0

Kibice Realu powiedzą, że "kłaść się też trzeba umieć" :)

1

Pamiętacie sezon 11/12 i ten kapitalny rzut wolny Villareal w 90 minucie? :)

8

Taaa bo Pique wcale nie popełniał błędów... Puyol to samo...
Popatrz jak zagrał z nami Kompany - idol 80% osób z tej strony - błąd na błędzie.
Bartra ma spory talent i jeżeli będzie grać regularnie to będzie coraz lepszy. To powinien być jego czas, bo Mathieu mimo niezłego początku gra katastrofe, a o Mascherano lepiej nie wspominać (chociaż wczoraj nie zagrał źle, ale jednak widać było różnicę, gdy w środku pola jest Busquets a gdy Masche). Bartra też ma za sobą przeciętne mecze, ale jeżeli wskoczy na swój optymalny poziom to będzie miał pewnie miejsce w pierwszym składzie, więc się chłopak musi zmobilizować :)

0

A to że Bayern wygrał ostatnie 3 mecze ligowe wynikami 4-1, 6-0, 8-0 to wspomnieć nie łaska? ;)

103

Ciekawostka - od 2 stycznia 2015 Fabregas zaliczył 1 asystę i strzelił 0 goli, z czego ostatnia asysta miała miejsce prawie 1,5 miesiąca temu.
No to Cesc zaczął w swoim stylu coroczną celebrację Rundy Wiosennej ;)

18

A może Suarez nie podawał do Messiego dlatego, żeby ten gonił Ronaldo, tylko dlatego że sam chce dogonić Leo w Asistencias? :)

5

Rakitić 5 goli i 5 asyst w lidze, a dopiero teraz zaczyna grać na swoim poziomie. Myślę, że skończy z ok. 8 golami i 10 asystami - czyli będzie miał tyle co przeciętnie Cesc. Nie ma co płakać - bo teraz cieszymi się z gry Ivana, a Cesca od lutego do maja tylko i wyłącznie wywalaliśmy ze składu :)

0

Wchodzi Busquets by dostać żółtko :P

1

Ciekawe w jakim aspekcie?

1

Zapewniam cię, że na innym poziomie jest twoja koncentraca w pojedynku 1 na 1 z napastnikiem Granady, a z napastnikiem Bayernu. Tu nie spodziewasz się cudów, a tam wiesz, że gościu może zrobić w każdej chwili coś magicznego i musisz być bardzo uważny.

4

Ej sekunda. Niech się wypowiedzą wszyscy ci, którzy są za tym, żeby na wyjazdach czasem "oddać piłkę" i pozwolić pograć przeciwnikom, żeby skontrować.
No dokładnie to teraz robimy - i wcale nie wygląda to tak cudownie jak w teorii :)

1

NIe wiem po co tu sie w ogóle zastanawiać - obecnie, żaden pomocnik nawet nie byłby godny czyścić butów komukolwiek z tej trójki w formie z np. 10/11, a co tu dopiero mówić o skompletowaniu takiej trójki...

1

Heh widziałem to zdjęcie kilka razy i zawsze widziałem biało - złoty i się zastanawiałem, jak można tu widzieć niebiesko-czarny. Przypomniałem sobie triki z neta, że czesto jak sie napatrzysz na negatyw i szybko będziesz mrugać oczami to zobaczysz (np. na ścianie, lub tam gdzie sie popatrzysz) zdjęcie we "właściwych kolorach". Zrobiłem tak - popatrzyłem jeszcze raz : bum!
Niebiesko-czarna. Nie znam się na tym i szczerze w ogóle mnie to nie interesuje, ale to kwestia barw - zapewne niebieski w negatywie jest biały (to by się zgadzało z niebieskimi twarzami na zdjeciach w negatywie) a czarny w negatywie jest złoty. No i coś tam w mózgu sie dzieje, whatever niezbyt ciekawe rzeczy :P

0

I kto ma zagrać? Mascherano, który zawalił w tylu sytuacjach, że nawet ciężko liczyć?

6

OMG. Nie no to sie kwalifikuje na bana - gościu nie oglądał meczu i wyraża jakieś idiotyczne opinie prowokując innych i marnująć im czas. Proszę redakcje o jakąś reakcje...

12

Messi człapie? NIe pomaga w defensywie? Nie ośmieszaj się - zapierdzielał równo z całą drużyną zanotował 4 odbiory a w ofensywie? Poezja, taki poziom dryblingu jest nieosiągalny dla nikogo innego.
A jeżeli dwie bramki to za mało, żeby mieć ocenę 8... w zasadzie to nie wiem po co to pisze, bo jak uważasz, że Suarez ma 8 niezasłużenie to albo trollujesz, albo jesteś głupi.

0

Ja też często podnoszę ręce w taki sposób jak podczas wyskoku widzę, że piłka mnie minie. Ot taki gest troche dezaprobaty, że nie miałem szansy na przejęcie.

1

Real awansował, Barca ma to niemal w kieszeni. Atletico będzie musiało się spiąć na rewanż. Ciekawe czy Anglia bedzie miała choć jednego reprezentanta w ćwierćfinale, bo w meczu Chelsea - PSG szanse daje 55-45 dla Chelsea, ale PSG może jeszcze wyrzucić The Bus z LM i wcale nie będę zdziwiony jak tak się stanie.

1

Zobaczymy kto przejdzie w pojedynku Bayer - Atleti. To że przegrali na wyjeździe nic nie znaczy - Barcelona też przegrywała bądź remisowała z cienkim jak barszcz Arsenalem, by potem nie pozostawiać złudzeń na Camp Nou.
Dla mnie odpadnięcie Atletico (biorąc pod uwagę fakt że na razie w dwumeczu jest 1-0) to będzie spora niespodzianka.

9

Messi też miał 3 sytuacje na gola (karny, dobitka, blok Demichelisa), Neymar miał 1 okazję, a Suarez 4. Ale to Suarez strzelił 2 gole.
Zgadzam się, że wymieniona przez ciebie 4ka zagrała kapitalny mecz, ale Suarez pokazał się również ze świetnej strony i popisał się instynktem prawdziwego snajpera - i to jego gole dają nam na tą chwilę świetną sytuację przed rewanżem.

1

Gra na tej pozycji już 5-ty rok i miewał sezony w których grał super, więc rozumiem, że teksty w stylu "Masche nie jest obrońcą" mogły pojawiać się 3-4 lata temu, ale po 5 latach gry na tej pozycji? Rozumiem, że wzrostu mu nie dodamy i że w pojedynkach główkowych stoi na straconej pozycji, ale w grze 1 na 1 mamy prawo wymagać gry na światowym poziomie.
Zrobił co miał zrobić? Chyba dla City - nie wiem ile goli byśmy stracili, przez wejścia Masche na raz gdyby nie Pique. Zasada jest jedna - wchodzisz na raz/na wyprzedzenie, tylko gdy masz 100% pewność że odbierzesz piłkę - w innej sytuacji nie masz prawa czegoś takiego robić, a dlaczego nie wolno robić tego gdy nie ma się 100% przekonania widzieliśmy wczoraj. Gdyby zamiast Pique grał taki Mathieu albo jakikolwiek inny obrońca (nie tylko Barcelony) to nie wiem jak by się ten mecz skończył. Masche popełnił tyle KARDYNALNYCH błędów że zasłużył co najwyżej na ocenę 2 w skali 1-10, a osobiście wystawiłem mu 1.

0

Masche na plus ? Suche.

0

No może nie w polu karnym, ale 2-5 metrów przed nim - whatever.

4

Ale na ŚO w te 60-pare minut mógł nam zawalić sprawę awansu - Pique dwoił się i troił żeby naprawiać jego błędy. Masche cały czas wchodził na raz, nie ogarniał co się dzieje, spóźniał się... Katastrofa.

3

Dobrze, że Pique był na posterunku, bo Masche zagrał o 2 klasy gorzej niż każdy z naszych piłkarzy (nawet Busquets, który bezmyślnie kręcił kółeczka w polu karnym potrafił się zrehabilitować). Z Masche w tym sezonie dzieje się coś złego - kiedyś mówiono o nim, że gdyby był wyższy to byłby najlepszym obrońcą świata - zgadzam się, ale na pewno nie w tym sezonie, bo na tą chwilę nawet w parterze jest beznadziejny.

1

Przepraszam bardzo, czy to że Alba symulował zmienia cokolwiek w sprawie symulek Realu? Wydaje mi się że nie. I wiedz, że dla mnie zarówno to co robi Alba, jak i taki Ronaldo jest absolutnie plugawe i niegodne piłkarza. Zero szacunku dla takich stadionowych panienek.

4

W ostatnich 5 spotkaniach: 4 gole + 1 asysta ;)

15

Umieć, nie umieć, mnie śmieszy tylko ilość tych karnych i sposób ich wywalczania przez Real (vide symulki i nastrzeliwanie ręki z bliska). Niektóre sytuacje, w których podnoszą ręce do góry są do prawdy przekomiczne :D

1

Co prawda Busquets nawalił, bo bezsensownie kiwał się pod bramką i raz mogło się to zakończyć dla nas bardzo źle, ale Mascherano zagrał jakiś koszmar - gdyby zamiast Piquenbauera, był Pique w przeciętnej formie, to by to się skończyło 4-2 dla City... Argentyńczyk zagrał tragiczny i katastrofalny mecz i dostał ode mnie ocenę 1. To było tak jakbym oglądał Alvesa z 7 minuty w meczu z Malagą. I ciągle naciskał replay...

1

Bo Ronaldo jest poza konkurencją pod względem wykonywania karnych. A Leo karne wykonywał dosyć pewnie, ale ostatnio się coś zacięło - tak jak wspomniałeś 5 z 10 ostatnich zmarnował... Ale na prawdę nie mamy lepszego egzekutora na ten moment więc Messi dalej powinien '11' wykonywać. A teraz pewnie się zepnie w sobie, tak jak to było w 12/13 po tym niewykorzystanym karnym z Chelsea i bedzie je wykonywac lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?