Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo jest. Niestety, ale zmniejszenie kary będzie działaniem nieodpowiednim, ale mimo tego liczę że TAS się zlituje.
Gdyby to był pierwszy raz, ale Luis ugryzł po raz trzeci (taki osobisty hat-trick :D) - coś co innym piłkarzom nie zdarza się nawet raz w karierze, on powtórzył kolejny raz... Kara surowa ale odpowiednia.
3
Masz 100% rację. Chiellini nawet nie przeprosił, za brutalny atak ramieniem na zęby Suareza, przecież gdyby nie to, to Suarez nawet nie miałby kary...
Opanuj się człowieku...
5
Mogliscie chociaż troche przyciemnić to zdjęcie (albo dać inne) bo się patrzeć nie da.
Tak na szybko:
http://screenshooter.net/100010601/qwxynhk
1
Może i tak, wg mnie lepiej by było jakby poszedł do Liverpoolu (klub idealny dla niego) ale Arsenal nie jest tak strasznie słaby - co roku w LM i praktycznie zawsze wychodzi z grupy, co go plasuje wśród najlepszych 16/8 drużyn Europy. Może z Alexisem i Ozilem będą w stanie zajść jeszcze wyżej?
6
No na pewno ;p Za sezon będzie głównym kandydatem do nagrody najlepszego gracza BPL :)
2
Od Pirlo lepsi w wolnych są chociażby Bale czy Suarez. Fajnie gdyby Luis je wykonywał, no ale pieprzona hierarchia w drużynie spowoduje, że pierwszego wolnego wykona sobie może w przyszłym sezonie...
1
Tacy są kibice? No ty na pewno nim nie jesteś, skoro twierdzisz, że przestaniesz kibicować swojej drużynie.
Dziwne że nie przestałeś kibicować Barcelonie już w 2010 roku - w końcu nie wygrali Ligi Mistrzów.
Gratulacje - i tak długo wytrwałeś :)
1
To były spekulacje gazet, ale nabiera to coraz więcej kształtów - Pep chciał się pozbyć ponoć Pique, Alvesa, Fabregasa, Villi i chyba Pedro? No gdyby przeprowadził tą rewolucję wtedy, zaoszczędziłby nam sporo kłopotów, a i zarobilibyśmy więcej (wtedy Alves, Villa, Pedro byli coś warci, a i Fabs by poszedł za więcej kasy)
1
Jakbyś wiedział jaki wynik padnie w dowolnym meczu to byś i tak wygrał fortunę bo byś postawił wszystko co masz na ten wynik :P Nawet jakby kurs był 1.05 to mógłbyś wygrać niezłą kasę ;p
1
W zeszłym roku grał mecze z fajerwerkami (np. z Atletico czy Realem) i ogólnie zaliczył bardzo dobry sezon.Bartra jeszcze długo liderem obrony nie będzie - ludzie przymykają na to oko, ale Marc bardzo często idzie na wyprzedzenie i nie raz się w tym elemencie przeliczy - Pique więcej myśli na boisku - gdy Bartra został sam z Mascherano pod koniec roku to już to nie wyglądało tak dobrze, jak u boku Pique czy Puyola. Wiadomo Pique liderem defensywy też wybitnym nie jest - lepiej sprawuje się u boku Ramosa/Puyola, którzy tą obroną zarządzali, ale od biedy potrafi ją pokierować i nie jest w tym jakoś strasznie słaby.PS. Sorka za szybko przeczytałem końcówkę wypowiedzi - no mniejsza o te świetne mecze, Pique zaliczył dobry sezon - na prawdę na palcach jednej ręki można policzyć jego słabe występy. A jego prawdziwą wartość poznaliśmy, gdy złapał kontuzję, a para Bartra-Mascherano totalnie nie dawała rady.
1
Jaką ty chciałeś konkurencję dla takiego ataku? :P
Żeby zapewnić konkurencję na poziomie dla takich graczy, trzeba by wydać ze 150-180 mln euro - Suarez to najlepsza 9 świata, Messi to najlepsza falszywa 9, a Neymar to jeden z 3-4 najlepszych skrzydłowych (Robben, CR, Bale, Neymar) - na prawdę nie wiem kogo by tu trzeba było kupić ;)
63
Hhaahah - komentarz ze strony United:
"Jezus zamienił wodę w wino, Van Gaal zamienił Younga w piłkarza. Nie wiem co jest większym cudem..."
1
Nom... Pique zagrał 45 minut a już wiesz jaki będzie cały presezon w jego wykonaniu i Bartry :)
Jeszcze przypomnij sobie presezon w wykonaniu Bartry rok temu :) Piłkarze Lechii go robili :P
1
Z przodu to my gramy Munirem Deulofeu i bodajże Haliloviciem - jak będzie Neymar, Messi i Suarez to będzie widać różnicę :P
4
Widzę, że fala frustracji osiągnęła wyższy poziom, skoro nawet podczas meczu presezonu strona ma problemy :P
1
Jeśli chodzi o nasze młode talenty w ataku, to ciężko nie trafić w takiej sytuacji :P Poza Pedro i Messim w ostatich 8 latach tak na prawdę nikt się z rezerw nie przebił do Barcelony(tak, żeby coś zdziałać na dłużej, bo np. Bojan na początku dawał nieźle radę) ;p
1
Adama to będzie drugi Tello- jest nieżły, ale ma styl kompletnie nie pasujący do Barcelony. Wystrzeli w jakimś sezonie, zostanie włączony do 1 drużyny, posiedzi na ławce i potem pójdzie na wypożyczenie -pierwsze, drugie, trzecie i skończy jak Bojan.
1
Eee nie wiem do czego ma być ten komentarz, ale chyba nie do Pique, który był naszym najlepszym obrońcą, nie tylko nie zawalił żadnego ważnego meczu, ale co więcej był w nich wyróżniającą się postacią...
A w pozostałych meczach trzymał równy poziom. Przypomnij sobie co sie działo z obroną gdy doznał kontuzji w kwietniu...
2
Ajajajjajaja... podkręcona kostka chyba ;/
4
Suarez 81 mln, a kompletnie niewidoczny.
Messi jak zwykle nie biega.
:D
1
Ciebie też za to zbanują...
2
Ludzie chyba nie są tak glupi, żeby podawać swój numer telefonu na nieznanej stronie...
1
Do tych co wypierdzielają Pique - przypomnijcie sobie poprzedni sezon jak nam nie raz tyłek ratował czy to w Gran Derbi czy to w meczach z Atletico.
I przypomnijcie sobie jaki poprzedni presezon miał Bartra. Wszyscy (razem ze mną) go sprzedawali. Sam napisałem, że z niego już nic nie będzie i trzeba sprzedać, póki się wyciągnie za niego jakąś kasę :P
13
Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze komentarze o zwolnieniu Enrique, beka z ludzi ;p
1
Boko na rękawie jakoś mnie razi bardziej niż Katar na przodzie... Nie wiem dlaczego, ale to totalnie nie pasuje do tej koszulki...
1
Zanim zaczniecie krytykować drużynę, weźcię pod uwagę, że nie ma tu nikogo z trójki: Neymar, Suarez, Messi.
Każdy z nich jest w stanie poprowadzić dużynę (nawet przeciętną) do zwycięstwa - być jej liderem. A w 3kę będą niszczyć (oby ;P)
3
W stylu Górniak :P
1
Istnieje jakaś trasmisja po angielsku? Wspomógłby ktoś linkiem? :P
1
No widzę specjalista się znalazł :) Oglądałem Bayern - Neuer grał dobrze, ale to nie był ten sam Manu co z sezonu 12/13 - nawet kibice Bayernu to dostrzegali i na niego narzekali - ktoś bardzo ładnie to ujął, że "wyciąga tylko to co musi, a rok wcześniej bronił to co niemożliwe". Neuer klasę światową pokazał dopiero na mistrzostwach świata - przez cały sezon grał co najwyżej dobrze (jak na swoje umiejętności). Courtois za to zaliczył kapitalny sezon - i TAK. Patrząc na ostatni sezon Courtois JEST LEPSZY niż Neuer.
FA Cup to puchar pocieszenia - liczy się liga i puchar anglii (no i oczywiście LM) i nie zaprzeczysz, że jest inaczej.
@panHipcio
No to akurat sprawa Arsenalu - wielcy trenerzy często biorą się znikąd (Guardiola, Mourinho, Klopp) ja im szukać trenera nie będę :P
1
Tytuł? Pfff... zapewniam cię, że oglądałem ligę angielską i Arsenal w żadnym stopniu nie zasługiwał na tytuł (chyba że bierzemy pod uwagę początek sezonu - ale nie rundę !) - każda z drużyn: Chelsea, Liverpool, City zasługiwała na to bardziej.
A FA Cup... no ekhm... to tytuł niewiele bardziej prestiżowy niż Puchar Katalonii :P
A kontuzję będą dalej, bo macie w cholerę szklanych piłkarzy i nawet najlepszy sztab tu w niczym nie pomoże.
Arsenal był po prostu słabszy niż każda z tych 3 w/w drużyn. Teraz Liverpool został znacznie osłabiony, więc macie szansę wskoczyć na jego miejsce, ale popatrz na wzmocnienia Chelsea - Courtois (najlepszy GK świata dla mnie), Costa(przereklamowany, ale może pół sezonu zagra na poziomie, a i tak w porównaniu do Torresa czy Demby Ba to on jest bogiem futbolu) , Fabregas(troche podobnie jak Costa), Luis (kapitalny LO - jeden z najlepszych - obok Coentrao i Alaby w zeszłym sezonie).
Nawet to, że kupiliście Sancheza nie zmienia faktu, że macie słabszy team i słabszego trenera niż Chelsea czy Man City. Bo L'pool to cięzko powiedzieć - z jednej strony Sturridge powinien godnie zastąpić Suareza (w zeszłym sezonie miał porównywalne statystyki z Urusem), ale jednak jest to pewna niewiadoma.