Komin1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie postawa Levante bardzo cieszy, bo chcę wyrównania ligi. I mimo że wiem, że mistrzostwo zdobędzie Real lub Barca, to przynajmniej przez jakiś czas na szczycie tabeli będzie ktoś inny. I ja nie mam nic przeciwko temu, mimo że jesteśmy ''dopiero'' na trzecim miejscu. Też trzymam za zwycięstwa Sevilli czy VCF, bo przy dwóch, czy nawet jednej wpadce Levante, na czele znów będzie Real i My, dystansując ekipy z powiedzmy okolic 4 miejsca.
0
Głównym prowokatorem to w tej sytuacji jest przede wszystkim Kanoute. Tyle mam do powiedzenia.
0
Jak dla mnie, to Pep za długo czekał z tymi zmianami. Obrona nie miała nic do roboty w drugiej połowie, to mógł dać pograć Fontasowi, który, może warto co niektórym przypomnieć - jest od tego sezonu zawodnikiem pierwszej druzyny, i mimo że nie miałby za dużo roboty, to w takich meczach również można nabierać doświadczenia i pewności siebie.
0
Kapitalna robota!
0
Dość dobry mecz, choć wynik nie taki, jak się wszyscy spodziewaliśmy. Viktoria to, widać, ułożona drużyna. Nawet Milan ograniczał się na Camp Nou do wybijania jak najdalej piłki od pola karnego. Tylko tyle. A Czesi coś przynajmniej próbowali, kilka razy ładnie wyszli z akcją do ofensywy, szczególnie w pierwszej połowie. Bramka na 1-0 cudo, piękna kombinacja. Ale potem nic szczególnego, tylko próby Messiego, kreowane na siłę i samolubnie. Słaba postawa Villi. Tak jak już ktoś pode mną napisał - umiejętności, jakie posiada Alexis mogą nam pomóc, podczas "nieobecności" Villi na placu gry. Czekam na nieco lepszą grę w weekend z Sevillą, mniej egoistyczne zagrania Messiego i będzie dobrze, powinno być zwycięstwo. Oby.
0
Jak dla mnie, to pep powinien dać chociaż fontasowi na te 15 min pograć.
0
Puyi to niewątpliwe serce naszej drużyny i po prostu nie wyobrażam sobie jego odejścia od ekipy. Nie wyobrażam. Za cholerę. Gdy pomyślę, że kiedyś nadejdzie ten dzień , to już teraz mówię, że to będzie jeden z moich najsmutniejszych dni. Póki gra, musimy cieszyć się jego obecnością. Podejrzewam, że skończy z piłką po przyszłym sezonie, ale tak tylko strzelam, mogę się mylić. A jeśli chodzi o ten sezon, to mam nadzieję, że będzie powoli dostawał więcej szans na grę, no a przede wszystkim - oby mu zdrowie bardziej dopisywało. Jeszcze nam pomoże.
0
domino
Zapewne pomyliłeś się i ściągnąłeś dwa razy ten sam wolumin, a jeżeli nie, to nie wiem dlaczego tak jest.
0
szymi1998
Słabo to Ci wyszedł początek w gimnazjum
0
Przyznam się szczerze, że już pod koniec meczu myślałem o ocenach zawodników, szczególnie jeśli chodzi o Messiego, i już po cichu się śmiałem, że "na fcbarca to na pewno dadzą mu 10". Proszę bardzo.
0
azulgrana93
Normalnie, "kule", z ewentualnym akcentem na "e", wymuszanym przez "kreseczkę" nad tą literą i cechującym się, tak jakby, podniesieniem głosu.
0
Ja bym pozostawił go w Klubie, niby są już Abidal i Adriano, ale kto powiedział, że nie będzie rywalizował z tym drugim na zmiennika Abiego? Poza tym, on może przydać się w każdej chwili, w sytuacjach podobnych do tej jaką mamy teraz - gdy większość obrońców albo pauzuje za kartki, albo siedzi w klinikach. Wszystko zależy od tego, czy Pep jeszcze by go chciał, no i co o tym sądzi zarząd.
0
Oby coś się ruszyło, może właśnie w Arabach nadzieja? Wszystko na to wskazuje. A co za tym idzie, może i sportowy poziom się nieco wyrówna? Czekam na ten sezon w la Liga, ale wielkiej zmiany nie oczekuję - pierwsze maks. 10 kolejek Sevilla tudzież Valencia będą trzymać się blisko RM/FCB, a potem to, co widzimy co roku. Niestety.
A co do dominacji duopolu - to można jeszcze dodać, iż w sezonie 2007/08, gdzie, fakt - to Real zdobył tytuł - wicemistrzem nie została Barcelona, a Villarreal. Aha, i mimo tego, że w Anglii poziom jest jednak trochę bardziej wyrównany, to należy dodać, że tam ta dominacja dwóch klubów trwa również już 7 lat. Ostatnim, innym zespołem z tytułem, poza MU-CFC, był też 7 lat temu - Arsenal. Ale to oczywiście nie zmienia faktu, że to PL jest bardziej wyrównaną ligą.
0
Myślę, że po takim meczu, określenie twardej gry rywala, jako najgorszego faktu, jest komiczne. Najgorszy fakt to przykładowo nasza gra w obronie, czy też ogólna postawa i wrażenie, jakie pozostawiliśmy, a nie twarda gra Realu. Co najlepsze? Wynik jaki zdołaliśmy wywieść. Ewidentnie. Czekam na środę, i trochę lepszy skład, z Pique i Xavim w pierwszej jedenastce.
0
Nie doczekam się już tego spotkania. Marzy mi się, byśmy już w niedzielę rozstrzygnęli losy tego, kto wygra to trofeum. Ale będzie ciężko, bo wiadomo, że drużyna nie odbyła przygotowań do sezonu w całości. Ponadto problemy kadrowe, ale wierzę, że i Xavi, i Pique i Busi będą mogli zagrać od pierwszej minuty. Przede wszystkim chodzi mi o Xaviego, bez niego będzie o wiele trudniej. Musimy dać radę, ważne, że drugi mecz u siebie. P.S: Ciekawe, czy szpaler się ostatecznie odbędzie, czy nie.
0
Czyli w sumie dalej nic nie wiadomo, napisali tylko tyle, że miał ból ścięgna w prawej nodze, a jutro zapewne poznamy konkretną diagnozę i informację, ile będzie musiał pauzować. Jedno chyba jest pewne - Pep nie będzie chciał go narażać na coś poważniejszego, więc w razie lekkiego urazu, zapewne nie wybiegnie na Bernabeu od pierwszej minuty. O ile w ogóle wybiegnie.
0
http://www.sport.es/es/noticias/seleccion/20110810/pique-retiro-por-lesion-ante-italia/1113124.shtml
0
W sumie, dopóki nie zobaczę oficjalnego komunikatu, to nie uwierzę, bo trzecie lato z rzędu jest to gadanie. Sporo kasy na te dwa transfery wydaliśmy, trzeba przyznać. Ale jednak przydałby się jeden obrońca. Najpierw myślałem o kimś na prawą stronę za Daniego, a teraz zastanawiam się, czy nie przydałby się jakiś środkowy, którego moglibyśmy kupić za jakieś maks. 5 mln. W innym przypadku będziemy musieli grać z Masche/Busim w razie nieobecności Pique czy Puyola (no chyba, że Pep zaufa Fontasowi). A co do bocznego to jeżeli byśmy ostatecznie nikogo nie sprowadzili, to być może Adriano spróbowałby zagrać na prawej, lub ostatecznie musielibyśmy sięgać do rezerw (może Femenia? Ponoć potrafi grać także na prawej stronie obrony). Mam nadzieję, że Guardiola i zarząd pomyślą trochę teraz nad defensywą. Atak też nie jest jakiś mega szeroki, mamy na ławce tylko Sancheza i Afellaya. Ostatnio był jeszcze Jeffren, i dlatego miałem nadzieję, że zostanie - by wspomóc 'w razie czego' atak. No ale, jakby się uprzeć, to do ataku może pójść także Iniesta, bo pomoc jest szeroka.
0
A ja tam chciałbym, aby pozostał w Klubie. Nie chodzi mi o pierwszą drużynę, ale o Barcę B, gdzie by się przydał. Nie musimy go trzymać do nie wiadomo kiedy, jeżeli się nie zaadaptuje to można go w zimę, tudzież za rok, po prostu sprzedać. A jeżeli Keirrison będzie świetnie sobie radził lub w pierwszej drużynie przydałby się na spotkanie czy dwa jakiś napastnik (w końcu kadra jeśli chodzi o napad nie jest jakoś mega szeroka), to Pep mógłby po niego sięgnąć.
0
Przypuszczam, że na już przełomie sierpnia i września zagra pierwszy mecz.
0
Busu
No tak, na papierze jestesmy Barceloną, nie Barcą B. Z pierwszej drużyny byłoby tylko kilku zawonidków, bo wszyscy w reprezentacjach. Toszkę 'z biegu' zagramy ten Superpuchar.
0
Podopieczni Guardioli? A nie Eusebio?
0
Wg mnie też to dobrze, że Rossel negocjuje, próbuje obniżyć itd. Jak dla mnie Cesc jest wart ok. 35 mln, ale wiadomo, gdzie żyjemy - ceny teraz są po prostu kosmiczne i Arsenal na tym korzysta - zwiększając jak najbardziej cenę za swojego najlepszego (chyba?) piłkarza. Jak już tak bardzo Pep i zarząd chcą Ceska, a ACF jak widzę nie odpuści, to dałbym te 35 mln + 5 zmiennych + 5, które nam zostaną po obniżeniu wynagrodzenia Fabsa. Oby na dniach ta cała saga się skończyła, mam już trochę dosyć. Kontuzja Xaviego? Na DM Busi (bo Masche na obronie), dalej Thiago (o ile Pep nie wymyśli czegoś i nie da Keity, ale jak dla mnie to Thiago powinien zagrać, bo ma lepszego nosa do rozgrywania, a Keita nie jest rozgrywającym), no i na ofensywnym Iniesta.
0
@FILIPINHO
Dzięki.
0
@leomessi
Nie, Messi nie zagra z Gironą. Nawet jeżeli pokonamy ich i awansujemy do finału Pucharu Katalonii, to tam Messi, jak przypuszczam, również nie wybiegnie na boisko, chyba że na max. jedną połówkę.
0
@normale
Bardzo dobrze, a w Madrycie?
0
Troszkę bez sensu, bo Masche i Messi nie zagrają przed Superpucharem z Realem żadnego meczu, ewentualnie finał Pucharu Katalonii, ale po pierwsze najpierw należy do niego awansować, a po drugie Pep nie da na pewno im w tym finale zagrać. Także ten pierwszy mecz Superpucharu zagrają trochę 'z biegu'.
0
A w Polsce katolicy jęczą jak mają w piątek pościć. Wystarczy popatrzeć na ramadan, tam jest dopiero katorga. Nie rozumiem niektórych katolików, którzy mają problem, by nie zjeść w jeden dzień tygodnia mięsa. A nawet nie w jeden dzień tygodnia, tylko kilka dni w roku, bo większość z wierzących uznaje zasadę poszczenia tylko np. w dzień Wielkiego Piątku i innych, ważnych dni w roku, których jest jak na lekarstwo.
0
Już w przyszłym tygodniu?!
0
Ja mam takie same zdanie - kupić go do tournee, a najlepiej w tym tygodniu, i żeby pokazał co potrafi w USA. Może nie tyle, co potrafi, bo to tylko sparingi, ale po prostu chciałbym go w końcu zobaczyć w koszulce w barwach blaugrana. Cesc? Nie koniecznie.
Ten Superpuchar będzie trochę taki dziwny, bo to pierwsze, oficjalne spotkania w nowym sezonie i od razu z odiwecznym rywalem. Obyśmy się dobrze przygotowali i zgarnęli te trofeum. Bez żadnych teatrów, czy innych głupich zagrań, tylko po prostu - żebyśmy udowodnili sportową wyższość nad Realem, proszę tylko o to. A może aż o to...