ? :P
0
To było w czasach jak w lidze hiszpanskiej grało ok. 10 zespołów.
2
Klopp z 15 miejscem w lidze? ;)
Guardiola jak najbardziej zalicza się do genialnych trenerów, to że dostał w zeszłym roku od Realu jeszcze nic nie znaczy - wręcz przeciwnie - po tak szybko wygranej lidze można było się tego spodziewać - od kiedy Bayern miał zapewnione mistrzostwo grał padakę, w rundzie jesiennej oglądając Bawarczyków przecierałem oczy ze zdumienia, bo grali niemal dokładnie jak Barcelona Pepa. Potem gdy brakło motywacji w postaci cotygodniowych meczy ligowych, Bayern zaliczył potężny regres - Pep już drugi raz tego samego błędu nie popełni i nie będzie próbował odskoczyć innym na 20 punktów - widać to już teraz, mimo tragicznej gry BVB Bayern ma tylko 4 pkt przewagi nad viceliderem i na wiosnę będzie jeszcze mocny. Guardiolę będzie można w pełni ocenić dopiero po tym sezonie.
0
Pięknie by było, ale wątpię w taki scenariusz... ;p
8
Pep już nie wróci do Barcelony, zresztą co sam potwierdził.
Powód jest prosty - załużmy, że Pep wraca, za X lat. Czego oczekują kibice? Oczywiście potrójnej korony. Ogromna presja, ogromne wymagania, a takie rzeczy jak ta Barca z 2008-2012 nie zdarzają się co tydzień - Pep jest świetnym trenerem, ale gdyby nie trafił na taką generację piłkarzy, to nigdy by z nich nie wycisnął tyle co wtedy. A szansa na powtórzenie się takiej generacji piłkarzy są minimalne. Pep wracając do Barcy zepsułby tylko swoją legendę - po co?
0
Oby nie Denis :D
2
Ja 8,5 i od początku byłem przeciwny zatrudnieniu Enrique - było wiele spustów nad nim, ja byłem wobec niego bardzo sceptyczny, ale zobaczymy. Nawet przeciętny trener mając taką kadrę(zwłaszcza w ataku) mógłby zdziałać wielkie rzeczy, więc kto wie. Na razie Luisa nie skreśliłem, ale moje obawy przed początkiem sezonu teraz odżyły (bo pierwsze kilka meczów było dla mnie zaskoczeniem - drużyna grała dobrze, Messi zaczął biegać, Neymar grał kapitalnie, miał wrócić jeszcze Suarez, no i nie traciliśmy w ogóle bramek).
4
A niby mieliśmy złą obronę w zeszłym sezonie? Ja uważam, że to wielka zasługa Martino, że ją uzdrowił. Ja cały poprzedni sezon uważałem, że Pique gra dobrze, nie wierzysz to możesz sobie przeszukać moje komentarze. W lidze mniej goli stracilo tylko Atletico, które miało najlepszą defensywę na świecie, poza Realem, który w zeszłym sezonie miażdżył pod koniec wszystkich (4-0 z Bayernem itd) nie stracilismy w zadnym meczu wielu bramek, a i z Realem mimo straty goli (np. 3 na SB) potrafilismy niejednokrotnie strzelic wiecej. Obrona w zeszłym sezonie mi się na prawdę podobała - uważałem, że atak sprawuje się słabo (dlatego marzyłem o Suarezie) ale ten sezon otworzył mi oczy, że winna takiego stanu rzeczy jest pomoc (do tego sezonu żyłem w świecie w którym Barca ma najlepszą pomoc świata - przyjąłem do wiadomości, że Xavi nie gra tego co powinien, ale Iniesta był dla mnie dalej największy, Cesc w rundzie jesiennej był genialny) .
To że Pique kiedyś grał lepiej to inna sprawa - tu się zgodzę, ale w żadnym stopniu nie jestem niezadowolony z sezonu 13/14 w wykonaniu Gerarda. A to że jeszcze lepiej grał za Pepa to podejrzewam, że jest to też kwestia tego, że kiedyś mieliśmy najlepszego PO świata, najlepszego DM świata i na lewej stronie Erica, który kiedy był w formie, był również jednym z najlepszych na świecie defensorów (wystarczy przypomnieć sobie jak grał w sezonie 10/11). W dodatku u swego boku miał Puyola, który dyrygował całym blokiem i w dodatku sam grał kapitalnie. Kiedyś Pique było dużo łatwiej, a teraz? Dani jest zwyczajnie słaby i nie ma co się oszukiwać - jego czas przeminął. Alba lata do przodu i zostaje korytarz po obu stronach boiska - pomoc nie potrafi zdominować meczu, Busquets gra kupę i daje się minąć w każdej kontrze, więc nic dziwnego że i braki Pique są bardziej widoczne.
1
Ja bym tu jeszcze dodał Masche i Suareza - z resztą się zgadzam w 100%. Ta drużyna jest nasycona po prostu. Niestety, ale powinniśmy zatrudnić szkoleniowca na prawdę z absolutnego topu, oprzeć drużynę na takich ludziach jak : Bartra, Mascherano, Neymar, Suarez, Messi, z wieloma się pożegnać, no ale teraz możemy sobie marzyć - dopiero w 2016 r. beda mozliwe jakiekolwiek transfery. A wtedy Leo i Suarez będą już pod 30, nasz środek pola (o ile Halilović i D.Suarez nie wystrzelą) będzie wygladał tragicznie, nie wspominając o środku obrony. Nie wiadomo co z Masche bo jak będzie już miał 32 lata to może się z nim stać coś takiego jak z Xavim... nie wyglada to kolorowo ;/
2
Ale w zeszlym sezonie jakos to wygladalo - Pique nawalal tylko sporadycznie i nigdy w meczach z najlepszymi, a Mascherano byl na prawde swietny, nie liczac kwestii zwiazanych z główkami, bo tu facet nie może zrobić nic więcej. Bartra w zeszłym sezonie - przynajmniej w rundzie jesiennej - grał genialnie. Teraz nikt poza Masche nie gra na odpowiednim poziomie...
1
Wszyscy twierdzlili, że jak się posadzi Pique na pare spotkań na ławce, to zacznie grać lepiej - teraz widzicie - w poprzednim sezonie, grał na prawdę dobrze, zwłaszcza w ważnych meczach był jednym z naszych najlepszych graczy, a teraz nasza obrona to pośmiewisko i bez Pique jest jeszcze gorzej.
1
Ha! Wiedziałem że jesteś adminem!
1
No gra bardzo podobnie do Zizou, ale to nic dziwnego - na pewno grywał z tatą w piłkę od najmłodszych lat, więc starał się naśladować swojego ojca - wątpię, żeby miał choć część talentu Zidana, ale kto wie? ;)
3
A taki Ancelotti to opieprza wszystkich i drze mordę? A chyba nie powiesz mi, że to słaby trener - 3 LM mówią wszystko.
Xavi jeżeli trafiłby na generację piłkarzy, taką na jaką trafił Pep (szanse na to są minimalne, ale zawsze...) to mógłby stworzyć coś jeszcze lepszego niż Guardiola.
1
I ostatnie miejsce w lidze :P
Nie no Klopp jest super trenerem, też bym go chciał w Barcelonie :)
3
Daję 100 że to ty jesteś adminem :P
PS. W 2010 roku Vermaelen zagrał 90 minut na Camp Nou ;) Fail.
0
To jest na pewno odpowiedz na moj komentarz?
2
To bylo rok temu i jakos 2 dni pozniej zdementowal te slowa ;)
2
Bardzo szczery czlowiek, az przyjemnie sie to czyta, nie owija w bawelne, wali prosto z mostu :) Oby gral u nas jak w L'poolu !
1
Wierz dalej w te brednie ;) Douglas nie dorasta do piet Alvesowi w obecnej formie , a gdzie dzisiejszemu Alvesowi do tego Daniego z 2008-2011, kiedy byl najlepszym PO swiata?