Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaaa bez żadnego rozgrywającego? :p To po cholere był Rakitić czy Rafinha sprowadzany? ;p
0
To też prawda - miał być naszym 2 w 1. Ja myślałem, że go sprowadzamy na miejsce Keity (kiedy pojawiły się plotki o nim) dlatego nie rozumiałem, dlaczego Masche, który już wtedy był tym "2w1" nie mógłby być przesunięty jako zmiennik Sergio, a zamiast Songa kupić jakiegoś obrońcę - Masche by grał na stoperze, a w razie potrzeby zastępował Sergio a mielibyśmy również obrońcę z prawdziwego zdarzenia...
To był dziwny ruch ;p
1
No a dlaczego nikt tych 5 mln nie da? Bo wiadomo, że Barcelona pozbędzie się go nawet za darmo...
Song to nie był zły transfer w 2012 roku - silny, dobry technicznie DM - wtedy mówiłem, że to dużo lepsza wersja Keity (za którego przychodził), a okazło się całkiem odwrotnie -to właśnie Keita - bez wielkiego nazwiska, czy doświadczenia, w układance Pepa pełnił bardzo ważną rolę i nie zawodził w najważniejszych meczach, a Song... totalnie się nie sprawdził.
1
Barcelona przez to, że już nie raz robiła takie numery, że oddawała piłkarza za darmo, ew. półdarmo, jest teraz uważana za frajerów, więc już nigdy nie dostaniemy normalnej kasy za grajka, który jest na wylocie - bo PO CO dawać kasę, jak wiadomo, że Barcelona jest w stanie oddać go za darmo? Nikt nawet nie będzie oferować pieniędzy - Barcelona być może odmówi, ale nie znajdą już dobrej oferty, bo każdy klub będzie myśleć tak samo... Zatem koniec, końców i tak oddamy go za darmo, ew. zapłacą nam jakieś śmieszne pieniądze...
Sami sobie zgotowaliśmy taki los.
0
barcastuff nic takiego nie napisało (sam sprawdziłem ;p). Owszem: barcasstuff napisało, ale to chyba nie to samo (porównaj liczbę 's' po słowie barca ;p).
Pomyłka się może zdarzyć każdemu ;)
0
Czy ja cię wyzywam od kłamców?
Pytam się tylko, czy to na 100% jest informacja podana przez RAC1, bo to jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł i jak oni coś podają, to na 90% jest prawdą :)
0
Di Maria to byłby piłkarz poziomu Messiego, gdyby potrafił utrzymać formę na kilka miesięcy w roku. A tak ma formę raz na 4 lata - na prawdę nie opłaca się za niego dawać 70 mln - gdyby była gwarancja, że by grał tak jak w sezonie 13/14 - owszem jest tyle warty. Ale w tym sezonie znając życie znowu zacznie kaleczyć jak chociażby w 12/13 ;)
0
Naprawdę to pochodzi z RAC1? Jeżeli tak, to możemy już kupować koszulki z jego nazwiskiem :P
0
PSG nie stać, bo mają karę z racji Finansowego Fair Play. I dostali już 60 mln kary więc za następne złamanie mogą dostać tyle, że nawet szejk to poczuje (np. 250 mln) :P
0
Jakby Affelaya omijały kontuzje to też by był wielkim piłkarzem i kandydatem do 1 jedenastki - ale dlatego, że on omijać kontuzji "nie może" to jest w tym miejscu,w którym jest :p
Ale może coś się "zmieni" w przypadku Vermaelena? Oby :)
0
Oni już te 70 mln "wydali" - własnie za Jamesa :) Wiadomo, że Real ma ogromną kasę na transfery, ale mimo wszystko wydali w tym okienku już 120 mln i 20 zarobili - są 100 mln do tyłu, dlatego chcą sprzedać Di Marię - gdyby nie to, Angel by pewnie został.
Oczywiście Real nie jest "pod ścianą" że MUSI go sprzedać - ma wystarczająco dużo kasy, żeby pozwolić sobie na jego zatrzymanie, ale jednak wobec obecnej sytuacji finansowej Perez wolałby go sprzedać - i już raczej nikogo by nie kupili - bo kogo?
Falcao? tylko ten gość przychodzi mi do głowy, no bo kogo by Real miał jeszcze kupić by wzmocnić kadrę?
0
Jako zastępca Alvesa a w razie czegoś także na skrzydle (w razie kontuzji).
Oczywiście grając na PO nie pokaże nawet 1% swoich umiejętności, za które będziemy dawać te 35-40 mln, ale jak się bawić to się bawić - pewnie będzie trochę lepszy od Alvesa(oby) no i młodszy, bardziej spragniony sukcesów.
Gdyby mierzyć jego cenę, tym czego od niego oczekujemy i tego co będziemy wymagać to kosztowałby jakieś 15 mln - ale że na innej pozycji (czyt. skrzydło) potrafi bardzo dużo, to trzeba wybulić 40 mln. Ot, cała filozofia :P
1
Robi się coraz ciekawiej :P
Fajnie gdyby MU kupiło Di Marię bo w ten sposób osłabiają Real (który w tej chwili ma piekielnie silną kadrę) no i zostawiają nam Cuadrado :) Dwie pieczenie na jednym ogniu, a przynajmniej w tym sezonie z Man Utd doczynienia mieć nie będziemy, więc tymbardziej to dla nas korzystne :)
0
No to kadrę mamy w zasadzie kompletną już 9 sierpnia. Nie ma potrzeby robienia transferów last-minute (no może poza PO - zobaczymy jak się rozwinie sprawa) co jest bardzo pozytywne, bo przecież takie transfery mogły się ciągnąć tygodniami (jak np. takiego Suareza czy Rakiticia :D) a zostało to wszystko załatwione szybko sprawnie i po profesorsku :)
0
W tej chwili jedynie 23 i 16 są wolne, a Deulofeu jeszcze ma nieprzyznany numer.
0
Wydaliśmy ok. 165 mln, a zarobiliśmy coś w granicach 75-80 (bo nie wiadomo jakie były kwoty za Bojana itd)
1
Wydaliśmy w tym okienku już blisko 165 milionów :D Co sie dzieje !
0
Dziękuję bardzo :)
0
Nom, rzeczywiście - Thiago, który pokazywał czy to w Barcelonie czy Bayernie (zwłaszcza tu), że potrafi być liderem zespołu nawet w meczach pokroju Gran Derbi (vide SPH 2011) czy kluczowych spotkań Ligi Mistrzów, kontra Rafinha pokazujący klasę w 2 lidze hiszpanskiej :)
Ja również Rafinhę obserwowałem w Celcie, miał niezłe spotkania m.in. z Realem, ale może też ze względu na poziom zespołu w którym grał, nie mógł pokazać pełni umiejętności - a oceniać trzeba to co się widzi, a nie to czego się można domyślać - Rafinha grał nieźle, ale nic ponadto. Thiago zaliczał już mecze genialne, zresztą Rafa to jeszcze nawet nie jest poziom Thiago, kiedy ten był w jego wieku, a nie mówię teraz ;)
Tak czy tak talent ma wielki i może w przyszłości prezentować poziom podobny do brata, ale na razie to jeszcze różne klasy. Ale obyś miał rację, że kiedyś dorówna swojemu starszemu bratu.
7
Jaranie się na siłę "nową Barceloną". Gramy niemalże to samo co za Martino (nie twierdzę, że wtedy graliśmy źle - wręcz przeciwnie, problem pojawił się jak Tacie zabrakło pomysłów albo motywacji) a tu wszyscy się jarają pressingiem (jakby jego za Martino nie było - wyłączając Messiego wszyscy latali bardzo ładnie) super zagraniami (jakby ich za Taty nie było) i jeszcze tysiącem różnic pomiedzy tymi zespołami ;p
Różnicy to nie ma prawie żadnej - różnią się jedynie piłkarze i pojedyńcze zagrania, a nie gra jako całość. Różnicę odczujemy, gdy wejdzie Suarez Neymar i Messi - bo ta 3 wymusi całkiem inną grę całej drużyny.
0
Twierdzisz tak na podstawie meczu z Helsinkami, czy jego meczy w Barcie B? Pogratulować :P
0
Rafinha na prawą obronę! :D
0
Kurde spóźniłem sie 10 minut i juz 2-0? :p
5
Jakbyś zaczął trenować z taką intensywnością jak piłkarze to też byś łapał kontuzje - dopóki nie zająłem się bieganiem na poważnie, w całym moim życiu, miałem może z 2-3 "kontuzje" (raz mocno nadwyrężony nadgarstek, stłuczony mocno plalec itd) mimo że grałem w miarę często w piłke itd. Od kiedy biegam, średnio co 2 miesiące nadwyrężam sobie jakiś mięsień, mam też jakieś stany zapalne i naciągnięcia...
Jak zaczynasz coś robić "na poważnie" to zaczynają się kontuzje...
0
A może mocny? ;p
2
MikiMessi tu był przez prawie rok, więc mnie tu nic nie zdziwi.
Jeżeli nie widzisz różnicy, pomiędzy byciem zaślepionym fanboyem, słuszną krytyką, a żałosnym wylewaniem jadu w stronę Mascherano, Tito i Zubiego, bez jakiekogolwiek należnego im szacunku, to ci współczuję i liczę, że kiedyś nadrobisz braki w inteligencji.
I jeszcze raz powtórzę - co innego jest pisanie o tym, a co innego bezmyślna nagonka, którą ty prowadzisz. Nie wiem po co, bo kibicem Barcelony raczej nie jesteś, sądząc po twoich wpisach, więc nie powinny cię ruszać te sprawy.
2
Tak jak ty nie będziesz decydował o losie Zubiego.
Tworząc tu konto zaakceptowałeś regulamin, w którym jest cytuję:
3) Zakładając konto w serwisie FCBarca.com użytkownik zobowiązuje się:
- nie prowadzić nagonki na jakiegokolwiek piłkarza, trenera, działacza.
Dziwie się, że jeszcze nie dostałeś tu bana.
0
W 2 sezonie mistrzostwo hiszpanii (bo w 1 wygrałem 2 ligę) a w 4 liga mistrzów - po tym dałem sobie spokój z fifą, bo stwierdziłem, że jak taki klub na klasie światowej można doprowadzić do takich sukcesów, to ta gra jest bez sensu ;p
3
Ty też powinieneś za avatar i nick.
0
Hahah :D Grałem tym klubem w fifie 13 (bo był najsłabszy w hiszpanii) i do tej pory pamiętam nazwiska zawodników tamtego klubu :P