Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z tym trenerem nic nie zdobędą.
Wenger wypalił się już dawno temu, a pomysł na grę uciekł mu bezpowrotnie w momencie wejścia Larssona na Stade de France w finale Ligi Mistrzów :)
1
Z tych zawodników zostanie Ter Stegen, Halilović i może Neymar(o ile się nie wypali jak inni brazylijczycy w wieku 27-28 lat).
Reszta się nie przebije, bo będzie za słaba/kupieni zostaną wielcy zawodnicy na ich pozycje. Jeszcze którys z tych zawodników odejdzie z innych powodów i będziemy po nim płakać (ktoś taki jak Thiago) - ja obstawiam że to będzie Deulofeu albo Rafinha.
Do czasu, w którym taki skład mógłby funkcjonować, wydamy jeszcze jakieś 500 mln na transfery, więc spokojna głowa - praktycznie nikt z twojego składu nie będzie grać za pare lat ;)
1
Tyle, że o ile teraz dają radę, to już za 1-2 lata nie będą mieli najmniejszych szans.
Sam miałem gościa w klasie, który był na prawdę niezłym biegaczem - zawsze był w czołówce itd. Ja najczęsciej plasowałem się pod koniec (byłem słaby ;p). Trochę potrenowałem, ta "czołówka" zaczęła palić i teraz na ostatnich biegach, ja przybiegłem z takim kolegą daleko daleko przed resztą - a tamci zziajani nie dawali rady. A rok temu niewiele brakowało, żeby mnie dublowali na odcinkach typu 4 km.
2
a Messi CdR i Puchar Katalonii :D
5
Telewizji polskiej nie stać na wykupienie praw do transmisji tak medialnego meczu... Będzie trzeba szukać streamów w necie...;/
1
No tak straszliwie to nie wzrosła - z 12 mln na 15, to nie jest aż tak dużo i nawet gdyby zachował tą cenę (12) to byłby na 4 miejscu jeśli chodzi o najbardziej wartościowych stoperów po 30stce ;p
24
No nie gadaj, że będziesz oglądał jakiś przeciętny meczyk Valencia - Monaco, kiedy o 15.15 są Gran Derbi Kenii - Nairobi City Stars vs KCB...
3
Według transfermarkt Mathieu jest warty tyle samo co Pepe(15 mln) a jest od niego tylko o 8 miesięcy młodszy :P
W ogóle pośród stoperów po 30stce nasz Mathieu i Mascherano są eqsequo na 1 miejscu z Pepe i Dante :D
3
Zaimponowali mi w tym roku, jeżeli chodzi o transfery - dopiero 1 sierpnia (czyli de facto połowa okienka) a my w zasadzie mamy niemalże gotową kadrę. Gdyby udało się kupić Cuadrado, to w zasadzie moglibyśmy już zaczynać sezon, bo pamiętajmy, że mamy 3 typowych ŚO, a w razie czegoś (kontuzje itd) jest jeszcze Mascherano (troche doświadczenia zdobył i na pewno w przypadku meczy ligowych nie będzie najmniejszych problemów z ustawieniem go na obronie - w meczach z potęgami światowymi, możemy czasem drżeć ;p).
Świetną robotę wykonał zarząd, szkoda tylko, że nie było nas stać, żeby zatrzymać Alexisa. Czwórka: Messi, Neymar, Suarez, Alexis byłaby niewyobrażalnie silna - kto by z niej nie wypadł(w razie kontuzji) to wskakuje na jego miejsce inny i nawet nie odczulibyśmy tej straty :) No ale i tak jest dobrze (byleby skrócili Suarezowi karę :P)
5
Skoro to była decyzja Puyiego, to nie ma co jej kwestionować - sam wolałbym, aby to Bartra przejął ten numer (bądź pozostał wolny w tym sezonie, o ile kadra miałaby liczyc 24 osoby albo mniej), ale to Carles wybrał :)
1
Owszem, tyle że Real miał na początku sezonu Ronaldo będącego w bardzo dobrej dyspozycji, no i Isco i Di Maria też poczynali niczego sobie. Bale doszedł do dobrej dyspozycji bardzo bardzo późno - jeżeli będzie tak w przypadku wszystkich naszych 3 cracków to sezon może zostać przegrany już jesienią - ale nie ma co gdybać i trzeba poczekać co najmniej do 12 sierpnia, a potem do pierwszych kolejek :)
1
Nawet nie widziałeś 1 sekundy jego gry :)
3
Jeżeli rzeczywiście tak się stanie, to czuję, że to może być nasz sezon :)
Martwi mnie jedynie to, że w zasadzie żaden z naszego genialnego ofensywnego trio nie przejdzie normalnego okresu przygotowawczego (Messi wraca bardzo późno, Suarez na 2 kolejkę, a Neymar parę dni przed ligą) - ale oby to nie wpłynęło jakoś negatywnie na ich formę :)
1
Jeżeli skrócą mu karę do tych 2 miesięcy, o których się mówi, to czuję, że to będzie nasz sezon :)
1
Genialnie że 24 lipca i to o 21, gdyby był w sobotę albo w piątek to bym nie obejrzał (wyjazd) a tak wrócę i nie przegapię pierwszego meczu :D
8
Heh, tylko Scolari jest nawet niezłym trenerem - ma jakąś wizję gry, pomysł - Dunga to trener pokroju Smudy :)
1
Ju ar rajt, fenk ju soł macz.
1
hahah jełop. Lukaku ma beznadziejną technikę, jest wolny i w dodatku nie pracuje w defensywie. Nie wiem dlaczego wszyscy się nim zachwycają - ma tylko niezłe wykończenie i jest silny - za mało by grać w wielkim klubie. Mourinho już dawno się na nim poznał, mając takich graczy w ataku jak Torres czy Ba oddał go do Evertonu - to nienajlepiej świadczy o jego umiejętnościach :D
7
Barcelona wygrała 6-1 ;D
2
Bo Celtic to jeden z lepszych autobusów świata - przeciwko Barcelonie czy Bayernowi mogą coś ugrać, ale nie przeciwko każdej innej drużynie, która nie będzie dążyć do posiadania piłki w granicach 80% :)
1
Powinni sprowadzić Boenischa - to byłaby najlepiej obsadzona lewa obrona świata - warto się szarpnąć na niego :D
3
Torres to powinien zostać środkowym obrońcą - na prawdę wątpię, by którykolwiek defensor świata byłby wstanie wybić piłkę w takiej pozycji, nabiegając na nią z taką szybkością :)
1
No owszem mecz z Milanem był genialny, chyba każdy zagrał świetny mecz - mnie Alba totalnie nie przekonuje, nawet jak zostaje na własnej połowie to jest dla mnie strasznie niepewny. Toleruje go tylko dlatego, że mówię sobie, że jest młody i to nasza przyszłość ;P Jakby miał 30 lat to byłby dla mnie priorytetem, żeby go sprzedać, nawet przed Alvesem, Songiem itd :D
1
Nie ma to jak pisać specjalnie po angielsku i popełnić błąd :)
Chyba że chodziło ci, że jesteś nadzieją, wtedy zwracam honor :D
1
No owszem, Neymar nie jest w top3, ale wg mnie jest w top5, no nie ma co się rozdrabniać, jest na pewno w czołówce, to samo Messi i Suarez, a jaka kolejność - ciężko powiedzieć :D
Zresztą akurat w tym wypadku no to nie byłoby zbyt miłe ze strony Rakiticia, jakby powiedział że Messi i Suarez to top3, ale Neymar się tam nie zalicza, on jest trochę gorszy :D
1
No tu akurat powiedział prawdę - ta trójka jest niesamowita, ale inne formacje są równie ważne, bo bez świetnych pomocników, ta 3 niewiele zdziała.
Z resztą się zgodzę - każdy każdemu słodzi w takich wywiadach, gdyby go zapytali o Afellaya to by powiedział, że ma niesamowity talent i jest pod wrażeniem jego umiejętności itd...
1
Ciekawa opcja, jednak gdybyśmy na LO mieli kogoś w stylu Abidala - może Mathieu? xD Bo jednak kontry dalej bedą robić spustoszenie w naszych szeregach - 2 obrońców + 1 DM, no i Rakitić raczej by tą piłke rozgrywał, czyli w razie straty byłby za linią piłki. Cuadrado pod polem karnym, Alba standardowo też - mamy 3 graczy w obronie - 2,3 kontry i po zawodach. Gdyby zamiast Alby grał Mathieu i na prawdę grał na LO to dla mnie to jest wręcz najlepsze możliwe ustawienie :D
2
Żeby przez tą wygraną w Lidze Mistrzów nie zbankrutowali, bo pewnie Perez założył sobie spory zysk, żeby było za co stadion przebudować, a tu taki szok i są na minusie :P
7
Messiego żeby biegał :D
2
No nie wiem jak dokładnie wyglądają te liczby, ja gdzieś widziałem podział z zeszłego sezonu w którym było podane że oba kluby zarobiły ok. 130 - ale jeżeli te kwoty które podałeś są prawidłowe, to zapewne rok temu przychód się z tego tytułu nie zmniejszył, a wręcz przeciwnie :P Ale to już nie ma większego znaczenia :P