0

Gorzej, jak w czerwcu Mathieu odejdze do Maccabi Tel Aviv za 2 mln xD

0

Dalej utrzymuje to co mówiłem - chyba, że ważysz 70 kg, co przy twoim wzroście jest niemożliwe ;) Siła bezwładności - fizyki nie przeskoczysz ;)
Pique waży jakies 85-90kg. Więc nawet abstrahując od wzrostu, który utrudnia sprawę, sam fakt wagi sprawia, że nie ma szans na tak szybkie zatrzymanie i rozpędzenie się jak gracze mający po 70-75 kg (a takich jest cała masa).

0

To ci się wydaje - jakbyś miał grać przeciwko jakiemuś kurduplowi typu Messi/Alexis to byś dopiero się przekonał, co to znaczy być zwrotnym :) Pique robi co może przy jego wzroście.

0

Rafinha jeszcze jest niedoświadczony, ale talent ma niesamowity - sporo zagrań mu jeszcze nie wychodzi (może to też kwestia presezonu) ale widać że za jakiś czas będzie kapitalnym pomocnikiem :)

0

Zarobią tyle ile ludzi wejdzie z ich stony na reklamowane.

0

Jakbyś miał 192 cm to też nie byłbyś zbyt zwrotny :)

3

Pedro szykuje się do przejęcia roli Alvesa - wrzutki już opanowane :D

0

My do tego pressingu "wracamy" już od 2 lat i gramy caly czas tak samo :P

0

Mi się w zeszłym sezonie do marca bardzo podobała Barcelona. Prawie tak jak ta Pepa.

0

On zawsze jest zaskoczony :D

0

U nas charyzmę godną kapitana mają jedynie Mascherano i Suarez. Na siłę można tam wcisnąć Pique i Alvesa.Suarez wiadomo, że odpada, jego kandydaturę będzie można rozpatrzeć najszybciej, za 3 lata - jak nikogo po drodze nie pogryzie ;PAlves się pewnie pożegna z klubem.Najlepszy wybór to - Xavi jako 1 kapitan (nie należy go nagle zdegradować - w końcu i tak ma grać podobno mniej) - Masche jako 2, jako trzeci Pique albo Busquets.

0

No powiedzmy sobie szczerze, że zdobyciem KMŚ to można się szczycić jak się najpierw do nich osobiście zakwalifikujesz. Bo samo wygranie tego turnieju wybitnym osiągnięciem nie jest - ale już zakwalifikowanie się (oczywiście z Europy) już tak :P

0

No to, że się opier*ala na treningach to moze byc prawdą - skąd biorą się te braki kondycyjne, jak nie z luznego podejscia do treningów? Bo skoro żaden piłkarz Barcelony nie ma takich problemów, skoro kiedyś Messi też takich problemów nie miał, to przyczyna musi tkwić w tym co się stało niedawno - kontuzja (ale jaki to moze miec wpływ na kondycję? - niewielki i powinien to juz dawno nadrobic), dieta (moze to? ale cięzko powiedzieć), choroba (te wymioty itd - moze tu trzeba szukac) albo własnie olewanie sobie treningów.

Chyba każdy widział filmik z rozgrzewką Messiego - skoro Messi olewa sobie rozciąganie przed meczem, to kto wie jak wyglądają treningi ? Bo wątpie, że był to jednorazowy "występek".

1

No wiesz co prawda z Interem spieprzył sprawę (ale powiedzmy sobie szczerze - ekipa, w której trzon stanowiły dziadki, które Mou cały sezon motywował stwierdzeniem że to ich ostatnia szansa, więc gdy wygrali LM to jaką mieli motywację, a dodatkowo Inter nie dokonał żadnego transferu "bo po co mamy zmieniać najlepszą drużynę w Europie"? Wiec co tu Rafa mógł zrobić? ) ale z Chelsea wyciągnął ile się dało - 3 miejsce, Liga Europy, finał Puchar Anglii.
A z Napoli wykonuje świetną robotę :)
Już nie chcę wspominać o jego sukcesach przed Liverpoolem, m.in. z Valencią :)

0

Np. w 230 mln euro wydanych na transfery w ostatnich 2 letnich okienkach? :)

5

Haha, udawał bieg, a poza kadrem stał wentylator, żeby mu rozwiewało włosy i koszulkę! :D
Ten Messi, zawsze znajdzie sposób! :)

3

I Messi sprzed 4 lat też by się przydał :P

4

Nie ma to jak przeczytać jedynie tytuł i już komentować...

9

Bo jest dyrektorem sportowym?

6

Nom, to taki beznadziejny dyrektor sportowy. Wszyscy dookoła robią zajebiste transfery a my raptem za jego kadencji ściągnęliśmy Suareza, Neymara, Alexisa, Villę, Albę, Cesca, Rakiticia...
Porażka ;/

2

Żałosne jest to jak ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć i idą z nurtem wszystkich którzy plują na Zubiego, zarząd, Pique, Alvesa, Xaviego i Messiego + sugerują się tylko i wyłącznie ostatnim meczem.

Pooglądaj Pique z zeszłego sezonu. I teraz porównaj go z takim Vertonghenem, Vermaelenem itd.
@kacperowski20
Bo żądają ponad 60 mln co jest ceną wziętą z kosmosu?
@daro22
No owszem, ale gdyby tak w reprezentacji Niemiec poszukać prawdziwych Niemców to będzie ich stosunkowo niewielu - no ale chodzi mi o ogół : Boateng gra dla Niemców i gra w Bayernie - można go zakwalifikować jako szwaba ;p

Wymień proszę lepszych stoperów od Pique w zeszłym sezonie. Ja widzę tylko Ramosa (za końcówkę), być może Pepe, Godina(może Mirandę) , Kompanego, Benatię i może Thiago Silvę.
Nikt mi nie wmówi, że Boateng, żaden Hummels czy Vertonghen (to największa beka, że dla ludzi idolem jest ktoś kto 2 sezony temu wymiatał, a w zeszłym sezonie mógł się nadawać jedynie do zamiatania w szatni Barcy) byli lepsi od Gerarda.
To że zawalił mecz na mundialu i ostatni towarzyski nie znaczy że w całym sezonie 13/14 nie był jednym z najlepszych stoperów.

2

Bayern intensywnie szuka środkowego obrońcy (ponoć byli gotowi dać 40 mln na Benatię, a jak na nich to dosyć sporo) więc na pewno nie pozbędzie się swojego podstawowego obrońcy. Zwłaszcza, że Dante zaczyna powoli obniżać poziom, Van Drewno gra już tragicznie i strach go wystawiać nawet w meczach ligowych, a Martinez na obronie to bida z nędzą. Boateng to ich jedyny naprawdę klasowy stoper (tak jak u nas Pique na tą chwilę) więc wątpię, że go wypuszczą. Zwłaszcza że to szwab, a germańce jak już trafią do Bayernu to niechętnie się gdziekolwiek wybierają (Kroos to wyjątek) :)

2

Kiedyś nie było tylu źródeł informacji - twitter raczkował, a i do zagranicznych stron mało ludzi miał dostęp (czyt. nie wiedziała o ich istnieniu).
Teraz zarówno strona ma nieporównywalnie więcej użytkowników niż kiedyś (pamiętam, że raptem w 2010 roku podczas La Manity po raz pierwszy przekroczona została liczba 1000 komentarzy pod newsem - 4 lata później - mecz towarzyski i mamy chyba 1700 komentarzy ;p) a zatem kilku z tych użytkowników natknie sie na informację niemal w chwili jej opublikowania, wtedy dzielą się ją tutaj, no i wszyscy o tym już wiedzą :)
To nie redakcja ma słaby zapłon, tylko tysiące ludzi tutaj ma niesamowity hmmm refleks? :p

1

Widzę, że spowodowałem twoją frustrację, za co przepraszam, bo nie lubię wprowadzać ludzi w taki stan, ale na przyszłość - nie wymyślaj sobie takich bzdur i przytocz choć jeden cytat, bądź dowód, jeżeli jest to prawdziwe :) Bo komentatorzy w studiu widzieli dokładnie tyle co ty, ja i każdy inny człowiek. Nigdzie nie widziałem, choć wzmianki o prowokacjach ze strony włochów w stronę Suareza - a gdyby takie były, pewnie jakiś artykuł by się na ten temat pojawił - ja nie widzę i nie widziałem ani jednego.
Również pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1

Ja bardzo nie lubię Pirlo, dlatego się z tobą nie zgodziłem :P
Nienawidzę ludzi (zwłaszcza w TVP) którzy się nim zachwycają i w ogóle wychwalają pod niebiosa, bo dla mnie (w tej chwili, bo np. w 2012 roku był rzeczywiście świetny) to już tylko co najwyżej "dobry" pomocnik - poziom jak Xavi obecnie, nic szczególnego.

1

Nikt poza tobą chyba tego nie widział - sam też słuchałem komentatorów i nie przypominam sobie, żeby Suareza w jakikolwiek szczególny sposób prowokowali. Nie wiem gdzie ty masz choćby cień dowodu, że Chiellini robił to specjalnie (o ile cokolwiek robił, bo ja nie wiem dalej o co ci chodzi - nie widziałem, żadnej poważniejszej interakcji pomiedzy obydwoma panami do momentu ugryzienia)

1

Ja nie widziałem żeby Suareza jakoś szczególnie prowokowali. Jak dla mnie Luis nie wytrzymał napięcia meczu (mecz o awans) i dał upust swoim emocjom.

1

To samo co z tym, że transfer Rakiticia ma być ogłoszony już dzisiaj/jutro/poniedziałek.

1

Bo żałosnym jest sugerowanie, że Chiellini zachował się niewłaściwie. Suarez go ugryzł - upadł (Luis zresztą też...) -złapał się za ramie - naturalna reakcja. Podbiegł do sedziego i pokazał mu ślad - najnormalniejsza reakcja wkur*** człowieka (kto by się nie wkur***na jego miejscu? ).
Ja na jego miejscu podszedłbym do Suareza i przywalił mu w mordę. Mimo, że to mój 2 czy 3 ulubiony piłkarz ( z obecnie grających) to bym nie wytrzymał i po prostu go uderzył. Nie raz.

Napisałeś to w taki sposób jakby winnym całego zajścia i tej kary był Włoch, a Suarez znalazł się "w nieodpowiednim miejscu i niewłasciwym czasie " :P

2

No ja dostałem bana na na dwa miesiące za napisanie podczas jakiegoś wałka w Mini Gran Derbi "a mówicie, że to Barcelonie sędziowie pomagają", a gdy po banie napisałem na stronce, (w kierunku redakcji), cytuję:

"Widzę że prawda boli...

Szkoda że nawet admini nie mogą obiektywnie popatrzeć na sytuacje a sami wypisują tu bzdury o sędziach i nie banują użytkowników którzy piszą to samo co ja, tylko w niewybrednych słowach i oczywiście w stronę Barcelony.
Gratulacje dla administratorów-pogratulować takiej strony :)"

Dostałem bana do 2038 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?