0

I to lepiej niż 1 skład w lidze na Camp Nou :P

7

Teraz tak mi się skojarzyło, że w zasadzie, to Neymar strzelał gole w każdym meczu z mocnym przeciwnikiem w tym sezonie : czy to Atletico, czy Real, czy PSG (i w Paryżu i na Camp Nou) - oby tak dalej :D

1

Jednak w tym sezonie są słabsi i ciężko powiedzieć co osiągną w lidze mistrzów, więc asekuracyjnie daje im top6 (Barca, Real, Bayern, Chelsea, Atleti, PSG/ew. City - tu mam dylemat)

7

Ostatnie 5 meczy pomiedzy Realem i Atletico - 3 zwycięstwa Atletico, 2 remisy.
Ostatnie 5 meczy pomiedzy Barceloną i Atletico - 1 zwycięstwo Atletico, 3 remisy, 1 zwycięstwo Barcy.

I niech ktoś mi powie, żę Simeone nie jest najlepszy na świecie... Gdzie takiemu Anczelotowi do tego geniusza - Cholo z przeciętniaka (z tradycją, ale przeciętniaka) zrobił klub z top6 na świecie i ciśnie największych.

1

Im blizej srodka pola tym wiecej trzeba biegac - porownaj czasem ile biegaja srodkowi napastnicy i srodkowi pomocnicy. 2-4 km roznicy w kazdym meczu

1

Ej czekajcie, chcecie mi powiedzieć, że jeszcze ci sie nie zmieniło?
Przecież ja widzę, że masz LE ... O co biega? :P
W garniturku z czarnym krawatem zdjecie takie " 3/4 "

0

Zależy, Neymar to jeszcze nie poziom Ronniego, ale jest coraz bliżej ;) Dla mnie kwestia 1-2 lat żeby wskoczyć na poziom naszego (byłego) magika

0

Przecież na transfermarkt Hazard jest wyceniany na 48, a Neymar na 70. Może o Bale'a ci chodzilo?

0

Raczej *dopóki gramy na Camp Nou to fajnie to wyglądało.

0

Jak ma zarabiać 60 mln euro rocznie to ja.

1

Hmmmmmmm kurde...

79

Ja, 8 godzin temu :
"Ja obstawiam 3-1 i wierzę, że wreszcie sypniemy im szybko bramkę i totalne zdominujemy Atleti :) "

Odpowiedź od Manager86 :
"My 3 gole Atletico? Zejdz na ziemie.... "


Czekam na twoją opinie mój drogi :)

1

Wtedy to on by został znokautowany

1

No, żeby potykał się o własne nogi...

2

Przypatrzcie się Alvesowi - nie gra tak przyklejony do linii bocznej od poprzedniego meczu i coś drgnęło - na prawdę potrafi ciekawie zagrac :)

1

Trener wuefista?
Po prostu gramy beznadziejnie na wyjazdach...

2

Dając na przykład karnego dla Ronaldo za faul przed polem karnym?

1

Czerwo bez chwili zastanowienia ...

2

Poziom inteligencji 5 letniego dziecka.

2

A ty przestań się kompromitować i idź kibicować na fioletową.

2

Ja obstawiam 3-1 i wierzę, że wreszcie sypniemy im szybko bramkę i totalne zdominujemy Atleti :)

1

To proszę cię bardzo, prowadź statystykę, bo ja jestem pewien, że nawet 5% komentarzy się nie odniesie do Realu w zwykły dzień (i nie pod artykułem o przeglądzie prasy - bo wtedy temat Realu jest oczywiście jak najbardziej na miejscu) - możesz się podzielić wynikami.

1

No tak, jeżeli swoją statystykę chcesz prowadzić podczas meczu Realu, podczas gdy Barcelona gra dopiero jutro, to gratuluje inteligencji :)

0

Messi miał 13 takich meczów na przełomie 12/13 i 13/14.

1

Jakoś jestem dziwnie pewny, że się nie zdziwię. Z całym szacunkiem ale gry obronnej Atletico nawet nie ma co porównywać do gry obronnej Borussi - inny poziom.
Szybciej bym wierzył w remontadę Atletico po przegranej 0-2 niż Realu : i tak stracicie frajersko bramkę i będzie po sprawie ;)

0

Nie ośmieszaj się

0

Bramkarzy mamy lepszych ;) Ale co z tego...

1

Ciekawe jak ten procent zmierzysz ;)
Fakt jest faktem - jak grał Real, to zawsze dyskusja była na temat jego meczu - i trwało to aż do meczu Barcelony (jeżeli był po nim) albo jeszcze kilka godzin później.
Można powiedzieć, że komentarzy jest więcej - to jest fakt : pamiętam, że po Manicie pierwszy raz w historii stronki liczba komentarzy przekroczyła 1000, a teraz pod pierwszym lepszym meczem Realu i Barcy następującym po sobie są 3000 komentarzy, a przy ważnych spotkaniach liczba ta dochodzi do 5000-7000

0

Pierwszy twój inteligentny komentarz na tej stronie!
Brawo, oby tak dalej :)

13

Atletico i tak nie przejdą, niezależnie od formy Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?