1

ALE AKCJA :D

3

Eto'o na osobistego trenera Alvesa :D

1

Heh :D

4

Tylko że w normalnym meczu obrońcy będą szybsi, lepiej trzymali linię, a i Messiego kryć szczelniej :P Ale zgadzam się - z takim napastnikiem z przodu i takim graczem na '10' to byłoby coś :D

2

Gdyby nie transfer Luisa to Eto'o mógłby się przydać, ale w takich okolicznościach jego obecność byłaby tylko symboliczna - zagrałby z 2-3 mecze w CdR i jakieś ochłapy w lidze - nie wiem czy jest sens ;/

7

Tak w ogóle to cieszmy się, że Pepe przyszedł do Porto w sezonie 04/05 a nie rok wcześniej - w innym wypadku zapewne byłby zaproszony - zabiłoby to ten mecz :D

3

Hahah wprowadzają Carvalho żeby krył Messiego (ma doświadczenie w tym xD)

29

Oszczędzał się na ten mecz od 2 lat xD

1

Hahah :D

1

No to właśnie miałem na myśli - nie sugeruje, że Messi sobie zafundował oponkę :P Mięśnie ważą nawet więcej niż tłuszcz, dlatego stracił na szybkości i zwinności. Dodatkowo problemy kondycyjne, które dopadły go z niewiadomych powodów, problemy zdrowotne (wymioty) no i problemy z mięśniem dwugłowym (teraz to już za nim, ale z kontuzji mięśniowych to najgorsza możliwa - ciężko ją zaleczyć, a mięsień dwugłowy jest bardzo wrażliwy na kolejne urazy - sam biegam, może nie jakoś profesjonalnie, ale dwugłowy to jest straszna zmora - wydaje ci się że już wszystko jest OK i znowu cię łapie i to potrafi się ciągnąć kilka tygodni a nawet miesięcy - a ja nie biegam krótkich dystansów, tylko średnie i troche dłuższe, więc dwugłowy nie jest tak przeciążony jak przy sprintach, a mimo to i tak doskwiera i mam z nim problemy niejednokrotnie).

1

Pozorowany pressing, zero agresywności. Ten Cate dimisión! :D

2

Szkoda, że gramy w tych koszulkach a nie w tych z 05/06 - widowisko by zdecydowanie zyskało na atrakcyjności. No i brak Roniego... Ale i tak jest spoko :D

7

Ciekawe czy Leo pokusi się o jakiś rajd, czy raczej oszczędzi tych biednych defensorów Porto :D

1

Kurde Guily chyba jako jedyny nie stracił zbyt dużo z wytrzymałości :P Zapierdziela nieźle, z drugiej strony to on tak strasznie stary to nie jest - chyba 36?

1

oficjalka?

3

Może gdy Ronalidinho będzie kończyć karierę to zorganizuje podobny mecz - jestem pewien że Messi się na nim pojawi, więc zobaczymy ich jeszcze razem (oby :P)

1

Hahahah geniusz xD

1

Czo?

0

1. Gadasz jak potłuczony - jaki jest sens pisanie o gimnazjum, jeżeli nie masz żadnego pojęcia o tym w jakim jestem wieku - dla twojej wiadomości - idę na studia w październiku. Przeczytaj jeszcze raz swój pierwszy post i powiedz mi z ręką na sercu, że z niego nie wylewa się frustracja i zerowe pojęcie o świecie.
2. Gówno mnie obchodzi czy cię stać czy nie, bo nie o to mi chodziło w mojej wypowiedzi i to czy ktoś ma 100 zł czy nie to bynajmniej nie moja sprawa.
3. Suarez gra coś tam fajnego? Widzę że nie ma sensu dalej dyskutować z gościem który widział jego 2-3 mecze. Jakbyś widział chociaż z 10 w tym sezonie to byś nie pisał takich bzdur.
4. Nigdy nie grałem w FM więc nie wiem o czym piszesz i pisz poprawną polszczyzną, bo z każdym zdaniem coraz ciężej cię zrozumieć - używaj znaków interpunkcyjnych - dobra rada.
5. Coś za często lejesz tym ciepłym moczem - więc kolejny argument, że nie ma sensu gadać z kimś kto ma w dupie opinie innych - i jeszcze szczeka w necie.
6. Jeżeli dalej nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciężkim zadaniem jest sterowanie takim klubem i jak wielkie umiejętności trzeba posiadać i jakie znajomości w świecie futbolu to skończ wypisywać te farmazony bo głowa boli. Może to ty powinieneś wyłączyć tego managera, skoro uważasz że to takie łatwe?

2

Messi nabrał masy jakiś czas temu i wszyscy widzimy tego efekty(chociaż niekoniecznie to jedyny powód dla którego stracił ultraszybkość i kondycję)

12

A i jeszcze jedno - głód zwycięstw.
W tej chwili mamy w składzie piłkarzy, którzy jeszcze nic wielkiego nie osiągnęli i o każdy puchar będą walczyć do upadłego, czyli:
MaTS/Bravo, Mathieu, Bartra, Alba(poza ME), Rakitić, Suarez, Neymar(poza PK, ale to nie jest wielki puchar). Dodatkowo skład uzupełniony przez doświadczonych i utytułowanych graczy : Pique, Masche/Busquets, Iniesta, Messi i mamy mieszankę wybuchową :)

2

Może idzie do PSG do Davida Luisa? :P

1

Nie oceniam bynajmniej ze statystyk - większość z tych 6 meczy widziałem w całości.
Czy jest lepszy od Vertonghena? Każdy dobry stoper jest lepszy od Vertonghena w formie z tego sezonu. Czy Mathieu jest dobrym stoperem? Nie mam pojęcia, wyjdzie w praniu, bo jak oglądałem Valencie to jakoś szczególnie się nie przyglądałem temu zawodnikowi.
Co do Brazylii - no to cóż, jak się popełnia tak podstawowe błędy, jak np. przy 2 bramce, jak wszyscy lecieli do bramki, zamiast zostawić 1 gracza na 10 metrze, co jest absolutnie konieczne w takiej sytuacji to efekty są jakie są... :) Z drugiej strony co innego jeden słabszy mecz, a co innego regularne baty od każdej lepszej drużyny - głównie w tym roku, ale 2 sezony temu też się zdarzało (ale akurat wtedy Vertonghen był świetny) .

2

Vertonghen był beznadziejny w tym sezonie - Mascherano ze złamaną nogą by grał lepiej niż Jan w 13/14.

5

Przykrywka? 8 nowych zawodników , a ok. 10 odchodzi - przykrywka?
Jak Suareza zobaczysz w akcji to będziesz się nad nim spuszczał i od razu polecisz na bazary kupować koszulkę z jego nazwiskiem - zapewniam cię.
Sanchez odszedł - to smutne, zgadzam się, wolałbym żeby odszedł Pedro, ale za Pedro nie było ofert, a z czegoś trzeba było sfinansować transfer Suareza, jak dla mnie najlepszej '9' od czasu R9(można polemizować - to moja opinia).
Hahaha, nie wiem czy ty mówisz na serio, ale pomyśl - ty prowadząc ten klub doprowadziłbyś go do załamania po max. miesiącu - nawet Wawrzyniaka byś nie ściągnął, bo by ci odmówił :)
Liga Europy? Jeżeli ta 3 w ataku się ze sobą dogada(oby!) to skończy się pogromem w lidze mistrzów. W ostatnich 10 latach nie było ataku, który mógłby się chociażby zbliżyć jakościowo do tych zawodników - każdy w TOP5 najlepszych zawodników świata - można było o czymś takim jedynie marzyć, gdy w 11/12 graliśmy mecze ustawieniem Tello-Messi-Cuenca :)

3

Ciekaw jestem ile meczy Vertonghena widziałeś w tym sezonie? Bo jestem pewien że ani jednego. Obrona Totków była dziurawa jak ser szwajcarski, w meczach z top3 stracili razem 25 goli - W 6 MECZACH 25 GOLI. Zapewniam cię, że gdy dostawali po dupie 5-0 od L'poolu czy 6-1 od City, to Vertongen nie był "jedynym sprawiedliwym" w obronie Spurs, ale lamił równo z resztą...

To jest obrońca którego potrzebujemy? Dla mnie to numer 1 na liście do NIE-KUPIENIA go do Barcy - rozumiem transfer stopera ze słabego klubu, któremu wbijają dużo goli, ale on na to nie ma większego wpływu - rozumiem transfer stopera z dobrego klubu, który goli traci bardzo mało - ale jeżeli zawodnik gra w dobrym klubie, a robią go jak nowicjusza to coś jest nie tak, niepawda?

1

Tylko w PSG nawet nie ma co marzyć o 1 składzie, a w Barcelonie... kto wie :P

11

Transfery w tym roku są nadzwyczaj przemyślane i poza ceną Mathieu nie można się do niczego przyczepić.

-wzmocnliśmy się w każdej formacji
- odmłodziliśmy drużynę
- wzmocniliśmy drużynę fizycznie
-zwiększyliśmy średnią wzrostu
- poza MaTSem nikt z zakupionych piłkarzy nie ma bariery językowej, co znacznie ułatwi aklimatyzacje
- ceny transferów były nadspodziewanie niskie(poza Mathieu) - z Suareza zjechaliśmy dosyć dużo w zgledem tego co stanowiła klauzula, Rakitić i Ter Stegen to promocja, a Bravo rozsądna cena

8

Z Realu też pół europy miało beke z Bale'a :P
Niech się śmieją, a zanim skończą Suarez, Messi i Neymar włożą po 1 brameczce i uśmiech im spełznie z twarzy :)

2

Dalej skrzydła nie istnieją, a w środku robi się ultra-mega-hiper wielki tłok :P
Jeżeli już chcesz 3 obrońców grać, to muszą być boczni pomocnicy którzy będą robić ruch na skrzydle inaczej to nie ma sensu ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?