Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie lubie stylu Kroosa- jest strasznie slamazarny, ale faktycznie - pilke potrafi zagrac idealną
1
Bartre nam nominowal xd
0
Dunga to trener klasy Smudy-nic nie osiagnie bo jest po prostu cienkim trenerem..
0
Xavi w wieku Iniesty byl w sezonie 10/11 i pamietamy jak wtedy gral, by za 2 sezony byc juz tylko cieniem samego siebie- z Iniesta niestety bedzie tak samo...;/
0
No wczesna i szybka ;p Zaczela sie o 20 a skonczyla o 22 xd
9
Zwlaszcza w ostatnim sezonie prawda? ;p
0
Zaraz poszlo sprostowanie od ADM ze obydwaj są najlepsi ;p
3
Ja mialem gorzej bo ogladalem mecz kompletnie narabany po imprezie i do 45 minuty to mi telewizor latal i nic nie widzialem praktycznie xD Dopiero w 2 polowie mi sie polepszylo i bramki pamietam ;p
0
A przez reszte sezonu ze 3 kapitalne interwencje. Czy to jest zawodnik który ma być najlepszy w Europie? Na Mundialu oczywiście tak, w sezonie klubowym - oczywiscie NIE.
0
Oczywiście, że był nie lepszy od Lopeza w sezonie klubowym. Świetne interwencje można policzyć na palcach jednej ręki, Bayern przez 3/4 sezonu nie miał dla siebie rywala i przeciwnicy w polu karnym Bayernu gościli 3-4 razy na mecz- zapewniam cię, że Neuer mimo, że zaliczył czystych kont od groma, to za dużo w zesżłym seoznie nie pokazał - bo nie miał jak. A jak przyszły ważne mecze w Lidze Mistrzów, to wyszły jego braki. Nie bronił nic nad to co musiał.
8
Eh... Urugwaj nie odpadł w fazie grupowej... a ty dalej nie ogarnąłeś istnienia przycisku odpowiedz.
1
Widzę, że nie oglądałeś za dużo Bayernu, bo w innej sytuacji, nie stawiałbyś Neuera tak wysoko - sezon na 0 - ani na + ani na -, jeżeli Neuer miałby to wygrać, to równie dobrze Neymar mógłby być drugi :)
PS. Naucz się odpowiadać na komentarze, bo robisz tylko i wyłącznie syf na stronie i nie będę szukać twoich komentów w lawinie innych, żeby udowadniać takie oczywistości, jak to że Lahm może co najwyżej wylizać buty Ronaldo w tym sezonie. A Neuer te buty może lizać Lahmowi (nie licząc Mundialu, na którym Neuer zaprezentował się świetnie).
0
Neuer w żadnym stopniu nie był liderem Bayernu - nie był w tym sezonie klubowym(!) w niczym lepszy niż Valdes, Lopez, czy Cech już nie wspominając o takim Courtoisie...
Ronaldo to bezdyskusyjny zwycięzca i każdy kto niestawia go na 1 miejscu ma albo nie po kolei w głowie, albo nie oglądał Realu. Nie zawiódł w żadnym ważnym meczu, poza finałem LM, w którym strzelił gola - rekord goli w LM, król strzelców La Liga, tytuły przemawiają za nim, indywidualne osiągniecia też. W czym Di Maria albo Lahm(parodia xD) byli lepsi od CR7?
0
Za co Neuer, za co Lahm? Na pierwsze 4 miejsca zasłużyli bezwzględnie Ronaldo, Suarez, Di Maria i Robben.
1
W Realu nawet by nie miał szans na podstawowy skład, zresztą Real by go nie kupił. A w Barcelonie? Neymara nie wygryzie ze składu, bo to po prostu niemożliwe - już pomijam to, że Neymar jest dla mnie lepszym piłkarzem, ale weź pod uwagę wiek i to ile siana daliśmy za Brazylijczyka - nie ma szans. A Iniesta? Może i kiedyś by wygrał z nim rywalizacje, ale niezapominajmy, że pomocnik w Barcie to dosyć specyficzna postać i 3 kolejnych trenerów stawiało Xaviego przed Cesciem - to nie był przypadek, a mogłoby to tak wyglądać. Wątpię, że Enrique tak łatwo by zrezygnował z Don Andresa...
0
Dzienne ;p Zajęcia codziennie od 10 do 16 (we wtorki od 8) więc nie jest najgorzej :P
1
Griezmann miał na pewno wiele ciekawszych ofert niż Atletico, Koke mimo poważnego zainteresowania Barcelony zdecydował się zostać w Atleti.
Atletico to już nie jest przeciętniak - powoli zaczynają wyrabiać sobie markę i nie popełnili (tzn to sie okaże po sezonie) błędu BVB, po dojściu do finału LM, mimo że sprzedali swoich najlepszych graczy, to mimo wszystko się wzmocnili - nie dość, że zastąpili Coste, Luisa i Courtoisa to jeszcze znacznie wzmocnili ławkę (której rok temu nie mieli) . Reus widzi, że projekt jest bardzo ambitny, a Atletico nie celuje tylko w top3 ale w mistrzostwo i Ligę Mistrzów - wiadomo, że Barcelona czy Real to jednak większe marki, no ale idąc do Atletico ma bardzo pewne miejsce w składzie, a w Barcelonie bardzo możliwe, że skończyłby na ławce (rywalizacja on vs Neymar albo Iniesta - ciezko by było) podobnie w Realu (który raczej by go już nie kupił, bo wybulili kasę na Jamesa, który gra na identycznej pozycji niemal) .
1
http://www.atleticopoland.com/news/show/cope-atletico-madryt-i-borussia-dortmund-negocjuja-transfer-marco-reusa
Bardzo możliwe, że Atleti nam sprzątnie Reusa - a to by była spora niespodzianka i niezła bomba transferowa :) COPE to dosyć wiarygodne źródło, Simeone niczemu nie zaprzecza... :)
Jeżeli Reus przyjdzie do nich, to będą dużo mocniejsi niż przed rokiem!
Atak Reus - Mandzukic - Griezmann , a za nimi Koke i Arda Turan... no no robi to wrażenie ;)
0
Ale te 10-15 spotkan w sezonie rozgrywał, więc kradłby minuty innym pomocnikom - a o to chodziło - by był jak najwiekszy ścisk w pomocy :P Jednak mój plan nie wypalił bo pozbyli się i Kaki i Ozila.
0
No niestety :P Na lekcje polskiego (najlepsza nauczycielka w życiu :P) to do dzisiaj przychodzą absolwenci na lekcje (np. siedzieli z nami w ławkach) bo tak tęsknią :P Sam chyba wpadne od czasu do czasu xd
1
Były zaje**** i już tęsknię :P Nie dość, że ludzie zarąbisci, to jeszcze genialni nauczyciele, a co najlepsze, wolnego było tyle czasu (jak się umiało matmę - miałem takiego farta, że matma to mój konik ;p) że można było robić co się tylko chciało, a się miało dobre oceny :P No i koniec końców, na studia wymarzone się dostałem, wiec same pozytywy :)
0
W zeszlym roku też liczyłem na wybuch, ale w ostatnich dniach okienka odeszli Ozil z Kaką i w pomocy zrobiło się dużo luźniej ;<
0
Ja już się nie moge doczekać aż się zaczną studia, bo te wakacje (jak zwał tak zwał - praktycznie od marca nic nie robię, tylko całymi dniami mam wolne ;p) już mi zdążyły zbrzydnąć ze 3 razy :P A tu jeszcze 1,5 miesiaca, czyli mniej wiecej tyle co zwykłe wakacje... Już mam dosyc :P
0
I oby im tak zostało - ten zgrzyt w drużynie będzie spektakularny :)
0
A co, chcesz mieć na ławce Falcao, Di Marię i Hazarda?
0
Wątpię.
0
A Pedro 19.Czytaj ze zrozumieniem.
0
"Douglas is a bad side, I am Brazilian and I follow the national championship, it sucks, no level for Barça."
Na to wygląda ;/
1
Z ostatniej chwili : prezydent, vice-prezydent i trener Sao Paulo potwierdzili, że Barcelona jest zainteresowana Douglasem.
No i raczej nici z waszego Cuadrado :P
3
Informacja o tym, że Cuadrado jest w Barcelonie z agentem wg. RAC1 pojawiła się na tym samym twitterze, na którym napisano dzisiaj:
"Official: CAS: "Florentino Perez has purchased each of us a lovely villa in the south of France. We see no reason to remove Suarez's ban"."
a wczoraj :
"Leo Messi : Suarez will get bulliyed everytime he tries to steal my place in the team. I command in Barcelona. No one else."
Wierzycie dalej :)