Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No wiesz, z Messi już od dawna jest neutralizowany w Gran Derbi (wyjątkiem był mecz na Santiago) a sam Neymar może nie pociągnąć...
Zwłaszcza, że o ile obrona za Martino funkcjonowała bardzo sprawnie (zwłaszcza, na to co w niej mamy) ot boję się że za Enrique wróci znowu dyspozycja defensywy do tej z 12/13...
1
Mam nadzieję, że Gran Derbi będzie w listopadzie albo grudniu, a nie tak jak w ostatnich latach w październiku, bo będzie nieciekawie (zwłaszcza, że nie mamy już Alexisa...)
3
Suarez jest obecnie najlepszym środkowym napastnikiem świata. Lewandowski to bardzo dobry zawodnik, ale do Suareza sporo mu brakuje, nie wspominając o Mandzukiciu.
Suarez to ten typ piłkarza, który jak nie idzie potrafi wziąć piłkę przedryblować 2 rywali i strzelić z dystansu kapitalną bramkę. Jeśli chodzi o wykończenie, strzały itd, to można się spierać czy jest lepszy od Lewego itd - jak dla mnie jest,ale Suarez ma coś czego nie mają inne '9' - kapitalny drybling i niesamowitą wizję gry - nie wiem na ilu dokładnie asystach zatrzymał mu się licznik, ale była to zawrotna liczba - ma smykałkę do prostopadłych podań porównywalną do tej Messiego.
2
Przy okazji całuje tatuaże z imionami żony i córek, które ma na nadgarstku :)
6
Na mundialu miał 9 i też pogryzł :P
1
Szkoda że nie z '7', bo jakoś Suarez z '7' jeszcze abrdziej elektryzuje :) '9' niby do niego pasuje, ale w Liverpoolu miał 7 i to z gry w L'poolu go najbardziej podziwiałem :)
1
To mi wychodzi zupełnie odwrotnie :)
Drybling, gra kombinacyjna, gra na małej przestrzeni, podania, technika. Bale jest lepszy w rzutach wolnych, strzałach z dystansu i w szybkości oraz grze głową.Real funkcjonował zdecydowanie lepiej jako drużyna, dlatego Bale grał lepiej od Neymara. Ja czekam z niecierpliwością na ten sezon :)
1
Bo jest :) Ale to nie zmienia faktu, że atak Realu funkcjonował lepiej niż atak Barcelony.
1
Bo niestety smutną prawdą jest, że w Barcelonie jest od cholery hipokrytów. I to boli... ;/
3
Zanim to zrobi, to mu sie ten Ozil i Alexis zestarzeją :P
11
Ale też widać jak podbił serca kibiców Barcy ten nasz Chilijczyk.
Fabregas odchodził - gromy na niego, Thiago odchodził - to samo.
Teraz Sanchez odchodzi, a wszyscy życzą mu powodzenia.
Mnie też ujął do reszty! Najlepszego mistrzu!
1
Ochoa jest dużo słabszy niż taki np. Navas - ciekawe do jakiego klubu ten trafi.
1
Haha, mogę się założyć że wygra nagrodę dla najlepszego piłkarza BPL - tą nagrodę może mu odebrać chyba tylko Hazard, ale to tylko wtedy, gdy Mourinho zdecyduje się na inną grę (mało prawdopodobne) bo w tej koncepcji Hazard się dusi.
1
Najlepiej jakby odszedł do Liverpoolu jak dla mnie, Arsenal jako klub lubię, ale kibice Arsenalu... przy nich to nawet kibice Realu są kulturalni, mili i obiektywni :)
4
Polecam sie na przyszłośc :P
2
Szkoda, wielka szkoda, ale pomyślcie, że rok temu Alexisa nie sprzedalibyśmy nawet za 25 mln, a w tym wyciągneliśmy 42,5 :)
Jeden z moich ulubionych piłkarzy, ale jeżeli miałby się marnować to niech gra i miażdży w Anglii :)
2
15 meczy zawieszenia. Nie wiem czy warto - może Suarez by nauczył gryźć np. Alvesa - wtedy by się może przydał :D
2
Pomoc w razie braku kontuzji jest OK - Rafinha na ławce na pewno zapewni odpowiednią jakość - jeżeli nie daj boże Andresito złapie kontuzje to nie wiem kto tam będzie grać...
1
Będzie śmiesznie, jak Barcelona kupi Suareza, dojdzie do finału LM, a jako że finał jest na początku czerwca, a na Copa America reprezentacje mogą zarządać swoich piłkarzy na 2 tyg. przed rozpoczęciem turnieju, to zostaniemy z atakiem Pedro, Deulofeu, Tello :)
2
Imponujące - na 10 najdroższych transferów 8 będzie należeć do dwójki Hiszpańskich gigantów! :)
18
"Luis Suárez może natomiast: (...) grać w gry piłkarskie na konsoli"
Chociaż tyle! :D
9
Kiedyś Busquets był lepszy, poprzedni sezon był w jego wykonaniu bardzo słaby.
Zresztą ostatnio w tych ważnych meczach Sergio daje regularnie ciała - czy to w dwumeczu z Bayernem czy to w Gran Derbi...
1
No może legendą w pierwszym rzędzie z Messim, Ronaldo, Rivaldo, Pele, Maradoną, Cruyffem, Di Stefano nie jest, ale na pewno już w tej drugiej kategori "największych" czyli Zidane, C.Ronaldo, Maldini to na pewno się znajdzie ;)
1
Dziwne że nikt nie docenia Alevaro Pereiry (ja go nazywam Faraon od 2010 ;d) - może nie jest jakimś geniuszem, ale to jeden z ciekawszych DM - piekielnie silny, świetny przecinak. Jeden z moich ulubionych piłkarzy na każdych mistrzostwach :D
2
Rewanż z Lechią Gdańsk.
12
Występ Mascherano otarł się o perfekcję! :)
9.5 w ocenie redakcji to minimum!
1
Zyskałby jakby ktoś się do tego pressingu podłączył
A owszem -Messi robi to kiedy uważa za słuszne - czyli mniej więcej w 10% przypadków gdy NA PRAWDĘ jest to słuszne i konieczne.
18
To nie Barcelona decyduje czy wziąć Bendtnera - to Lord Bendtner decyduje kiedy do nas przyjdzie :)
2
Nie mów że chodzi ci o tancerzy...
20
Jeden z kluczowych piłkarzy PepTeamu - szkoda że czas płynie nieubłagany, bo to co on wyprawiał w latach 2008-2011 to było nie do opisania :)
Niestety, pozycja bocznego obrońcy w Barcelonie wymaga żelaznych płuc, które Alves już dawno wypluł, podczas jego niezliczonych rajdów prawą stroną.