Komin1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jest też plus odejścia Ibry :d Bojan będzie miał więcej szans na grę i mam nadzieję, że Pep będzie mu będzie dawał zdecydowanie więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności na boisku ;)
0
Widzę, że Pep chyba zdaje sobie sprawę, że popełniał błędy jeśli chodzi o jego relacje i kontakty z Ibrą. Zlatan nie wymyślił sobie tego wszystkiego. Szkoda, że tak to się wszystko potoczyło, bo gdyby nie te złe relacje na lini Ibrahimovic-Mister, to Ibra może by został. Ale dobrze, że Pep się nie odgryza, tylko jest pokornym człowiekiem, i wie co zrobił źle.
Visca el FCB y Visca Pep! Z Hercules oczywiście po zwycięstwo, chociaż transferów, fakt, dokonali naprawdę dobrych.
0
Mam prośbę do redakcji. Ja wiem, że często to nie wasze przemyślenia ukazują się na łamach stronki, ale pytam, jaki sens ma tłumaczenie takich artykułów, newsów itp. z hiszpańskich źródeł? To tylko prowokuje. PRO-WO-KU-JE. Kiedy ludzie dyskutują, prowadzą konwersacje to jest OK, ale tylko ślepy nie zauważy, że przy takiego rodzaju newsach robi się syf. Użytkownicy "jeżdżą" po sobie, niektórzy nie mają nawet podczas takich rozmów kultury. Takie newsy prowokują fanów Realu, żeby się "odgryzc" i kibice FCB odpowiadają... i wtedy zaczyna się już NIE dyskusja, tylko kłótnia, wyzywanie, ubliżanie sobie itd. Umieszczanie tego rodzaju artykułów nie jest dobre, bo niektórzy nie potrafią przeprowadzic normalnej, spokojnej wymiany uwag, zdań. Źle powiedziałem "niektórzy"... bo czasami nawet większośc.
0
Np. "La Caixa jeden ze sponsorów Barcy" i o co w tym chodzi? Albo się mylę, albo niektóre pytania powinny byc nieco lepiej skonstruowane, bo czasem nie wiadomo, o co w nich chodzi. ;) Ale dzięki Leth, że wgl. chciałeś się za to zabrac. Wielkie dzięki! :)
VeB!
0
Znowu 2009/2010 ? :D Mały błąd widzę :)
0
Matko, najpierw Liverpool chciał coś w granicach 20 mln, potem 25 w dzisiaj 30... Niech władze składają tę ofertę dzisiaj i go biorą, bo jutro oczekiwania wzrosną do 40!
0
Zlatan mówi, że władze mu powiedziały, że nie chcą się go pozbywac. Więc, do jasnej cholery, dlaczego Sandro negocjuje z Gallianim? Jakby naprawdę nie chcieli się go pozbyc, to nie byłoby nawet żadnych rozmów, żadnych spotkań... Nie rozumiem Guardioli, Rosella i jego negocjacji z Gallianim, jak można chciec sprzedac takiego gracza, no chyba, że nasz prezydent leci na pieniądze. Ciekawe jakie jest stanowisko Ibry w tej sprawie, czy chce odejśc, czy nie, bo już sam nie wiem... Pep mógłby powiedziec jasno, czy będzie liczył na Ibrę w sezonie czy nie, bo jeden mecz z Sevillą niczego nie wyjaśnia. To byłoby dobre przede wszystkim dla Zlatana, który wiedziałby czy będzie miał szansę na częstą grę w przyszłym sezonie, czy nie. Co do mojego zdania na ten temat to powiem tak: Jestem ewidentnie za pozostaniem Ibry w Barcy, pokazałby w 10/11 na co go stac, tak jak to zrobił w rundzie jesiennej zeszłego sezonu. Na miejscu Pepa dałbym go na szpicę, a Villę na skrzydło i tyle. Przecież David umie grac na nim i Guardiola chyba o tym wie, skoro z Sevillą wprowadził go właśnie na tę pozycję. Więc Ibra nie jest żadnym problemem, tylko wielkim piłkarzem, a że nie "poszło" mu w rundzie wiosennej dobrze, to nie znaczy, że miał zły sezon, bo chyba niektórzy zapominają, ile strzelił dla nas bramek (szczególnie w jesiennej). Poza tym, gdyby Zlatan odszedł nasza sytuacja w ataku też nie wyglądałaby najlepiej. Bojan-Villa-Messi a na ławce co? Tylko Pedro. No i ewentualnie, do graczy potrafiących grac jeszcze na ataku, można dodac Iniestę (lewe skrzydło). Wracając do negocjacji, to jeśli faktycznie Ibrahimovic ma odejśc, jedyne co mnie cieszy, to to, że nasze władze żądają za niego aż 50 mln, które byłyby dużym "zastrzykiem" gotówki dla naszego klubu (ale nie oszukujmy się - Milan takiej kasy na Ibrę nie byłby wstanie wyłożyc..., przez co zwiększa się możliwośc pozostania Zlatana w FCB :)).
!Ibra zostań!
0
Pizzerman1
Skoro już tak Ci ręce opadają z powodu błędów komentatora dzisiejszego meczu, to pozwól, że napiszę, że ty też błąd popełniłeś... wg. mnie nie "Dżerard" tylko "Herard"
0
Agent Ibry nie raz mówił, że Ibra nie odchodzi, to samo, jeśli dobrze pamiętam, powiedział Guardiola. Więc to raczej plotki. Ja jestem za pozostaniem Zlatana na CN, bo jest świetnym napastnikiem i w przyszłym sezonie, mam nadzieję, pokaże na co go stac, prezentując podobną formę do tej z rundy jesiennej 09/10, albo nawet i lepszą.
0
Mam dwa pytania, pierwsze to oczywiście długosc koszulki. Drugie: czy w tej tabelce rozmiarów podane są wymiary koszulki czy wymiary jakie powinno miec nasze ciało do koszulki ?
0
Nic tutaj panie Sandro nie trzeba zaczynac, bo wszystko zrobił Laporta. Mamy świetnych zawodników, świetnego trenera, wielu kibiców na całym świecie, dobrą sytuację ekonomiczną, wystarczy po prostu zrobic wszystko, by dalej to wszystko kontynuowac lub może nawet polepszac. Mam wielką nadzieję, że Rosell nie będzie robił żadnych większych zmian i nie będzie rozpoczynał żadnej nowej ery, bo z obecnej jestem, i chyba wielu cules na całym świecie, zadowolony.
0
Liga Adelanta i Segudna Division to jedno i to samo ;)
0
To to ja wiem, ale chodzi mi o to, że teraz grają w trzeciej - Segunda B, więc jeśli awansują to będą grali w Segunda, czyli w drugiej.
0
Barca Atletic walczy o awans do Segunda B? Przecież oni w tym sezonie grali w Segunda B, jeśli się nie mylę.
0
@barthezF
Ja nie mam TVP.
0
@ krzysiufcb19
Spadaj człowieku na inną stronkę z tym gówn**...
0
Aha, i zapomniałem dodac (dla niewtajemniczonych), że jeśli Regal wygra play-off to będzie kolejne triplete dla naszego klubu :)!
0
Real gra decydujący mecz jutro wieczorem, ale nie sądzę, żeby Cajasol dał radę z nim wygrac... Ale w półfinale na Real czeka Caja i tam już będzie BARDZO ciężko :)))) Wręcz powiem, że to Caja jest faworytem, wg mnie oczywiście. Tak, czy siak, jeśli nawet Real wygrałby ten półfinał z Laboral, w finale czeka Regal (bo nie sądzę, żeby Unicaja sprawiła nam duże problemy z awansem) i tam już 0 litości, pewna wygrana i kolejny raz "Madrid, cabrón, saluda al campeón!" ;D. Bynajmniej mam taką nadzieję :)
VeR!
0
Mam ogromną nadzieję, że to tylko plotki. Toure jest naprawdę ŚWIETNYM pomocnikiem, i gdyby grał cały sezon, dałby fanom Barcy bardzo dużo powodów do radości. Ale stało się inaczej, bo Pep wolał stawiac na Sergio, bo z nim jest więcej emocji i drżenia o to, czy nie poda do rywala... :(!! Wg. mnie moglibyśmy pożegnac ewentualnie Keitę, ale NIE TOURE! Nie dośc, że jakby odszedł to byłaby strata dla zespołu, ale też dla budżetu, bo władze będą zapewne w stanie wynegocjowac za niego max. 1 mln euro.
0
Czemu Barca kupiła zawodnika w maju, jeśli okienko trans. zaczyna się w lipcu? Nie będzie żadnej kary czy coś?
0
patrysss
Ja bardzo bym prosił ;)
0
Marca ma rację!! Wg mnie na 100% jest SPISEK! I TO SPISEK ŻEBY TYLKO BARCA WYGRAŁA LA LIGA! Na pewno! Nie ma innej opcji! :/ Chamstwo! Chamstwo! Chamstwo!
Żenada...
Ciekawe czemu Marca nie wspomina nic o karnym na Pedro!!!