1

Ale to będzie mecz ! :D
Tylko czy VV już jest zdolny do gry że został "powołany"?

13

Mascherano na kapitana!
Ma jaja, kocha klub, potrafi być liderem, jeżeli ktoś choć odrobinę przypomina Puyola to tylko El Jefecito!

2

TO zdjęcie z Neyem to akurat photoshop sam pamiętam gdzieś artykuł w którym okazało się że to przeróbka :P

5

Z drugiej strony dla wszystkich którzy tutaj go cisną - popatrzcie na niego - jego marzeniem było zagrać w Barcelonie, a teraz kibice go cisną, bo... jest brzydki. Szkoda mi go w tej chwili...

2

Śmiałbym się, jakby zamknął usta wszystkim krytykom i zaliczył sezon podobny do tego 12/13 w wykonaniu Dante :P Też był "podstarzałym " nonamem (co prawda był tańszy) a potem u boku Boatenga czyścił wszystko :)

Ale mimo wszystko liczę na Bartrę, że wywalczy sobie miejsce w składzie :D

3

Dla mnie to danie szansy Bartrze - dla mnie Mathieu na pewno nie wygra z nim rywalizacji.
Martwi mnie jedynie cena - poza tym dobry transfer - podstawowa para to Pique-Bartra, na ławce Mathieu, zaś w razie czegoś jest jeszcze Mascherano (nie mówcie, że nie, bo grał 4 lata na tej pozycji, więc co nieco wie o tym jak grać jako ŚO - ale mam nadzieje że będzie grać jako DM).
Mi brakuje tylko jakiegoś ciekawego PO aby kadra była kompletna. I sprzedaży Songa + Affelaya ;)

1

Ciekawe co robili szejkowie z City, jak złożyliśmy ofertę (ponoć to prawda była; p) 38 za Aguero :P
Chociaż po tym co pokazał na Mundialu to nawet tyle nie powinien być warty ;p

1

No Alves takim szrotem nie jest - równie dobrze można takim mianem określić Xaviego...
Po prostu się zestarzał :/

1

Nevermind

1

Właśnie - Gundo byłby idealny, gdyby nie to że za 2-3 tyg. minie rok od kiedy ostatni raz grał na boisku :P On był moim osobistym faworytem do wzmocnienia pomocy po odejściu Xaviego, no ale po takich problemach z kręgosłupem to wątpię, że on kiedykolwiek wróci na poziom który prezentował 2 sezony temu... a szkoda bo piłkarzem był wspaniałym :)

1

Tak wiem, że dostał pokaźną premię :)
Co niezmienia faktu, że płacenie za scouting ojcu Neymara, albo płacenie jakiś dziwnych premii dla ich fundacji powinno się wliczyć do transferu. Można odliczyć premię za podpisanie kontraktu(10) i premie dla agenta -wychodzi - 17 mln czyli i tak ok. 70. Niezapomnijmy, że premię w granicach kilkunastu milionów euro za podpis to dostają piłkarze którzy przychodzą za darmo, a nie ci, którzy przychodzą za taką kwotę - 10 mln to zdecydowanie za dużo...

3

Aż sobie sprawdziłem dla przypomnienia:
dla Santosu : 17
dla N&N : 40
premia za kontrakt: 10
premia dla agenta: 3
jakaś tam inna premia dla agenta(sr. nie znam hiszp.) : 4
dla fundacji ojca i Neymara Jr: 2,5
Scouting w Brazylii przez Neymara Seniora (to też dobre xD): 10

Wychodzi 86,5 + bonusy które stanowią śladowe kwoty.

6

Wmawiaj tak sobie dalej :) Nie wiem jak można wierzyć dalej w te brednie xD

6

Tak jakby wydanie przez nas 81 mln na Suareza i 87 na Neymara, różniło się czymś od wydania 91 na Bale'a i 70 na Jamesa ... :)

3

Dla legend należy się szacunek...

1

Wg. transfermarkt nasze ofensywne trio Neymar-Suarez-Messi jest warte w sumie 250 mln euro :P

1

Nie zapomnij że lepiej gra głową! xD

2

Ale w pierwszej drużynie będzie siedział na ławie (bądź co bądź Rakitić, Iniesta, Xavi(?) I Rafinha jakiś poziom prezentują :P

5

To od niedawna kibicujesz Barcelonie :P

3

Bravo dla Ter Stegena :D

2

Halilović Affelay albo Roman :)

1

Heheh, Bartra niech się przyzwyczaja :P

2

Szkoda że Affelay jest tak kontuzjogenny i nie ma 19 lat ;p

1

Jeden Roman.

1

Różnica jest taka że Affelay ma 28 lat, a Deulofeu 20...

2

A ja na Suareza :P

2

Wystudźcie co nieco wasze zapędy. Co roku jest full talentów w Barcelonie B które przepadają. Nie koniecznie dlatego że są za słabi na Barcelonę, ale nie daje im się szans na spokojny rozwój.
Z tej drużyny przebije się max 2-3 zawodników do 1 drużyny - oczywiście mówię o tych co w tej 1 drużynie będą grać w miarę regularnie.
Może Halilović, może Adama, może Munir - to jest szczyt.

2

Nie zesraj się... strzał z dystansu wpada do siatki raz na jakieś 20-30 prób. A biorąc pod uwagę fakt, że grają tu słabsi zawodnicy niż w pierwszej drużynie szansa na gola jest jeszcze mniejsza...

1

Jeżeli z tych obrońców ma coś być (nie wiem na ich temat dużo, bo Barcę B oglądałem tylko w mini Gran Derbi) to muszą zostać wypożyczeni do jakiegoś klubu (najlepiej z anglii) - oczywiście pierwszoligowego. Inaczej nie "wyhodujemy" sobie dobrego obrońcy... (Bartra to wyjątek potwierdzający regułę...)

1

Albo po prostu nie ma w kadrze żadnego DMa ? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?