12

Hmmmm, a tutaj na horyzoncie nadchodzi Schalke 0-4 Gelsenkirchen ;)

3

Przecież nikogo nie skopał - widać progres, bo ja osobiście obstawiałem, że nie wytrzyma :D

8

BBC : 5 meczów z Atletico, 1 wypracowany gol (asysta Bale'a, gol Ronaldo)
Messi : 3 mecze z Atletico, 3 wypracowane gole (2 bramki, 1 asysta)

Cholo miał 100% rację ;)

2

Ja nie pisałem nic na temat dwumeczu z BVB więc z czystym sumieniem jaram się czwóreczką :)

1

Mniej wiecej przed 1 meczem Atletico-Barca w lidze, pisałem, że Saul to najlepszy ostatnio pomocnik Atleti (to było apropos kontuzji Koke ówczesnej) - ten mecz to potwierdzenie moich słów.

0

A dlaczego nie :) Ładne spotkanie.

1

Tiago strzelił w 13. I nie liczcie na Manitę, bo równie dobrze tu może być 2-2.

0

Szkoda, że Atletico nie ma takiego potencjału ofensywnego jak tamta Barcelona, bo gdyby tu wstawić na ten mecz ten skład z 29.10.2010 (październik czy listopad po nie pamietam?;p) to by tu się skonczyło 5-0 :)

122

Ten mecz to osobisty bunt CR7 przeciwko przepisom LFP - kompletnie nie zgadza się z karą 2 meczów, dlatego zdecydował się przedłużyć sobie karę do 5 spotkań.
#Respect

1

Nawet Vermaelen jest bardziej widoczny w meczach z Atletico niż Ronaldo :)

21

Takiej padaki ze strony Realu to już dawno nie widzialem ;)
2-0 a oni wszyscy spuścili głowy i nawet nikomu się nie chce biegać w pressingu.

1

Khedira się w Ronaldo/Ramosa zabawił :D

0

Borussia, to jak nie wywali Kloppa, to prawie na prawno nie utrzyma się w lidze. Jedyna szansa dla nich to nowy trener, ze świeżym spojrzeniem, który pociągnie tych chłopaków do walki.

0

Tak czy tak, nauczony wieloletnim doświadczeniem, że bóg techniki w Anglii to drewniak w Hiszpanii (Suarez, Bale), chętnie bym zobaczył tego chłopaka właśnie w Hiszpanii :)

2

Alves w takiej formie jak obecnie to top10 prawych obrońców na świecie i w obliczu bana transferowego możemy jedynie marzyć o kimś kto go choć w ułamku zastąpi. No ale cóż... Jak widać numer 22 nie jest u nas zbyt szczęśliwy.

1

Ma ktoś statystyki najlepszych strzelców w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach? Oczywiście Ronaldo 1, Messi 2, ale jestem ciekawy czy Neymar jest 3,czy też ktoś go tam jeszcze wyprzedza ;)

2

Tak czy tak mowa jest o Mundialu za 3 lata, a wtedy będzie miał 31 lat (może w chwili otwarcia mundialu będzie mu brakowało 2 tyg. do 31 ale już nie bądźmy drobiazgowi).

1

Teraz sprawdziłem datę urodzenia. Powalające jest to, że ktoś kto ma 11 lat pisze do innych "dzieciaku" :D

1

Ale Mundial będzie w 2018 roku w czerwcu, a Messi będzie miał wtedy dokładnie 31 lat. Zanim zaczniesz komuś wytykać błędy najpierw sam spójrz, czy ich nie popełniłeś, bo wygląda to żałośnie.

1

Messi ma ponoć klauzulę w umowie, że od 2016 będzie zarabiać 40-60 mln euro (w zależności od premii) netto :)

1

Co do porównań - Ronaldo miał 109 bramek w wielu 23 lat, a Neymar w samej reprezentacji i Barcelonie ma 79, więc nawet odliczając to co nastrzelał ogórkom w Santosie(chyba coś koło 140) zdobył bardzo dużo bramek.

0

1

Po tym co pokazuje Bale chyba nie powinno cię to dziwić ;)

1

Ronaldo ponoć 96.

1

Lucho zmiażdżony, prawie jak Ancelotti.

3

Wart był takiej kasy, mimo wszystko zarząd tutaj dał ciała, bo można było to załatwić dużo taniej, ale tak czy tak te 100 mln się jak najbardziej opłacało. Tak jak Rodgers mówił, że jeżeli Bale jest wart 100 mln, to Suarez 150, a ja od siebie dodam, że Neymar 250 :D

2

Grałby nieźle albo przeciętnie jakby miał na koncie 4-5 asyst w tej chwili - bo przy Neymarze i Messim w takiej formie, to sorry, ale pomocnik takiej klasy powinien sypać asystami jak z rękawa. Tymczasem taki Messi asyst ma 10, Suarez 8, Neymar 4, a Iniesta... 0 czy 1?

1

Messi : 3

Wniosek : Suarez jest bogiem :D

6

Co powiecie na pewną modyfikacje przy komentarzach? Szczerze, to jest to strasznie wkurzające, że komentarz trzeba dzielić na kilka części jak chce się napisać coś dłuższego.

Dlatego proponuję zmianę (napiszcie czy popieracie) by użytkownicy, którzy mają tu dłuższy staż( trzeba by ustalić co to znaczy - czy wystarczy rok, czy może 2-3 lata?Osobiście proponowałbym 2) mogli pisać komentarze bez ograniczeń znaków. A jeżeli zaczną wykorzystywać to do spamowania itd, to po prostu zaostrzyć przepisy i dawać za takie "występki" bany np. na 3 miesiące, albo pół roku, żeby nie wykorzystywać za bardzo tego przywileju. Co wy na to?

5

Dla mnie Alves zasłużył na 8 za ten mecz. Ale większość osób tutaj ma zakodowane - Alves=celebryta, słabiak, wrzutki na pałe. Tymczasem to jedna z osób która potrafiła wziąść krytykę na klatę w zeszłym sezonie i przyznać się do błędów. No i już nie chcę wspominać o tym co on robił w Pepteamie - jak pisałem w 2011 roku : w Barcelonie jest (no teraz powinien być tu czas przeszły) 4 niezastąpionych zawodników w dokładnie takiej kolejnośc (wg ważności): Messi, Xavi, Iniesta, Alves. Ktokolwiek inny wypadnie nie ma problemu z jego zastąpieniem - jeżeli wypadnie ktoś z tych panów, to robi się problem.
I niech to posłuży jako pointę, także dla tych ktorzy plują na Alvesa, Xaviego i Iniestę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?