Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak kupisz dobrego kompa w granicach 5-6 tys. to i na 6 lat starczy :) A jak dużo grasz to kasa się zwróci, bo gry na konsole są jakieś 2x droższe niż na PC. No i zawsze można piracić xD
2
Transfer request nie zobowiązuje klubu do sprzedania zawodnika - oczywiście, gdy gracz zdecyduje się odejść, to klub raczej nie robi większych trudności (jeżeli cena jest odpowiednia), wg zasady "z niewolnika nie ma pracownika". Ale sama prośba o transfer nie gwarantuje tego w żadnym stopniu - kontrakt jest kontraktem i zawodnik nic na to nie poradzi, jak lub się uprze
1
Wow, aż strach pomyśleć, ile asyst będzie miał Leo pod koniec kariery :P
0
Jakbyś miał to się podziel :D
9
Wenger bez swojej kurtki? ;
1
To dla ciebie jest przemoc? To chyba klaps od rodzica to znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem dla ciebie :P
To nie chodzi, czy byłbym dumny czy nie - na pewno bym żałował tego, ale to byłby impuls - raczej nie robię takich rzeczy, ale jakby mi jacyś gówniarze dzień w dzien włazili do auta to kiedyś bym nie wytrzymał i tak zrobił. Po prostu - potem bym się nad tym zastanowić, ale tak bym zareagował po n-tym razie.
Powiedz mi jak miał odjechać? Jak chciał odjechać, to mu gościu wlazł w połowie do auta i "jechał" z nim. To trzeba być nienormalnym - CR by dobił do tych 25 na godzinę i z dziecko by trafiło połamane do szpitala.
Jego się usprawiedliwia? Heh... to żeś dowalił. To właśnie na Ronaldo wszyscy psioczą i plują się o takie pierdoły jak to. Ja nie wiem po co ja o tym dyskutuję, bo po prostu już mi chyba odwaliło. Bym go bronił nawet gdyby tego dzieciaka pieprznął z łokcia - a on odepchnął gościa który mu prawie wlazł do samochodu. I ty to nazywasz przemocą? O M G...
1
On w ataku z obrońców jest bez wątpienia najlepszy na świecie 'by far', no ale w defensywie, jak ma dzień to jest kapitalny, a jak nie, to robią go gorzej od Wawrzyniaka :P
Bardzo nierówny, ale w ataku potrafi postraszyć - nie ma drugiego takiego obrońcy, który by miał tak kapitalne główki, miał taki zmysł strzelecki i umiejętność ustawienia się w polu karnym. Do tego potrafi bić rzuty wolne... Jako napastnik mógłby spokojnie grać w drużynie pokroju Realu Sociedad, a to nie jest mało :P
4
Zobaczymy na wiosnę ;) Cesc nigdy nie zaliczył u nas słabej jesieni - za Pepa zagrał wspaniałe pół roku, za Tito grał tak dobrze, że aż Iniesta musiał powędrować na skrzydło, bo nie było dla niego miejsca w pomocy, a zeszłego sezonu nie trzeba przypominać - runda jesienna w wykonaniu Cesca, Alexisa i Neymara to było cudo :)
Jednak żadna runda wiosenna nie była chociażby "przeciętna" w jego wykonaniu - najczęsciej bardziej przeszkadzał niż pomagał zespołowi . Dlatego wstrzymałbym się z jakąkolwiek oceną jego gry, aż do końca sezonu, nauczony doświadczeniem z poprzednich lat :)
1
W 14 miał chyba 83 o ile się nie mylę, więc sam "progres" jest OK, a czy takie są jego umiejętności ? Trudno powiedzieć.
1
Podpisywałbyś autografy, dziesiątkom ludzi, gdziekolwiek ich nie spotkasz? Nie bądź śmieszny... W okół auta było z 10 dzieciaków, każdy się pchał do środka, każdy chciał robić zdjęcie, chciał dostać autograf. Myślisz, że jakby im wszystkim te autografy rozdał (przy okazji zwaliłoby się z 20 kolejnych osob, bo ludzie ciągną do takich zbiegowisk) to by grzecznie odeszli? Liczyliby na więcej - rozmowę itd -NIECH WYSIĄDZIE Z AUTA!
Ja bym nie wytrzymał (mimo, że jestem spokojnym człowiekiem) i po prostu przy którymś razie trzasnął je drzwiami z całej siły i pojechał. Na prawdę, nie nawidzę takiego zachowania.
Jestem ciekawy, czy ty też jesteś taki wyrozumiały wobec wszystkich - bo krytykować łatwo, a samemu się dobrze zachowywać to drugie.
Jeszcze gdyby Ronaldo coś im zrobił. Przecież to można porównać do nadepnięcia na buta komuś na ulicy, albo szturchnięcie kogoś przechodząc obok. Z tego też zrobimy aferę?
1
Ciekawe jak ty byś się zachował w takiej sytuacji?
Jakby ci się to zdarzyło raz, to nawet byś się ucieszył. Dwa byłoby to dla ciebie całkiem OK. Ale po setnym razie byłbyś wkurzony, a jakbyś miał taką sytuację, że chcesz gdzieś jechać i za każdym razem, jest w okół ciebie tłum gówniarzy, to bys się w końcu wkurzył.
On ich nie uderzył - po prostu odepchnął...
2
W zeszłym sezonie, kiedy jedynymi stoperami byli Pique, Masche i Bartra (Puyol był niestety non-stop kontuzjowany) to by jednak co nieco pograł ;)
Jednak teraz, przy tylu stoperach nie byłoby dla niego miejsca.
1
Bo w pierwszym meczu Pedro wrócił do treningów dzień przed spotkaniem z powodu grypy żołądkowej -były wątpliwości czy w ogóle dostanie powołanie.
1
Wtedy będzie grać już trio NSM , a na ławce będzie siedział Pedro, więc Munir za dużo nie pogra ;) Ale do 25 października, Munir będzie pierwszy na ławce do wejścia, więc pewnie trochę minut złapie.
1
No trochę nagiąłeś fakty. Neymar, Pedro, Alexis, Tello, Cuenca, Villa. Żaden z tych piłkarzy nie miał dużej siły i nie raz leżał po pojedynkach bark w bark (chociaż Alexis na tle pozostałych i tak wyglądał nienajgorzej). Jedynie Messi (od jakiś 3 lat koszem dynamiki) no i teraz Suarez mają wystarczającą siłę, no ale Leo jest stosunkowo niski, więc też jest mu ciężej w pojedynku bark w bark z dobrze zbudowanym obrońcą(których zresztą sprytnie unika) .
10
Sprowadził Suareza, Rakiticia, Mathieu, Vermaelena, Douglasa, Ter Stegena i Bravo.
Rzeczywiście wakacje.
5
Zobaczysz jak się będą odbijać obrońcy od Suareza :)
1
To była śmiechowa prezentacja :P Można było odnieść wrażenie, że on w ogóle nie potrafi grać w piłkę xd
1
Do LM jeszcze się trochę zmieni - jak wróci Suarez i Neymar zacznie grać od 1 minuty to nasze mecze będą całkiem inaczej wyglądać. Zresztą wystarczyło wejście Neymara, żeby nasza gra stała się szybsza, płynniejsza i bardziej intensywna. Zaczynaliśmy składem Munir-Messi-Pedro... wątpię, że zagramy jeszcze jakiś mecz w takim składzie w ataku od 1 minuty ;)
0
Hehe i znowu prawdziwe się okazuje siatkarskie powiedzenie - jak prowadzisz 2-0 i nie doprowadzisz do 3-0 to przegrywasz :P
Barcelona 2-2 RSSS, Barcelona 2-3 RSSS, Real 2-4 RSSS ;)
1
rm.pl:
" 2014.08.31, godz. 21:57, djzuza
Real S. 2-4 Real M. i będzie git mamy jeszcze 45' min.
To drugi mecz w lidze trzeba dać chłopakom trochę czasu na ogranie się....."
No wynik trafił... gorzej z przypasowaniem :D
0
W GD będziemy mieli Suareza, który już tego gościa przypilnuje w polu karnym :) A będzie jeszcze Pique, Mathieu/Bartra, Rakitić, Busquets którzy do kurdupli nie należą :)
2
A powiedz mi jak go miał postrzegać jako pomocnika, jak z obrońców miał do dyspozycji Pique i Bartrę (Puyola nie licze, bo był kontuzjowany przez 3/4 sezonu ;/) ?
0
Plus jest taki, że do roboty zabraliśmy się od jakiejś 60 minuty, a nie jak to mieliśmy w zwyczaju w 80 ;P
1
Ja się będę śmiać jak nam Xavi uratuje 3 punkty - czy dalej będzie starym dziadem dla wszystkich ;)
0
Nie rozumiem kompletnie szybkiego wykonywania rzutów wolnych, które stosujemy obecnie - jak Busquets tuż po faulu. Kiedyś to miało sens, gdy podanie szło za obrońców, a teraz? Po cholere on chciał Messiego wypuścić, jak ten miał i tak 3 przed sobą? A robimy to dziesiątki razy - i po co?
0
Rafinha gra nieźle , a co do Munira to czego się spodziewałeś? To nienajgorszy piłkarz, z talentem, przecież on nie jest na żadnym światowym poziomie - jak go kiedyś osiągnie (co jest niemal niemożliwe przy tridente MSN) to będzie cudownie.
0
A mogli nie raz.
0
Gdzie ty masz oczy? :) Bardzo dobre spotkania, a jak się w pełni zgra z zespołem to będzie miazga (zwłaszcza, że jego podania będą mogli wykańczać Messi, Neymar i Suarez a nie Pedro z Munirem )
0
A przy oddaniu inicjatywy najlepiej stracić bramkę