1

Sorry za off top, ale mam pytanie do studentów.
W tym roku idę na studia - termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej upływa jutro, zleciłem przelew w banku, ale pojawiła się informacja że zostanie on wykonany dopiero jutro.
Mam pytanie: czy ktoś z was wykonywał kiedyś przelew "w ostatnich chwili" i czy nie było z tym jakiś problemów?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

1

Di Maria był tragiczny - tu się zgodzę. A poza golem i wspomnianym przez ciebie strzałem grał jak na podwórku - chciał sie popisać dryblingiem, który mu totalnie nie wychodził i tracił piłkę - w zasadzie do 80 minuty same złe decyzje, nieudane dryblingi i niecelne podania. Bardzo słaby występ, ale strzelił tego gola więc winy ma nieco odpuszczone.

1

Nie wiem czy ja nie oglądałem innego meczu, a dla mnie Rojo jest chyba najsłabszym piłkarzem Argentyny (po bramkarzu i Gago)...
Każde dośrodkowanie nie celne albo w blokującego go rywala, a w obronie to wykazać się zbytnio nie mógł bo Szwajcarzy raptem mieli 3 okazje w tym meczu na gola.

2

Świetny mecz Messiego - najlepszy na tym Mundialu, szkoda że niezakończony golem - bo należał mu się i to nie jeden :)
Reszta drużyny kompletna padaka, jedynie Lavezzi w pierwszej połowie grał nieźle, Mascherano robił to co do niego należało, ale Szwajcaria go nie zmusiła do wysiłku.
Di Maria grał totalny piach do około 80 minuty - potem zaczął grać w dosyć dobrze, by zakończyć mecz golem - ale do 80 minuty ciężko w ogole skomentować jego grę.

1

W tym że Messi nie gra tylko dla siebie, ale i dla drużyny.
Gdyby biegał w pressingu być może dalej byśmy byli w pierwszej 4 Europy, jak nie lepiej.
Drużyna o wiele więcej ostatnio traci przez pasywność Messiego niż zyskuje jego golami.

1

Dlatego jest 6 w rankingu FIFY? ;)
Wiem, że ranking akurat w tym przypadku jest z dupy, ale fakt pozostaje faktem, że Argentyna bez Messiego Szwajacarii na pewno by nie przeszła. Zresztą nawet z Messim musza liczyć na jego geniusz.

A co do "poziomu Bośni czy Nigerii" to nie muszę przypominać jak Argentyna się z tymi drużynami męczyła? :)

1

Kiedyś biegał swoje i też miał siłę na swoje rajdy - przynajmniej nie było dziury w pressingu, przez co Barcelona bardzo dużo traciła w ostatnim czasie, a Argentyna traci jeszcze bardziej (słabszy team, dodatkowo Higuainowi i Aguero też się zbytnio biegać nie chciało).
Messi zrobił się leniwy i bardzo mnie to martwi.
Problem jest w tym, że jak biegał 11 km w meczu to drużyna odwalała swoje w defensywie, no i nawet jak miał słabszy mecz z przodu, to często udawało się coś strzelić.
Teraz gdy biega po 7-8 jest dziura w pressingu, tracimy łatwiej gole, a jak mu dodatkowo nie wyjdzie mecz to jesteśmy bezradni z przodu oraz mamy bagaż w postaci paru goli w plecy.

4

Tak jak miał zapier.... od pierwszego meczu mundialu?
Już się nie jarajcie tym ile to Messi nie będzie biagać - mogę się założyć o co chcesz że nie przebiegnie więcej niż 9 km(co jest oczywiście bardzo mało jak na piłkarza, średnio napastnicy przebiegają ok. 11 km)

3

W jakiej by Leo nie był formie, jak mu koledzy nie pomogą to gówno z tego wyjdzie :)
A Argentyna ociera się na tym turnieju o żenadę, z której wyciąga ją do tej pory Messi - ale im lepsza drużyna, tym mniejszy wpływ na zespół będzie miał Leo, a widoczniejsze będą braki w taktyce, umiejętnościach i zgraniu Argentyńczyków.

Szansę na dziś oceniam 55 - 45 na korzyść Argentyny, ale to tylko dlatego że Szwajcaria jakoś super mocna nie jest.

1

Nie musisz porzucać - zapisujesz grę po prostu w nowym miejscu - i grasz od tego momentu dalej. Tylko że nie zawsze to działa.

1

No to jest dosyć częsty bug przy piratach - pomaga stworzenie nowego zapisu - ale tutaj też jest ruletka - raz pograsz kilka sezonów i nic sie nie dzieje, raz zagrasz kilka meczy i znowu wywala.
Najczesciej stworzenie nowego zapisu kariery jednak pomaga :)

1

"Zaznaczył, że klub nie może ujawnić kwoty transferu ze względu na prośbę Sevilli."

No no, nie wiem jak wy, ale mi się przypomina pewien transfer sprzed roku... xD

1

No Henry był dosyć udany, ale owszem - generalnie są średnio udane ;P

2

Polecam wrócić czasem do poprzednich sezonów - Xavi za Pepa zawsze był liderem na boisku, mózgiem zespołu, on decydował o tempie akcji, o sposobie jej rozegrania - niemal o wszystkim! To że nie miał takiej charyzmy jak Puyi nie znaczy że nie potrafił być liderem. A dyskredytowanie jego osiagnięć i wpływu to herezje !

1

Pozytywnie zakręcony gość, jedna z najbardziej barwnych postaci w Barcelonie w ostatnich latach. Będzie mi go brakować! Łezka się w oku kręci jednak...

7

Nie zapomnijmy o fantastycznych derbach Watykanu!

0

Ja słyszałem że go chcą kupić za 25 tys. funtów :D

10

Najlepsza wiadomość tego okna transferowego! :D

1

Chyba drużyny przeciwnej - i to obowiązkowe :D

13

A później grał w 10 meczach z rzędu.
Co pokazał? Jedną fajną klepkę z Neymarem i dobre podanie do bodajże Fabregasa. Koniec.

14

Chyba należy pogodzić się z odejsciem Sancheza tak samo jak z Fabregasa... Szkoda ;/

1

Gra dwoma defensywnymi pomocnikami powoli odchodzi do lamusa.
W poprzednim sezonie w najważniejszych meczach problemem nie była defensywa , ale brak pomysłu w ofensywie.

5

Z tego co podała Benfica, to przeszedł za 6 mln... 3 idą do Realu, 2,4 do Benfiki, a 600 tys. do jakiegoś funduszu inwestycyjnego.
Sorry ale za takie pieniądze to idiotyzm że go nie wzięli - solidny piłkarz, a jeżeli mamy płacić 12 mln za Matje to nie mam pytań...

1

Dlatego też MŚ jest cenniejsze niż LM ;)

1

Messi się będzie cofać po piłkę choćby nie wiem co.
Przypominam, że w sezonie 10/11 kiedy Xavi i Iniesta tworzyli jeden z najlepszych duetów pomocników w historii, a sama Barca funkcjonowała perfekcyjnie, Leo również często cofał się do pomocy i pomagał w rozgrywaniu.

7

Wątpię, że dowiemy się już we wtorek jaki ma numer. Zapewne zostanie zaprezentowany tak jak Neymar rok temu - staje się to coraz bardziej popularne ;)

1

Pierwsza zasada - ciapaci z dżihadem nigdy nie żartują :D

1

Lord is only one.
~Lord Bendtner

15

"Se vuevo el polo pistacio..." :D

7

Oby Alexis został :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?