Komin1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi tam na nim jakoś szczególnie nie zależy. Sprowadźmy już tego Sancheza i ew. Fabregasa lub prawego obrońcę, i to wystarczy.
0
Ja też mam nadzieję, że na dniach Alexis do nas dołączy. Młody, perspektywiczny zawodnik, ale wiadomo - wszystko wyjdzie "w praniu". Ciekawe za ile w końcu do nas przejdzie. Mam nadzieję, że za taką cenę, jaka była podawana na początku - 27 mln + 12 zmiennych. To by była dobra cena, nie jest na razie chyba więcej wart. Cóż, pozostaje czekać, oby ta saga się zakończyła.
0
Ledsbourne
Forlan świetny mecz? To jaki mecz rozegrał Messi?
0
Wielka szkoda, trzymałem za Argentynę na tym turnieju. Co do meczu, to dość dobre zawody Argentyny, ale brakowało tego ostatniego strzału. Celnego, silnego, jakiegokolwiek, by zaskoczyć w końcu bramkarza Urugwaju... Messi? Dobry mecz, chociaż w dogrywce troszkę jakby zgasł. Ale były rajdy, podania, ta asysta... Piękna. To nie wystarczyło, bo Messi w dobrej dyspozycji, nie oznacza, że Argentyna musi grać jakoś fenomenalnie, bo to jest tylko jeden zawodnik. Jeden 24-latek, na którym spoczywa ciężar rozgrywania, atakowania, dryblowania, podawania, i Bóg wie jeszcze czego. Argentyna nie zasłużyła na zwycięstwo w tym turnieju, aczkolwiek wczoraj mogła pokusić się o zwycięstwo, bo Urugwaj przez większość spotkania się bronił, ale zabrakło wykończenia. Żałuję tej porażki Argentyny.
0
No wierzę, że w końcu pokażą na tym turnieju, na co ich stać. Jestem za tym, żeby to oni wygrali, bo to tam gra chyba najwięcej naszych (Gabi, Masche i Messi). No i poza tym, zwycięstwo Argentyny przybliżyłoby trochę Messiego do kolejnej Złotej Piłki. Albo nawet nie zwycięstwo, niech dojdą chociaż do półfinału, a Leo niech prezentuje się do tego czasu bardzo dobrze - to być może wystarczy, by wybrano go na nr 1 na świecie, mimo tego że nie wygrał w danym roku z reprezentacją (to możliwe - patrz Złota Piłka 2010, mimo kompromitacji Argentyny na MŚ). Dzisiaj budzik 2:35, i jazda Albicelestes! ;)
0
Z tego, co wiem, to tylko media wytworzyły tę atmosferę "jutro 2 transfery!!!!111 jutro Cesc i Alexis!!!1", a nikt z zarządu tak naprawdę o tym nie wspominał.
0
FC1899Barca
Fabregas na DM'ie?
0
krajana - nie tyle, co osobą, której nie da się tego przetłumaczyć, a osobą, która najzwyczajniej tego nie wiedziała.
0
Sorry, ale nie dokończyłem niechcący posta :)
Z naszą kasą nie jest tak źle - mamy 45 mln, ale do tego dochodzi 24 mln ze Zlatana, najprawdopodobniej 10 z Bojana i być może odejdą również Milito i Henrique (załóżmy, że w sumie, dostaniemy za nich obu, jakieś 8 mln). Więc to wychodzi 87 mln na transfery. Ale zapewne nie przeznaczymy tej całej kasy na nie, więc równie dobrze by było gdbyśmy dali to, co zostanie, na załatanie dziury budżetowej. Cent do centa, i jakoś się może nasza sytuacja finansowa poprawi :)
0
Nieee, dlaczego musimy to wszystko znowu czytać :( Myślałem, że jak Cesc powie, że nie chce odejść, to ta cała opera mydlana się zakończy. Najwidoczniej te słowa to nie była prawda i zarząd dalej będzie walczył o Fabsa. 31 mln funtów? To jest jakieś ok. 35 mln euro, czyli tyle ile, wydaje mi się, wart jest Fabregas. Mam nadzieję, że Barca więcej już za niego nie zaoferuje, bo nie jest więcej wart. Albo Arsenal tę ofertę odrzuci, albo zaakceptuje i to wszystko się chyba skończy, bo sam wątpię, że Rosell da za niego więcej. Moje stanowisko jest takie, że po pierwsze - mamy Thiago. Po drugie - wolałbym, aby tą kasę dano na jakiegoś napastnika. Najlepiej Sancheza, ale chwila. Jeżeli nie on, to może Rossi? Przecież jakieś 35 mln i on może być nasz, a za Alexisa byśmy musieli wybulić jakieś 45-50 mln (a propos - właśnie przeczytałem na sport.es że Szejki dali ofertę na 41 mln). A jeśli Villarreal odrzuciłby ofertę na 35, to odpuścić sobie i z Rossim. Może Mata? On, w porównaniu, z dwoma wyżej wymienionymi, kosztuje ''grosze''. Ponad 20 mln, czy nawet 25, to kwota, którą spokojnie możemy na niego przeznaczyć. Także, podsumowując, Barca musi złożyć jakąś ostatnią ofertę za Sancheza, proponowałbym 35 + Dos Santos. A jak nie, to starać się o Rossiego, ew. Matę - zależy kogo woli Pep. Z naszą kasą na transfery nie jest wcale tak źle - mamy te 45 mln.
0
Barca złożyła ofertę opiewającą na 30 mln, wcześniej składając ofertę 35 mln + Thiago/Bojan (która została odrzucona)? Trochę logiki. Skoro ta druga została odrzucona, to jakim cudem ta pierwsza mogła zostać przyjęta.
Trochę denerwują mnie już te plotki, doniesienia, i całe zamieszanie wywołane wokół Ceska i obu klubów. I te całe zamieszanie otacza także nas - kibiców, którzy już totalnie zgłupieli. Nie mógłby się Cesc jasno wyrazić - "Tak, chcę odejść do Barcy", albo "Nie, chcę zostać i wygrywać trofea z Arsenalem"? Gdyby padła ta druga odpowiedź, to chociaż byłoby już jasne i skończyłaby się ta cała opera w tym okienku. No a jeżeli jednak chciałby odejść do FCB, to Barca musiałaby zaoferować, tyle ile maksymalnie może - 40 mln, czy nawet 45 mln, w gotówce - no i Arsenal musiałby 'zrobić dobrze' Ceskowi i pozwolić mu, do cholery, w końcu odejść. A jeśli władze The Gunners nie chcą go puścić za te 40-45 mln, to Barca musi, po prostu, na razie zapomnieć i poradzić sobie z Xavim i Thiago (na Boga, spójrzmy na jego talent, panowanie nad piłką, przerzuty i umiejętność przedryblowania rywala... tak wiem - nie poradzi sobie w półfinale Ligi Mistrzów, bo Xavi będzie miał w nim kontuzję). Poza tym, nie wiem, czy opłaca się teraz wydać 40-45 mln, za piłkarza, który będzie jednak zmiennikiem dla Xaviego. Dodatkowo, Thiago nie będzie grał, albo po 5-10 minut w meczu. Czasami. Cesc to opcja na przyszłość, gdy Xavi będzie powoli musiał kończyć karierę, bo teraz, po pierwsze nie mamy na niego kasy, po drugie mamy Thiago i po trzecie za jakieś 2 sezony jego cena spadnie i będziemy mogli go, w końcu, sprowadzić :)
0
rado85
Gdyby do tego kiedyś doszło (stworzenia suwerennego państwa Katalonia) to Barca (mam nadzieję) mogłaby grać normalnie w lidze hiszpańskiej, tak jak robi to teraz Monaco AS. Tylko że to jest trochę inna sprawa, bo kraj, w którym gra Monaco składa się z jednego miasta. Wiadomo, że rywalizacja w lidze katalońskiej to nie byłoby to samo, co rywalizacja w Hiszpanii, a przede wszystkim - rywalizacja z Realem. Dlatego czasami tak myślę, że dla nas, jako kibiców FCB, to nie byłoby aż tak dobre (odłączenie się od Hiszpanii), bo rywalizacja z naszym odwiecznym rywalem by, po prostu, zniknęła. Ale chyba nie mamy się o co martwić, bo w najbliższym czasie, nie ma szans na odłączenie się od Hiszpanów. Oczywiście rozumiem rodowitych Katalończyków, którzy tej niepodległości pragną, ale dla nas, a przynajmniej dla mnie, może nawet lepiej jest, gdy jesteśmy w terytorium Hiszpanii z wyżej wymienionych powodów, no i jestem Polakiem i, tak naprawdę, z Katalonią nie mam dużo wspólnego. Mogę sobie ewentualnie napisać ''Visca Catalunya'', tak naprawdę nie czując przynależności do tego narodu, bo jestem Polakiem.
0
Mi też ten temat ciągle krąży po głowie. Cesc, i Cesc. Gdzie byście go umieścili w składzie? Gwiazda, za którą damy około 40 mln euro, raczej musi grać w pierwszym składzie, no nie? Dlatego z pierwszą jedenastką musiałby pożegnać się jeden z pomocników - Busi, Xavi lub Iniesta. Wiadomo, że tych dwóch ostatnich raczej ruszać nie można, to podstawa, od nich zaczyna się skład. Czyli Busquets musiałby pożegnać się ze składem. I w jego miejsce kto? Xaviego dać na DM'a, czy Ceska? Jak myślicie?
No ale jeszcze jedno - Busiego trochę mi w takiej sytuacji byłoby szkoda. Taki talent odkryty przez Pepa. I by siedział. Bo gwiazda za 40 mln musi grać. Ewentualnie by się zmieniali, aczkolwiek to nie byłaby zapewne aż tak częsta gra, jak w tym sezonie. I tutaj byłoby mi go, po prostu, szkoda. Czasami myślę, czy na pewno musimy ściągać Ceska za 40 mln, mając w linii pomocy Busiego, Masche, Xaviego, Iniestę, Thiago, Keitę (jest też Ibi, ale on wg mnie nie spisałby się dobrze na tej pozycji, jak pozostali). Ta sprawa zapewne jeszcze długo będzie mnie męczyła :) Jak Cesc miałby już przyjść, to fajnie by było, jakby to on grał na DM'ie, ale po równo z Busquetsem, no chyba, że ten ewidentnie nie miałby dobrej formy. Mam też nadzieję, że cenę za Fabregasa, uda się zbić przynajmniej do tych 35 mln, ale wątpię, że ACF się na to zgodzi. Wg mnie, jego wartość na dzień dzisiejszy oscyluje właśnie w granicach 35-37 milionów euro, nie więcej.
0
Mam takie małe pytanie, za które z góry przepraszam, bo nie jest na temat. Ktoś tutaj wspomniał wczoraj czy przedwczoraj, że oglądał jakąś zapowiedź finału na Polsacie :) Wiecie może, o co dokładniej chodzi? O tą zapowiedź, że po prostu będzie transmisja z tego meczu, czy coś 'grubszego' i dłuższego?
Pozdro
0
Czemu nie trening ;)?
0
Tak jak większośc, jestem za drugą opcją. Ale ogólnie potępiam oczywiście pomysł reklam Quatar Foundation... Sam nie wiem, dlaczego tyle ludzi w ankietach MD i Sportu uważało, że to dobry pomysł, chociaż, fakt - to da nam sporo pieniędzy, a propos których mam pytanie: Ktoś wie, ile dokładnie wynosi nasz dług? :)
0
Mimo wszystko jestem na nie... :( Gdy pojawiła się opcja reklamowania Unicefu, to była ewentualnośc, a teraz widzę jednak myśli się o czymś dalej, o jakiejś zwyczajnej firmie. Niestety. Mam nadzieję, że to nie dojdzie do skutku.
0
To jak to jest, losowanie w następnej rundzie czy jak? ;)
0
miki_barca
Trzyma, a co, to źle? I czemu od razu kacap? Trochę szacunku...
0
Valdes - Pique, Puyol, Alves, Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Villa, Pedro.
0
cooen
Więc po co się pytałeś ;P.
bartuss
Spoko, tylko szkoda, że miałem pecha i trafiłem na jeszcze niepoprawny link i jak gamoń czekałem 2h na skrót w HD ;)
Pzd.
0
cooen
Nawet ja ci mogę odpowiedziec... Tak, będzie ;)
0
bartuss
Ja ściągnąłem 1p w HD ze Sky, (ściągało się ze 2h) otwieram na kompie a tutaj skrót PL w zwykłej rozdzielczości. Wiesz może czemu tak się stało ;(?
0
szpion
I tutaj powtórzę to samo: jakby Pep się z tym nie zgadzał, to by jakoś zareagował, a tutaj zero reakcji, jakby się z tym po prostu pogodził, że zrobił błąd (z tym, że nie rozmawiał z nim przez 6 miesięcy)
0
RealMadridFan
Nie pisz takich komentarzy na tej stonce, przecież wiesz, że zaraz na ciebie "naskoczą".
Pzd.
0
Co za "co za"? Przecież Zlatan ma trochę racji, albo może i całkowitą rację. Jeśli jest się trenerem, to trzeba panowac nad drużyną, wiedziec co się dzieje z jej członkami, rozmawiac z nimi, starac się utrzymywac z nimi dobre stosunki i tym podobne... A Pep nie rozmawiał z Ibrahimovicem przez pół roku, to jak stosunki miałyby byc dobre? I czy one w ogóle mogły istniec, skoro piłkarz nie miał z trenerem żadnych relacji? Wątpię. Dlatego myślę, że Pep nie umie jeszcze rozmawiac ze swoimi zawodnikami, a może tylko do Ibry był tak uprzedzony? Tego nie wiemy. I wydaje mi się, że gdyby to nie była wina Pepa, to nasz "kołcz" by odpowiedział na tę krytykę Zlatana. I to nie jest kwesta klasy Guardioli, że na te, można by powiedziec, zaczepki nie reaguje, tylko wydaje mi się, że wie, iż Ibra nie wziął tych "opowieści" z nieba, tylko z szatni Barcelony i że ma trochę racji. Bo jakby Pep nie zgadzał się z oceną całej sytuacji przez Zlatana to by "coś" powiedział, chociaż trochę przeciwstawiłby się słowom Szweda. Takie jest moje zdanie na ten temat, niestety z niekorzyścią dla naszego trenera. Jak ktoś się z nim nie zgadza, to jestem gotowy na dyskusję (nie chodzi mi o "Ty gupi jesteź i wogole żaaal mi cię, co ty masz do Pepa, Ibra to cwaniak i niech się lepiej już nie wypowiada", tylko o jakąś dyskusję na poziomie :D)
Pozdro! ;)
0
@bartek1074
Trochę nie na temat...
0
Czyli już wszyscy wiemy, jak wygląda bohaterka od newsów-ciekawostek :D
P.S: Inglisz wyrąbany w kosmos ;)
0
Ile razy będzie powtarzane to w kółko? Wszyscy już wiedzą, że Barca i Real to dwie, odmienne filozofie. Barca - ŚWIETNOŚC I REWELACYJNOŚC, Real - DNO I SŁABE WIELOMILIONOWE TRANSFERY. Oczywiście to ironia, fakt Barca w ostatniej przeszłości zdobyła wiele więcej, bazując głównie na wychowankach. Real nie zdobył nic i nie wprowadza wychowanków do pierwszej drużyny. Ale ile razy można to powtarzac i prowokowac kibiców Realu? Dajcie spokój, proszę...
VeB
0
Hehe, pamiętam jak tak samo mówił Pique, że chce strzelic na Bernabeu a potem... strzelił :D Mam nadzieję, że w tym przypadku też tak się stanie :) Do boju Eric, powodzenia ;P Aha, i myślę, że to w sumie boli, jak przez kilka lat gra się w Barcy, zdobywa wiele pucharów, a zero goli... Dlatego jeszcze bardziej życzę mu chociaż tego jednego trafienia ;)
VeE